Upravit stránku

BÉČKO VÁLÍ DÁL! Z VRCHLABÍ VEZE DALŠÍ BODY!

FC VRCHLABÍ - FK CHLUMEC B  0:4 (0:3) 

 10. Veselský, 27. Kučera J., 37. a 62. Hartman

 4. Matěják, 33. Mejsnar, 90. Kraus

diváci: 112

rozhodčí: Kudláček Milan - Horský Leonard, Urban Vladimír

sestava: Kukal - Tichý (68. Burkalo), Vopátek, Pilař, Cholasta (62.Dvořák) - Veselský (62. Mlynář), Kučera J., Staněk (62. Pánek), Hartman - Labík, Dítě

Jen 48 hodin po výhře v Polici se náš tým vydal k dalšímu výletu do Vrchlabí, kde nás čekala předehrávka posledního jarního kola. Místo zraněného Filipa Jelínka naskočil Milan Tichý a hned od začátku utkání převzali naši hráči iniciativu, kterou nepustili až do jeho konce. Domácí tým, který už nemá šanci dostat se ze sestupových pozic, ale v neděli sebral bod silnému Rychnovu, se na naši polovinu dostával jen sporadicky. Hned v úvodu utekl domácí obraně Kuba Veselský, byl faulován, ale v rukou sudího Kudláčka se objevila překvapivě jen žlutá karta. Dvacítka chlumeckých fanoušků, mezi kterými nechyběl ten nejvěrnější Zdenda Novák, jenž přejel z Police do Vrchlabí na kole!!, se dočkala poprvé v desáté minutě. Kuba Hartman skvěle našel svého jmenovce Veselského a ten otevřel skóre 0:1!. O chvíli později trefil Petr Staněk břevno, poté domácím odpustil sudí jasnou ruku ve vápně a tak na 0:2 zvýšil až ve 27. min. Jirka Kučera jenž zkušeně zakončil svoji šanci. O deset minut později už to bylo o tři branky, kdy skvělý centr Kuby Veselského uklidil do branky Kuba Hartman 0:3!! Výsledek to byl pro domácí ještě milosrdný, protože řadu dalších šancí jsme ještě nedali.

Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, stále jsme měli převahu, jen ta koncovka se nám příliš nedařila. Jedinou gólovou radost tak přinesla 62. minuta a byla to opět spolupráce Jakubů Veselského s Hartmanem, kdy posledně jmenovaný zvýšil na konečných 0:4!!

Naprosto zasloužená výhra našeho týmu by měla být tou nejlepší pozvánkou na sobotu kdy od 16ti hodin hostíme v posledním utkání sezóny silné Týniště a budeme chtít uhájit skvělé třetí místo v tabulce!!

Komentář domácích (FC Vrchlabí): Naše hra se s hrou soupeře nedala vůbec měřit. Soupeř byl ve všech směrech lepším týmem. S chutí si zahrál, zaběhal a čtyři branky do naší sítě byly pro nás lichotivé. Vrchlabští dokázali alespoň sekundovat rezervě Chlumce jen v krátkém úvodu zápasu. Gratulujeme soupeři ke kvalitnímu výkonu i bodovému zisku a nás čeká v létě tvrdá práce ve všech směrech.

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): K utkání do krásného areálu jsme cestovali pouze po jednodenní pauze a s respektem k týmu, který dokázal ve stejný den zremizovat zápas s Rychnovem. Únava byla znát více na domácích, náš celek využil opět šíře kádru C týmu, působil kompaktně, hrál dobře kombinačně a vytvářel si množství šancí. Do poločasu bylo rozhodnuto třemi brankami a po obrátce se utkání v klidu dohrálo sice jen s jedním gólem, ale kontrolovaně. Domácím děkujeme za vstřícnost s předehráním a přejeme jim brzký návrat do přeboru.

BÉČKO POTVRDILO FORMU. TŘI BODY VEZE I Z POLICE!

SPARTAK POLICE n/M - FK CHLUMEC B  0:3 (0:2) 

 33. Labík, 42. Veselský, 51. Hartman

 44. Franc - 82. Jelínek

diváci: 360

rozhodčí: Dorotík Petr - Kuric Jan, Nývlt Roman

sestava: Kukal - Jelínek (82.Pánek), Vopátek, Pilař, Cholasta - Veselský, Kučera J., Staněk, Hartman - Labík (85. Burkalo), Dítě

Milan Hejnyš (vedoucí mužstva Spartak Police n/M): V posledním utkání před domácím publikem jsme chtěli uspět, ovšem soupeř byl dnes nad naše síly. Nezbývá, než se plně připravit na závěrečná vystoupení na hřištích soupeřů.

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Precizní výkon ve všech řadách podpořený splněním taktických pokynů s bezchybnou defenzivou a kvalitní ofenzivou, to byl recept na dnešní výhru. Pokud bychom proměnili všechny svoje šance, mohli jsme zopakovat loňskou výhru 0:8. Do Police je to sice daleko, ale daří se nám zde, je tu výborná atmosféra (místní rowdies si na nás připravili nový pokřik) a proto sem rádi dorazíme i v příští sezoně. Poděkování i našemu fanklubu, pochvala pro trio rozhodčích. Jsme na bedně a chceme tam vydržet.

V tomto týdnu sehraje B mužstvo poslední dva zápasy této sezóny. V úterý od 18:00 se hraje ve Vrchlabí a v sobotu od 16:00 hrajeme doma s Týništěm.

SE SOLNICÍ BEREME BOD PO SKVĚLÉ DRUHÉ PŮLCE!

FK CHLUMEC B - SK SOLNICE  3:3 (0:3), PK 6:7

 56. Dvořák, 84. Kučera J, 87. Tichý - 4. Cholasta (vl.), 17. Hlava, 40. Jaroš

 10. Labík, 48. Dítě, 66. Kučera J., 88. Jelínek - 16. Tobiška, 73. Pavlíček, 90. Zawada

diváci: 156

rozhodčí: Šiling Karel - Pilný Marek, Klečka Ivan

sestava: Kukal - Novotný (32. Jelínek), Vopátek (53. Pánek), Pilař, Cholasta (46. Tichý) - Dvořák, Kučera J., Staněk, Labík (46. Šafránek, Hartman (46. Burkalo) - Dítě

Do utkání s vedoucí Solnicí šel náš tým bez Kuby Veselského, který je v trestu, chyběl zraněný Vojta Doležal a řada hráčů nastupovala s velkým sebezapřením. Náročný program B i C týmu je hodně znát, vždyť se hraje každý třetí den..

V prvním poločase bylo na hřišti jen jedno mužstvo. Hosté hráli skvěle, působili sebevědomě a my jsme jim svoji nepřesnou a pomalou hrou značně pomáhali. Výsledek 0:3 v poločase byl ještě milosrdný. Navíc musel odstoupit Honza Novotný. A v poločase připravil trenér Ríša Vlášek další změny. Ze hry šli Honza Labík, Kuba Hartman a Vojta Cholasta. V 53. si řekl o střídání Honza Vopátek, který s horečkou už víc nevydržel. V tu chvíli by si na nás nevsadil nikdo snad ani pěťák. Ale intenzivní koučink našeho trenéra, který neustále nutil hráče k aktivitě, přinesl své ovoce, V 56. minutě posadil Denny Šafránek centr na hlavu Vaška Dvořáka a bylo sníženo. Naši ještě více přidali, hosté se hodně zatáhli a začalo se hrát podle našich not. Do vápna hostí létal jeden centr za druhým, ale dlouho jsme se nemohli prosadit. Až v 83. min se míč dostal k Jirkovi Kučerovi, který pěknou ranou z 20 metrů o tyčku, snížil na 2:3. A to nebylo vše. O tři minuty později posadil Jirka Kučera centr na hlavu Milana Tichého a bylo srovnáno 3:3!!

V penaltovém rozstřelu jsme podlehli 6:7, ale celý stadion nadšeně tleskal našim borcům, za to co ve druhé půlce předvedli!! Klobouk dolů!!

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Od začátku utkání bylo na hřišti jen mužstvo hostí, my jsme zaostávali ve všech činnostech a inkasovali v rychlém sledu tři branky-pokud by proměnili i zbytek šancí, bylo po zápase. Střídání hráčů C týmu se zápasem v nohách, presing, obrovská bojovnost, zjednodušení hry a standartní situace nás vrátili do hry, podařilo se nám posunout i práh bolesti do vyššího módu a výsledkem byl heroický výkon a vyrovnání v závěru. Penalty byly loterií, ale zamrzí to. Máme skvělý studijní materiál do budoucna.

Hosté: Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme 45 minut jasně dominovali a zaslouženě vedli 3:0. Ve druhém jsme si nejspíš mysleli, že se nemůže už nic stát, ale opak byl pravdou. Domácí zjednodušili hru a nakopávanými míči nás dostali pod tlak. Výsledkem jejich zlepšeného pohybu a důrazu bylo vyrovnání v 87.minutě. V nesmyslných penaltách bereme tentokrát dobrý bod navíc.

SKVĚLÁ JARNÍ JÍZDA BÉČKA POKRAČOVALA I VE VYSOKÉ!

FK VYSOKÁ n/L - FK CHLUMEC B  0:3 (0:1) 

 41. Labík J., 51. Hartman, 83. Burkalo

 45.Müller - 45. Labík J., 86. Cholasta 

diváci: 38

rozhodčí: Vítek Pavel - Prušinovský Štěpán, Tryzna Lukáš

sestava: Kukal - Novotný, Vopátek, Pilař, Jansa - Dvořák (39. Cholasta), Kučera J. (46. Pánek), Staněk, Hartman (78. Burkalo) - Labík J. (78. Heger M.), Dítě (85. Heger L.)

Náročný program béčka pokračoval pátým zápasem během dvaceti dnů ve Vysoké. Oproti středě chyběli distancovaný Veselský a zranění Doležal s Jelínkem. K zápasu byli naopak připraveni Pilař, Cholasta a Pánek.

Od úvodu utkání měl náš tým více ze hry, vytvářel si šance, ale Honza Labík a ani Kuba Hartman na domácího brankáře nevyzráli. Povedlo se to až Honzovi Labíkovi ve 41. minutě, když se prosadil střelou zpoza šestnáctky 0:1. Před odchodem do kabin jsme byli svědky nešetrného faulu domácího Müllera, který nepochopitelně prošlápl Jirku Kučeru a mohl být hodně rád, že sudí Vítek tasil jen žlutou kartu. Jirkova noha nevypadala vůbec dobře a v utkání dále nemohl pokračovat. Místo něj naskočil do druhého poločasu Lukáš Pánek pro kterého to byl první jarní start po operaci kolene. V 51. minutě vyslal Honza Labík do úniku Kubu Hartmana a ten se v těchto situacích mýlí málokdy 0:2!! Domácí se mohli vrátit do zápasu, ale nabídnutou příležitost v podobě penalty nedali a poté co náš tým oživil svoji hru střídáním, tak bylo o vítězi utkání téměř jasno. Definitivní podobu výsledku dal tak rychlý brejk, kdy Vojta Cholasta předložil míč Míšovi Burkalovi, který už jen doklepnul do prázdné branky 0:3!!

Výhra ve Vysoké byla jistě tou nejlepší pozvánkou na příští neděli, kdy do Chlumce přijede vedoucí Solnice!!

Richard Vlášek, Jakub Jarkovský (trenéři FK Chlumec): Maraton 5ti zápasů ve 20ti dnech jsme zakončili vítězstvím, které se nerodilo lehce. Na zkušený domácí tým jsme reagovali nátlakovým celoplošným fotbalem, dobrým pohybem, mladíky z C mužstva a inovativní přípravou kolegy Jarkovského. Výsledek sice vypadá jednoznačně, ale díky neproměnění dalších šancí, vynuceným střídáním a aktivitě domácích jsme byli v napětí až do konce zápasu. V některých jeho fázích nám přálo i štěstí (břevno, neproměněný PK), ale v celkovém kontextu je naše výhra zasloužená.

SKVĚLÝ ZÁPAS ZVLÁDLI LÉPE HOSTÉ!

FK CHLUMEC B - FC SLAVIA HK  2:4 (1:2)

 19. Veselský, 75. Dvořák - 5. a 77. Novotný, 10. a 67 Kabeláč J.

 73. Labík, 87. Dítě - 31. Hlušička, 35. Málek, 45. Štipák, 87. Kundrt

Červená karta pre rozhodcu 64. Veselský - 64. Krotil

diváci: 150

rozhodčí: Stieber Filip - Ježek Václav, Říha Luboš

sestava: Kukal - Novotný, Vopátek, Jelínek (71. Dvořák), Doležal (54. Jansa) - Veselský, Staněk, Kučera J., Labík, Hartman (82. Burkalo) - Dítě

V dohrávaném šlágru krajského přeboru přijela do Chlumce Slavia a zápas pro naše hráče nezačal vůbec dobře. Nejprve potrestal chybu Honzy Vopátka hostující Novotný a o chvíli později se po našem nedůrazu prosadil i Kabeláč. V tu chvíli to s našim týmem nevypadalo vůbec dobře. Ale klobouk dolů před tím jak se kluci zvedli!! V 19. minutě vyslal Vojta Doležal skvělou přihrávkou do úniku Kubu Veselského, který chladnokrevně snížil. A za chvilku mohlo být veseleji. Honza Labík pronikl do vápna, byl faulován, ale s penaltou Jirky Kučery si skvěle poradil hostující brankář Zadrobílek. Až do konce poločasu se hrál naprosto vyrovnaný zápas.

Ve druhém poločase se hosté více zatáhli, naši hráči měli územní převahu, ale hradecká obrana v čele s Kabeláčem pracovala velmi dobře. V 64. minutě jsme viděli červené karty pro Kubu Veselského a hradeckého Krotila. Hosté vyráželi do nebezpečných brejk ů a jeden z nich proměnil J. Kabeláč ve třetí branku. O chvíli později našel, skvěle hrající Jirka Kučera, Vaška Dvořáka a ten málem protrhl síť hostující branky. A drama pokračovalo dál! Vzápětí následoval brejk do naší hodně otevřené obrany z kterého zvýšil na 2:4 Novotný. Poté se Jirka Kučera dostal přes pět protihráčů, před gólmanem byl faulován, ale píšťalka sudího Stiebera zůstala nepochopitelně němá. Až do konce utkání se naši hráči snažili s výsledkem něco udělat, ale už se to nepovedlo. Přesto jsme v Chlumci byli svědky skvělého utkání, kterému nechybělo vůbec nic a oba týmy prokázali, že jsou zcela po zásluze na špici tabulky!!

Tomáš Hrabík, Richard Vlášek (trenéři FK Chlumec): Dovolíme si tvrdit, že jsme dnes viděli jedno z nejlepších utkání na chlumeckém stadionu - dvě darované branky na úvod, snížení, odmítnutí vyrovnání z penalty, oboustranný kombinační fotbal. Po obrátce byla k vidění naše aktivita a honba za golem, následovalo ale vzájemné vyloučení a udušení naděje třetí brankou v naší síti. Do hry nás dostává bomba Dvořáka na 2:3, hrajeme vabank, ale padneme v závěru. Prohráli jsme bitvu, ale válčíme dál. Dolimu přejeme brzký návrat na hřiště.

Václav Pišta (asistent FC Slavia HK): V prvních deseti minutách jsme využili chyb domácích v obraně a ujali se vedení 0:2. V 19. minutě jsme bohužel chybu udělali také, domácí snížili na 1:2 a ve 24. minutě mohli vyrovnat z penalty, kterou ale brankář Zadrobílek chytil. V 67. minutě jsme znovu vedli o dvě branky, jenže domácí chvíli na to opět snížili na 2:3. Dvě minuty poté nám ale výhru 2:4 pojistil Novotný. Utkání plné soubojů moc fotbalové krásy nenabídlo, ale kluci zaslouží za snahu a nasazení velkou pochvalu.

BÉČKO ZDOLALO LIBČANY A UŽ JE TŘETÍ V KRAJI!

FK CHLUMEC B - SK LIBČANY  3:1 (2:0)

 20. Staněk, 30. a 50. Hartman - 78. Houdek

 38. Houdek, 61. Novotný, 74. Semerák 

diváci: 120

rozhodčí: Šob Aleš - Pešava Otakar, Průcha Petr.

sestava: Kukal - Cholasta, Vopátek, Jelínek, Doležal - Staněk, Kučera J. (81.Šafránek), Pilař, Hartman (62. Kučera M.) - Dítě (84. Burkalo), Hubený (62. Dvořák)

V utkání s tradičním soupeřem pokračovalo béčko v solidních jarních výkonech a zcela po zásluze získalo tři body. Ve středu 17.5. hostíme v atraktivní dohrávce od 18:00 Slávii Hradec a dnešní výkon byl tou nejlepší pozvánkou na tento zápas.

Tomáš Hrabík, Richard Vlášek (trenéři FK Chlumec): Velmi těžké utkání s technickým týmem, který chtěl hrát fotbal a ač personálně vyprázdněn, vzdoroval až do samého závěru a byl velmi nepříjemný v tahu na branku. Nám se dnes vyplatila šíře kádru (hráli jsme 4 zápas v 7 dnech a ještě 2 nás čekají příští týden), chyběla nám sice lehkost a lepší řešení ve finální fázi, ale bojovností a týmovým výkonem jsme zápas zvládli za 3 body. Libčany považujeme za silného, ale korektního soupeře, rádi bychom jej přivítali na našem stadionu i v příští sezoně.

BÉČKO TO V DOBRUŠCE ZVLÁDLO SKVĚLE!

SK DOBRUŠKA - FK CHLUMEC B  0:3 (0:3) 

 7. a 22. Kučera J., 42. Hartman

 76. Bílek, 79. Doucek - 17. Doležal, 59. Hartman, 76. Kučera J., 76. Vopátek, 77. a 84. Labík J. 

Červená karta pre rozhodcu 84. Labík J.

diváci: 80

rozhodčí: Beránek David - Turek Jiří, Dorotík Petr

sestava: Kukal - Cholasta (65. Jansa), Vopátek, Jelínek, Doležal (85. Kříž) - Dvořák (65. Hubený), Kučera J., Staněk, Hartman (85. Hajský) - Labík J., Dítě (70. Burkalo)

V Dobrušce chyběli našemu týmu Pavel Pilař, Kuba Veselský, Hoza Novotný i Lukáš Pánek, šanci dostali mladí hráči a celý tým to zvládl na výbornou!!

Richard Vlášek, Tomáš Hrabík (trenéři FK Chlumec): Třetí venkovní utkání jsme zvládli herně na výbornou, zkušený domácí tým jsme dobře načetli a na jejich jednoduchý herní styl jsme reagovali kombinačním fotbalem, akcemi po stranách a zejména proměňováním šancí, i když v brance skončily jen tři. Do druhé půle již ostřílený lodivod domácích neposlal Haška a Feichtingera, čímž se otupila útočná síla Dobrušky a my jsme vývoj utkání kontrolovali. Pozitivem je 7 hráčů C týmu v utkání, kaňkou je pouze množství žlutých karet a zbytečné vyloučení Labíka.

Milan Petřík (trenér SK Dobruška): Utkání se nám vůbec nepovedlo, byli jsme unaveni nejen v nohách, ale hlavně v hlavách. Hosté byli ve všem lepší a „ načtenější“ (minimálně na úrovni trenéra premier leauge). Dnes má Chlumec z čeho vybírat i díky panu Rybovi, kterého před léty nenáviděli a pomlouvali. I takový je fotbal….

BÉČKO VEDENÍ NEUDRŽELO A V TŘEBŠI PADLO NA PENALTY

TJ SOKOL TŘEBEŠ - FK CHLUMEC B   2:2 (0:2), 4:3 na PK 

 53. a 55. Franta - 29. Hartman, 42. Labík J.

 30. Sobotka, 82. Krykorka, 86. Hofman - 57. Novotný 

diváci: 200

rozhodčí: Pechar Jiří - Benák Petr, Šmejkal Jiří

sestava: Kukal - Novotný, Pilař, Jelínek, Doležal - Veselský (32. Dvořák), Staněk, Kučera J., Hartman - Labík J., Dítě

V Třebši se po delší době vrátil do naší základní sestavy Filip Jelínek a ve spolupráci s Pavlem Pilařem vytvořili stoperskou dvojici, která v prvním poločase přispěla ke kvalitnímu výkonu celého mužstva a zaslouženému vedení, o které se postaral nejprve chladnokrevně Kuba Hartman a poté po pěkné individuální akci i Honza Labík.
Bohužel začátek druhé půle nám vůbec nevyšel a domácí během chvíle srovnali po nedůrazu v naší šestnáctce. Poté se hra opět vyrovnala, do dvou šancí se dostal Vašek Dvořák, ale ani on ani ostatní hráči už skórovat nedokázali. V penaltovém rozstřelu jsme dvě nedali a tak bonusový bod získali domácí.

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Zápas dvou rozdílných poločasů, v prvním kluci skvěle plnili taktické pokyny a vsítili 2 výstavní branky, ve druhém jsme nezachytili začátek a nechali domácí srovnat.Poté už se odehrával "boj o střední pásmo" a několik šancí na obou stranách cestu do sítě nenašlo.Před zápasem bychom vzhledem k personální situaci(absence hráčů A týmu a kolize s C týmem) bod z Třebše brali, po penaltách jsme spíše zklamaní,bod zvenku se ale počítá."Bonusem" je pro nás opětovné setkání s rozhodčími SKFS...

Vl. Krykorka (vedoucí tým TJ Sokol Třebeš): Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním poločase byli lepší důraznější hosté. Ve druhém po bouřce v kabině si vytvořila tlak a gólově srovnala Třebeš. Celkově přineslo utkání bojovný koukatelný fotbal, který nenudil. A penalty..... jsou penalty.

BÉČKO VEZE VÝHRU Z JIČÍNA!

SK JIČÍN - FK CHLUMEC B   1:4 (1:2) 

 27. Matějka - 15. Jacoboviczi, 35. Labík J., 78. a 92. Hartman

 36. Lánský - 33. Labík J., 45. Veselský, 56. Pilař, 72. Jacobovici

diváci: 100

rozhodčí: Filip Miroslav - Kudláček Milan, Šnajdr Michal

sestava: Kukal - Ludvík, Vopátek, Pilař, Novotný (60.Doležal) - Veselský (79. Dvořák), Jacoboviczi, Kučera J., Staněk (85. Cholasta) - Labík J. (85. Burkalo), Dítě (60. Hartman)

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): První z trojice venkovních utkání jsme zvládli za 3 body a můžeme být spokojeni s výkonem i výsledkem. Z naší strany se hrál svižný kombinační fotbal s množstvím šancí, domácí se prezentovali zejména nakopávanými míči na útok Mach 2 a rychlými výpady Horáčkem. Našli bychom sice pár zaváhání zejména ve střední fázi utkání, ale splněním poločasových taktických pokynů, silou lavičky a střeleckou potencí jsme domácí v závěru zlomili. Svým výkonem přispěli k plynulé hře i zkušení rozhodčí.

Petr Beneš (trenér SK Jičín): Po dnešním utkání mi nezbývá, než pogratulovat soupeři k zaslouženému vítězství. My jsme bohužel nezvládli úvod zápasu, a když jsme po vyrovnání věřili v lepší představení, naše vlastní herní dá se říct nedisciplinovanost, prosadila hosty opět na koně. Ve druhé půli jsme si sice 2-3 šance připravili, ale hosté jich měli více a po zásluze z nich rozhodli. Nedá se nic dělat, soupeř byl dnes lepší a výhru si zasloužil. My jedeme dál!!!

BÉČKO SI OTEVŘELO STŘELNICI. KOSTELEC ODJEL S DEBAKLEM!

FK CHLUMEC B - FK KOSTELEC n. O.  11:1 (5:0)

 7. Labík J., 16. Staněk, 29. a 42. Vaníček, 32. Pilař z pen., 53. Jacobovici, 57. a 85. Veselský, 59. a 73. Kučera J., 63. Dítě - 49. Kotyza 

 5. Ludvík - 50. Andrys, 90. Vodička  

diváci: 148

rozhodčí: Vítek Pavel - Fryš Milan, Novotný David

sestava: Kukal - Ludvík, Gluski, Pilař, Doležal (46. Věříš) - Staněk (46. Veselský), Vaníček (66. Mlynář), Jacoboviczi, Kučera J., Hartman (46. Novotný) - Labík J. (46. Dítě)

Tomáš Hrabík, Richard Vlášek (trenéři FK Chlumec): Z dnešního zápasu jsme měli respekt a chtěli ho rychle rozhodnout, což se nám podařilo a dovedli jsme jej do krutého konce pro hosty. Jsme rádi, že se nám podařilo zapojit jak všechny hráče B týmu, tak i širšího kádru A a C týmu. Nyní nás čekají tři utkání venku, v kterých konečně chceme bodovat.

Kamil Kaplan (zástupce FK Kostelec n. O.): K dnešnímu zápasu jsme cestovali trošku s obavami, kdy jsme dávali sestavu dohromady v součinnosti s B týmem. V utkání dominovali domácí hráči, kteří byli při chuti jak herně, tak bohužel pro nás i střelecky.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti