Upravit stránku

PODZIM JSME ZAKONČILI VÝHROU V LÍPĚ!

FK ARSENAL ČESKÁ LÍPA - FK CHLUMEC A  0:3 (0:1)

Branky: 1. Bastin, 56. Havel, 80. Kneifel

Rozhodčí: Fencl – Pálek, Kříž  ŽK 4:2, ČK 0:0, 350 diváků

FK Arsenal Česká Lípa Král – Penc, Vít, Kazda (66. Kaňkovský), Baláž (28. Ješeta), Hajdo, Filip, Halbich, Brejcha (76. Černý), Šimon, Beránek (66. Bulejko)

FK Chlumec A: Ordelt – Veselka, Havel, Krčál, Řezníček – Slavík (86. Weis), Vaníček (86. Hrubý), Doležal, Labík (68. Kneifel), Kejř (82. Kopáč) – Bastin

Tomáš Hrabík (trenér FK Chlumec): V posledním utkání jsme zvítězili a nutno říci, že zaslouženě. Po většinu zápasu jsme měli více ze hry, vstřelili jsme tři branky, vzadu udržená nula, takže jsme spokojeni. Poděkování všem hráčům i našim fanouškům, kteří nás po celý podzim podporovali na domácích i venkovních hřištích. 

DĚLBA BODŮ S BROZANY!

FK CHLUMEC A - SK SOKOL BROZANY  1:1 (0:0)

Branky: 76. Bastin – 86. Krátký

Rozhodčí: Mach – Raplík, Jureček   ŽK 2:4, ČK 0:0, 180 diváků

FK Chlumec A: Brát – Veselka, Slavík (83. Kopáč), Krčál, Řezníček, Vaníček, Doležal, Labík (85. Weiss), Bastin, Havel, Kejř

SK Sparta Kolín: Kouba – Soungole, Zárybnický, Schettl, Krátký (92. Stupka), Chukwuma (46. Novotný), Bubeníček, Strada, Bechyně, Šup, Tichý (46. Ugwu)

Tomáš Hrabík (trenér FK Chlumec): V bojovném utkání jsme zejména v první půli byli aktivnějším týmem, ale v šestnáctce hostí nám chyběl důraz. Po přestávce se hra vyrovnala, my jsme se dostali do vedení,ale nepohlídali jsme jednu z mála standartních situaci hostů, kteří z ní vyrovnaly. Není to poprvé co jsme nezvládli závěr utkání. Za týden budene chtít uspět v České Lípě.

S KOLÍNEM JSME DALI PĚT BRANEK, PŘESTO MÁME JEN BOD!

FK CHLUMEC A - SK SPARTA KOLÍN  3:3 (3:1)

Branky: 17. Kejř, 19. Kneifel, 39. Labík – 5. Čáp (vla.), 54. Havel (vla.), 64. Veselý

Rozhodčí: Kubec – Hodek, Mazanec   ŽK 2:1, ČK 0:0, 295 diváků

FK Chlumec A: Brát – Veselka, Kneifel, Krčál, Řezníček, Čáp (37. Vaníček), Doležal (76. Slavík), Labík, Bastin, Havel, Kejř

SK Sparta Kolín: Tůma – Štancl (61. Pelyak), Soukup (64. Drobnyi), Veselý, Breda, Vondráček, Šnajdr (28. Milec), Čapek, Snížek (46. Jaroš), Neuberg, Soběslav

Tomáš Hrabík (trenér FK Chlumec): Sehráli jsme velmi dobrý první poločas, ve kterém jsme měli dát více než tři branky. Druhá půle už tak dobrá nebyla, dali jsme si druhou vlastní branku a značně jsme znervózněli. Hosté dokázali bohužel srovnat. V závěru měli šance oba týmy, ale skóre už se nezměnilo. Určitě musíme řešit naši defenzivní činnost, protože tak laciné branky, které na podzim dostáváme, nejsou normální.

Další utkání sehraje naše mužstvo za týden v neděli opět doma, kde budeme hostit Brozany.

V LIBERCI JSME NA DOMÁCÍ NESTAČILI!

FC SLOVAN LIBEREC B - FK CHLUMEC A  3:0 (1:0)

Branky: 38. Okoh, 70. Hudák, 90. Málek 

Neproměněná penalta: 17. Bastin

Rozhodčí: Kolátor – Baum, Suchánek  ŽK 2:2, ČK 0:0, 100 diváků

FC Slovan Liberec B: Hasalík – Kočka, Lehoczki, Govaers, Winkler (81. Kytka), Polyák, Varfolomejev, Penner (81. Juzvak), Hudák (75. Málek), Okoh (65. Kok), Lexa (75. Horňáček)

FK Chlumec A: Brát – Veselka (88. Krčál), Kneifel, Kopáč, Řezníček, Slavík (65. Kejř), Doležal, Labík (46. Čáp), Bastin, Zukal (52. Havel), Vaníček (46. Weis)

Tomáš Hrabík (trenér FK Chlumec): Do zápasu jsme velmi špatně vstoupily, domácí si vytvořili několik velkých šancí, které neproměnili. Poté jsme nedali penaltu. Ve druhé půli se hra vyrovnala, bohužel jsme velkou šanci nedali a z protiútoku nás domácí potrestali podruhé. Zbytek utkání už si domácí pohlídali. Jejich výhra je naprosto zasloužená a my máme v týdnu na čem pracovat. V neděli hostíme Kolín a náš výkon musí o hodně lepší než dnes!!

Jakub Harant (FC Slovan Liberec): Výsledek vypadá jednoznačně, vítězství se ovšem nerodilo lehce. Do 30. minuty byl náš výkon kvalitní, pak bohužel postupně uvadal. Kluci ale zápas dobře odpracovali, výborný byl zejména výkon brankáře Lukáše Hasalíka. Za stavu 0:0 chytil penaltu a za stavu 1:0 pak velkou soupeřovu šanci. Ze tří bodů máme velkou radost, nyní se musíme pořádně připravit na těžký zápas v Brozanech.

POSÍLENÝ HRADEC SI ODVEZL TŘI BODY!

FK CHLUMEC A - FC HK B   1:2 (1:1)

Branky: 34. Kneifel – 21. Hruška, 62. Veselka (vlastní)

Rozhodčí: Švagr – Gerhardt, Vnuk  ŽK 2:2, ČK 0:0, 332 diváků

FK Chlumec A: Brát – Veselka, Kneifel, Kopáč (81. Havel), Řezníček, Čáp (65. Slavík), Kejř, Labík (69. Weis), Bastin, Zukal, Vaníček

FC HK B: Čábelka – Ševčík, Čech, Mahr, Hais, Pudhorocký, Hlaváč, Boniš, Musil, Hruška (90. Šimon), Kučera

BOLESLAVSKÁ TVRZ PROLOMENA!! VEZEME VÝHRU!

FK MLADÁ BOLESLAV B - FK CHLUMEC A  2:3 (1:1)

Branky: 29. Tichý, 85. Kodad – 17. Bastin, 58. Slavík, 77. Kneifel

Rozhodčí: Jansa – Fojtík, Schmeiser  ŽK 3:3, ČK 0:0, 70 diváků

FK Mladá Boleslav B: Mikulec – Král (65. Coňk), Rulc, König – Kodad, Dohalský (7. Vostřel, 65. Žitný), Alhassan, Tichý – Kaulfus (75. Peterka), Vojta, A. Vaníček (65. Howard)

FK Chlumec A: Ordelt – Veselka, Zukal, Kopáč, Řezníček – Kneifel (80. Havel), O. Vaníček (80. Weis), Kejř, Labík (90.+3 Ludvík) – Bastin, Slavík (73. Čáp)

Tomáš Hrabík (trenér FK Chlumec): V Boleslavi jsme už hodně dlouho neuspěli, navíc zdravotní stav našeho kádru není vůbec ideální a i z tohoto důvodu si výhry velmi ceníme. Po celý zápas jsme se snažili hrát aktivně a po většinu času se nám to dařilo. Dali jsme tři branky a zvládli i klasicky hektický závěr utkání. Poděkování celému kolektivu. Za týden hostíme v neděli dopoledne hradecké béčko.

V KVALITNÍM UTKÁNÍ S JABLONCEM SLAVÍME VÝHRU!

FK CHLUMEC A - FK JABLONEC B   2:1 (2:0)

Branky: 24. Kneifel, 45. Labík – 54. Hušek

Rozhodčí: Nedvěd – Flade, Krupka  ŽK 3:1, ČK 0:0, 245 diváků

FK Chlumec A: Ordelt – Veselka, Kneifel, Kopáč, Řezníček, Weis (74. Slavík), Kejř (90+1. Ráliš), Labík (90+1. Ludvík), Bastin, Zukal, Vaníček (69. Čáp)

FK Jablonec B: Reiner – Hušek, Malý (88. Karban), Slávik (61. Kubát), Kubín, Breda, Vošahlík, Schön, Nykrín, Konda (69. Ritter), Velich

Z MOSTU JEDEME BEZ BODU!

FK BANÍK MOST - FK CHLUMEC A  2:1 (1:1)

Branky: 45+3. a 90+1.Novotný, – 16. Vaníček

Rozhodčí: Hodek – Kubec, Mazanec  ŽK 4:4, ČK 1:0 (70. Gluski), 325 diváků

FK Baník Most: Lichtenberg – Gluski, Novák, Novotný (90+3. Glaser), Vobecký, Štefko (90+4. Novický), Petržilka, Kubeš, Pátek, Radba, Jacobovici

FK Chlumec A: Ordelt – Veselka, Kneifel (88. Weis), Kopáč, Krčál, Čáp (65. Slavík), Kejř, Labík, Bastin, Zukal (84. Ludvík), Vaníček

Tomáš Hrabík (trenér FK Chlumec): Z Mostu odjíždíme zklamaní, ale za náš výkon ve druhé půli jsme si snad ani nic jiného nezasloužili. Do zápasu jsme dobře vstoupili, šli do vedení, ale v nastavení první půle jsme Mostu dovolili srovnat smolnou brankou a to s námi hodně zamávalo. Domácí to naopak nakoplo a od začátku druhé půle byli lepší a i když hráli bez vyloučeného hráče, tak se jim v nastavení druhé půle povedlo strhnout vedené na svoji stranu. Kolik branek už jsme dostali v závěrečných minutách to už ani nejde spočítat...V neděli přijede Jablonec a my máme co napravovat.

BITVU S ŽIVANICEMI ROZHODL V ZÁVĚRU KUBA SLAVÍK!

FK CHLUMEC A - SOKOL ŽIVANICE  3:2 (1:1)

Branky: 22. Čermák (vla.), 67. Bastin, 88. Slavík – 33. Krčál (vla.), 60. Polák

Rozhodčí: Nenadál – Vít, Tryzna  ŽK 2:2, ČK 1:0 (93. Doležal), 285 diváků

FK Chlumec A: Brát – Veselka, Kneifel (78. Vaníček), Řezníček, Krčál, Čáp (89. Kopáč), Kejř (63. Slavík), T. Labík, Doležal, Bastin (89. Petráň), Zukal

Sokol Živanice: Čermák – Spěvák, Chocholatý, Vobejda, Buriánek, Polák, Langr, D. Pánek (81. Pilný), Holec (81. Zvěřina), Svoboda, Kopecký

ZASLOUŽENÁ VÝHRA V PARDUBICÍCH

FK PARDUBICE B - FK CHLUMEC A  2:4 (1:2)

Branky: 2. Miláček, 90+1. Hanč – 16. Čáp, 20. Veselka, 50. Zukal, 64. Bastin

Rozhodčí: Bohata – Hanousek, Pekař  ŽK 1:0, ČK 0:0, 120 diváků

FK Chlumec A: Brát - Veselka, Krčál, Zukal - Řezníček, Kejř (72. Weis), Labík (83. Ludvík), Doležal (58. Vaníček) - Kneifel (83. Ráliš), Bastin (72. Petráň), Čáp

FK Pardubice B: Šimůnek - Sedláček, Hanč, Svoboda (63. Tecl), Vencl - Pandula, Jarkovský (76. flaška), Brychnáč (76. Hoffman), Brdička (86. Procházka) - Machů, Miláček (86. Halda)

Hosté do utkání vlétli s velkým elánem. Už ve 3. minutě hry mohl skórovat Bastin. Pardubicím ale nejdříve pomohla tyč a následnou dorážku zlikvidoval brankář Šimůnek. O 8 minut později se po rohovém kopu do vzduchu zavěsil hostující Kneifel, který ale míč do sítě nedopravil.

V 15. minutě zápasu se hráči Chlumce nad Cidlinou dočkali. Po krásné střele, která olízla pravou tyč Šimůnkovy brány, skóroval Roman ČÁP – 0:1. Pět minut poté se mohl hostující celek radovat podruhé. Po standardní situaci se prosadil hlavou z bezprostřední blízkosti Petr VESELKA – 0:2.

První výraznou šanci si domácí fotbalisté vytvořili až ve 32. minutě. A hned z toho byla gólová akce. Po rychlém protiútoku běžel sám na gólmana Bráta Štěpán MILÁČEK, který po kličce uklízel míč do odkryté brány – 1:2. V samotném závěru první půle mohli pardubičtí srovnat stav zápasu, Machačovu střelu ale zneškodnil gólman hostí, a do kabin se tak odcházelo za příznivějšího stavu pro FK Chlumec nad Cidlinou.

Do druhé poloviny utkání, stejně jako do té první, vstoupili lépe fotbalisté v modrých dresech. Petr Veselka mohl přidat svůj druhý gól v utkání, Šimůnek ale zasáhl. Ani o pár minut později se fanoušci hostů nedočkali gólu. Střela Bastina skončila těsně nad brankou domácího gólmana. Stejný hráč se neprosadil ani ve 49. minutě, kdy už to vypadalo, že domácí brankář bude překonán. Ten ale vytěsnil míč na roh.

Právě z rohového kopu se v 50. minutě prosadil Lukáš ZUKAL, který tak navýšil náskok svého týmu zpět na dvě branky – 1:3. V 64. minutě zhasly poslední naděje na zisk bodového zisku pro Němečkovu partu z tohoto utkání. To když se po centru z levé strany hřiště prosadil Tomáš Bastin – 1:4.

I nadále chlumečtí byli aktivnější. Vytvářeli si střelecké příležitosti, které musel likvidovat pardubický brankář. Tvrdou ránu například vyslal v 77. minutě Labík nebo o čtyři minuty později Weis. Šimůnek ale nedovolil inkasovat popáté v zápase.

A tak se v úplném závěru dočkali podruhé v utkání fanoušci domácích. Nejdříve se v 90. minutě natahoval po centru Halda, ale soupeř uklidil míč na rohový kop. Z něho se pardubičtí hráči dokázali prosadit. Konkrétně to byl Matyáš HANČ, který hlavou upravil na konečných 2:4.

 

komentář z www.fkpardubice.cz

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti