Upravit stránku

LÁĎA KUKAL: CHCI SI ZAHRÁT S TÁTOU!!

V utkání s Vysokou nad Labem nás výrazně podržel strážce naší branky. Za stavu 0:1 chytil několik šancí soupeře a dal našemu týmu naději na obrat. A nebylo to poprvé!! Opora našeho týmu, kluk který celý život hraje jen v Chlumci a při zranění Radka Petra, dělá dvojku v ČFL. Penaltový specialista, který svými zákroky několikrát zarmoutil nejen bydžovského trenéra Petra Průchu. To je LÁĎA KUKAL!!

ŠKODA VYNUCENÉ PAUZY, VŠECHNY TÝMY VÍTĚZNĚ

VÝHRA V PARDUBICH ZNAMENÁ POSUN NA PRVNÍ MÍSTO TABULKY!!
 
FK PARDUBICE B - FK CHLUMEC 0:1(0:0)
 
Branky: 52. Čáp
 
FK Pardubice B:Letáček – Čelůstka, Nemešovský, Langedijk (62. Zelenka), Formáček, Kubart, Paixao, Sychra (46. Lee), Petráň, Huf, Vít.
 
FK Chlumec nad Cidlinou: Brát – Bastin (C) (84. Vejr), Žahourek, Kadlec, Čáp, Kučera (84. Vaníček), T. Labík (84. J. Labík), Veselka, Krčál, Kopáč, Hynek (72. Novotný).
Náhradníci: Kukal, J, Labík, Novotný, Vejr, Kycelt, Sedláček, Vaníček.
 
Rozhodčí:Pastyřík – Mudra, Hodek

TENTO VÍKEND SE VYVEDL

ŽIVANICE - CHLUMEC 1:2(1:1)
 
Branky: 39. Kakrda – 32. Labík, 72. Havel
 
Karty:36. Langr (ZIV), 53. Polák (ZIV), 57. Zavřel (ZIV), 71. Kopecký (ZIV), 87. Spěvák (ZIV), 90+2. Frydrych (ZIV) – 75. Novotný (CCN), 80. Ćáp (CCN), 88. Kadlec (CCN)

HONZA LABÍK: CELÉ UTKÁNÍ JSME MĚLI POD KONTROLOU!!

V utkání B mužstva v Červeném Kostelci se blýskl Honza Labík třemi brankami. Kanonýr, který fotbal miluje, ale také borec, jenž obdržel snad nejvíc červených karet z celého našeho klubu. V poslední době to vypadá, že už se zklidnil a na jeho výkonech to je určitě znát. I jeho jsme se po zápase v Kostelci zeptali na pár otázek:

VÍKEND ZA 12 BODŮ!!!

Myštěves- FK Chlumec C 2:3

Branky: 34" Šafránek , 50" Kříž , 85" Chaloupka R

Sestava: Němec - Špás, Šafránek, Chaloupka L, Jelinek - Chaloupka R (88" Hajský) - Feichtinger, Hubený (46" Karnik), Janda, Nýč (46" Heger M) - Appl (46" Kříž)
 
Těžce vybojované, ale zasloužené tři body.
 

VÝSLEDKY Z VÍKENDU

SKVĚLÁ PRÁCE!! OLYMPIA NA KOLENOU!!!
 
CHLUMEC B - OLYMPIA HK 1:0 (1:0)
 
br.: 28. Jakub Hartman
 
sudí: Bečvář - Pešava, Soukup ŽK 4:3 160 diváků
 
sestava: Němec - Novotný, Vopátek, Prouza, L. Heger - Vejr(79. Šafránek), Kycelt, Vaníček, Doležal, Hartman - Staněk(90. Tichý)
 
Nahoru