Upravit stránku

KVALITNÍ ZÁPAS S TEPLICEMI SKONČIL REMÍZOU, KTEROU REŽÍROVAL TOMÁS BASTIN!

FK CHLUMEC A - FK TEPLICE B  3:3 (0:2)

 48. a 75. Bastin, 80. Jacobovici - 17. a 87. Beránek, 35. Lüftner (pen.)

  32. Doležal, 70. Jacobovici, 78. Kneifel – 77. Procházka, 90+2. Kodad, 90+4. Němeček

Červená karta pre rozhodcu 89. Jamrich

diváci: 268

rozhodčí: Bohata Antonín - Hanousek Karel, Pekař Eduard

FK Chlumec A: Lichtenberg – Gluski, Krčál, Vaníček, Ruml (59. Kneifel), Zeman, Řezníček, Finěk, Doležal (90. Zukal), Weis (69. Jacobovici), Bastin

FK Teplice B: Němeček – Procházka, Vachoušek T. (59. Gornický), Lüftner (68. Nsunzu), Čičovský, Beránek, Jamrich, Lukáš, Kodad, Núr (40. Korselt), Vachoušek M. (68. Hadinec)

Miloš Sazima (trenér FK Chlumec): Viděli jsme zajímavé utkání, myslím, že nejkvalitnější domácí v této sezóně. Hosté nás doslova vyučili z produktivity i když jsme po celý zápas měli více ze hry, Ceníme si toho, že mužstvo otočilo z 0:2 na 3:2, ale následující standartka rozhodla o konečné remíze. I přes to, že jsme nevyhráli věřím, že diváci odcházeli domů spokojeni. Sezónu zakončíme v sobotu zápasem v Kolíně.

SKVĚLÁ DRUHÁ PŮLE ROZHODLA O VÝHŘE V BENEŠOVĚ!

SK BENEŠOV - FK CHLUMEC A  0:4 (0:0)

 51. Ruml, 73. Kneifel, 82. Bastin, 90. Doležal

 89. Weis 

diváci: 230

rozhodčí: Rejžek Pavel - Matyš Jakub, Kotalík Petr

FK Chlumec A: Lichtenberg - Řezníček, Krčál, Gluski, Finěk - Ruml (63. Kneifel), Vaníček (79. Kopáč), Doležal, Jacoboviczi (63. Weiss), Zeman (85. Ludvík) - Bastin

SK Benešov: Schummer - Vosáhlo, Filip, Dušek (77. Stejskal), Kulhavý, Sládek, Mareš, Tomek (77. Roháč), Kubiš, Al Hammami (61. Kacafírek ), Krunert (51. Vorel)

Miloš Sazima (trenér FK Chlumec A): V prvním poločase jsme měli více ze hry, ale šance jsme nedali. Po přestávce domácí přidali, vytvořili si příležitosti, při kterých nás podržel Lichtenberg a poté jsme začali proměňovat šance i my a nakonec zaslouženě vysoko vyhráli. Věřím, že výhra je dobrou pozvánkou pro naše fanoušky na poslední domácí utkání, které hrajeme v neděli s béčkem Teplic!

DERBY ROZHODL KUBA KRČÁL V POSLEDNÍ MINUTĚ!

FK CHLUMEC A - FC HK B  2:1 (0:0)

 70. Veselka, 90. Krčál - 53. Hlaváč

  53. Bastin, 90. Ruml - 57. Baloun, 81. Boniš, 85. Hlaváč

diváci: 283

rozhodčí: Havlík Martin - Janíček Marek, Martínek Lukáš

FK Chlumec A: Lichtenberg - Veselka, Krčál, Gluski, Finěk - Ruml (71. Kneifel), Jacoboviczi (82.Kopáč), Doležal, Vaníček (82. Weis), Zeman (75. Řezníček) - Bastin

FC HK B: Čábelka – Bonis, Hlaváč, Hypšman – Holovatskyi, Baloun, Kosař, Mahr, Schmoranz (67. Junek) – Hájek (74. Kadrmas), Hodač (90. Šípek)

Miloš Sazima (trenér FK Chlumec): První poločas to byla spíše taktická bitva, my jsme si vytvořili šance po standartních situacích. Po přestávce se hosté ujali vedení a od té doby jsme měli velký tlak, který vyústil ve dvě branky a zejména ta druhá, kdy Kuba Krčál rozhodl z 30m byla parádní. V kontextu celého utkání je výhra zasloužená. Díky celému kolektivu i skvělým fanouškům.

Z PŘEPEŘ VEZEME PO DOBRÉM VÝKONU BOD!

FK PŘEPEŘE - FK CHLUMEC A  1:1 (0:0)

 80. Novák - 90. Ludvík

 57. Pavlata, 72. Knejzlík, 76. Martan - 9. Jacobovici, 83. Ludvík, 85. Weis 

diváci: 200

rozhodčí: Lerch Ondřej - Hes Filip, Jakl Tomáš

FK Chlumec A: Lichtenberg - Řezníček (56. Veselka), Krčál, Gluski, Finěk - Labík T. (82. Ludvík), Vaníček, Jacoboviczi (71. Weiss), Doležal, Kneifel (71. Ruml) - Zeman (82. Zukal)

FK Přepeře: Tkachenko - Novotný, Tvaroha, Nesvadba, Knejzlík, Pavlata, Bulíř (46. Novák), Martan (71. Pejčić), Vyčítal (86. Jimmy), Janošík (46. Okirikpo), Ugwu

Miloš Sazima (trenér FK Chlumec A): V kvalitním utkání jsme měli po celý zápas zápas více ze hry, neproměnili jsme vyložené šance a jak to tak bývá, domácí nás z pološance potrestali. V závěru srovnal střídající Ludvík a tak si odvážíme bod. Prohrát by bylo kruté. Jsem rád, že jsme zápas herně zvládli i přes absenci některých hráčů ( Čáp, Bastin, Kopáč). Za týden v neděli nás čeká domácí zápas s hradeckým béčkem.

ÁČKO VYDŘELO BODY S JABLONCEM!!ROZHODL HLAVOU KNEIFEL!

FK CHLUMEC A - FK JABLONEC B  3:2 (1:1)

 45. Labík T., 49. Bastin, 77. Kneifel - 27. Heidenreich, 68. Podzimek

  37. Gluski - 41. Gaši, 53. Vošahlík, 69. Velich, 79. Malý

diváci: 205

rozhodčí: Langmajer Lukáš - Duda Miroslav, Šiška Pavel

FK Chlumec A: Petr – Gluski, Krčál, Vaníček, Labík T. (90+2. Veselka), Zeman (73. Kneifel), Bastin (90+2. Jacobovici), Finěk, Doležal, Weis (78. Kopáč), Řezníček

FK Jablonec B: Richter – Diviš, Vošahlík, Heidenreich, Nykrín, Gaši (61. Kinčl), Podzimek, Kubín, Breda (61. Stibor), Velich, Kubát (61. Malý)

Miloš Sazima (trenér FK Chlumec): Viděli jsme kvalitní utkání, které se hrálo nahoru dolů. Důležitá pro nás byla vyrovnávací branka Labíka těsně před přestávkou. Hned po pauze otočil skóre Bastin a i když hosté stihli srovnat, strhli jsme pěknou brankou z hlavy Kneifela vítězství na svou stranu. Poděkování celému kolektivu za velmi solidní výkon na který budeme chtít navázat v sobotu v Přepeřích.

SLABÝ VÝKON V ZÁPECH NÁM BODY NEPŘINESL!

SK ZÁPY - FK CHLUMEC A  4:0 (2:0)

 22. a 66. Matějka, 28. Kavalír, 90. Jelínek

 73. Růžek – 26. Veselka, 73. Bastin

diváci: 182

rozhodčí: Doubrava Jakub - Švagr Tomáš, Zoufalý David

FK Chlumec A: Lichtenberg - Finěk, Veselka (60. Vaníček), Zukal (74. Gluski), Zeman - Řezníček (64. Ruml), Krčál, Čáp (60. Weis), Doležal, T. Labík (60. Kneifel) - Bastin

SK Zápy: Měsíček – Duben, Růžek, Woitek, Pardubský (50. Jelínek J.), Jelínek M., Eliáš, Kavalír, Petrlák, Kocourek (85. Kubů), Matějka (78. Dočekal)

Tomáš Hrabík (asistent trenéra FK Chlumec A): Na specifickém hřišti v Zápech se nikomu nehraje lehce. Stejně jako před týdnem s Živanicemi, jsme ani dnes nepodali dobrý výkon a po zásluze prohráli. Ve druhém poločase jsme sice měli opticky více ze hry, ale třetí branka o všem rozhodla a poté se už utkání dohrávalo. Musíme se rychle oklepat a dát dohromady na příští neděli, kdy doma přivítáme rezervu Jablonce.

SLABÝ VÝKON NA ŽIVANICE NESTAČIL!

FK CHLUMEC A - TJ SOKOL ŽIVANICE  0:1 (0:1)

 10. Spěvák

  64. Krčál, 85. Čáp, 86. Zeman - 24. Kopecký, 60. Svoboda, 63. Václavek

diváci: 305

rozhodčí: Kolátor Petr - Nedvěd Vít, Flade Jens

FK Chlumec A: Lichtenberg - Řezníček (56. Ruml), Veselka, Zukal, Zeman - Finěk, Krčál (76. Vaníček), Weis (56. Čáp), Doležal, T. Labík (56. Kneifel) - Bastin

TJ Sokol Živanice: Frydrych – Spěvák, Pánek, Svoboda (60. Vobejda), Buriánek, Nikodem, Polák (90. Mocanu), Václavek, Langr, Pánek (86. Chocholatý), Kopecký (90. Knespl)

Miloš Sazima (trenér FK Chlumec): Bohužel jsme nedokázali navázat na dvě předchozí výhry a utkání s minimem šancí jsme prohráli. Hosté šli rychle do vedení, poté se zkušeně zatáhli a nepouštěli nás do velkých šancí. Nešli nám standartní situace, hráli jsme pomalu, utahaně. V závěru trefil Čáp tyč a vytvořili jsme několik závěrů, které si zkušení hosté pohlídali a tak nemáme ani bod. V sobotu zajíždíme do Záp.

BROZANY ODJELY S PRÁZDNOU! O VŠEM ROZHODL TADEÁŠ ZEMAN!

FK CHLUMEC A - SK SOKOL BROZANY  1:0 (1:0)

 39. Zeman

  56. Soungole, 56. Krátký, 68. Výborný, 90. Šup

diváci: 193

rozhodčí: Hanousek Karel - Bohata Antonín, Pekař Eduard

FK Chlumec A: Lichtenberg - Řezníček, Veselka, Zukal, Zeman - Finěk (64. Ruml), Krčál, Weis (81. Jakobowiczi), Doležal, Kneifel (64. T. Labík) - Bastin

SK Sokol Brozany: Havránek (46. Němec) – Soungole, Hasil, Schettl (78. Tichý), Krátký, Bubeníček, Strada (83. Šup), Bechyně, Výborný (78. Matoušek), Jindráček (56. Novotný), Čada

Miloš Sazima (trenér FK Chlumec): Viděli jsme bojovné utkání, které rozhodla trefa našeho Zemana. Při šancích hostí dvakrát skvěle zasáhl Lichtenberg. I my jsme si vypracovali další příležitosti, ale úspěšní už jsme nebyli. Konečně jsme udrželi nulu vzadu. V neděli hostíme Živanice a určitě budeme chtít navázat na poslední dvě výhry.

KONEČNĚ VÝHRA!! Z PARDUBIC VEZEME TŘI BODY! VE STŘEDU PŘIJEDOU BROZANY!

FK PARDUBICE B - FK CHLUMEC A  1:2 (0:1)

 58. Rodrigues (pen.) – 20. Kneifel, 50. Bastin

  90+1. Vencl, 90+3. Tischler – 45+1. Krčál, 58. Lichtenberg

diváci: 180

rozhodčí: Nejedlo Tomáš - Melichar Vít, Zoufalý David

FK Chlumec A: Lichtenberg – Zukal, Krčál, Weis (58. Vaníček), Kneifel (33. Ruml) (90+2. Gluski), Zeman, Bastin, Doležal, Labík (58. Finěk), Veselka, Řezníček

FK Pardubice B: Markovič – Vencl, Jeřábek, Sedláček, Dostál (58. Jarkovský), Novák, Tischler, Rodrigues, Štichauer (74. Miláček), Brdička (74. Kapanga), Kirchner

Miloš Sazima (trenér FK Chlumec A): Stále řešíme zdravotní problémy v kádru. I v Pardubicích nemohla řada hráčů nastoupit, ale proti silnému domácímu celku jsme předvedli solidní výkon, vypracovali si víc vyložených šancí, dvě proměnili a myslím, že i zaslouženě zvítězili. Před dvěma domácími zápasy (středa 17:00 Brozany, neděle 10:15 Živanice) je dnešní výhra určitě velkým povzbuzením!

Pavel Němeček (trenér FK Pardubice B): Proti nám stál soupeř, který hrál organizovaně a velmi disciplinovaně. My jsme v první půli bohužel propadli z ojedinělé standardní situace, kterou soupeř měl, a ten šel do vedení. My jsme měli dvě tutové příležitosti, ale bohužel jsme v koncovce zklamali. Druhý poločas jsme se snažili dobývat obranu soupeře. Chyběla nám především rychlost, jednoduchost a kvalita v činnostech a hlavně při střelbě. Soupeř po naší chybě vstřelil další branku a my jsme stihli jen korigovat z penalty.

ČEKÁNÍ NA PRVNÍ JARNÍ VÝHRU POKRAČUJE. S ÚSTÍM JSME REMIZOVALI

FK CHLUMEC A - FK ÚSTÍ n. L.  2:2 (1:1)

 26. Bastin, 64. Kneifel - 4. Černý, 71. Benda

  53. Veselka, 55. Bastin, 72. Krčál – 68. Kolařík

diváci: 218

rozhodčí: Míč Vojtěch - Nedvěd Vít, Krupka Pavel

FK Chlumec A: Lichtenberg – Zukal, Krčál, Vaníček (82. Weis), Kneifel, Zeman, Bastin, Doležal, Labík (79. Řezníček), Veselka, Kopáč (71. Ruml)

FK Ústí n. L.: Plachý – Hudec, Stružinský (58. Mayerhofer), Zárybnický, Jiránek, D. Černý, Uličný, Kolařík (88. Fischer), O. Černý (88. Jungmann), Kubín (76. Klimt), Benda

Miloš Sazima (trenér FK Chlumec): Viděli jsme zajímavé utkání s řadou šancí na obou stranách. Hned v úvodu jsme zbytečně inkasovali, což nás trochu zaskočilo, ale zhruba od dvacáté minuty jsme začali mít více ze hry a zaslouženě Bastinem srovnali. Další velkou šanci nedal Kneifel. Po přestávce jsme viděii vyrovnané utkání, šli jsme do vedení, když Labík pěkně připravil gól pro Kneifela. Bohužel hosté dokázali srovnat po další naši nedůslednosti. Z celkového kontextu je tedy remíza asi spravedlivá.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti