Upravit stránku

BÉČKU ZÁVĚREČNÝ ZÁPAS NEVYŠEL!

SK ČERVENÝ KOSTELEC - FK CHLUMEC B  4:0 (2:0) 

Branky: 29. Škoda, 30. Hlava D., 72. a 92. Srkal

Rozhodčí: Filip – Valihora, Urban   ŽK 3:0, ČK 0:0, 80 diváků

Sestava: Kukal - Cholasta (46. Kříž), Tichý (82. Věříš), Pánek, L. Heger (68. M. Heger) - Veselský, Pilař (79. Hubený), J. Kučera, Jansa - Dvořák (68. Divíšek)

Petr Garček (trenér SK Červený Kostelec): Vítězná podzimní tečka, výkonem jsme rázně ukončili sérii porážek a třech bodů proti chlumecké rezervě, byť dnes asi oslabené, si vážíme. Přes zimu nás čeká spoustu práce, ale loučení s podzimem bude veselé a přeji hráčům, aby si ho užili a načerpali dost sil.

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Začátky obou poločasů byly z naši strany aktivní, dobře jsme kombinovali, nebezpeční jsme však byli jen po vápno,zato domácí hráli z hlubokého bloku a čekali na brejky, v každém z nich 2x uspěli a proto odjíždíme zklamaní. Jejich vítězství je však naprosto zasloužené, na těžkém terénu se lépe pohybovali a byli hladovějši po výhře. Mohu opět pochválit trio rozhodčích. Sezonu jsme sice zakončili prohrou, jsme ale na dobré cestě a je radost s kluky pracovat. Těšíme se na jaro, budeme opět silnější!!

V RUŠNÉM UTKÁNÍ BERE BÉČKO JEN BOD!

FK CHLUMEC B - FC SPARTAK RYCHNOV n. K.  2:2 (0:0) 

Branky: 49. Dvořák, 62. Pilař z pen. - 48. a 67. Lihařík

Rozhodčí: Dorotík - Haleš, Kuric  ŽK 3:2, ČK 1:0 (90. Labík), 100 diváků

Sestava: Kukal - Ludvík, Pilař, Tichý, Cholasta - Veselský, Staněk, J. Kučera (81. Kříž), Labík, Jansa - Dvořák

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): K zisku bodů se dá dojít různými cestami...my chceme bavit diváky ofenzivním fotbalem a soupeře přehrát kvalitou, pohybem a nasazením. Věříme, že na nás budou diváci chodit ve velkém počtu a naši práci ocení. Občas ale do Chlumce přijede tým, který hraje z hlubokého bloku, čeká na brejky a pomáhá si k zisku bodů třeba i nemístnými poznámkami z lavičky. I takové soupeře musíme umět porážet. Stačí třeba proměnit více gólových šancí nebo pracovat na lepším taktickém a psychologickém nastavení týmu.

Václav Bůžek (Předseda FC Spartak Rychnov n. K.): První poločas se hrál za absolutní převahy domácích a jen díky jejich nemohoucnosti jsme šli do kabin za příznivého skóre. Na začátku druhé půle jsme domácí šokovali a šli do vedení. Škoda, že jsme hned z rozehrávky inkasovali. V 61. skočil rozhodčí domácímu hráči na špek a skok plavmo odměnil penaltou. Postupem času domácí začali odpadat a nám se dařilo podnikat útoky do unavené obrany. Nejen že jsme vyrovnali, ale dokonce jsme mohli vyhrát. Bod s kvalitním soupeřem však bereme.

BÉČKO PŘEJELO TŘEBEŠ!

FK CHLUMEC B - TJ SOKOL TŘEBEŠ  5:0 (3:0) 

Branky: 4. J. Kučera, 19. a 61. J. Labík, 42. Dítě, 90. Dvořák

Rozhodčí: Klement - Kriegler, Haleš   ŽK 1:0, ČK 0:0, 100 diváků

Sestava: Kukal - Ludvík, Tichý, Pilař (75. Vopátek), Cholasta - Veselský, Staněk, J. Kučera (79. Jelínek), J. Labík (67. Dvořák), Jansa - Dítě (79. Hubený)

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Za dnešní vystoupení budu pouze chválit náš tým za skvěle zvládnutý zápas, který jsem si jako trenér z lavičky v klidu vychutnával, soupeřovo mužstvo za snahu hrát kombinační fotbal i za nepříznivého stavu, naše přísné fanoušky, kteří ocenili jak ofenzivní, tak i defenzivní činnost, rozhodcovské trio, jež vedlo zápas s velkým přehledem a v neposlední řadě výborně připravenou hrací plochu. Překonali jsme hranici 20 bodů, šplháme vzhůru tabulkou, kabina dobře funguje, máme velkou radost.

Vl. Krykorka (vedoucí mužstva TJ Sokol Třebeš): Dnes se nám nedařilo vůbec nic a výprask, který jsme obdrželi je poctivým odrazem dění na hřišti. Domácí nás přehráli ve všech činnostech a není nám moc jasné, proč se pohybují uprostřed tabulky. My musíme rychle zapomenout a dál pracovat.

Další utkání hraje naše B mužstvo v neděli od 14:00 s Rychnovem n. K.

BÉČKO VEZE VÝHRU Z DOBRUŠKY!

SK DOBRUŠKA - FK CHLUMEC B  1:4 (0:2) 

Branky: 56. Doucek - 5. Labík, 21. Veselský, 66. Staněk, 89. Dvořák 

Rozhodčí: Buchta - Vítek, Jansa   ŽK 1:2, ČK 0:0, 45 diváků

Sestava: Kukal - Ludvík, Tichý, Jansa, Cholasta - Veselský, Staněk, J. Kučera (89. Jelínek), Labík (72. Dvořák), Hrubý - Dítě

Milan Petřík (trenér SK Dobruška): Hosté byli od úvodního výkopu daleko více naspeedovaní na 3 body. Nám se k tomu přidala špatná kombinace a tak soupeř vypadal lépe. Góly jsme mu nabídli moc jednoduše. My jsme nedali mezi 22. a 26. minutou 3 šance a tak jsme doma opět ztratili. Rozhodčí vypadali profesionálně, ale chyby tam byly včetně dvou penaltových zákroků. Hostům hodně pomohl návrat Veselského a Dítěte do sestavy. Gratulace do Chlumce.

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Dnes nám vyšlo úplně všechno-začalo to krásným počasím a rychlou brankou následovanou druhou, pokračovalo zvládnutím pasáže po kontaktním gólu a končilo povedeným střídáním. Podali jsme kompaktní týmový výkon, naše mladá obrana (průměr 20,5 roku) hrála zodpovědně, klidně působil brankář, aktivní byla záložní řada a konečně jsme měli na hřišti oba útočníky. Shrnuto, podtrženo-zasloužená výhra. Poděkování patří domácím za reciproční výměnu času zápasu a rozhodčím za profesionální výkon. Ať vše vydrží!

BÉČKO PO DOBRÉM VÝKONU PROHRÁLO S NÁCHODEM!

FK CHLUMEC B - FK NÁCHOD 1:3 (1:1) 

Branky: 5. Staněk - 23. Simon, 73. Havlena, 81. Nejman

Rozhodčí: Horský - Hlaváč, Urban   ŽK 1:0, ČK 0:0, 120 diváků

Sestava: Vlk - Jansa (77. Cholasta), Havel, Vopátek, Ludvík - Hrubý (70. Veselský), J. Kučera, Doležal, Staněk, Ráliš - Labík (84. Dvořák)

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Úvod zápasu nám vyšel, napadáním jsme soupeře donutili k chybě a Staněk dal výstavní gól z 50m. Po sérii rohů jsme o vedení přišli a do půle byla už hra vyrovnaná. Druhou část jsme zahájili dobře, samostatný nájezd Staněk nedal, regulérní hlava Hrubého nebyla uznána pro ofsajd, spousta střel byla slabých a zblokovaných. V 73. přišel trest z kopačky Havleny a do otevřené obrany jsme pak inkasovali ještě jednou. Prohráli jsme další těžký zápas s kvalitním soupeřem, kluci ho odmakali, ale body nám chybí.

Michal Malý (vedoucí mužstva FK Náchod): V dramatickém utkání, ve kterém za domácí nastoupili i hráči ze širšího kádru A týmu, jsme se nenechali srazit na kolena rychlou brankou po naší chybě v úvodu utkání. Výsledek jsme naší bojovností a kolektivním výkonem ve druhém poločase otočili a zaslouženě si odvážíme všechny body. Všichni naši hráči si zaslouží pochvalu za předvedený výkon.

BÉČKO NA PŮDĚ LÍDRA DOPLATILO NA CHYBY, CÉČKO V ČELE TABULKY!

SK SOLNICE - FK CHLUMEC B  3:1 (1:0) 

Branky: 29. a 63. Pavlíček, 67. Vítek - 73. Kučera J.

Rozhodčí: Vlachynský Kamil – Čožík Marek, Pešava Otakar   ŽK 0:3, ČK 0:0, 85 diváků

Sestava: Kukal - Cholasta, Vopátek, Pánek, Jansa - L. Heger (65. M. Heger), J. Kučera, Ráliš (65. Dvořák), Labík (87. Kříž), Hartman (65. Jelínek) - Staněk

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Pokud chceme uspět proti tak kvalitnímu soupeři, musíme hrát na hranici možností, dodržovat taktické pokyny a zbytečně nechybovat. Prvních 30 minut se nám to slušně dařilo, pak jsme ovšem porušili pravidlo 3, ve 2.půli se nám totéž "podařilo" ještě 2x a domácí si výsledek s přehledem pohlídali. Potácíme se stále od výhry k prohře, musíme se chytit dobrou serii, ke které vede cesta respektováním pravidel a podřízení osobních ambicí týmu. Domácím gratulujeme a přejeme jim početnější diváckou podporu.

Pavel Potužník (trenér SK Solnice): Zasloužená výhra. V zápase jsme si vytvořili více vyložených brankových příležitostí. Potrestali jsme dvě chyby hostující obrany a v závěru jsme si už taktickou hrou vítězství pohlídali

 

FC VRCHLABÍ B - FK CHLUMEC C  1:4 (0:1)

Branky: 79. Schütz - 11. a 68. Dvořák, 75. Volejník J., 92. Romaniuk

Sestava: Němec - Divíšek, M. Kučera, Jansa (57. Staněk), Cholasta (69. J. Volejník) - Věříš, M. Heger (79. I. Kříž), Jelínek, Hajský - V. Kříž, Dvořák (79. Romaniuk)

Rozhodčí: Prokůpek Jan – Kuric Jan   ŽK 1:2, ČK 0:0, 95 diváků

Martin Firbacher, René Chaloupka (trenéři FK Chlumec): Herně to nebylo úplně ono, ale naše výhra je naprosto zasloužená. Řešili jsme složitou personální situaci, řada kluků hrála druhý zápas i s přejezdem ze Solnice a tak jsme moc rádi za výhru i za týmový výkon.

komentář domácí FC Vrchlabí B: Hosté byli po celý zápas aktivnější, chtěli hrát a jejich pohyb a důraz nám dělal velké potíže. Naší jedenáctce bojovný výkon na soupeře nestačil, ale rozhodně naše hra nebyla špatná. Malý počet hráčů na lavičce se projevil zejména ke konci utkání a hostujícím hráčům gratulujeme hlavně k jejich výkonu. Utkání s přehledem, kvalitně odřídil HR.

BÉČKO ZVLÁDLO ZÁPAS S JIČÍNEM!

FK CHLUMEC B - SK JIČÍN 2:3 (0:3) 

Branky: 7. Staněk, 34. Labík, 87. Dvořák

Rozhodčí: Vítek - Buchta, Nymsa   ŽK 0:3, ČK 0:0, 110 diváků

Sestava: Kukal - Tichý (76. Jansa), Vopátek, Pánek, Ludvík - Veselský, Pilař, J. Kučera, Čáp (67. Dvořák), Staněk - Labík (52. Hartman)

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Důležité tři body, po dvou prohrách a před souboji s lídry tabulky se můžeme nadechnout, uklidnit a dobře se připravit. Se soupeřem, který není ve výsledkové ani herní pohodě, jsme se brzy ujali vedení a dobrou obranou, rychlým získáváním míčů po ztrátě už na útočné polovině a zejména proměněním šancí jsme utkání zvládli. Vrátili jsme se ke kořenům - zkušená stoperská dvojice, spolehlivý brankář, dobrý pohyb, nátlakový fotbal. Dokonalí ještě nejsme, ale posunujeme se. Pochvala směřuje i k rozhodčím.

Petr Beneš (trenér SK Jičín): Do Chlumce se pro body moc nejezdí, ale my neměli dnes co ztratit a myslím, že jsme neodehráli špatné utkání. Myslím, že jsme měli slušnou organizaci hry a posílení domácí byli na míči lepší, na gólové šance bylo utkání i vyrovnané. Bohužel, my 4 gólovky neproměnili, domácí ano. Je to fotbal, a nás teď trošku míjí i štěstí. Pro mě negativním momentem jinak férového zápasu je řvaní HR na našeho hráče na celé hřiště, ať drží hubu! Domácím gratuluji, mají výborný tým a hrají fotbal.

ŠANCE PROMĚŇOVALI JEN DOMÁCÍ A TAK NEVEZEME Z LIBČAN ANI BOD!

SK LIBČANY - FK CHLUMEC B  4:0 (1:0) 

Branky: 33. Hrůša, 51. Hofman, 61. Petřík, 66. Semerák z pen.

Rozhodčí: Tryzna – Bečvář, Fryš  ŽK 2:0, ČK 0:0, 150 diváků

Sestava: Kukal - Jansa, Vopátek, Jelínek, Cholasta (61. Tichý) - Veselský (35. Dvořák), Pilař, J. Kučera (68. Kříž), Staněk, Hartman (68. M. Heger) - Labík (68. Pánek)

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Dostali jsme od domácích lekci z produktivity, prvních 30 minut jsme měli pod kontrolou a mohli 3 x skórovat, místo toho jsme inkasovali po zbytečném rohu. Druhou půli jsme začali opět naší šancí, ale tři rychlé branky za 15 minut nás dostaly na kolena a zápas jsme po dostřídání už jen dohráli. Prohráli jsme jako tým, v obranné činnosti jsme podruhé za sebou propadli, v útočné jsme dnes svoje šance neproměnili, to považujeme za stejnou chybu. Na oboje se zaměříme a přeneseme to do zápasu.

František Bárta (sekretář SK Libčany): Překonali jsme počáteční tlak soupeře a pak krůček po krůčku kráčeli k vítězství. Skvělému publiku jsem ukázali, že fotbal se v Libčanech hrát nezapomněl. A Houdymu přejeme u protinožců hodně štěstí a těšíme se na jeho návrat do našich řad.

BÉČKO ZTRÁTU NEDOTÁHLO. JAROMĚŘ BERE VŠECHNY BODY!

FK CHLUMEC B - FK JAROMĚŘ 2:3 (0:3) 

Branky: 74. Hartman, 81. Staněk - 15. a 41. Exnar, 25. Votrubec

Rozhodčí: Martínek – Filip, Vitvar   ŽK 4:2, ČK 0:0, 120 diváků

Sestava: Kukal - Ludvík (46. Jansa), Pánek, Tichý, Cholasta (56. Jelínek) - Veselský, Pilař (34. Staněk), J. Kučera, Hartman - Dítě (56. Kříž), Dvořák (34. J. Labík)

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Jaroměř dnes byla nad naše síly z několika důvodů-velká únava ze středečního těžkého zápasu s Policí, brzké střídání zraněných hráčů, špatné dostupování a obranná činnost celého týmu, pozdní reakce na soupeřovo rozestavení a v neposlední řadě i "netrefená sestava" z mé strany. Utkání si rozebereme, v týdnu dobře potrénujeme a musíme získat body zase venku, nejlépe hned v Libčanech. Hosté mají dobrý tým do první osmičky, Exnarovci nám dnes zle zatopili, budeme jim na jaře mít co vracet.

Miloš Exnar (trenér FK Jaroměř): Odehráli jsme výborný první poločas, kdy jsme soupeře k ničemu nepustili a vytvořili si spoustu šancí. Po změně stran přišel očekávaný nápor domácích. Mohli jsme výsledkově rozhodnout zápas čtvrtým gólem. Ten jsme však i přes několik příležitostí nedali, a tak nás čekal emočně náročný závěr. Tři body z Chlumce jsou velmi cenné.

Z KVALITNÍHO UTKÁNÍ S POLICÍ BERE BÉČKO VŠECHNY BODY!

FK CHLUMEC B - SPARTAK POLICE n/M 2:1 (2:1) 

Branky: 25. Dítě, 29. J. Kučera - 19. Camara

Rozhodčí: Martínek – Hlaváč, Kudláček ŽK 3:3, ČK 0:0, 135 diváků

Sestava: Kukal - Ludvík, Kopáč, Tichý - Veselský (56. Dvořák). Vaníček, Pilař, J. Kučera (65. Pánek), Hartman (85. Jansa) - Slavík, Dítě (56. J. Labík)

Kdo nepřišel na středeční dohrávku B mužstva s Policí, ten udělal chybu. K vidění byl nadstandartní zápas krajského přeboru. Hostující tým, plný nových kvalitních hráčů, se v Chlumci představil v dobrém světle a v 19. minutě šel do vedení, když se k míči dostal ve vápně Camara a prostřelil Láďu Kukala 0:1. Náš tým, který šel do zápasu s řadou absencí (Staněk, Jelínek, Cholasta, Heger, Vopátek), byl doplněn hráči ze širšího kádru áčka, se ovšem nevzdal a o pár minut později bylo srovnáno, když se po centru Ondry Vaníčka prosadil Jirka Dítě 1:1!! A ve 29. minutě bylo ještě veseleji. K trestnému kopu se postavil Jirka Kučera a svoji levačkou vymetl roh branky Pavla Vlka 2:1!! Celá první půle se hrála v obrovském tempu a ve stylu nahoru - dolů se šancemi na obou stranách, ale brankáři chytali spolehlivě.

Po přestávce se náš tým začal víc soustředit na obranu, nevynechal žádnou možnost k rychlému brejku, ale žádný jsme nedokázali využít. V závěru nás hosté zatlačili na naši polovinu, ale taktickým výkonem jsme je do větší šance nepustili a zápas tak dotáhli do vítězného konce.

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Nesmírně cenné vítězství v kvalitním ofenzivním zápase, proti utkání v Týništi jsme udělali šest změn včetně rozestavení, zariskovali s 3 obránci, po obdržené brance jsme zápas rychle otočili a ve druhém dějství jsme hosty udrželi na distanc. Police má velmi kvalitní tým a považujeme ji za jednoho z favoritů soutěže, my kvitujeme pomoc z A týmu, návrat ofenzivních hráčů do sestavy a nastavené zrcadlo pro všechny, kteří si pohrávají s myšlenkou vyšší soutěže i osobních ambicí. Ale stálo to za to.

Karel Klimeš (předseda Spartak Police n/M): V utkání jsme se dostali do vedení, ovšem domácí stačili do poločasu skóre otočit. Bylo před námi ještě dalších 45 minut, ovšem skóre zůstalo stejné. Takže bohužel z daleké cesty vezeme první porážku v soutěžním ročníku.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti