Upravit stránku

I přes prohru nepanuje zklamání

 

FK Chlumec - Vysoká n.L

                 1:3   ( 0:1)

branka:

              Labík

 

sestava:

Javůrek  (53" Němec) - Špás, Homoláč,Vopátek,Dušek(46" Kučera M)- Cholasta(46" Šusta), Chaloupka R., Heger L ( 65" Kučera J),Hubený(46" Labík), Feichtinger- Staněk

 

 

 

Petr Kycelt, asistent trenéra (domácí):
Pro nás byl vrchol sezóny už v neděli a na dnešním výkonu to bylo znát.Nastoupili jsme v hodně mladé sestavě a i přes prohru jsme nezklamali. Zkušenost hostí dnes rozhodla. Potlesk našich diváků, kteří nás odměnili za jarní část soutěže, byl hodně příjemný. Věříme, že zraněný Honza Pražák bude brzy v pořádku.
 
Komentář (hosté):
"Hráči Vysoké byli po celé utkání nebezpečnějším týmem. O výhře bylo definitivně rozhodnuto po třetí brance, která padla po pěkné kombinační akci. Stínem utkání je zranění Honzy Pražáka, ke kterému došlo při srážce s domácím brankářem. Tímto mu všichni přejeme brzké uzdravení."

Derby je naše !!!

FK Chlumec - RMSK N. Bydžov

                 2:2   ( 0:0)  na p.k. 3:2

 

branky:

Kučera, Labík -  Voldán, Mejstřík

 

Derby se  hrálo před kamerami České televize a před fantastickou návštěvou, když si do našeho útulného areálu našlo cestu 1147 diváků! Samotný zápas přinesl hned čtyři branky a remízu 2:2.

Nejprve poslal domácí do vedení po závaru Miroslav Kučera, na to hostující Nový Bydžov odpověděl krásnou kombinací, kterou zakončoval Michal Voldán. Poté se blýskl domácí kanonýr Jan Labík, který pohotovou patičkou dal na 2:1. Jenže v samotném závěru dokázal utkání poslat do pokutových kopů střídající Pavel Mejstřík. V rozstřelu se vyznamenal domácí gólman Ladislav Kukal a zasloužil se o výhru Chlumce.

„Byl to hezký fotbal s neopakovatelnou atmosférou, oba týmy ukázaly to nejlepší. Děkuji týmu za povedenou sezonu,“ hodnotil i přes prohru spokojený trenér Nového Bydžova Petr Průcha. Radost měl samozřejmě i domácí kouč Petr Jánský. „Jsme moc šťastní, že to takhle dopadlo. Kluci splnili všechno do puntíku a výhrou poděkovali všem fanouškům.“

 

Petr Kycelt, asistent trenéra (domácí):
Výhra v televizním derby, co chtít víc. Remíza po devadesáti minutách asi zasloužená, penalty pro nás, velká radost. Celý den se na našem hřišti povedl Díky všem, kdo se na něm podíleli.
 
Petr Průcha, trenér (hosté):
V celku si dovolíme tvrdit, že jsme byli lepším týmem. V prvních 20ti minutách jsme hrozili víc, bohužel jsme neproměnili nic z našich šancí. V dalším průběhu utkání domácí vyrovnali hru a vytvořili si několik šancí, ze kterých vstřelili 2 branky, my však skóre vždy dorovnali. Škoda penaltového rozstřelu ... Byl to hezký fotbal s neopakovatelnou atmosférou, oba týmy ukázaly to nejlepší. Děkuji týmu za povedenou sezónu!


Zdroj: https://hradecky.denik.cz/fotbal-kraj/svatek-fotbalu-chlumec-slavil-vyhru-nad-rivalem-20190611.htmlsestava:

Kukal - Janský(61" Špás), Vopátek,Homoláč,Dušek -  Kosař(88" Feichtinger), Novotný, Kučera J(75" Heger), Kučera M(61" Chaloupka R), Staněk(89" Hubený) - Labík


Zdroj: https://hradecky.denik.cz/fotbal-kraj/svatek-fotbalu-chlumec-slavil-vyhru-nad-rivalem-20190611.html

Vítězství znamená jistotu záchrany

Sobotka - FK Chlumec A

               0:2(0:1)

branky:

           10. a 72. Labík

sestava:

Kukal - Špás, Homoláč, Vopátek, Dušek - Novotný(75. Heger), Kosař - Jánský, Staněk, M. Kučera - Labík(80. Cholasta)

 

Tři body brali hosté

FK Chlumec - Třebeš

                1 : 3    ( 0 : 2 )

 

branka:

             Labík

sestava:

Kukal- Špás(78" Cholasta), Vopátek,Homoláč, Dušek - Janský(84" Kříž), Heger, Pilař(46" Chaloupka R), Staněk, Kosař - Labík(90" Chaloupka L)

Petr Kycelt, asistent trenéra (domácí):
Naše mladá sestava podala dnes dobrý výkon, ale nebyli jsme produktivní. Soupeře, který pozorně bránil a vyrážel k nebezpečným brejkům, jsme překvapivě přehrávali, ale v šestnáctce jsme nebyli dostatečně důrazní. Hosté byli produktivnější a tak si odvážejí tři body. My už se musíme soustředit na příští týden, kdy nás čeká důležitý duel v Sobotce.
V. Krykorka ved. týmu (hosté):
V pozměněné sestavě kvůli zraněním jsme měli z počátku zápasu ve středu pole problémy, které domácí naštěstí nepotrestali. My jsme sázeli na rychlé brejky a ty klukům vycházely. A když jsme přežili i výrobnu trestných kopů u našeho trestňáku v počátku druhého poločasu, začali jsme věřit v úspěch. Ten jsme stvrdili po dobrém napadání třetím gólem. V týmu domácích nás zaujal Labík, poprvé krásným golem, podruhé v 89 minutě, kdy vrazil našemu hráči před kamerou legální facku – za žlutou ?!!!

Derby FK Chlumec - RMSK Cidlina živě na ČT Sport

Atraktivní derby "Votrok Krajského přeboru dospělých" v rámci předehrávaného 30. kola mezi domácím FK Chlumec nad Cidlinou a hosty z RMSK Nového Bydžova bude k vidění živě na sportovním kanálu České televize!

 

Buďte svědky jedinečné události.

Můžete tak sledovat zajímavé předzápasové rozhovory, poločasové rozbory hráčů, či hodnocení trenérů s komentátory ČT SPORT.


IHNED PO ZÁPASE PROBĚHNE VEŘEJNÁ TISKOVÁ KONFERENCE, NA KTERÉ BUDOU PŘÍTOMNI TRENÉŘI, KAPITÁNI A ZÁSTUPCI OBOU TÝMŮ a po otázkách které budou mít připraveni komentátoři, bude i prostor na otázky fanoušků a příznivců.

Utkání bude snímáno ze tří kamer a spolukomentovat ho budou ambasadoři obou klubů z řad sportovních expertů ČT.

Před zápasem budou probíhat ukázkové tréninky pro děti.

V neděli 9.6. od 12:45 na fotbalovém stadionu v Chlumci nad Cidlinou.

 

Víkend plný fotbalu

KP mužů
FK Chlumec- Třebeš
sobota 25.5. 17:00

Čeká nás velice těžký soupeř v naší cestě za záchranou, soupeř v minulém kole vyprovodil pěti brankami Jaroměř a bude chtít navázat na slušnou jarní produktivitu, která je 2,8 branek na zápas. Naši borci mají pod taktovkou trenéra Janského také slušný průměr vstřelených branek, tak se dá očekávat velmi zajímavé utkání.
SLOSOVATELNÉ VSTUPENKY NA TV ZÁPAS FK Chlumec- RMSK Cidlina.
-----------------------------
OP mužů
FK Chlumec B - Cerekvice
neděle 26.5. 17:00

Béčko v minulém kole utrpělo první jarní porážku. V neděli kluky čeká beznadějně poslední Cerekvice a všichni očekávají povinné vítězství.
-----------------------------
KS U19
Třebechovice - FK Chlumec
neděle 26.5. 14:30

Dva body schází našim klukům k potvrzení prvního místa. Budou slavit titul už v Třebechovicích?

Výhra v Dobrušce za dva body

Dobruška - FK Chlumec

          1:1(1:0) 2:4 na pen.

branky:

26. Mikušík z pen. - 55. Labík

 

sestava:

Kukal - Špás, Homoláč, Novotný, Dušek - Jánský(80.Hubený), Pilař, Staněk, Kosař - Labík, M. Kučera(77. Heger).

 

Petr Kycelt:
Po celý zápas jsme měli více ze hry, ale naše předfinální fáze byla příliš komplikovaná a tak jsme se do koncovky příliš nedostávali. Dobrušce vyšel v první půli jeden brejk, po kterém se kopala penalta. Poté domácí "zaparkovali autobus" před svoji šestnáctku a tak jsme byli rádi za vyrovnání a penaltovou výhru. Byla zcela zasloužená. Čtvrtá výhra v řadě nás těší.

Nahoru