Upravit stránku

Výsledky našich týmů 5. - 6.10.

JASNÁ ZÁLEŽITOST S BROZANY!!!
 
CHLUMEC NAD CIDLINOU A - BROZANY 5:1(2:0)
 
br.: Bastin 2, Jarkovský, Čáp, Korba
 
sestava CHLUMEC NAD CIDLINOU A:Petr - Špidlen, Havel, Jarkovský, Trávníček - Koubek, Kopáč - T.Labík (84. Žahourek), Čáp (76. Kučera), Veselka (62. Novotný) - Bastin (71. Korba)
 

3. kolo MOL Cupu

BOHEMKA VYŘAZENA!!! POSTUP!!! A ZASLOUŽENÝ!!
 
CHLUMEC - BOHEMKA 2:1(1:0)
 
br: 1. Jarkovský, 74. Vodháněl, 87. Bastin
 
 

Výsledky našich týmů 28. - 29.9.

Z PARDUBIC ZA TŘI BODY!!!
 
FK Pardubice B - FK Chlumec nad Cidlinou A 1:3 (1:2)
 
 
br.: 30. Kepl - 12. a 53. T. Labík, 33. Čáp
 
sestava FK PARDUBICE B: Hrnčíř - Lněnička (57. Outrata), Zukal, Čihák, Sláma - Miker (83. Zelenka), Hlavatý, Kovář, Lee (57. Park) - Mužík, Kepl (67. Jiroutek).
 
sestava CHLUMEC NAD CIDLINOU A: Petr - Špidlen, Havel, Kopáč, Trávníček (83. Žahourek) - Novotný (75. J. Labík), Čáp, Koubek, Kučera (81. Jarkovský), T. Labík - Korba (46. Bastin).
 

Pohárové utkání se blíži

Od pohárového zápasu našeho A týmu s Bohemians Praha 1905 nás dělí ještě jedno důležité utkání se sousedem v tabulce Pardubicemi B.

Nicméně bych už teď rád zveřejnil motivační pohárovou básničku od pana Fialy chlumeckého rodáka a spoluautora knížky CHLUMECKÁ JEDENÁCTKA, kterou lze mimochodem zakoupit v našem merchandisingu:
https://www.chlumecky-fotbal.com/fanshop
 
BÁSEŇ POHÁROVÁ MOTIVAČNÍ
 
Klokana ve znaku mají od roku dvacet sedum,
v Chlumci na ně čeká malý Verden (čti verdum),
 
dresy mají svěží, zelené,
Panenku ikonou, né, že né,
 
ale modrá je barvou naděje, přec!
Chlumec postoupí, jasná věc!!
 
Říkají si: Jsou to třetiligisté, che!
Rady, jak připravit domácí mecheché:
 
1. Držte přísně trenérovu taktiku;
2. z hostí obrany zrobte paštiku;
3. do vápna vbíhejte s míčem drze;
4. gól z penalty je bude sakra mrzet;
5. a vyhněte se, prosím, kartám;
6. Jako rodák-fanoušek se ptám:
7. Posnídáte v den zápasu műsli?
8. Vítězství je věcí vítězné mysli!
9. Hrajte kolektivně, dřete,
a Pražákům to natřete!
 
Letś go! Chlumec!!
 
Pavel Fiala

Další porce zápasů

OP mužů


Červeněves CHLUMEC C

                2:5


Branky:

Feichtinger 3, Cholasta ,Appl.


René Chaloupka (trenér):

První poločas úřadoval P. Feichtinger .
První gól dal po krásné střele Myšáka , která se k němu odrazila od břevna. Druhý gól dává z brejku, při rohu domácích a po krásném vysunutí Benyho a třetí gól po akci Šumáka , který na polovině hřiště přebral balón a českou uličkou vybídl Pavla k hattricku. Gól jsme dostali po naší chybě v záloze.


V druhém poločase náš čtvrtý gól dává Cholda po centru Feichtingera. Domácí snižují po zaváhání naše gólmana a ještě k tomu neproměňují pokutový kop. Pátý gól přidává Applik po krásném přehození gólmana.
 

Podle výsledku to vypadá na jednoznačnou výhru , ale zdání klame .Dali jsme pět krásných branek, ale sami jsme domácím nabídli po našich chybách dostatek brankových příležitostí.

Výsledky našich týmů 13.-15.9

OP mužů


FK Chlumec - Ohnišťany

                5:1 (1:0)


Branky:

Doležal 3x,Hubený, Kučera


Sestava:

 Chlad- Holman (46" Beneš),Šafránek,Janda(46" Hubený),Špás- Cholasta,Myška(46" Heger), Doležal( 60" Appl), Motyčka(46" Janský)- Staněk, Kučera


René Chaloupka:

První poločas jsme neodehráli podle našich představ, i když v druhém poločase bylo malé zlepšení , naše představa o předvedené hře je úplně jiná.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KP

ZÁPAS ROZDÍLNÝCH POLOČASŮ JSME ZVLÁDLI! SILNÁ TŘEBEŠ PORAŽENA!!
 
CHLUMEC B – TŘEBEŠ
                2:1(1:1)
 
Branky:
2. Kycelt, 79. Hartman – 16. Ryšavý
 
Sudí Koutník. 150 diváků, ŽK 1:2, ČK 0:0
 
Kukal – Jánský(46.Prouza), Homoláč, Jarkovský, R. Doležal – Pilař, Kosař – Veselský(46. Hartman), J. Kučera(83. M. Kučera), Kycelt(46. Vopátek) – Labík(90. V. Doležal)
 
Martin Firbacher, předseda (domácí):
Dali jsme rychlý gól, ale to bylo vše co jsme v první půli předvedli. Nad vodou nás držel skvělý Kukal v naší brance. Po přestávce už to bylo o něčem jiném. Hrálo se téměř výhradně na jednu branku a jsme moc rádi, že se nám nakonec povedlo skvěle organizovanou Třebeš zdolat. Byla to velká bitva, která stála plno sil. Děkuji všem hráčům i fanouškům.
Vl. Krykorka ved. týmu (hosté):
Dnes jsme domácím darovali 3 body, trest za to . že jsme urazili fotbalového pána boha. Ze šesti sólových nájezdů na gólmana domácích během půl hodiny prvního poločasu jsme proměnili jediný. A to se neodpouští. Škoda, posílení domácí byli určitě hratelní. Ale nevadí i blbá zkušenost je zkušenost a jistě se v budoucnu hodí. Nevěšíme hlavu.
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
ČFL
 
NEDÁŠ GÓLY – NEMÁŠ BODY…
 
Živanice - CHLUMEC
          1:0(1:0)
 
br: 37. Petrus
sudí Zadinová , ŽK 6:2, ČK 1:0(26. Langr), 210 diváků
 
Dunda - Veselka(67.Špidlen),Havel(72.Jarkovsky), Kopač ,Žahourek(46 Trávníček) - Koubek - Novotný(75.Korba) Čáp, J. Labik(46. J.Kučera), T. Labik - Bastin.
 
Od začátku utkání se hrálo, trochu překvapivě, podle našich not. Byli jsme silnější na míči, dobře kombinovali a postupně dostávali domácí tým pod tlak. Na straně Živanic panovala nervozita, z které pramenili zbytečné fauly a po pěti žlutých kartách si vysloužil Langr i červenou a tak jsme od 26. Minuty hráli proti oslabenému soupeři. Z našeho tlaku jsme si vytvořili několik nebezpečných standartek a střel, ale nic jsme nedali. A tak se osmělili domácí. Ve 38. min vyslal Petrus ,z hranice šestnáctky , přesnou střelu a dostal domácí do vedení.
Do druhé půle jsme vstoupili se dvěma změnami v sestavě a touhou co nejdříve srovnat nepříznivý stav. Hrálo se téměř výhradně na domácí polovině, ale ti odolávali s vypětím všech sil a s velkým přispěním brankáře Frydrycha. S přibývajícím časem docházeli domácím síly, náš tlak vrcholil a v 79. min jsme dokonce dostali možnost kopat penaltu!!! Bohužel ji Tomáš Bastin neproměnil a tak tři body berou domácí.
 
Jan Kraus(trenér):
Podali jsme velmi solidní výkon, ale nemáme ani bod. Vše devalvovala naše koncovka i malý důraz v soupeřově pokutovém území. Kopali jsme řadu nebezpečných standartek, včetně penalty, ale dnes nám prostě nebylo souzeno vstřelit branku. Je to škoda, dnes to bylo jednoznačně na výhru. Věřím, že si formu udržíme i příští týden, kdy hostíme vedoucí Zápy
Nahoru