Upravit stránku

SOLIDNÍ VÝKON ÁČKA S VYSOKÝM MÝTEM!

FK CHLUMEC - SK VYSOKÉ MÝTO
                   2:0 (2:0)
br: 6. a 42. Bastin
 
Dunda - Prouza, Sedláček, Kopač - Veselka , Čáp, J. Labík, T. Labík - Hynek, Bastin, T. Labík
střídali: Kukal, Ryšavý, Vaníček, Novotný, Žahourek
 
Jan Kraus(trenér FK Chlumec):
Oproti minulému týdnu byl náš přístup zcela odlišný a na hřišti to bylo znát. Po celé utkání jsme měli více ze hry a je jen škoda, že jsme branek nedali více. Šance jsme na to měli. Dnes jsme spokojeni!!!

Příprava áčka

 
UTRÁPENÁ VÝHRA ÁČKA NAD NOVÝM BYDŽOVEM!
 
RMSK CIDLINA NB - FK CHLUMEC A 2:3(2:2)
br: Holec, Bekera - Kopáč, J. Labík, T. Labík
sudí Jiříček - Kubánek, Vízek 60 diváků
Dunda - Veselka, Jarkovský, Kopáč, Žahourek - Koubek, Čáp - T. Labík, Kučera, Hynek - J.Labík
střídali: Novotný, Prouza, Ryšavý.
 
Jan Kraus(trenér FK Chlumec): I přes výhru nejsem spokojen snad vůbec s ničím. Profesorský výkon, bez větší snahy, pohybu a zbytečné chyby, které snaživý protivník dvakrát potrestal. Takhle se prostě nemůžeme prezentovat!!
 
MFK TRUTNOV - FK CHLUMEC
                  2:3(0:0)
br: J. Kučera, Ryšavý, T. Labík
Petr(46. Kukal) - Veselka, Jarkovský, Prouza, Žahourek - Koubek(46. Sedláček), Čáp - Novotný, J. Kučera, T. Labík - Bastin(46. Ryšavý)
Další přípravné utkání sehrálo naše áčko ve středu večer na nové trutnovské umělce, kde nás hostil domácí divizní tým.
Tomáš Hrabík(trenér FK): Dnes jsme podali vcelku dobrý výkon, ale srážela nás produktivita. Nedali jsme penaltu, trefovali brankové konstrukce...Za stavu 3:0 jsme vyrobili chybu v defenzivě a zbytečně jsme si tak zdramatizovali konec zápasu. Tímto utkáním jsme zakončili kondiční blok, kluci mají zaslouženě volný víkend a od příštího týdne se začneme věnovat více herním věcem.

Program přípravných zápasů A týmu

stř  5.2 18:00   Trutnov - Chlumec  (UMT TU)

so 15.2 10:00  Cidlina -  Chlumec  (UMT Chudonice)

so 22.2 14:00  Vys. Mýto - Chlumec  ( UMT Malšovický stadion)

so 29.2  ????  FC HK A - Chlumec  ( hřiště bude upřesněno)

Příprava áčka a béčka

FK CHLUMEC B - FK JAROMĚŘ
                      1:0(0:0)
br: 58. Hartman
Kukal - Cholasta, Vopátek, Šafránek, M. Kučera - Hartman, Pilař, Veselka, Hubený, V. Doležal - Feichtinger
střídali: Němec, L. Heger, Kříž, Hajský, R. Chaloupka
 
V dalším přípravném utkání jsme, za stálého deště na umělce v Hradci, porazili Jaroměř brankou Kuby Hartmana.
 

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Sehráli jsme fyzicky velmi náročný zápas se soupeřem, který praktikuje vysoké napadání a je velmi aktivní na míči. Jsem rád, že jsme v tomto ohledu Chlumci stačili a vydrželi fyzicky celých devadesát minut. Utkání s přehledem odřídil Pavel Tokár

Martin Firbacher, předseda FK Chlumec nad Cidlinou:  Dnes se hrálo svižné, rychlé utkání, ve kterém jsme po většinu utkání měli více ze hry. Z mnoha našich šancí jsme proměnili jen jedinou. V naší sestavě chyběla řada hráčů, šanci opět dostali mladíci a nevedli si vůbec špatně. Věřím, že celý tým vydrží v nastaveném trendu.

 
 
FC HK U 19 - FK CHLUMEC
                 1:1(1:1)
br: Sedláček
Dunda - Sedláček(61. Cholasta) Jarkovský, Prouza, Zahourek - Koubek, Čáp(69. Doležal V., 79. Petr) - J.Labik, Kučera, T.Labik - Bastin.
 
Další přípravné utkání sehráli naši hráči v Hradci proti domácímu extraligovému dorostu. Utkání skončilo zaslouženou remízou. V našem dresu si odbyli premiéru mladí Vojta Cholasta a Vojta Doležal z B mužstva
 
Jan Kraus(trenér):
Utkání mělo svoji kvalitu. Domácí mladící měli lepší vstup do utkání, ale zhruba od patnácté minuty jsme převzali iniciativu a do konce první půle jsme měli více ze hry. Po přestávce se hra vyrovnala, v závěru už měli navrch dobře připravení domácí. Šance byly na obou stranách a tak je remíza zasloužená. Na nás se projevil náročný program. Trénujeme ve velkých objemech a dnes nám ještě řada hráčů z různých důvodů chyběla. Kondiční blok zakončíme středečním utkáním v Trutnově. Co se týče kádru pro jarní část, tak ten ještě hotov není. O posílení stále jednáme.

Výsledky našich týmů v zimní přípravě

SOLIDNÍ VÝKON BÉČKA S ROUDNICÍ!!
 
FK CHLUMEC - SK ROUDNICE
                     5:1(2:1)
br: Hartman 2, Staněk, Vaníček, Kycelt
 
Němec - Cholasta, Vopátek, Šafránek, M. Kučera - V. Doležal, Pilař, Vaníček, Kycelt, Hartman - Staněk
střídali: L. Heger, Kříž, Špás
 
Tomáš Hrabík(trenér): V dnešním přípravném utkání jsme podali slušný výkon ve všech řadách a naše výhra je naprosto zasloužená. S průběhem přípravy jsem zatím spokojen, kluci mají výborný přístup. Jen tak dál.
 
ŠPATNÝ VÝKON ÁČKA SE DVOREM!!
 
FK CHLUMEC - DVŮR KRÁLOVÉ
                     0:1(0:1)
br: 25. Friedl
Petr - Novotný, Koubek, Havel, Veselka - Kopač, Ráliš - T. Labík, Čáp, Ryšavý - Bastin
střídali: Dunda, Kučera, J., Labík, Prouza, Žahourek
 
Tomáš Hrabík(trenér):Oproti středečnímu utkání v Náchodě byl náš výkon jako den a noc. Dnes se nám nedařilo téměř nic a tak soupeř vyhrál zaslouženě. Je to varování!!
 
PROHRA CÉČKA NA ÚVOD PŘÍPRAVY!!
 
KOBYLICE - CHLUMEC C
                2:1(1:1)
br: Kříž
Němec - Chaloupka L., Šafránek (45. Appl),Chaloupka R. ( 67. Jansa), Hajský - Feichtinger,Janda (45. Hubený), Heger M. , Motyčka - Kříž (60. Kardoš ), Šumský
 
René Chaloupka(trenér):V úvodním utkání kobylické zimní ligy jsme s domácími sehráli vcelku vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách. V naší sestavě byla opět řada dorostenců. Mrzí nás zranění Matěje Kardoše. Věříme, že se ruka brzy vyléčí.

Další výsledky chlumeckých týmů

DOROST PŘEVÁLCOVAL PŘEDMĚŘICE!
 
PŘEDMĚŘICE - FK CHLUMEC NAD CIDLINOU 1:7
 
br.: 10" Kříž, 42"a 66" 89"Staněk , 51 a 77 Hajský, 85 Kárnik
 
Ladislav Heger:
V prvním poločase jsme předváděli na hřišti druhého týmu solidní výkon. Naše obrana prakticky nepustila domácí do naší šestnáctky. Mrzet nás může, že jsme neproměnili spoustu dalších šancí.
Dobrý výkon pokračoval i v druhém poločase a tak si odvážÍme zasloužené tři body.
 

Plzeň s odřenýma ušima

CHLUMEC FAMÓZNÍ!
 
V rámci 4.kola MOL Cupu do Chlumce zavítala slavná a všem známá Viktorka Plzeň. Chlumec byl vyrovnaným soupeřem a dokonce sahal opět po senzaci!

Další kolo MOL Cupu

INFO K UTKÁNÍ S PLZNÍ!
(AKTUALIZOVÁNO)
 
Čtvrté kolo MOL Cupu se nezadržitelně blíží a naše áčko přivítá vicemistra z Plzně. Chlumečtí se dostali do osmifinále FAČR Poháru a tím pádem jsou mezi posledními 16ti týmy.
 
V mistrovském utkání přivítáme Viktorku Plzeň, soupeře, který ještě nedávno hrál Ligu mistrů a patří k absolutní špičce v naší zemi. Pro všechny to bude jistě velká událost. Připomeňme, že v minulém kole MOL Cupu přišlo na Bohemku 1400 diváků, před lety na přátelák Hradec - Slávie téměř 2000 a všichni věříme, že se nám toto číslo podaří překonat. Jak nám prozradil náš bydžovský kamarád Petr Průcha, tak oni mají rekord 2700 diváků na utkání Bydžov - Týniště a tak i to je pro nás, ale hlavně pro vás diváky, výzva k překonání. Jsme moc zvědavi jak to dopadne. Naši hráči si přejí co největší diváckou kulisu, která je požene do boje.

Tento víkend bodovalo pouze áčko a céčko

DVOUBRANKOVÉ VEDENÍ NESTAČILO!
 
TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ - CHLUMEC NAD CIDLINOU U19 - BROZANY 3:2 (1:2)
 
br.: 11. a 17. Staněk
 
Ladislav Heger:
V prvních dvaceti minutách kluci předváděli skvělý fotbal a zaslouženě se dostali do dvoubrankového vedení. Po chybě brankáře nechali soupeře do poločasu snížit a ve druhém poločase se jim nepovedlo navázat na kvalitní výkon ze začátku zápasu. Soupeř otočil po dvou povedených standardkách.
 

Výsledky našich týmů 5. - 6.10.

JASNÁ ZÁLEŽITOST S BROZANY!!!
 
CHLUMEC NAD CIDLINOU A - BROZANY 5:1(2:0)
 
br.: Bastin 2, Jarkovský, Čáp, Korba
 
sestava CHLUMEC NAD CIDLINOU A:Petr - Špidlen, Havel, Jarkovský, Trávníček - Koubek, Kopáč - T.Labík (84. Žahourek), Čáp (76. Kučera), Veselka (62. Novotný) - Bastin (71. Korba)
 
Nahoru