Upravit stránku

S rezervou Českého Brodu vítězně

Č.Brod B - FK Chlumec B
          0:4 (0:2)

6" Mrázek, 37" Hubený , 61" Pánek , 75" Pánek, Němec( 60" Vlk)- Cholasta(46" Špás), Kučera M,Šafránek, Jansa- Pilař, Pánek- Veselský(75" Heger L), Hubený(46" Kříž), Heger L(60" Cholasta)- Mrázek

BÉČKO I CÉČKO ZAHÁJILO PŘÍPRAVU!!

Druhý týden přípravy mají za sebou i další dva naše týmy dospělých. Pod vedením trenérů Tomáše Hrabíka a Ríši Vláška polykají tréninkové dávky třikrát týdně a o tomto víkendu je čekají i první přípravné zápasy. Béčko hraje v sobotu od 17:00 v Přelouči a céčko přivítá v neděli ve 14:00 Sendražice.

JASNÁ VÝHRA BÉČKA V HRADCI!!

 
LOKO HK - FK CHLUMEC B
             1:5(1:1)
 
br: Pilař z pen., L. Heger, Veselský, Jelínek, M. Kučera.
 
Němec - Cholasta, M. Kučera, Tichý, Jelínek - Veselský, Pilař, Šusta, Šafránek, L. Heger - Dvořák(46. Hajský).
 
Martin Firbacher(předseda FK): K utkání letního poháru jsme přijeli se zajímavým mixem hráčů. Vedle zkušených Pilaře, M. Kučery a Veselského se pohybovala spousta dorostenců a k vidění byla velmi zajímavá podívaná. Naši hráči byli dobře organizovaní a vyráželi k rychlým kontrům, které , ale zejména v první půli, neproměňovali. Po přestávce se naše koncovka zlepšila a utkání jsme dotáhli k zasloužené výhře. Velmi dobrý výkon podal Ondra Němec v naší brance, hodně znát byla kreativita Pavla Pilaře, spolehlivost Míry Kučery i rychlost Kuby Veselského. Vedle nich rostly i výkony našich mladých hráčů. Jen tak dál!!

LÁĎA KUKAL: CHCI SI ZAHRÁT S TÁTOU!!

V utkání s Vysokou nad Labem nás výrazně podržel strážce naší branky. Za stavu 0:1 chytil několik šancí soupeře a dal našemu týmu naději na obrat. A nebylo to poprvé!! Opora našeho týmu, kluk který celý život hraje jen v Chlumci a při zranění Radka Petra, dělá dvojku v ČFL. Penaltový specialista, který svými zákroky několikrát zarmoutil nejen bydžovského trenéra Petra Průchu. To je LÁĎA KUKAL!!

ŠKODA VYNUCENÉ PAUZY, VŠECHNY TÝMY VÍTĚZNĚ

VÝHRA V PARDUBICH ZNAMENÁ POSUN NA PRVNÍ MÍSTO TABULKY!!
 
FK PARDUBICE B - FK CHLUMEC 0:1(0:0)
 
Branky: 52. Čáp
 
FK Pardubice B:Letáček – Čelůstka, Nemešovský, Langedijk (62. Zelenka), Formáček, Kubart, Paixao, Sychra (46. Lee), Petráň, Huf, Vít.
 
FK Chlumec nad Cidlinou: Brát – Bastin (C) (84. Vejr), Žahourek, Kadlec, Čáp, Kučera (84. Vaníček), T. Labík (84. J. Labík), Veselka, Krčál, Kopáč, Hynek (72. Novotný).
Náhradníci: Kukal, J, Labík, Novotný, Vejr, Kycelt, Sedláček, Vaníček.
 
Rozhodčí:Pastyřík – Mudra, Hodek

TENTO VÍKEND SE VYVEDL

ŽIVANICE - CHLUMEC 1:2(1:1)
 
Branky: 39. Kakrda – 32. Labík, 72. Havel
 
Karty:36. Langr (ZIV), 53. Polák (ZIV), 57. Zavřel (ZIV), 71. Kopecký (ZIV), 87. Spěvák (ZIV), 90+2. Frydrych (ZIV) – 75. Novotný (CCN), 80. Ćáp (CCN), 88. Kadlec (CCN)
Nahoru