Upravit stránku

V ČERNILOVĚ SI BÉČKO ZASTŘÍLELO

FK ČERNILOV - FK CHLUMEC B 0:6 (0:2)

 18. a 75. Kučera J., 36. a 51. Mrázek, 81. Bičiště, 90. Hartman

bez karet

diváci: 50

rozhodčí: Fryš Milan - Rychtár Tomáš, Hanuš Jindřich

FK Chlumec B: Němec - Doležal (59. Jansa), Vaníček, Pánek, Kučera M. - Staněk, Kučera J., Pilař, Bičiště, Žahourek (46. Hartman) - Holec (26. Mrázek)

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Dnešní výsledek vypadá jednoznačně, ale domácí hráli hlavně v první půli s lehkostí, narušovali naši rozehrávku a nebáli se zaútočit. Pomohlo nám vynucené střídání, hra se zrychlila, vstřelili jsme druhou branku, byli jsme i více v držení míče, ale další šance jsme neproměnili. Do 2. poločasu jsme vstoupili třetí brankou a ta nám přinesla uklidnění, zbytek zápasu jsme už dohráli kontrolovaně. Jsme rádi, že jsme utkání zvládli bez zaváhání, musíme na sebe být ale stále nároční a pracovat naplno.

POSEDMÉ TO NEVYŠLO, TŘEBEŠ PŘEDVEDLA SKVĚLÝ OBRAT

FK CHLUMEC B - TJ SOKOL TŘEBEŠ 2:4 (1:0)

10. a 52. Labík J. (obě z PEN) - 57. Fridrich, 66. a 85. Kuneš, 76. Štajer 

70. Labík J., 74. Kučera J., 87. Vopátek - 88. Havrda

diváci: 120

rozhodčí: Kudláček - Martínek, Valihora

FK Chlumec B: Vlk - Doležal (27. Staněk), Vaníček, Vopátek, Jansa - Hartman, Kučera J. (74. Pánek), Pilař (74. Hubený), Labík J., Holec (66. Kučera M.) - Mrázek

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Dnes se nám vývoj zápasu proti minulému otočil o 180°. První půlka pod naší kontrolou, uklidňující branka z PK, vytvoření dalších šancí, jen chyběla pojistka. Tu jsme přidali opět z PK v 52. a už jsme věřili ve výhru. Hosté se však nevzdali, obdivuhodně se semkli, hru otevřeli a během 20 minut utkání otočili. Ve snaze získat alespoň bod jsme vše vrhli do útoku, 2 tutovky jsme nedali a Třebeš nás ztrestala z brejku na 2:4. Vítězství nám proteklo mezi prsty, ale je to pro nás zkušenost, i když špatná.

Vl. Krykorka (vedoucí týmu Tj Sokol Třebeš): Na zápas kluci dorazili kvůli gólmanově rozlučce se svobodou v dost kombinované sestavě. A když v 52. minutě po 2 penaltách prohrávali již o 2 góly, asi by si na ně nikdo nevsadil. Ale právě od této chvíle tým začal presovat a makat na doraz . No a pak každých 10 minut zavěsil. Před kluky smekám a všem co byli na hřišti patří veliké poděkování.

ÚSPĚŠNÝ VÍKEND ZAKONČILO BÉČKO SKVĚLOU OTOČKOU V JAROMĚŘI

FK JAROMĚŘ - FK CHLUMEC B 2:3 (2:0)

14. Gorol, 42. Kocourek - 52. a 61. Holec, 82. Čáp z PK

12. Gorol, 54. Častvaj, 84. Exnar Miloš - 10. Pánek, 12. Pilař, 19. Hartman, 34. Mrázek, 66. Veselský, 90. Čáp

diváci: 200

rozhodčí: Jirák Jiří - Vrtal Bohumil, Petrů Josef

FK Chlumec B: Vlk - Doležal, Pánek, Vopátek, Veselský (80. Jansa) - Hartman, Havlena (46.Čáp), Pilař (55. Kučera J.), Bičiště - Holec (73. Staněk), Mrázek

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme nebyli góloví a domácí naopak využili naše chyby v obraně. Ve druhém jsme změnili rozestavení, byli jsme většinu času na míči a z trvalého tlaku si vytvořili množství šancí. Dvě branky vstřelil Holec po centrech ze strany, třetí přidal z PK po dobrém výkonu Čáp. Celý tým zaslouží velkou pochvalu za nezlomnou vůli po vítězství a nasazení ve druhém poločase. Příště musíme uchopit lépe ten první, dotahování nás stojí moc sil a trenéry nervů.

Miloš Exnar (trenér FK Jaroměř): Dnes nemám týmu příliš co vytknout, hráči zápas odbojovali. O třech bodech rozhodla kvalita a šíře chlumeckého kádru.

VÍTĚZNÁ JÍZDA BÉČKA POKRAČUJE

FK CHLUMEC B - SK ČERVENÝ KOSTELEC 2:0(1:0)

br.: 44. Mrázek, 84. Žahourek

karty: 42 Doležal, 52. Vaníček, 82. Žahourek - 86. Mudroch

FK Chlumec B: Němec- Doležal, Koubek, Kučera M., Žahourek - Hartman (71. Pánek), Vaníček (86. Jansa), Labík J. (54. Kučera J.), Veselský (54. Staněk) - Holec (86. Vopátek), Mrázek

Richard Vlášek, Tomáš Hrabík (trenéři FK Chlumec): Kostelecký dvojboj je vítězně za námi a podobně jako před týdnem to nebyla lehká písemka. Soupeř sice nastoupil bez několika opor, ale dobrou organizací hry a aktivním napadáním nám narušoval kombinaci ve finální fázi a nenechal nás v klidu zakončovat. Využili jsme ojedinělou chybu a na konci prvního poločasu jsme šli po křídelní akci do vedeni. Ve druhé půli jsme prostřídali, ale hra byla z naši strany neurovnaná a rozhodli jsme až v závěru po individuální akci. Výsledek skvělý, píši jedna mínus.

David Hlava (trenér SK Červený Kostelec): Dnešní utkání musím hodnotit pozitivně. Ač jsme dnes na body nedosáhli, tak se rozhodně nemůžeme stydět za herní projev, protože jsme se domácím zcela vyrovnali ve všech směrech a hra se musela líbit. Dnes rozhodla jedna chyba na konci prvního poločasu, která rozhodla celé utkání. Jsme rádi, že máme tento těžký týden za sebou a teď musíme zmobilizovat síly na další domácí zápas.

BÉČKO PŘIDALO ČTVRTOU VÝHRU V ŘADĚ

FK CHLUMEC B - FK KOSTELEC n.O. 3:1(1:1)

br.: 45. Pilař, 69. a 90. Mrázek - 16. Říha

karty: 83. Hašek

FK Chlumec B: Němec- Jansa, Pánek, Vopátek, Hartman- Holec (74. Kučera J.), Pilař (90. Tichý), Vaníček (90. Hubený), Labík J. (90. Kučera M.) - Obulor Silas (59. Doležal), Mrázek

V Lovčicích, kde sehrálo naše B mužstvo další utkání krajského přeboru, byli diváci svědky zasloužené výhry našeho týmu, na které měl velký podíl Kuba Mrázek, který dvě branky vstřelil a po faulu na něj se kopala penalta, kterou proměnil nadvakrát Pavel Pilař. Po roce se na hřišti objevil také Jirka Kučera a odehrál prvních pár minut. 

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Těžké domácí utkání v lovčickém azylu jsme zvládli, ač jsme od 16. prohrávali po brejku a celý zbytek poločasu jsme dobývali branku hostí. Pomohlo nám zpřesnění ve finální fázi a vyrovnání z PK. Po obrátce jsme se snažili utkání co nejdříve rozhodnout, ale vázla nám kombinace a byli jsme nepřesní v zakončení. V poslední třetině zápasu jsme tlak vystupňovali a dvěma brankami zápas zlomili, hosté z brejků už neuspěli. Vyhráli jsme čtvrtý zápas v řadě, nadřeli jsme se, poděkování za kolektivní výkon.

Kamil Kaplan (trenér FK Kostelec n.O.): V utkání jsme se ujali vedení, domácí stihli do poločasu vyrovnat z pokutového kopu. Zlom nastal po změně stran, když se nám nepodařilo skórovat ze samostatného úniku a soupeř dvakrát potrestal naši nedůslednost v defenzivní činnosti. Škoda, k bodovému zisku nebylo daleko.

TŘETÍ VÝHRA BÉČKA V ŘADĚ

FK VYSOKÁ n. L. - FK CHLUMEC B 2:3 (1:2)

br.: 9. Ptáček, 81. Mikušík - 7. Havlena, 38. Staněk, 73. Obulor Silas

karty: 18. Kafka, 36. Jarosz, 44. Mikušík, 56. Sýkora - 50. Hartman, 70. Doležal, 78. Labík J., 87. Pilař, 92. Pánek

FK Chlumec B: Vlk - Jansa, Pánek, Kučera M., Doležal - Hartman, Pilař, Havlena (49. Obulor Silas), Staněk (80. Vopátek) - Labík J., Mrázek (88. Veselský)

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Vítr, sníh, těžký terén a dobře hrající domácí nám dnes byli velkou překážkou, přesto jsme zápas zvládli a doslova vydolovali tři body. Nebyl to od nás sice úplně nejlepší výkon, vázla nám kombinace a byli jsme nepřesní při zakládání akcí, ale bojovností, nasazením a kolektivním výkonem jsme domácí předčili a takového vítězství si nesmírně ceníme. Opět nám pomohli tři hráči z A týmu, zajímavostí je určitě první start a branka fotbalisty z afrického kontinentu v chlumeckém dresu. Poděkování celému týmu.

Radek Hrubý (trenér FK Vysoká n. L.): Věděli jsme, že hosté mají rychlý přechod do útoku a to se potvrdilo. Chlumec šel do vedení a nám se brzo podařilo vyrovnat, přesto poločas skončil 1:2. Do druhého poločasu jsme šli s cílem výsledek otočit, ale gól na 1:3 se zdál rozhodující. Podařilo se nám snížit, ale na vyrovnání už to nestačilo. Za předvedený výkon by remíza měla být zasloužená.

BÉČKO JASNĚ PORAZILO DOBRUŠKU

FK CHLUMEC B - SK DOBRUŠKA 4:0 (2:0)

br.: 12. a 51. Pánek, 32. Holec, 80. Mrázek

FK Chlumec B: Němec - Doležal, Pánek, Vopátek, Veselský (10. Jansa) - Staněk, Labík J., Pilař (80. Tichý), Hartman (80. Jelínek) - Holec (71. Kučera M.), Mrázek (80. Kříž)

V posledním utkání, před rekonstrukcí hrací plochy, si naši hráči poradili s Dobruškou. Vítězství zasloužené, ale určitě mělo být vyšší, protože co jsme dokázali dnes nedat, to bylo unikum.

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Rozlučkový zápas s naším starým trávníkem jsme zvládli velmi dobře a pokud bychom využili všechny šance, mohlo být branek dvakrát více. Utkání jsme měli po celou dobu pevně v rukou, hráli jsme ofenzivně a vyprodukovali jsme minimum chyb v obranné činnosti. Počítá se i nula na kontě obdržených branek. Pihou na kráse je lehké zranění dvou našich hráčů a kvalita řešení ve finální fázi. Stoupající formu chceme určitě potvrdit ve Vysoké nad Labem a poté ve dvou domácích utkáních v lovčickém azylu.

Petr Jánský (trenér SK Dobruška): Dnes jsme bohužel neměli tu patřičnou kvalitu a proto si Chlumec došel pro výhru bez velkých komplikací. Gratulace domácím ke třem bodům.

BÉČKO VEZE BODY Z LIBČAN, CÉČKO PROHRÁLO V HLUŠICÍCH

SK LIBČANY - FK CHLUMEC B 1:3 (1:2)

br.: 6. Rompotl - 35. Holec, 37. Doležal, 56. Hartman

FK Chlumec B: Němec - Veselský, Vopátek, Kučera M., Doležal - Hartman, Pilař (70. Labík J.), Staněk, Bičiště - Holec (77. Hubený), Mrázek

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Přes personální problémy se sestavou jsme dnešní utkání zvládli výborně a z Libčan si vezeme zaslouženě 3 body. Začátek utkání nebyl ideální, dostali jsme opět hloupou branku, ale dnes nás nepoložila a zlepšeným výkonem jsme ještě do poločasu strhli vedení na svoji stranu. Druhý poločas jsme kontrolovali ze zajištěné obrany, přidali třetí branku a zápas dovedli takticky do vítězného konce. Poděkování patří všem hráčům za nasazení, hráčům A týmu za výpomoc a za vítězství děkujeme i našemu C týmu.

Jiří Suchomel (trenér SK Libčany): Zápas jsme si prohráli sami. Začátek zápasu jsme chytli velmi dobře a zaslouženě vedli. Měli jsme i několik šancí na navýšení rozdílu. Bohužel jsme je nevyužili a pak, stejně jako oba předchozí zápasy, inkasovali dvě laciné branky. Po poločase jsme měli opět minimálně dvě 100% šance na vyrovnání, které jsme nevyužili a soupeř nás tak potrestal. Soupeři k vítězství gratuluji, především pak panu Labíkovi, který pro vítězství udělal maximum. Nejlepší hráč: Pavel Pilař

 

RMSK NB B - FK CHLUMEC C 4:2 (2:0)

br.: 2. Batelka, 13. Rejl, 55. Marek, 79. Nýč - 62. Holman, 70. Mlynář

FK Chlumec C: Vlk - Jansa, Tichý, Šafránek, Jelínek - Hajský, Heger L., Motyčka (46. Mlynář), Ouzký - Kříž, Holman

René Chaloupka (trenér FK Chlumec): První poločas nás domácí přehrávali ve všech činnostech. Všude jsme byli pozdě, špatně jsme odhadovali situace a veškeré souboje jsme prohrávali. Do druhého poločasu jsme vstupovali za stavu 0:2. Ve druhém jsme se zlepšili ve všech činnostech a i když jsme brzy inkasovali třetí gól dokázali jsme dvěma rychlými góly utkání zdramatizovat. Šance na vyrovnání byly, ale bohužel nám nebylo přáno. Ke konci utkání nám už došly síly a domácí si vítězství pohlídali.

V DERBY ÚSPĚŠNĚJŠÍ HOSTÉ

FK CHLUMEC B - RMSK NB 0:3 (0:1)

br.: 23. Bekera, 63. a 74. Blažek

karty: 25. J. Labík, 58. Doležal - 45. Pokorný, 73. Bekera, 77. Novák

FK Chlumec B: Vlk - J. Labík (72. Hubený), Finěk, Vopátek, Doležal - Veselský (63. Čáp), Pilař, Staněk (72. Pánek), Vaníček (78. Jelínek), Hartman - Mrázek (63. Jansa)

RMSK NB: Strýhal - Vincour, Pokorný, Svatoň, Trejbal (83. Roubal) - Drobný, Mokošín, Voldán, Novák (81.  Mejstřík) - Bekera (90. Rejl) , Blažek

Richard Vlášek, Tomáš Hrabík (trenéři FK Chlumec): Dnes nás soupeř předčil v první části důrazem a lepším pohybem. Branku vstřelil po rohovém kopu a byl lepším týmem až do konce poločasu. Po obrátce v době našeho mírného náporu jsme mu pomohli nevynucenými chybami našeho debutujícího brankáře navýšit skóre na 0:3 a závěr zápasu už soupeř kontroloval. Sestavu jsme sice obměnili na 5 postech, ale i přes posílení z A týmu jsme hosty nepřehráli a musíme soupeři pogratulovat k výhře. Až na pár zbytečných faulů bylo derby korektní.

Petr Průcha (trenér RMSK NB): Sehráli jsme dobrý zápas. Proti posílenému domácímu týmu jsme byli správně nabuzení, náš výkon a zejména motivace udělat dobrý výsledek byla v pořádku. Takové zaujetí bychom si představovali v každém utkání. Derby je naše, to se počítá, ale pozor, nepolevujeme, v úterý v plné palbě máme další trénink! P.S. trochu nás mrzí, že v této sestavě nenastoupil Chlumec minulý týden.

FOTBALOVÁ NEDĚLE JE PŘED NÁMI

Již tuto neděli se poprvé, v letošním roce, představí fotbalisté na našem stadionu. Před námi jsou hned dva zápasy a oba budou určitě stát za to. Nejprve v tradičních 10:15 nastoupí A mužstvo v dalším kole České fotbalové ligy, proti rezervě Mladé Boleslavi a od 14:30 nás čeká tradiční derby mezi chlumeckým béčkem a Novým Bydžovem. Počasí má být pěkné, tak věříme, že fanoušků dorazí co nejvíce!! K oběma utkáním se ještě podrobně vrátíme během soboty.

NE 10:15  FK CHLUMEC A - FK MLADÁ BOLESLAV B

K druhému jarnímu kolu ČFL přijíždí na náš stadion béčko Mladé Boleslavi. Na podzim jsme s tímto soupeřem hráli nerozhodně 2:2, když jsme těsně před koncem neproměnili penaltu. Ale to už je historie. Náš soupeř se aktuálně nachází na dvanáctém místě tabulky se ziskem devatenácti bodů. V minulém kole podlehl doma 0:1 hradeckému béčku.

Naše mužstvo mělo před týdnem skvěle rozehrané utkání na půdě lídra tabulky z Jablonce, když jsme vedli 4:2, ale bohužel výpadek na začátku druhé půle nás stál všechny body, které nutně potřebujeme, protože v tabulce jsme až na patnáctém místě s šestnácti body. V týdnu už se na tréninku objevili Kuba Brát, Denny Samko i Oliver Žahourek, tedy hráči, kteří pro nemoc chyběli v Jablonci. Na marodce tak zůstává už jen Jakub Havel. Trenérská dvojice František Šturma, Tomáš Hrabík, má tedy z čeho vybírat. Věříme, že budou mít šťastnou ruku a že hráči, kteří nastoupí, nechají na hřišti vše a udělají maximum pro vítězství!!

NE 14:30  FK CHLUMEC B - RMSK CIDLINA NOVÝ BYDŽOV

Chvíli po utkání áčka se na našem stadionu odehraje tradiční derby krajského přeboru mezi naším B mužstvem a Novým Bydžovem.

Tým hostí, který je v utkání velkým favoritem, je na prvním místě tabulky a se sedmibodovým náskokem míří k postupu do divize. Na podzim nás na svém stadionu vysoko porazil a i to bude jistě motivace pro naše kluky, kteří určitě nebudou chtít v derby prohrát. Zdravotní stav našeho kádru je vcelku uspokojivý, chybí jen brankářská jednička Láďa Kukal, který laboruje s kolenem. O tom, zda mužstvo doplní někdo z A mužstva se rozhodne až po utkání áčka. Derby je vždy vyhecované, plné emocí a tak tomu bude určitě i v neděli. Přijďte se podívat a fandit!!!

Nahoru