Upravit stránku

Z TĚŽKÉ BITVY S MOSTEM BEREME BOD!

FK CHLUMEC - FK BANÍK MOST 0:0

Karty: ŽK: 40. Bastin (CCN), 58. Doležal (CCN), 66. Ordelt (CCN), 69. Čáp (CCN), 78. Vaníček (CCN) – 56. Elad (MOS), 61. Petržílka (MOS), 86. Novotný (MOS)

ČK: 65. Bastin (CCN)

FK Chlumec nad Cidlinou: Ordelt – T. Labík, Zeman, Bastin, Finěk, Kopáč, Soukeník, Vaníček (80. Strasser), Veselka (K), Doležal, Čáp (90. J. Labík)
Náhradníci: Brát – Ludvík, Tichý, Dvořák
Trenér: Tomáš Hrabík

FK Baník Most - Souš: Lichtenberg – Cibulka, Novotný, Marhoul, Novický, Stradins, Petržílka, Elad, Pátek (K), Radba, Hadinec 

Náhradníci: Kosinský – Gluski, Štefko, Rjaska, Jacobovici, Kubeš, Bína
Trenér: Miloš Sazima

Rozhodčí: Melničuk – Šmat, Makovec

Diváci: 192

VYSOKÁ PROHRA V ŽIVANICÍCH! SOKOL ŽIVANICE - FK CHLUMEC

TJ SOKOL ŽIVANICE - FK CHLUMEC  5:1 (3:0)

Branky: 5. Staněk, 27. Petrus, 41. Kopecký (pen.), 57. Kopecký, 75. Langr – 72. Finěk

Karty: 90+1. Buriánek (ZIV) – 40. Brát (CCN)

TJ Sokol Živanice: Zíma – Spěvák, Staněk, Buriánek, Nikodém (84. Zvěřina), Petrus (84. Pilný), Hajník, Polák (87. D. Pánek), Langr (C), Svoboda, Kopecký (76. Holec)
Náhradníci: Bartaloš – F. Pánek, Chocholatý.
Trenér: Jiří Krejčí

.FK Chlumec nad Cidlinou: Brát (46. Ordelt) – Labík, Zeman (64. Vaníček), Veselka (C) (64. Ludvík), Řezníček (76. Rudavskyi), Bastin, Finěk, Kopáč, Soukeník, Doležal (64. Strasser), Čáp
Trenér: Tomáš Hrabík

Rozhodčí: Raplík – Mach, Fojtík

Diváci: 220

Tomáš Hrabík (trenér FK Chlumec): Zcela zasloužená výhra domácích, kteří byli dnes lepší téměř ve všem. Navíc jsme jim řadu branek darovali jak na podnose a my se na gól strašně nadřeme. Příští týden proti Mostu se musíme prezentovat úplně jinak!

PARDUBICE SI VEZOU Z CHLUMCE VŠECHNY BODY

FK CHLUMEC - FK PARDUBICE B  1:2 (1:2)

Branky: 31. Kopáč – 13. Miláček, 45+2. Brož

Karty: 76. Rudavskyi (CCN), 85. Ludvík (CCN), 90+3. Čáp (CCN) – 90+4. Šmíd (PCB)

FK Chlumec nad Cidlinou: Brát – Finěk, Rudavskyi, Kopáč (88. Strasser), Řezníček, Soukeník, Veselka (C) (51. Zeman), Labík, Bastin, Doležal (63. Ludvík), Čáp
Náhradníci: Ordelt – Vaníček, Dvořák
Trenér: Hrabík T.

FK Pardubice B: Šmíd – Svatoš, Svoboda (84. Tecl), Halász, Lupač, Jarkovský (C), Machů, Suleiman (78. Jindra), Pandula, Miláček (78. Brychnáč), Brož (62. Sedláček)
Náhradníci: Šimůnek
Trenér: Němeček P.

Rozhodčí: Nenadál – Papežík, Klír

Diváci: 250

I PŘES SLUŠNÝ VÝKON Z ÚSTÍ BODY NEVEZEME

FK VIAGEM ÚSTÍ n. L. - FK CHLUMEC  4:2 (1:1)

Branky: 12. a 54. Červenka, 78. Černý, 82. Bouguetouta – 40. Bastin, 89. Veselka

Karty: 84. Tomšík (UNL), 90+3. Mareš (UNL) – 77. Čáp (CCN)

FK VIAGEM Ústí nad Labem: Němec – Březina, Richter, Dao (83. Mareš), Černý (90. Tarasenko), Bouguetouta (83. Tomšík), Hyčka (C), Červenka, Čičovský, Spychka, Adekuoroye
Náhradníci: Četverik – Uličný, Kaleniuk, Severa
Trenér: Daniel Sochor

.FK Chlumec nad Cidlinou: Ordelt – Finěk, Rudavskyi, Kopáč, Řezníček, Soukeník, Zeman (80. Vaníček), Labík, Bastin (C), Staněk (87. Veselka), Čáp (80. Ludvík)
Náhradníci: Brát – Doležal, Dvořák
Trenér: Tomáš Hrabík

Rozhodčí: Melichar – Hodek, Dohnal

Diváci: 1 153

Tomáš Hrabík (trenér FK Chlumec): Domácí mají silný tým, plný ligových fotbalistů a svoji kvalitu ukázali hlavně v rozhodujících momentech v naší šestnáctce. My jsme sehráli solidní utkání, ale z řady šancí jsme proměnili jen dvě, Velká škoda našeho nastřeleného břevna za stavu 1:2. Bohužel jsme přišli o zraněného Petra Staňka, kterému domácí hráč nesmyslným zákrokem prošlápnul koleno a s největší pravděpodobností mu ukončil jarní sezónu.

ZASLOUŽENÁ VÝHRA NAD SILNÝMI ZÁPY

FK CHLUMEC A - SK ZÁPY 2:0 (1:0)

Branky: 31. Labík, 84. Havel

Karty: 2. Labík (CCN), 35. Soukeník (CCN), 47. Havel (CCN), 60. Bastin (CCN), 63. Čáp (CCN) – 38. Eliáš (ZAP), 79. Pardubský (ZAP), 83. Nazarenko (ZAP)

FK Chlumec nad Cidlinou: Ordelt – Finěk, Rudavskyi, Havel (85. Kopáč), Řezníček, Soukeník, Veselka (C), Labík (76. Zeman), Bastin, Vaníček (56. Doležal), Čáp
Náhradníci: Brát – Staněk, Dvořák, Ludvík
Trenér: Tomáš Hrabík

SK Zápy: Řehák – Eliáš (86. Weis), Jelínek (C), Kavalír (67. Khrolenok), Kocourek, Matějka (86. Zoubek), Pardubský, Petrlák, Súkenník, Štrombach (67. Kolodezhnyi), Woitek (29. Nazarenko)
Náhradníci: Durov – Duben
Trenér: Zdeněk Koukal

Rozhodčí: Hanousek – Šťastný, Mrkáček.

Diváci: 185

V DOMÁCÍ JARNÍ PREMIÉŘE JSME REMIZOVALI S VELVARY

FK CHLUMEC A - FC SLOVAN VELVARY  0:0

Rozhodčí: Řeháček – Bohata, Havel  ŽK 2:2, ČK 0:0, 235 diváků

FK Chlumec A Brát (25. Ordelt) – Finěk, Rudavskyi, Kopáč, Řezníček, Soukeník, Doležal, Labík (78. Čáp), Bastín, Zeman (71. Staněk), Veselka (78. Havel)

FC Slovan Velvary: Spilka – Šimkovský, Drozda, Rubeš, Chábera, Havránek (74. Nathan), Dobiáš (46. Trávníček), Kott, Keenan (55. Leitl), Žežulka, Jakab

Z TEPLIC VEZEME ZASLOUŽENÝ BOD

FK TEPLICE B - FK CHLUMEC A  2:2 (0:1)

Branky: 58. Emmer, 68. Urbanec - 13. Kopáč, 75. Bastin

Rozhodčí: Hanousek - Šťastný, Pekař   ŽK 2:2, ČK 0:0, 200 diváků

FK Teplice B Grümann - Kříž (74. Hrdlička), Lukáš, Kolář, Švanda - Pokorný (84. Köstl), Křišťan, Emmer - Urbanec, Kapur (74. Vachoušek), Trnovec (66. Procházka)

FK Chlumec A: Brát - Finěk, Kopáč, Rudavskyi (73. Havel), Řezníček - Soukeník, Čáp (64. Vaníček), Doležal (90. Veselka), Labík (73. Staněk), Zeman - Bastin

B-tým Sklářů v čele s novým hlavním trenérem Davidem Šourkem odstartoval domácím zápasem s Chlumcem nad Cidlinou svoji záchranářskou misi ziskem mistrovského bodu proti týmu z TOP 5 aktuální tabulky skupiny B České fotbalové ligy.

Favorizovaný Chlumec do utkání doslova vlétl a v čele s kanonýrem Bastinem si v prvních šesti minutách vypracoval hned dvě obrovské příležitosti. Domácí neinkasovali jen díky dvěma skvělým zákrokům brankáře Honzy Grümanna. Ve 13.minutě ale teplický brankář nestačil na parádní dělovku Martina Kopáče z hranice šestnáctky, kde si dokázal najít odražený míč a přesně trefit– 0:1. Skláři se dostávali do provozní teploty o něco pomaleji a tak si vypracovali své dvě vyložené příležitosti až po 20 minutách hry. Nejdříve měl obrovskou šanci Vojta Pokorný po kombinaci s Milošem Kapurem, ale trefil jen boční síť Brátovi branky. O pár minut později vyslal na chlumeckou branku nebezpečný projektil Josef Švanda po příhře Jakuba Křišťana. Stále ale i v tomto čase platilo, že hosté byli v přechodu do útoku rychlejší než domácí, kterým nervozita svazovala nohy. Chlumec byl nebezpečnější hlavně díky přesné kombinaci a rychlým přechodům přes křídelní prostory na minimální počet doteků.

Po změně stran opět zahrozili hosté. V 50.minutě Tomáš Labík po individuální akci nastřelil z 10 metrů břevno teplické branky. Skláři ale měli vstup do druhé půle mnohem lepší a jejich hra postupem času byla daleko přesnější a uvolněnější. A tak už v 58.minutě přišlo pro domácí kýžené a popravdě i zasloužené vyrovnání z kopačky kapitána Jakuba Emmera, který parádním průnikem a střelou na vzdálenější tyč nedal z levé strany brankáři Brátovi žádnou šanci – 1:1. A v 68.minutě bylo na teplických Stínadlech ještě veseleji. Trenérský tandem Šourek – Stožický měl šťastnou ruku při střídání, když po několika vteřinách svého pobytu na hřišti Dominik Procházka skvěle získal míč, našel rozeběhnutého Jakuba Urbance a ten téměř identickou střelou jako před 10 minutami Jakub Emmer mazácky překonal Bráta podruhé – 2:1. Hra v těchto chvílích měla díky oběma týmům vysoké parametry a další branka doslova visela ve vzduchu. Domácí v 75.minutě bohužel příliš otáleli s odkopem míče, který získal na pravé straně Daniel Finěk, uvolnil se a jeho přesný centr zprava našel před teplickou brankou přímo hlavu kapitána chlumeckých Tomáše Bastina a ten dokonale projevil instinkt "zabijáka" – 2:2. Skláři se ale nevzdali a v závěru utkání byli aktivnější než hostující hráči v modrých dresech. Již v nastaveném čase v závěrečných vteřinách utkání se do nebezpečného brejku dostali domácí. Jakub Urbanec skvěle potáhl míč po levé straně a ve správné chvíli přesně našel nabíhajícího Dominika Procházku, který sice vyběhnuvšího chlumeckého brankáře překonal, ale míč k obrovské smůle domácích bohužel prolétl jen několik málo centimetrů vedle levé tyče.

Tomáš Hrabík (trenér FK Chlumec): Z oboustranně kvalitního utkání bereme bod, který asi odpovídá průběhu zápasu. V zápase jsme měli velmi dobré pasáže, ale i ty, kdy nás soupeř dokázal přitlačit. Škoda, že jsme nenavýšili vedení 1:0, šance na to byli. Ale jak říkám, remízu na úvod soutěže bereme a teď už se soustředíme na přechod na přírodní trávu a nedělní domácí zápas s vedoucím týmem tabulky z Velvar!

ÁČKO PORAZILO VYSOKÉ MÝTO

FK CHLUMEC A -  SK VYSOKÉ MÝTO  4:1 (3:1)

branky: Finěk, Bastin, Hájek, Labík

FK Chlumec A: Brát (46. Ordelt) - Veselka, Rudavskyj (46. Havel), Kopáč, Řezníček - Finěk (46. Špinka), Soukeník (46. Doležal), Staněk, Zeman (46. Vaníček), Hájek (46. Labík) - Bastin (46. Čáp)

Tomáš Hrabík (trenér FK Chlumec): V poslední přípravě jsme zaslouženě porazili divizního soupeře. V prvním poločase jsme předvedli řadu pěkných akcí a náš výkon byl velmi solidní. Po přestávce už to tak dobré nebylo, ale zápas jsme bez problémů kontrolovali. Nedali jsme ještě několik velkých šancí. Věřím, že jsme se dobře nachystali na příští sobotu, kdy začínáme mistrovské boje v Teplicích.

ZASLOUŽENÁ REMÍZA S VLAŠIMÍ

FC SB VLAŠIM - FK CHLUMEC A  2:2 (1:0)

branky: 32. Dostál, 68. Breda- 60. Doležal, 62. Bastin

FK Chlumec A: Brát - Finěk (46. Veselka), Rudavskyi, Kopáč (46. Vaníček), Řezníček (46. Ludvík) - Labík (46. Zeman), Doležal, Soukeník, Čáp (46. Staněk), Hájek (46. Špinka) - Bastin

FC SB Vlašim:

1. poločas: Kolář – Pernica, Dostál, Kulhánek, Heppner – Kneifel, Onije, Nogha, Lacík, Šubert – Biegon

2. poločas: Vágner – Kareem, Breda, Kulhánek (75. Dostál), Kurka – Beran, Musil, Planka, Pikul – Vachoušek, Osuagwu

Tomáš Hrabík (trenér FK Chlumec): Dnes jsme spokojeni, druholigovému soupeři jsme byli vyrovnaným protivníkem a solidním výkonem jsme přispěli ke kvalitě utkání. Hráči navázali na dobrou práci v tréninku a věřím, že jim tento výkon pomůže do dalších bojů. Mrzí mě snad jen dvě obdržené branky ze standartních situací. Na tom musíme ještě zapracovat. Stále je to ale jen příprava. Za týden hrajeme generálku s Vysokým Mýtem.

JASNA VÝHRA S DIVIZNÍM SOUPEŘEM

FC SLAVIA HK - FK CHLUMEC A 0:6 (0:3)

branky: Čáp 2, Soukeník, Hájek, Bastin, Labík

sestava: Ordelt - Zeman, Veselka, Vaníček, Řezníček - Labík, Soukeník, Čáp, Staněk - Bastin, Hájek

střídali: Brát, Ludvík, Špinka

Tomáš Hrabík (trenér FK Chlumec): V okleštěné sestavě, ze které vypadl ještě před zápasem Rudavskyj, jsme zaslouženě zvítězili. Hráli jsme aktivně a narušovali rozehru domácích, kteří pod tlakem hodně chybovali. Potěšil počet vstřelených branek a také to, že jsme dohráli bez zranění. Máme před sebou poslední náročný týden, tentokráte s volným víkendem. Další přípravu hrajeme až za 14 dní ve Vlašimi.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti