Upravit stránku

BÉČKO V ÚTERÝ S HOŘICEMI, AČKO VE STŘEDU S HK B

ÚTERÝ 18:00 CHLUMEC B - HOŘICE
 
Další utkání turnaje Agro CS sehrají naši hráči v úterý od 18:00 na našem hřišti. Po výhře v Bělohradě a prohře s Novým Bydžovem, k nám tentokráte zavítá tým Hořic. Náš tým nebude kompletní. Určitě v sestavě neuvidíme Dana Prouzu, Honzu Vopátka a Pavla Pilaře. Nad startem některých dalších visí otazník. Přesto věříme, že se zbytek týmu semkne a zabojuje o vítězství. Přijďte fandit našim klukům!!!

 

STŘEDA 17:30 CHLUMEC A - HK B

Odložené utkání našeho ačka s hradeckým béčkem se uskuteční tuto středu 17.6. Čas výkopu je 17:30. Věříme, že na tento prestižní zápas dorazí dostatek fanoušků. Děkujeme FC Hradec Králové za vstřícnost.

FOTBALOVÁ SUPER SOBOTA JE TADY

V sobotu si příznivci kopané přijdou na našem stadiónu určitě na své!! Čekají nás dva velmi zajímavé pohárové zápasy a to hned po sobě!! Pěkné počasí je připravené, stejně jako kvalitní občerstvení, takže věříme, že vás dorazí co nejvíc!!! Povolená kvóta diváků je už 500 na zápas.
 
10:15 FK CHLUMEC A - TJ DVŮR KRÁLOVÉ
V Top skupině poháru AGRO CS se zatím našim hráčům daří. Po výhrách nad Trutnovem 7:2 a 4:1 v Náchodě k nám přijíždí i třetí divizní zástupce našeho kraje. Fotbalisté Dvora zatím oba své zápasy prohráli a určitě budou chtít svoji bilanci vylepšit. Náš tým by se případnou výhrou hodně přiblížil k celkovému prvenství v turnaji, Ale pozor! Dvůr Králové není zrovna náš nejoblíbenější soupeř. V posledních přípravných zápasech jsme s ním vyhrát nedokázali a určitě chceme tuto bilanci změnit! Trenéři Honza Kraus s Tomášem Hrabíkem opět dají prostor celému kádru. Prozradit můžeme, že v našem dresu nastoupí jeden nový hráč o jehož příchodu intenzivně jednáme. Je to hráč ročníku 1998, který prošel chlumeckou mládeží a v posledních letech působil v ligovém klubu. Přijďte se podívat na něj i na celý náš tým, který nám svými výkony dělá radost!!
 
13:00 FK CHLUMEC B - RMSK NOVÝ BYDŽOV A
Hned po zápase áčka nás čeká lahůdka v podobě tradičního derby s Novým Bydžovem. A to je vždy velmi výživný souboj. Hosté budou mít určitě obrovskou motivaci uspět. Většina posledních utkání byla velmi vyrovnaná a končila naši výhrou na penalty.
Naše hráče čeká nesmírně těžké utkání. Trenér Petr Průcha si mužstvo skládá velmi dobře, vrátili se tři hráči ze Slovanu Liberec a tým má určitě divizní parametry. Přesvědčilo se o tom teď v úterý i béčko FK Pardubice, které bydžovským podlehlo 0:1. Ale je to derby a naši kluci určitě nedají svoji kůži lacino a tak nás čeká jistě dobré utkání!!!

DNES ÁČKO NEHRAJE

ZMĚNA!! UTKÁNI S FC HK B SE BUDE HRÁT AŽ VE STŘEDU 17.6.!!!
 
Utkání našeho áčka s hradeckým béčkem, které se mělo hrát tuto středu 10.6. je přeloženo na středu 17.6. Čas výkopu 17:30 zůstává stejný. Důvodem je značně nepříznivá předpověď počasí!! Příští týden je předpověď příznivější a tak věříme, že na tento prestižní zápas dorazí dostatek fanoušků. Děkujeme FC Hradec Králové za vstřícnost.

Souhrn prvního víkendu pohárových zápasů

JAKO CUP


Lhota p.L. - FK Chlumec C 2:2 (1:1)
br.: 19" Hubený , 77" Heger L.
sestava: Němec - Hajský,Chaloupka L,Chaloupka R,Jelínek - Kárník - Heger M,Hubený(29" Jansa), Heger L , Motyčka (70" Kardoš) - Appl
 

Ladislav Heger: V úvodu prvního poločasu bylo naše mladé mužstvo lepším týmem a zaslouženě jsme se dostali do vedení a po té ještě neproměnili další šance. Domácí postupně hru vyrovnali a v 25" vyrovnali i skóre. Trenér Chaloupka musel kvůli zranění střídat Hubeného, po tomto střídání převzali větší iniciativu domácí. Druhý poločas byl atraktivnější a my jsme se dostali po krásné kombinaci do vedení, ale soupeř okamžitě vyrovnal po nedůrazně bráněné standartní situaci. Na to že se hrálo po dlouhé době jsme viděli náš solidní výkon.

V SOBOTU KONEČNĚ NA FOTBAL, PŘIJĎTE FANDIT!

SOBOTA 10:15 FK CHLUMEC A - MFK TRUTNOV
 
Víte co znamená číslo 215? Přesně tolik dní to bude v sobotu od posledního utkání, které naši hráči sehráli na chlumeckém hřišti. V listopadu jsme zde hostili béčko Liberce a po dlouhé pauze nás čeká konečně domácí zápas. V rámci letního poháru AGRO CS se na našem hřišti představí divizní MFK Trutnov. Co k utkání říká náš trenér Honza Kraus:" Na utkání se moc těšíme. Trénujeme už tři týdny a jsme rádi, že konečně můžeme hrát. Bereme to samozřejmě jako přípravu, ale hrajeme doma a určitě chceme vyhrát a potěšit naše fanoušky!!!
 
Věříme, že i našim příznivcům fotbal chyběl a v sobotu se přijdou podívat. Kapacita stadionu je na sobotu určena na 300 diváků, tak přijďte včas. Vstupné na všechny zápasy letního poháru je symbolických 20 Kč. Občerstvení, včetně klobás i steaků, bude také připraveno. Těšíme se na vás!!!

Červnové turnaje rozlosovány

Příští sobotu začínají přípravné turnaje AGRO CUP a JAKO CUP pro všechny tři naše týmy dospělých. Zapojí se také dorostenci, kteří budou doplňovat C muže. Známe už termíny utkání všech tří týmů. Čekáme jen na potvrzení zápasu céčka se Stěžery.
 
SO 30.5. 10:15 CHLUMEC A - TRUTNOV
SO 30.5. 17:00 L. BĚLOHRAD - CHLUMEC B
SO 30.5. 17:00 LHOTA p.L. - CHLUMEC C
 
SO 6.6. 17:00 NÁCHOD - CHLUMEC A
NE 7.6. 16:00 ROUDNICE B - CHLUMEC C
 
ST 10.6. 17:00 CHLUMEC A - FC HK B
 
SO 13.6. 10:15 CHLUMEC A - DVŮR KRÁLOVÉ
SO 13.6. 13:00 CHLUMEC B - RMSK NOVÝ BYDŽOV
NE 14.6. 16:00 CHLUMEC C - DOHALICE
 
UT 16.6. 18:00 CHLUMEC B - HOŘICE
 
?? 17:30 CHLUMEC C - STĚŽERY
 
SO 20.6. 15:00 JIČÍN - CHLUMEC B
SO 20.6. 17:00 MALŠOVA LHOTA - CHLUMEC C

Tréninkový režim začíná od středy

Od středy 13.5. se znovu rozbíhá tréninková činnost všech našich týmů. Zatím to bude bez šaten a za dodržování přísných pravidel. I přesto je skvělé, že už konečně můžeme na hřiště!! Těšíte se také??
ROZPIS TRÉNINKOVÝCH JEDNOTEK NA STADIÓNU FK CHLUMEC – KVĚTEN 2020:
 
Mini přípravka – čtvrtek 17:00 – malá umělka
Mladší přípravka – úterý, čtvrtek 17:00 – dětské hřiště
Starší přípravka – pondělí, středa 17:30 – hř. č. 2/hř.č.1
Mladší žáci – úterý, čtvrtek 17:00 – hř. č.2.
Dorost – úterý, pátek 18:00 hř. č.1/hř. č.2
Muži B, C – úterý, pátek 18:00 hř. č.1/hř. č.2
Muži A – pondělí, pátek 16:00 hř. č.2/hř. č.1.
Stará garda – středa 18:00 hř. č..2
 
1 Hráči přijedou již oblečení na trénink. Okamžitě po tréninku opět nastoupí do auta a odjedou. Nebudou k dispozici kabiny ani sprchy. Budou k dispozici pouze veřejné WC (včetně dezinfekčních prostředků)
2. Trenéři po svém tréninku zajistí dezinfekci pomůcek (mety, tyče, kruhy, malé branky, švihadla, medicinbaly atd.)
3. Hráči si povinně nosí vlastní pití!! Není možné pít ze společných lahví!!
4. Dodržujte pravidla!!!

SOLIDNÍ VÝKON ÁČKA S VYSOKÝM MÝTEM!

FK CHLUMEC - SK VYSOKÉ MÝTO
                   2:0 (2:0)
br: 6. a 42. Bastin
 
Dunda - Prouza, Sedláček, Kopač - Veselka , Čáp, J. Labík, T. Labík - Hynek, Bastin, T. Labík
střídali: Kukal, Ryšavý, Vaníček, Novotný, Žahourek
 
Jan Kraus(trenér FK Chlumec):
Oproti minulému týdnu byl náš přístup zcela odlišný a na hřišti to bylo znát. Po celé utkání jsme měli více ze hry a je jen škoda, že jsme branek nedali více. Šance jsme na to měli. Dnes jsme spokojeni!!!

Příprava áčka

 
UTRÁPENÁ VÝHRA ÁČKA NAD NOVÝM BYDŽOVEM!
 
RMSK CIDLINA NB - FK CHLUMEC A 2:3(2:2)
br: Holec, Bekera - Kopáč, J. Labík, T. Labík
sudí Jiříček - Kubánek, Vízek 60 diváků
Dunda - Veselka, Jarkovský, Kopáč, Žahourek - Koubek, Čáp - T. Labík, Kučera, Hynek - J.Labík
střídali: Novotný, Prouza, Ryšavý.
 
Jan Kraus(trenér FK Chlumec): I přes výhru nejsem spokojen snad vůbec s ničím. Profesorský výkon, bez větší snahy, pohybu a zbytečné chyby, které snaživý protivník dvakrát potrestal. Takhle se prostě nemůžeme prezentovat!!
 
MFK TRUTNOV - FK CHLUMEC
                  2:3(0:0)
br: J. Kučera, Ryšavý, T. Labík
Petr(46. Kukal) - Veselka, Jarkovský, Prouza, Žahourek - Koubek(46. Sedláček), Čáp - Novotný, J. Kučera, T. Labík - Bastin(46. Ryšavý)
Další přípravné utkání sehrálo naše áčko ve středu večer na nové trutnovské umělce, kde nás hostil domácí divizní tým.
Tomáš Hrabík(trenér FK): Dnes jsme podali vcelku dobrý výkon, ale srážela nás produktivita. Nedali jsme penaltu, trefovali brankové konstrukce...Za stavu 3:0 jsme vyrobili chybu v defenzivě a zbytečně jsme si tak zdramatizovali konec zápasu. Tímto utkáním jsme zakončili kondiční blok, kluci mají zaslouženě volný víkend a od příštího týdne se začneme věnovat více herním věcem.
Nahoru