Upravit stránku

VÍKEND ZA 12 BODŮ!!!

Myštěves- FK Chlumec C 2:3

Branky: 34" Šafránek , 50" Kříž , 85" Chaloupka R

Sestava: Němec - Špás, Šafránek, Chaloupka L, Jelinek - Chaloupka R (88" Hajský) - Feichtinger, Hubený (46" Karnik), Janda, Nýč (46" Heger M) - Appl (46" Kříž)
 
Těžce vybojované, ale zasloužené tři body.
 

VÝSLEDKY Z VÍKENDU

SKVĚLÁ PRÁCE!! OLYMPIA NA KOLENOU!!!
 
CHLUMEC B - OLYMPIA HK 1:0 (1:0)
 
br.: 28. Jakub Hartman
 
sudí: Bečvář - Pešava, Soukup ŽK 4:3 160 diváků
 
sestava: Němec - Novotný, Vopátek, Prouza, L. Heger - Vejr(79. Šafránek), Kycelt, Vaníček, Doležal, Hartman - Staněk(90. Tichý)
 

ÁČKO DNES V MLADÉ BOLESLAVI

Netradičně v pondělí, sehrajeme druhé kolo České Fotbalové Ligy v Mladé Boleslavi. Důvodem jsou atletické závody, které se na boleslavském stadionu konaly v neděli.

HONZA KADLEC: V CHLUMCI JE SKVĚLÁ PARTA!!

 
Autorem vítězné branky s Jabloncem byl, skromný kluk z Jesenicka, Honza Kadlec a tak jsme ho po zápase požádali o pár slov.
 
Honzo popiš nám zápas s Jabloncem?
Zápas s Jabloncem byl pro mě asi zatím nejtěžším zápasem ve třetí lize. Prvních dvacet minut nás Jablonec jasně přehrával, potom jsme ale začali hrát to, co chceme, dostávali jsme se do šancí a zápas zvládli za 3 body.

ÁČKO VSTUP DO SOUTĚŽE ZVLÁDLO, BÉČKO SE NEMŮŽE CHYTIT

BÉČKO V KOSTELCI PROHRÁLO
 
KOSTELEC n. O. - CHLUMEC B 3:0 (1:0)
 
v 57. dostal Míra Kučera ČK
 
sestava: Němec - Cholasta, Prouza, M. Kučera, Heger - Staněk, Sedláček(57. Novotný), Vopátek, Doležal, Hartman - Kycelt
 
Tomáš Hrabík (trenér FK Chlumec): Prvních čtyřicet minut jsme hráli to co jsme chtěli, domácí do ničeho nepouštěli a sami hrozili z brejkových situací. Poté přišla hodně přísná penalta pro domácí a to byl první klíčový moment utkání. Ten druhý se udál v 57. minutě, kdy byl vyloučen Míra Kučera. I v deseti jsme se snažili výsledek zvrátit, ale chyběla nám zkušenost a tak domácí v posledních minutách vstřelili ještě dvě branky. Náš výkon byl určitě lepší než před týdnem s Dobruškou, ale body opět nemáme. Přesto neskládáme hlavu a makáme dál.
 

PÁR SLOV TRENÉRA KRAUSE PŘED PRVNÍM MISTROVSKÝM ZÁPASEM A TÝMU

HONZA KRAUS: KAŽDÝ ZÁPAS SE BUDEME RVÁT O VÝHRU!!!
Už jen tři dny zbývají do prvního mistrovského utkání České Fotbalové Ligy, ve které v neděli od 10:15 přivítáme Jablonec B. O pár slov jsme požádali našeho trenéra Honzu Krause.
 
Jaká byla z Tvého pohledu příprava na novou sezónu?
Letní příprava byla letos specifická, první blok byl od začátku června a druhý pokračoval od 8.7. S oběma bloky jsem byl maximálně spokojený jak kluci pracovali. Dařilo se nám jak herně, tak výsledkově, věřím, že si to přeneseme do mistrovských zápasů

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY

1. kolo MOL CUPU
 
LIBČANY - CHLUMEC 0:7(0:3)
 
br.: 2.Bastin, 6. T. Labík, 33. Krčál, 53. T. Labík, 56. Bastin, 83. T. Labík, 86. J. Labík
 
V Libčanech, při výhře áčka 7:0, nebyl na lavičce z rodinných důvodů Honza Kraus a tak ho zastoupil Tomáš Hrabík. Ten viděl utkání následovně: V páté minutě jsme vedli 2:0 a to určilo ráz celého utkání, ve kterém jsme byli jasně lepší. Jsme rádi, že utkání se odehrálo v pohodové atmosféře, nikdo se nezranil a výhrou jsme splnili povinnost postupu do dalšího kola. V neděli dopoledne hrajeme první mistrovské utkání doma s Jabloncem a tam se teprve ukáže, jak na tom doopravdy jsme.
 

O VÍKENDU TO KONEČNĚ VYPUKNE!!

A je to tady. O víkendu nás čekají hned tři mistrovská a jedno pohárové utkání našich týmů. Jako první se představí áčko v sobotu dopoledne v Libčanech, kde odehraje první kolo MOL CUPU.
 
SO 10:15 LIBČANY - CHLUMEC
 
Stejně jako v loňské sezóně, tak i letos, zajíždí áčko do Libčan, na první kolo poháru. Loni jsme výhrou 3:0 nastartovali skvělou pohárovou jízdu a kdyby se něco podobného opakovalo i letos, tak by jsme se vůbec nezlobili. Ale pozor! Nečeká nás vůbec nic lehkého. Pohárové zápasy mají svá specifika, navíc v Libčanech mají pouť a zkušený domácí tým bude jistě naladěn na to to jak nás co nejvíc potrápit. I přes to všechno je náš tým favoritem utkání a věříme, že svou roli potvrdí.
Nahoru