NA ZÁVĚR SOUTĚŽE PŘESTŘELKA V JIČÍNĚ SE SMOLNÝM KONCEM

19. Joukl, 39. a 47. Nálevka, 86. Glos, 88. Fidrich - 24. Mrázek, 49. a 79. Pánek, 61. Hubený

53. Nálevka, 74. Fidrich - 55. Labík J., 90. Mrázek

diváci: 30

rozhodčí: Ikizgül Varol - Jiříček Adam, Fryš Milan

sestava: Němec (46. Vlk) - Doležal, Vopátek, Pánek, Tichý (46. Šafránek) - Staněk, Vaníček, Hubený (78. Kříž), Hartman - Labík J., Mrázek

Béčko si svůj poslední zápas krajského přeboru předehrálo dnes v Jičíně a jak je v poslední době zvykem, opět padalo hodně branek. Prohrávali jsme 1:3, vedli 4:3, ale poslední pětiminutovka nám nevyšla a tak všechny body zůstaly v Jičíně. Přesto si za skvělou jarní část zaslouží celý tým velkou pochvalu!!

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): První půle byla z naší strany nepovedená, hráli jsme příliš individuálně, byli jsme nervózní a vázla nám kombinace. Domácí využívali nákopy za obranu a smrtící brejky, když jsme je nechali po přestávce odskočit až na dvě branky, zdálo se být rozhodnuto. Ve zbytku zápasu se pak děly věci. Zariskovali jsme, vysoko jsme napadali, byli dostatečně agresivní, dali kontaktní branku Pánkem, skvělý Vaníček vyrovnal a Hubený parádou 3:4. V závěru nám však došly síly a domácí strhli vítězství na svoji stranu.

Zbyněk Houška (trenér SK Jičín): Fotbal je krásná hra, když se chce a umí se. Obě družstva chtěla, hrála a bylo z toho nádherné utkání. Gratuluji hráčům Jičína k vítězství a děkuji.

BÉČKO STÁLE NA VÍTĚZNÉ VLNĚ

FK CHLUMEC B - FC VRCHLABÍ 5:1 (3:0)

25., 46. a 63. Hartman, 39. a 40. Mrázek - 52. Blažej

18. Hawel, 42. Kout

diváci: 150

rozhodčí: Miškář Karel - Vích Patrik, Ikizgül Varol

sestava: Vlk - Doležal, Vopátek, Pánek, Veselský (70. Jelínek) - Staněk (70. Hubený), Vaníček, Kučera J. (39. Kučera M.), Hartman (77. Tichý) - Labík J. (77. Šafránek), Mrázek

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Obavy z velkého horka a důrazného soupeře se dnes naštěstí nenaplnily, hosty jsme přikovali na jejich obranné polovině a trpělivě nahlodávali jejich obranu. Parádní byly zejména akce po stranách hřiště a vystoupení Jakubů Hartmana a Mrázka, kteří utkání okořenili 5 brankami. Výkon byl však opět skvělý od celého týmu. Náročný styl hry s vysokým napadáním se nám vyplácí, jsme ofenzivní a střílíme hodně branek. Chceme zůstat na vítězné vlně i v posledním utkání sezóny v Jičíně.

M. Hradecký (trenér FC Vrchlabí): V oslabené sestavě jsme dnes narazili na velmi kvalitního soupeře, který nás přehrával hlavně v útočné hře. Gratuluji soupeři ke třem bodům.

KONCERT CHLUMECKÉ FILHARMONIE V POLICI

TJ SPARTAK POLICE n. M. - FK CHLUMEC B 0:8 (0:2)

30. a 49. Staněk, 33. a 53. Mrázek, 58. Koubek, 67. a 75. Čáp, 88. Mlynář

36. Moravec, 48. Jandík, 66. Kollert - 51. Labík J., 86. Doležal

Červená karta pre rozhodcu 86. Klapkovský

diváci: 198

rozhodčí: Jiříček Adam - Trejbal Adam, Kiezler Vlastislav

sestava: Vlk - Doležal, Kučera M., Pánek, Jansa - Staněk (77. Mlynář), Čáp, Koubek, Hartman - Labík J. (77. Burkalo), Mrázek (73. Tichý)

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Těžko by se dnes hledala piha na kráse našeho výkonu. Mužstvo složené z hráčů A,B i C týmu praktikovalo téměř celý zápas skvělý represing už na polovině soupeře, vstřelili jsme krásné branky, prezentovali jsme se disciplinovaným a kolektivním výkonem. A několik premiér náctiletých v přeboru - branka Mlynáře v 18, čisté konto Vlka v 17 a start Burkalo Mykhaila z Ukrajiny v 17. Domácím děkujeme za vstřícnost při převlečení trenýrek a stulpen a jejich fanouškům za hezkou atmosféru...bezchybná neděle.

Karel Klimeš (předseda TJ Spartak Police n. M.): No jo, stalo se. Asi nemá cenu se v tom nějak patlat, prostě dnes vše špatně. Tento duel musíme prostě hodit za hlavu a za týden hrajeme utkání jara. Vše zlé je pro něco dobré. Sympatický byl domácí fanklub, který povzbuzoval do poslední chvíle.

SKVĚLÝ OBRAT ZNAMENÁ DALŠÍ TŘI BODY

FK CHLUMEC B - FC SPARTAK RYCHNOV n. K. 5:2 (0:1)

59. Mrázek, 61. Hartman, 66. Staněk, 70. Labík J., 84. Kučera M. - 25. Kábrt, 82. Zajíček

49. Veselský, 51. Vopátek - 33. Pohl, 62. Vavera, 68. Lihařík, 87. Veselý

diváci: 120

rozhodčí: Filipi Vojtěch - Pešek Martin, Bleša Oldřich

sestava: Němec - Doležal, Vopátek, Pánek (74. Šafránek), Veselský - Staněk (78. Jelínek), Bičiště (74. Hubený), Vaníček, Labík J., Hartman (86. Jansa) - Mrázek (78. Kučera M.)

Na kvalitně připraveném terénu v Lovčicích jsme v první půli nehráli špatně, ale do vedení šli hosté. Po přestávce nejprve chytil Ondra Němec samostatný nájezd rychnovského útočníka a nastartoval tak naší skvělou desetiminutovku, ve které jsme vstřelili čtyři pěkné branky a rozhodli o tom, že tři body zůstanou doma.

V ČERNILOVĚ SI BÉČKO ZASTŘÍLELO

FK ČERNILOV - FK CHLUMEC B 0:6 (0:2)

18. a 75. Kučera J., 36. a 51. Mrázek, 81. Bičiště, 90. Hartman

bez karet

diváci: 50

rozhodčí: Fryš Milan - Rychtár Tomáš, Hanuš Jindřich

sestava: Němec - Doležal (59. Jansa), Vaníček, Pánek, Kučera M. - Staněk, Kučera J., Pilař, Bičiště, Žahourek (46. Hartman) - Holec (26. Mrázek)

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Dnešní výsledek vypadá jednoznačně, ale domácí hráli hlavně v první půli s lehkostí, narušovali naši rozehrávku a nebáli se zaútočit. Pomohlo nám vynucené střídání, hra se zrychlila, vstřelili jsme druhou branku, byli jsme i více v držení míče, ale další šance jsme neproměnili. Do 2. poločasu jsme vstoupili třetí brankou a ta nám přinesla uklidnění, zbytek zápasu jsme už dohráli kontrolovaně. Jsme rádi, že jsme utkání zvládli bez zaváhání, musíme na sebe být ale stále nároční a pracovat naplno.

POSEDMÉ TO NEVYŠLO, TŘEBEŠ PŘEDVEDLA SKVĚLÝ OBRAT

FK CHLUMEC B - TJ SOKOL TŘEBEŠ 2:4 (1:0)

10. a 52. Labík J. (obě z PEN) - 57. Fridrich, 66. a 85. Kuneš, 76. Štajer

70. Labík J., 74. Kučera J., 87. Vopátek - 88. Havrda

diváci: 120

rozhodčí: Kudláček - Martínek, Valihora

FK Chlumec B: Vlk - Doležal (27. Staněk), Vaníček, Vopátek, Jansa - Hartman, Kučera J. (74. Pánek), Pilař (74. Hubený), Labík J., Holec (66. Kučera M.) - Mrázek

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Dnes se nám vývoj zápasu proti minulému otočil o 180°. První půlka pod naší kontrolou, uklidňující branka z PK, vytvoření dalších šancí, jen chyběla pojistka. Tu jsme přidali opět z PK v 52. a už jsme věřili ve výhru. Hosté se však nevzdali, obdivuhodně se semkli, hru otevřeli a během 20 minut utkání otočili. Ve snaze získat alespoň bod jsme vše vrhli do útoku, 2 tutovky jsme nedali a Třebeš nás ztrestala z brejku na 2:4. Vítězství nám proteklo mezi prsty, ale je to pro nás zkušenost, i když špatná.

Vl. Krykorka (vedoucí týmu Tj Sokol Třebeš): Na zápas kluci dorazili kvůli gólmanově rozlučce se svobodou v dost kombinované sestavě. A když v 52. minutě po 2 penaltách prohrávali již o 2 góly, asi by si na ně nikdo nevsadil. Ale právě od této chvíle tým začal presovat a makat na doraz . No a pak každých 10 minut zavěsil. Před kluky smekám a všem co byli na hřišti patří veliké poděkování.

ÚSPĚŠNÝ VÍKEND ZAKONČILO BÉČKO SKVĚLOU OTOČKOU V JAROMĚŘI

FK JAROMĚŘ - FK CHLUMEC B 2:3 (2:0)

14. Gorol, 42. Kocourek - 52. a 61. Holec, 82. Čáp z PK

12. Gorol, 54. Častvaj, 84. Exnar Miloš - 10. Pánek, 12. Pilař, 19. Hartman, 34. Mrázek, 66. Veselský, 90. Čáp

diváci: 200

rozhodčí: Jirák Jiří - Vrtal Bohumil, Petrů Josef

FK Chlumec B: Vlk - Doležal, Pánek, Vopátek, Veselský (80. Jansa) - Hartman, Havlena (46.Čáp), Pilař (55. Kučera J.), Bičiště - Holec (73. Staněk), Mrázek

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme nebyli góloví a domácí naopak využili naše chyby v obraně. Ve druhém jsme změnili rozestavení, byli jsme většinu času na míči a z trvalého tlaku si vytvořili množství šancí. Dvě branky vstřelil Holec po centrech ze strany, třetí přidal z PK po dobrém výkonu Čáp. Celý tým zaslouží velkou pochvalu za nezlomnou vůli po vítězství a nasazení ve druhém poločase. Příště musíme uchopit lépe ten první, dotahování nás stojí moc sil a trenéry nervů.

Miloš Exnar (trenér FK Jaroměř): Dnes nemám týmu příliš co vytknout, hráči zápas odbojovali. O třech bodech rozhodla kvalita a šíře chlumeckého kádru.

VÍTĚZNÁ JÍZDA BÉČKA POKRAČUJE

FK CHLUMEC B - SK ČERVENÝ KOSTELEC 2:0(1:0)

br.: 44. Mrázek, 84. Žahourek

karty: 42 Doležal, 52. Vaníček, 82. Žahourek - 86. Mudroch

FK Chlumec B: Němec- Doležal, Koubek, Kučera M., Žahourek - Hartman (71. Pánek), Vaníček (86. Jansa), Labík J. (54. Kučera J.), Veselský (54. Staněk) - Holec (86. Vopátek), Mrázek

Richard Vlášek, Tomáš Hrabík (trenéři FK Chlumec): Kostelecký dvojboj je vítězně za námi a podobně jako před týdnem to nebyla lehká písemka. Soupeř sice nastoupil bez několika opor, ale dobrou organizací hry a aktivním napadáním nám narušoval kombinaci ve finální fázi a nenechal nás v klidu zakončovat. Využili jsme ojedinělou chybu a na konci prvního poločasu jsme šli po křídelní akci do vedeni. Ve druhé půli jsme prostřídali, ale hra byla z naši strany neurovnaná a rozhodli jsme až v závěru po individuální akci. Výsledek skvělý, píši jedna mínus.

David Hlava (trenér SK Červený Kostelec): Dnešní utkání musím hodnotit pozitivně. Ač jsme dnes na body nedosáhli, tak se rozhodně nemůžeme stydět za herní projev, protože jsme se domácím zcela vyrovnali ve všech směrech a hra se musela líbit. Dnes rozhodla jedna chyba na konci prvního poločasu, která rozhodla celé utkání. Jsme rádi, že máme tento těžký týden za sebou a teď musíme zmobilizovat síly na další domácí zápas.

BÉČKO PŘIDALO ČTVRTOU VÝHRU V ŘADĚ

FK CHLUMEC B - FK KOSTELEC n.O. 3:1(1:1)

br.: 45. Pilař, 69. a 90. Mrázek - 16. Říha

karty: 83. Hašek

FK Chlumec B: Němec- Jansa, Pánek, Vopátek, Hartman- Holec (74. Kučera J.), Pilař (90. Tichý), Vaníček (90. Hubený), Labík J. (90. Kučera M.) - Obulor Silas (59. Doležal), Mrázek

V Lovčicích, kde sehrálo naše B mužstvo další utkání krajského přeboru, byli diváci svědky zasloužené výhry našeho týmu, na které měl velký podíl Kuba Mrázek, který dvě branky vstřelil a po faulu na něj se kopala penalta, kterou proměnil nadvakrát Pavel Pilař. Po roce se na hřišti objevil také Jirka Kučera a odehrál prvních pár minut.

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Těžké domácí utkání v lovčickém azylu jsme zvládli, ač jsme od 16. prohrávali po brejku a celý zbytek poločasu jsme dobývali branku hostí. Pomohlo nám zpřesnění ve finální fázi a vyrovnání z PK. Po obrátce jsme se snažili utkání co nejdříve rozhodnout, ale vázla nám kombinace a byli jsme nepřesní v zakončení. V poslední třetině zápasu jsme tlak vystupňovali a dvěma brankami zápas zlomili, hosté z brejků už neuspěli. Vyhráli jsme čtvrtý zápas v řadě, nadřeli jsme se, poděkování za kolektivní výkon.

Kamil Kaplan (trenér FK Kostelec n.O.): V utkání jsme se ujali vedení, domácí stihli do poločasu vyrovnat z pokutového kopu. Zlom nastal po změně stran, když se nám nepodařilo skórovat ze samostatného úniku a soupeř dvakrát potrestal naši nedůslednost v defenzivní činnosti. Škoda, k bodovému zisku nebylo daleko.

TŘETÍ VÝHRA BÉČKA V ŘADĚ

FK VYSOKÁ n. L. - FK CHLUMEC B 2:3 (1:2)

br.: 9. Ptáček, 81. Mikušík - 7. Havlena, 38. Staněk, 73. Obulor Silas

karty: 18. Kafka, 36. Jarosz, 44. Mikušík, 56. Sýkora - 50. Hartman, 70. Doležal, 78. Labík J., 87. Pilař, 92. Pánek

FK Chlumec B: Vlk - Jansa, Pánek, Kučera M., Doležal - Hartman, Pilař, Havlena (49. Obulor Silas), Staněk (80. Vopátek) - Labík J., Mrázek (88. Veselský)

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Vítr, sníh, těžký terén a dobře hrající domácí nám dnes byli velkou překážkou, přesto jsme zápas zvládli a doslova vydolovali tři body. Nebyl to od nás sice úplně nejlepší výkon, vázla nám kombinace a byli jsme nepřesní při zakládání akcí, ale bojovností, nasazením a kolektivním výkonem jsme domácí předčili a takového vítězství si nesmírně ceníme. Opět nám pomohli tři hráči z A týmu, zajímavostí je určitě první start a branka fotbalisty z afrického kontinentu v chlumeckém dresu. Poděkování celému týmu.

Radek Hrubý (trenér FK Vysoká n. L.): Věděli jsme, že hosté mají rychlý přechod do útoku a to se potvrdilo. Chlumec šel do vedení a nám se brzo podařilo vyrovnat, přesto poločas skončil 1:2. Do druhého poločasu jsme šli s cílem výsledek otočit, ale gól na 1:3 se zdál rozhodující. Podařilo se nám snížit, ale na vyrovnání už to nestačilo. Za předvedený výkon by remíza měla být zasloužená.