Upravit stránku

... i přes jasnou výhru, jsme nehráli dobře

U19

Kunčice/Kobylice - Chlumec

                       0:5 (0:2)

Branky:

Feichtinger 2, Kříž, Hajský, vlastní

Sestava:

Vlk, Tichý, Jelínek, Hajský, Heger L., Heger M., Kárník, Jansa, Cholasta, Kříž, Šimák, Feichtinger, Mrhal, Kardoš

 

Michal Jansa:

Se soupeřem jsme v Kobylicích i přes výhru nehráli dobře. Tímto směrem určitě nechceme jít a doufám, že to byla je chvilková záležitost. Takže slabou útěchou mohou být pro někoho tři body. Tentokrát bohužel za mne palec dolu.

Výkon hostů byl zklamáním

U19

FK Chlumec - Rudník

            14:0 (6:0)

Branky:

Kříž 4, Kárník 3, Šimák 2, Tichý, Heger L., Heger M., Hajský, Kardoš

Sestava:

Vlk, Tichý, Heger L., Feichtinger, Jelínek, Jansa, Kárník, Cholasta, Heger M., Kříž, Šimák, Hajský, Mandát, Mrhal, Kardoš

 

Michal Jansa:

Co k tomuto zápasu dodat. Soupeř dorazil 15 minut před začátkem a to už bylo podezřelé. Výkon týmu z Rudníku, který přijel oslaben dle vyjádření trenéra o 6 hráčů základní sestavy, byl pro nás velkým zklamáním. Čekali jsme vyrovnaný zápas jako na podzim v Rudníku. A tak 14 gólu v síti soupeře je ještě milosrdné, šancí bylo i na větší brankový rozdíl. 6 hráčů pak odjelo na zápas B-týmu do Myštěvse, který skončil 7:4 pro naše barvy. A tak jsme si s Láďou Hegerem "vychutnali" 21 branek za sobotu!!!

Dorost opět nezaváhal

Tatran Hostinné - FK Chlumec

                      0:6  (0:0)

branky:

Kříž 4x, Tichý, Cholasta

Sestava: Vlk- Jelínek,Tichý-Heger L, Feichtinger- Heger M,Kárnik,Cholasta (C),Jansa- Kříž, Šimák - Mandát, Mrhal, Kardoš

Michal Jansa:
Dnešní zápas byl o dobývání branky Hostinného a překonání jejich ofside systému. Prvních 20 minut jsme si na to zvykali, dalších 25 minut už se nám to vcelku dařilo překonat, avšak vytvořené gólové příležitosti zůstali nevyužity. Druhý poločas jsme soupeře zatlačili do defenzívy a konečně se nám podařilo vstřelit branky. Dnes jsme zaslouženě vyhráli i zásluhou velmi dobře pracující obrany, brankář Vlk si bohužel moc nezachytal 😭. Zápas s přehledem odřídil hlavní rozhodčí Lukeš.

Dorost v poháru stále neporažen

Slavia Hradec - FK Chlumec/NM

                   3:4 (2:1)

Branky:

               Šimák 2, Kříž, Hajský

Sestava:

Vlk, Tichý, Jelínek, Hajský, Feichtinger, Staněk, HegerL., Jansa, Kárník, Kříž, Cholasta, Heger M., Šimák

Michal Jansa:

Sportovně musím přiznat, že soupeř byl dnes mnohem lepší než my a proto se také asi vyhřívá na čele krajského přeboru. Někdy se říká, že fotbal nemá logiku a dnes tomu tak bylo! Slavie zazdila i ty největší tutovky, my hráli "prešovský beton" a svoje příležitosti využili. Pochvala za bojovnost, ale viděli jste, že se musíme ještě hodně zlepšovat!!

Přípravný zápas U19 - výhra s divizním soupeřem

FK Kolín - FK Chlumec 1:4 (1:0)
branky: Staněk 2, Kříž 2

Sestava : Vlk- Heger L, Jelínek, Tichý, Hajský- Jansa, Staněk, Kárník, Heger M - Cholasta, Kříž (Mrhal,Kardoš)
V prvním poločase jasně dominovali domácí,ale z velké převahy vytěžili jen jeden gól,od druhého poločasu chlumečtí borci hru vyrovnali a od šedesáté minuty udávali ráz utkání.

Krajská soutěž staršího dorostu podzim 2018

Tento rok nastupuje starší dorost FK Chlumec nad Cidlinou v krajské soutěži dorostu a vedl si velmi dobře a většinu soupeřů jsme přehráli rozdílem třídy. Někteří fanoušci chlumecké kopané se zcela logicky ptají, proč jsme nepřihlásili kvalitativně vyšší soutěž a to krajský přebor.
Nahoru