Šimák, Cholasta

Sestava:

Vlk, Vlasák, Jelínek, Feichtinger, Hajský, Jansa, Heger L., Heger M., Cholasta, Šimák, Kříž, Mrhal, Mandát, Kardoš

Michal Jansa:

Ve Vamberku jsme utrpěli teprve druhou porážku v soutěži. Projevila se trochu únava z náročného víkendu. Hra nebyla špatná, ale Vamberk nám dal lekci z jednoduchosti a důraznosti. V prvním poločase jsme byli lepší, ale paradoxně jsme prohrávali 0:2. Do poločasu jsme snížili a na začátku druhého vyrovnali. Pak jsme bohužel neuhlídali 2 rychlé protiútoky a na obrat už nebyli síly.

KS U19

FK Chlumec - Teplice/Meziměstí

9 :1   (4:1)

branky:

Heger M 2x Šimák 2x, Staněk 2x, Hajský 2x Kardoš,

sestava:

Vlk - Hajský,Tichý,Jelínek,Mrhal - Heger L, Heger M, Staněk, Jansa -  Kříž, Šimák

... Mandát, Kardoš, Staněk.

Pět hráčů nám odehrálo ve velkém vedru druhý zápas, i přesto jsme soupeře jasně přehrávali a zaslouženě zvítězili. Klukům děkuji za odvedený výkon.

Dorost s přehledem zvítězil v Třebechovicích a pojistil si první místo.

Třebechovice - FK Chlumec

0 : 6  ( 0:3)

branky:

Kříž 2x ,Heger M 2x, Feichtinger, Jelínek

sestava:

Vlk - Hajský,Tichý,Jelínek,Vlasák -  Heger, Cholasta,Feichtinger,Hodač- Šimák,Kříž

.... Mrhal,Mandát

Dnes jsme vítězstvím potvrdili konečné první místo v krajské soutěži. Sice nás čekají ještě 3 zápasy, ale v čele máme již nedostižný náskok 11 bodů. Dnes se nám dařilo v útočné fázi, v obraně jsme pár "hrubic" vyrobili, ale soupeř byl naštěstí střelecky impotentní. Gratuluji vám všem a doufám, že vás to nabudí do další sezóny a budete v Chlumci rozdávat radost i nadále!!!

KS U19

FK Chlumec - Babí/V.Poříčí

7 : 2  (3:0)

branky:

Heger L 3x , Kříž 2x, Heger M, Jelínek

sestava:

Vlk- Chaloupka, Tichý,Jelínek,Hajský - Heger M, Heger L,Staněk,Vlasák - Kříž,Šimák

připraveni: Hodač,Mrhal,Mandát

Dnešní zápas jsme zvládli na jedničku. Polovina týmu hrála včera s béčkem mužů na Slavii HK. Měli jsme trochu strach, jak to kluci fyzicky zvládnou. První poločas jsem však odehráli bez problémů a soupeře do ničeho moc nepustili. Druhý poločas už tak dobrý nebyl a víceméně jsem je kontrolovali výsledek. Děkujeme za zvládnutý těžký víkend!!