Upravit stránku

BÉČKO VYKRADLO TŘEBEŠ!

SOKOL TŘEBEŠ - FK CHLUMEC B 2:4 (1:3)

branky: Dvořák 2, Veselský, Cholasta

sestava: Kukal - Ludvík, Pánek, Tichý, Jansa - Dvořák (65. Cholasta), Vopátek, J. Kučera, J. Labík (83. Hajský), Veselský - Dítě (86. Mlynář)

Rozhodčí: Filip - Horský, Martínek ŽK 3:1, ČK 0:0, 100 diváků

V. Krykorka, vedoucí týmu Třebeš: Bohužel podobný scénář posledních zápasů. Neproměněná tutovka, vzápětí inkasujeme. Do šancí se dostáváme hodně složitě. Naopak hosté proměňují po našich chybách vše. A tak opět bez bodů. Ale nejde o život.....

Richard Vlášek, trenér FK Chlumec :Tuto výhru řadíme vysoko, pamětníci odhadují, že v Třebši jsme nevyhráli 10 let, já tedy určitě poprvé. K zisku 3 bodů vedla cesta přes disciplínu, dodržení taktiky, týmový výkon podložený osou 30-niků a zejména naše útočná činnost. Skóre jsme postupně navyšovali, některé šance jsme sice neproměnili, ale obrana pracovala spolehlivě a brejky jsme hrozili až do konce. Poděkování opět klukům, kteří měli sobotní zápas C týmu v nohách, našim fanouškům a týmu za předvedený výkon. Opakuji se, ale rozhodčí za 1.

JASNÁ VÝHRA BÉČKA NAD DOBRUŠKOU!

CHLUMEC B - DOBRUŠKA 4:0 (2:0)

br: Dvořák 2, Cholasta, J. Labík

sestava: Kukal - Jansa (78. M. Kučera), Pánek, Tichý, Cholasta (78. Divíšek) - Veselský (78. Hubený), J. Labík, J. Kučera, Vopátek, Dvořák (72. Šafránek) - Dítě

Richard Vlášek, trenér (domácí): Měli jsme štěstí, že jsme Dobrušku přivítali v tomto personálním složení. Tým, který venku získal 23 bodů, budil respekt, dnes byl ale pouze svým stínem a vítězství jsme získali v pochodovém tempu. V příštích zápasech nás čeká mnohem více práce, pokud chceme splnit cíl sezony a umístit se v horní půli tabulky, musíme přidat ve všech činnostech. Přesto si i této výhry moc vážíme. Pochvalu skládáme rozhodčím z Pardubicka a nově vzniklému fanklubu s bubnem složenému ze zraněných a rekonvalescentů B a C.

Milan Petřík, trenér (hosté): Dnes domácí vyhráli zcela zaslouženě. My jsme museli dát příležitost dalším hráčům, kteří se sice snažili, ale na krajský přebor musejí ještě kvalitně potrénovat.

Diváků: 97

Rozhodčí: Poláček - Svědiroh, Zbudil

BÉČKO VEZE CENNÝ BOD Z NÁCHODA!

FK NÁCHOD - FK CHLUMEC B 1:1 (1:1)

br: 17. Rojšl - 24. J. Kučera

sestava: Brát - Cholasta, Pánek, Tichý, Jansa - Veselský, Vopátek, J. Kučera (76. M. Kučera), Labík, Dvořák (82. Kříž) - Dítě

Do Náchoda odjel náš tým s trenéry A mužstva Tomášem Hrabíkem a Kubou Jarkovským, kteří skvěle zaskočili za nepřítomnou trenérskou dvojici Ríša Vlášek, Martin Firbacher. Náchod, který stále pomýšlí na postup do divize, se prezentoval kvalitní hrou, ale náš tým mu v tom zdárně sekundoval a tak nakonec domů vezeme cenný bod.

Michal Malý - vedoucí mužstva (domácí): Do utkání jsme vstoupili aktivně a po zásluze jsme šli do vedení, které netrvalo dlouho, protože hosté skrytou střelou vyrovnali. Ve druhém poločase nás rozhodila zdravotní indispozice jednoho z pořadatelů a příjezd lékařské pomoci. My jsme se nedokázali dostat do tempa, hosté měli několik šancí a tak i přes náš závěrečný tlak utkání skončilo remízou.

Tomáš Hrabík, trenér (hosté): V zajímavém utkání plnili hráči do puntíku své úkoly, vydali se ze všech sil a výsledkem je hodně cenný bod z půdy silného Náchoda. Oba týmy si vytvořili i další šance, ale gólmani byli na obou stranách výteční. Poděkování do kabiny.

SOLNICE NAD SÍLY BÉČKA!

FK CHLUMEC B - SOLNICE 1:4 (0:3) 

br: J. Labík

sestava:  Kukal - Ludvík (72. Hajský), Pánek, Tichý, Cholasta - Veselský (72. Divíšek), Čáp (46. Vopátek), J. Kučera, J. Labík (85. Šafránek), Jansa - Dítě (46. Dvořák)

Richard Vlášek, trenér (domácí): Anglický týden jsme završili 3 porážkou a musíme uznat, že Solnice byla ve všech faktorech lepší. Pomohli jsme jí hrubými chybami k hladkému 3 gólovému vedení, ve druhé části se nám podařilo snížit a vytvořit pár šancí, soupeř šel do deseti, ale loňský remízový zázrak se nekonal. Máme dost problémů vně i uvnitř týmu, ale budeme se je snažit co nejdříve vyřešit a opět naskočit na vlnu. Poděkování divákům, dnes byli při nás, hostujícím fanouškům projev úcty a Zawimu sílu. Mladý HR nám zápas neprohrál...

Pavel Potužník, trenér (hosté): Dobrá práce. První poločas jsme byli častěji na míči a diktovali tempo hry. Výsledkem byly 3 vstřelené góly, tyč a břevno. Po přestávce domácí snížili, a když jsme šli do 10 hráčů po červené kartě, bylo jasné, že nás zbývajících 30 minut nečeká nic lehkého. Ale zvládli jsme to, a v 90.minutě navíc po brejku dal výsledku konečnou podobu Dostálek. Zasloužené vítězství.

BÉČKO ZAHODILO CO SE DALO, VČETNĚ PENALTY A TAK NEBERE ANI BOD!

FK CHLUMEC B - TJ DVŮR KRÁLOVÉ n/L  0:1 (0:1) 

Branky: 45. Knespl z pen.

Rozhodčí: Valihora – Filip, Urban - ŽK 4:4, ČK 0:0 130 diváků 

Sestava: Kukal - Jelínek (74. Kříž), Pánek, Tichý, Cholasta - Veselský, J. Labík, J. Kučera, Jansa - Dvořák (67. Vopátek), Dítě

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Rozjezd utkání byl pomalejší, ale pak jsme se dostali do herní pohody a vytvořili si spoustu šancí. Bohužel jsme je řešili nedůrazně, trefili 2x tyč, neproměnili PK a z dvorského gólmana udělali hvězdu. V 45. z penalty navíc inkasujeme. Druhá půle byla o dobývání, byli jsme ale pomalí v kombinaci, nepřesní ve finální fázi a řešení standartek. Soupeři se podařilo destrukcí vytěžit maximum. Prohra nás bude dlouho strašit, ale jako memento a ke studiu nám poslouží. Chce to více klidu - v týmu, u diváků i rozhodčích.

Zbyněk Dujsík (TJ Dvůr Králové): Vítězství je pro nás odměnou za poctivou defenzivu, protože jsme dávali sestavu jen těžko dohromady. Domácí byli po celý zápas lepší, ale my měli štěstí a do hry jsme dali i srdíčko. Byl to kolektivní výkon s nadstandardním výkonem brankáře. Plusem bylo i to, že jsme dohráli v plném počtu hráčů.

PRVNÍ JARNÍ PROHRA BÉČKA

SK JIČÍN - FK CHLUMEC B 2:1 (1:1)

Branky: 34. Fridrich, 64. Zugar - 30. Dítě

Rozhodčí: Horský – Valihora, Vlachý - ŽK 1:2, ČK 0:0, 100 diváků

Sestava: Kukal - Jelínek, Pánek, Tichý, Cholasta (79. Hajský) - Veselský, J. Kučera, Labík (85. Divíšek), Jansa (79. Kříž) - Dítě, Dvořák (71. Vopátek)

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Dnešní výsledek bychom mohli dát za vinu špatnému terénu, únavě nebo dalším atributům ,ale rozhodující byla domácí hladovost po vítězství a jejich jednoduchý fotbal založený na nakopávaných míčích. Nám kombinace vázla, hra byla pomalá a šancí poskrovnu. Po 6 kolech jsme přišli o jarní neporazitelnost, jsme hodně rozmrzelí, ale prohráli jsme bitvu, ne válku(i když ji vedeme už na třech frontách).Domácím gratulujeme, nakonec dorazilo i dost diváků. Ve středu nás čeká dohrávka se Dvorem, máme mu co vracet!

Jan Drusan (asistent trenéra SK Jičín): Chtěl bych vyjádřit velké uznání hráčům za jejich skvělou disciplínu a obrovskou chuť bojovat o vítězství. Jejich nasazení bylo velmi dobré a zaslouží si veškeré uznání. Děkuji jim za skvělý výkon! Dále také děkuji trojici rozhodčích a divákům!!

BÉČKO ZDOLALO LIBČANY A NA JAŘE JE STÁLE BEZ PROHRY!

FK CHLUMEC B - SK LIBČANY  3:2 (3:0) 

Branky: 26. Pánek, 30. Dvořák, 45. Dítě - 48. Buriánek, 90. Holubec

Rozhodčí: Miškař - Šnajdr, Kriegler - ŽK 4:5, ČK 0:0 110 diváků

Sestava: Kukal - Jelínek, Pánek, Tichý, Cholasta (55. Hajský) - Veselský (90. Divíšek), J. Labík, J. Kučera, Jansa - Dítě (90. Hubený), Dvořák (82. Kříž)

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): První půle byla dle našich představ, využili jsme dvě standartky a Pánek s Dvořákem byli na svých místech, třetí branku přidal v závěru svým typickým způsobem Díťě. Zkušené a dobře hrající hosty držela na distanc dobrá defenzivní činnost celého mužstva. Druhé dějství jsme si zkomplikovali rychle inkasovanou brankou, neproměněním tutovek a rozdílovým gólem v 94.,přesto jsme zvládli zápas za cenné 3 body. Majáles nás stál asi méně sil, personální propojení s C se stupňuje. Rozhodčí dnes opět v topu!

František Bárta (SK Libčany): Remízový zápas. Domácí nás předčili pouze v efektivitě zakončení a kadenci pokynů z lavičky.

BÉČKO VEZE VŠECHNY BODY Z JAROMĚŘĚ

FK JAROMĚŘ - FK CHLUMEC B  1:2 (0:1) 

Branky: 85. Prokš - 2. Jansa, 70. Labík

Rozhodčí: Poláček – Pečinka, Robovský - ŽK 0:2, ČK 0:0, 150 diváků

Sestava: Kukal - Cholasta (90. Hajský), Pánek, Tichý, Jelínek - Veselský, J. Kučera, Labík, Jansa - Dítě (82. Kříž), Dvořák (85. Divíšek)

V přátelské atmosféře se v Jaroměří hrál nadprůměrný zápas krajského přeboru k jehož kvalitě přispěla obě mužstva. Hned v úvodu se dostal do úniku Ondra Jansa a s přehledem otevřel skóre utkání. Domácí se zhruba od patnácté minuty oklepali a začali se tlačit více před naši branku, ale všechny jejich nebezpečné situace vyřešila naše pevná defenziva. Na naší straně se ve velké šanci ocitnul Vašek Dvořák, ale levačkou přestřelil.

Začátek druhé půle byl v naší režii. V obrovské šanci se ocitnul Kuba Veselský, ale skvělý zákrok domácího brankáře Červenky udržel naděje domácích na dobrý výsledek. V 70. min, ale už ani on nestačil na střelu Honzy Labíka, kterou zvýšil na 2:0 pro náš tým. Domácí snížili pěknou střelou pět minut před koncem a v hektickém závěru, kdy domácí kopali řadu standartních situací, jsme i s pomocí několika skvělých zákroků Ládi Kukala, cennou výhru udrželi!!

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Vítězství, kterého si nesmírně vážíme, nás stálo spoustu sil a dosáhli jsme ho kolektivním výkonem. Rychlá branka nám pomohla ke klidu, domácí velmi dobře kombinovali, jejich technický tým nám několikrát zle zatopil, ale kompaktnost, dobrá obrana, golman a štěstí nám nulu udrželo. Druhou půli jsme začali dobře, drželi jsme míč a přidali druhý gól, ale únava a drtivý tlak domácích v závěru vedl ke snížení. Naštěstí jsme konec zvládli a tři body z podzimu jsou zpět v Chlumci. Skvělý výkon rozhodčích z PUKFS.

Miloš Exnar (trenér FK Jaroměř): Inkasovali jsme z první soupeřovy akce. Bohužel se nám nepodařilo do poločasu vyrovnat. Po změně stran se pokračovalo v divácky atraktivním fotbalu. Hosté dnes byli šťastnějším týmem a vrátili nám podzimní prohru.

BÉČKO POKRAČUJE V REMÍZOVÉ SÉRII

FK CHLUMEC B - SK TÝNIŠTĚ n. O.  1:1 (1:1) 

Branky: 40. Dvořák - 21. Voda

Rozhodčí: Prušinovský – Tryzna, Buchta - ŽK 4:5, ČK 0:1 (35. Kadavý), 110 diváků

Sestava: Kukal - Cholasta, Pánek, Tichý, Jelínek - Veselský (61. Jansa), Pilař (28. Dítě), J. Kučera, Labík, Ludvík (61. Kříž) - Dvořák (61. Heger M.)

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Několik proměnných, které daly ráz dalšímu smírnému utkání-lehce inkasovaný gól, zranění kapitána, vyloučení soupeře, stereotypní hra do plných, nedostatek náběhů z druhé vlny, tristní standartky a žalostná koncovka-zápas prostě dnes neměl tempo. Stáváme se remízovým králem jara, radost z toho nemáme, ale za hráči stojím, i když jsem hodně kritický. Musíme být trpěliví, pracovat s koncovkou na tréninku a zlomit další zápasy do vítězného konce. Pozitivum na závěr-na jaře jsme stále neporažení...

Petr Liška (SK Týniště n. O.): Do Chlumce jeli s cílem bodovat. Ujali jsme se vedení, pak ale přišla ČK. Bohužel jsme do poločasu inkasovali. Ve druhém poločase jsme organizovaně bránili a hráli na brejky. Jeden se nám povedl - šli jsme sami na branku, bohužel jsme gól nedali. Hoste měli tlak, ale bez jasných vyložených šancí a tak utkání dospělo k remíze. Utkání hráče stalo spousty sil, hrábli si na dno a ukázali charakter. Při troše štěstí jsme mohli i vyhrát, ale zase jsme ustáli tlak dom. a bod pokorně a spokojeně bereme.

TŘETÍ JARNÍ ZÁPAS BÉČKA SKONČIL OPĚT REMÍZOU

SK ČESKÁ SKALICE - FK CHLUMEC B  2:2 (2:2) 

Branky: 13. Rompotl, 33. Pipek - 16. Dvořák, 35. Pánek

Rozhodčí: Šob – Novotný, Riabec - ŽK 0:0, ČK 0:0, 150 diváků

Sestava: Němec - M. Heger, Pánek, Tichý, Jelínek ( 88. Jansa) - Veselský, Pilař, J. Kučera, Cholasta - Dvořák (83. Kříž), Labík

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Třetí utkání s týmem ze spodku tabulky a třetí remíza, už alespoň s 2 vstřelenými brankami. Náš herní plán byl sice neinkasovat a držet domácí tým v napětí, ale zvládli jsme rychle dotáhnout oba rozdílové góly a po zbytek zápasu to byla na šance přetahovaná s hlavními rolemi pro gólmany, Ti je splnili na výbornou a tak je remíza za nás spravedlivá. Kvitujeme letošní premiéru gólmana Němce a zařazení dalších borců z C týmu, příště už ale chceme doma 3 body. Rozhodčí měli utkání opět pod kontrolou.

Petr Liška (trenér SK Česká Skalice): Začátek utkání se nám povedl a ze standardní situace jsme dali gól, bohužel jsme ihned z brejku po našem rohu inkasovali. Netrvalo to dlouho a vedení jsme měli zpět po šťastné střele Pípka, ale na druhé straně opět hosté ze standardní situace ihned vyrovnali. V druhém poločase jsme měli další velké příležitosti (Hanel, Tipelt, Rompotl), bohužel ani jednu jsme nevyužili. Hosté si také vytvořili pár velmi solidních šancí, ale ty dokázal zlikvidovat Šťása a tak bereme doma opět bod.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti