Upravit stránku

TŘETÍ VÝHRA ÁČKA V ŘADĚ. ZÁPY ODJELY BEZ BODU

 FK CHLUMEC A - SK ZÁPY 2:0 (0:0)

 64. Krčál, 78. Finěk

  39. Bastin, 42. Ruml, 86. Čáp - 86. Duben, 87. Eliáš

diváci: 263

rozhodčí: Šťastný Vít - Pekař Eduard, Bohata Antonín

FK Chlumec A: Lichtenberg - Finěk, Zukal, Krčál, Veselka, Zeman (90. Žahourek) - Ruml (73. Ludvík), Čáp, Vaníček (73. Bernardo), Labík - Bastin (90. Gluski)

SK Zápy: Vejmola - Pardubský, Duben, Růžek, Woitek (82. Kubeš), Kavalír (82. Zoubek), Koutenský, Eliáš, Jelínek (73. Janko), Petrlák (82. Tvaroh), Matějka (73. Kubů) 

Miloš Sazima (trenér FK Chlumec): V prvním poločase byla k vidění spíše taktická bitva bez velkých šancí. My jsme nastřelili tyč. Po přestávce jsme přidali, zrychlili hru a zaslouženě vstřelili dvě pěkné branky. Hosty jsme do šance téměř nepustili. Třetí výhra v řadě bez inkasované branky nás těší. V sobotu jedeme na horkou půdu do Jablonce.

TŘI BODY Z ŽIVANIC!! NOVÉ DRESY POKŘTĚNY!

TJ SOKOL ŽIVANICE - FK CHLUMEC A  0:3 (0:0)

 58. a 80. Labík, 89. Bastin

  67. Kopecký, 92. Spěvák - 29. Krčál 

diváci: 185

rozhodčí: Vít Petr - Stieber Filip, Svoboda Radek

FK Chlumec A: Lichtenberg - Řezníček (46. Finěk), Zukal, Krčál, Kopáč, Zeman (91. Žahourek) - Labík, Frizoni, Čáp (88. Vaníček), Ruml (88. Veselka) - Bastin (91. Ludvík)

TJ Sokol Živanice: Vaníček - Spěvák, Vobejda, Kakrda (83. Vít), Buriánek, Nikodem, Petrus (46. Kopecký), Štěpánek (73. Horčička), Polák, Langr, Pánek (73. Chocholatý)

Miloš Sazima (trenér FK Chlumec): S prvním poločasem moc spokojeni nejsme, hráli jsme pomalu a těžkopádně. Po přestávce už to bylo lepší, dali jsme tři pěkné branky a zaslouženě zvítězili. Těší nás nula vzadu, domácí jsme za celý zápas nepustili do vážnější šance. Za týden nás čeká těžké domácí utkání se Zápy.

TĚŽKÝ ZÁPAS ROZHODLA PENALTOVÁ TREFA TOMÁŠE BASTINA

 FK CHLUMEC A - FK PARDUBICE B 1:0 (0:0)

 50. Bastin (pen.)

  34. Labík, 83. Vaníček - 7. a 73. Lima, 85. Šimek

Červená karta pre rozhodcu 73. Lima

diváci: 152

rozhodčí: Matějka Jakub - Tryzna Lukáš, Klečka Ivan

FK Chlumec A: Lichtenberg - Řezníček, Zukal (28. Finěk), Krčál, Kopáč, Zeman - Ruml (86. Veselka), Čáp (78. Vaníček), Bernardo, Labík - Bastin

FK Pardubice B: Šmíd – Akosah-Bempah, Dostál (65. Jarkovský), Halász, Hanč, Hlavatý, Hrnčíř, Lima, Lupač (78. Brdlička), Řehák, Štichauer (65. Šimek)

Miloš Sazima (trenér FK Chlumec): Dnes jsme viděli nadstandartní třetiligové utkání, ve kterém jsme byli úvodní půlhodinu lepší, ale nedali jsme šance. Poté jsme polevili, ale hosté nás nepotrestali. O všem rozhodl nástup do druhého poločasu, kdy jsme proměnili penaltu a utkání dotáhli do vítězného konce, i když kvalitní tým hostů nás zlobil až do poslední minuty.

POSTUPUJEME DO 3. KOLA MOL CUPU

TJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ - FK CHLUMEC A  0:1 (0:1)

 26. Čáp

  58. Sokol, 80. Madibi - 72. Řezníček, 88. Čáp

rozhodčí: Trýzna

FK Chlumec A: Lichtenberg - Veselka (77. Ruml), Zukal, Krčál, Finěk, Zeman - Ludvík (68. Žahourek), Vaníček (68. Frizoni), Čáp, Řezníček - Bastin (68. Labík T.)

Miloš Sazima (trenér FK Chlumec): Na hodně těžkém terénu jsme dnes splnili postupovou povinnost. Náš výkon nebyl nijak ideální a do nedělního utkání s Pardubicemi máme na čem pracovat.

Z ÚSTÍ VEZEME CENNÝ BOD, ALE MOHLY BÝT TŘI

FK ÚSTÍ NAD LABEM - FK CHLUMEC A  2:2 (1:1)

 14. Frizoni (vlastní), 89. Černý - 19. a 58. Čáp

  87. Hudec - 38. Krčál, 82. Zeman 

diváci: 512

rozhodčí: Šulcová Lucie - Pánek Michal, Šimeček Libor

FK Chlumec A: Lichtenberg - Řezníček, Zukal, Krčál, Kopáč, Zeman - Labík (90. Ludvík), Frizoni, Čáp, Ruml - Bastin (76. Finěk)

FK Ústí nad Labem: Plachý – Hudec, Čítek, Chodora, Jiránek (60. Mayerhofer), Zaspal (65. Uličný), Černý, Cantin, Kubín, Vobecký, Benda (72. Bozhok)

Miloš Sazima (trenér FK Chlumec): Před zápasem by jsme bod brali, teď si myslím, že jsme ho spíš ztratili. Za stavu 1:2 jsme měli dost příležitostí k tomu, abychom domácí dorazili, bohužel se tak nestalo a tak minutu před koncem Ústí pěknou střelou z trestného kopu srovnalo. Každý bod zvenku se počítá, podali jsme solidní výkon. Ve středu nás čeká pohár v Ústí nad Orlicí a v neděli přivítáme doma Pardubice.

VÝHRU ŽIŽKOVA ZAŘÍDIL VÁCLAV KADLEC

FK CHLUMEC A - FK VIKTORIA ŽIŽKOV 0:1 (0:1)

 41. Kadlec Václav

  56. Krčál, 68. Čáp, 83. Řezníček, 84. Bastin 

diváci: 532

rozhodčí: Fojtík Martin - Jansa Adam, Klír Jonáš

FK Chlumec A: Lichtenberg – Veselka (46. Řezníček), Zukal, Kopáč, Krčál, Zeman - T. Labík, Frizoni, Čáp (87. Vaníček), Ruml (78. Finěk), Bastin

FK Viktoria Žižkov: Švenger – Žežulka (79. Březina), Muleme, Tregler, Kadlec (87. Voltr), Prošek, Hönig (76. Bazal), Sixta (87. Súkenník), Batioja, Řezáč, Klusák

Miloš Sazima (trenér FK Chlumec): Výborná návštěva viděla náš velmi solidní výkon, naprosto jiný než před týdnem v Boleslavi. Bohužel jsme vše devalvovali tím jak jsme nakládali s vyloženými šancemi, kterých jsme měli více než hosté. Dnes nás prohra hodně mrzí.

V BOLESLAVI JSME NESTAČILI

FK MLADÁ BOLESLAV B - FK CHLUMEC A  4:0 (1:0)

 30. Snížek, 64. a 75. Vojta, 83. Gregor

  68. Dufek, 74. Vostřel, 76. Snížek - 38. Zeman, 65. Kopáč, 83. Petr

diváci: 52

rozhodčí: Černý Ondřej - Vojáček Lukáš, Nejedlo Tomáš

FK Chlumec A: Petr - Veselka, Zukal, Krčál, Finěk - Ruml (72. Žahourek), Frizoni, Kopáč, Čáp (77. J. Kučera), Zeman - Bastin

FK Mladá Boleslav B: Mikulec – Rulc, Jahić (46. König), Coňk – Vlk, Snížek (86. Hradec), Darmovzal, Tichý (68. Novotný) – Látal (80. Gregor), Vojta, Dufek (68. Vostřel)

Miloš Sazima (trenér FK Chlumec): Zasloužená prohra. Dnes bylo vše špatně, jsme hodně nespokojeni. Hráli jsme příliš pomalu, dostali laciné branky, neprosadili jsme se ze spousty standardek. V týdnu máme na čem pracovat.

S VELVARY JSME SE ROZEŠLI SMÍRNĚ

FK CHLUMEC A - TJ SLOVAN VELVARY 2:2 (1:1)

 44. Ruml, 58. Čáp - 40. Šlegl, 62. Vopat

  90. Zukal

diváci: 256

rozhodčí: Ježek Václav - Tryzna Lukáš, Stieber Filip

FK Chlumec A: Petr - Veselka, Krčál, Zukal, Finěk - Ruml, Čáp, Frizoni, Vaníček (63. Zeman), Labík T. (70. Žahourek) - Bastin

TJ Slovan Velvary: Měsíček – Šustr, Šlegl, Schneider (66. Pihrt), Šimkovský, Vopat (C), Havránek (90. Stárek), Rubeš, Kott, Drozda, Richter (78. Novotný)

Miloš Sazima (trenér FK Chlumec): Dnes jsme viděli nadprůměrné třetiligové utkání, které se hrálo ve slušném tempu. Nás můžou mrzet neproměněné šance, kterých jsme měli více než soupeř. Sedm bodů po třech utkáních je solidní počin. Jsou před námi dva těžké zápasy v Boleslavi a se Žižkovem, na které se musíme dobře připravit.

branky:

https://drive.google.com/file/d/10ZdqXXkdXM0F9kpVldpDsbVBM_dOmltY/view?fbclid=IwAR15K7UUnMkJima-Ntwyow73Wtpr9Y7gfy_N3dyFYR48xLDEIs9ltjvkh1c

Z VELKYCH HAMRŮ VEZEME POSTUP

FK VELKÉ HAMRY - FK CHLUMEC A  2:4 (1:2)

 13. Černý, 80. Rudolf – 25. Zukal, 32. Ludvík, 63. a 90+1. Čáp

  17. Šťovíček, 90+1. Svrček – 29. Mrázek, 90+1. Čáp

sestava: Brát - Ludvík, Zukal (77. Frizoni), Krčál, Finěk - Ruml, Vaníček (71. Zeman), Kopáč, Čáp, Žahourek (71. T. Labík) - Mrázek (71. Bastin)

Na půdě divizních Velkých Hamrů jsme dokázali zvítězit a postoupit do druhého kola MOL CUPU.

Miloš Sazima (trenér FK Chlumec): Náš postup je zasloužený, ale rozhodnout jsme o něm měli už v prvním poločase, kdy jsme řadu šancí neproměnili. Ve druhé půli soupeř, po chybě našeho brankáře, snížil, ale závěr jsme zkušeně zvládli. Těšíme se na los dalšího kola, ale teď už myslíme na nedělní domácí utkání se Slovanem Velvary.

VE STŘEDU HRAJEME MOL CUP

ST 17:00 FK VELKÉ HAMRY - FK CHLUMEC A

Již tuto středu od 17:00 nastoupí naši hráči na půdě soupeře FK Velké Hamry, kde bude sehráno 1. kolo poháru MOL CUP.

Domácí tým hraje divizi C, ve které se pohybuje v horních patrech tabulky. Loni vypadl v MOL CUPU v prvním kole, když podlehl 1:2 druholigovému Ústí nad Labem.

Naše mužstvo je po dvou výhrách v ČFL dobře naladěno a do Hamrů jede s jasným cílem postoupit do dalšího kola a přivést na chlumecký stadion ligového soupeře. V loňském MOL CUPU jsme vypadli ve druhém kole když nás vyřadila Chrudim brankou ze 119. min utkání. K utkání určitě nebude k dispozici zraněný Vojta Řezníček a také Honza Labík, který s největší pravděpodobností odejde na hostování do hradecké Slávie. Někteří další mají zdravotní šrámy a tak se dá předpokládat, že šanci dostanou i hráči širšího kádru.

Odjezd autobusu je ve 13:45 od stadiónu.

Nahoru