CHLUMEC B - DOBRUŠKA 1:2 (1:1)
br.: 3. Sedláček - 18. Bohuňovský, 69. Jánský
sudí: Nývlt - Žerovnický, Jiříček ŽK 1:3, 90 diváků.

sestava: Němec - Prouza, M. Kučera, Vopátek, Žahourek - Veselský, Vaníček, Sedláček, Doležal(60. Staněk), Hartman(L. Heger) - J. Labík

V úvodním mistrovském utkání jsme přivítali Dobrušku, rychle jsme vedli, měli převahu a vše vypadalo, že získáme tři body. Bohužel postupem času se z naší hry vytratila lehkost a chuť poprat se o dobrý výsledek a tak hosté, v čela s výborným brankářem Efenberkem, utkání otočili a výhru udrželi až do konce. Radost tak mohli mít oba členové rodiny Jánských. Jak otec Petr na střídačce hostí, tak syn Petr na hřišti, který utkání rozhodl..

Tomáš Hrabík (trenér): Jsem hodně zklamán, jak z výsledku, tak z našeho výkonu. I když jsme rychle vedli, tak hosté neustále bránili a čekali na naše chyby a ty bohužel přišli. Ve vápně hostí jsme nebyli vůbec důrazní a celkově jsme se o výhru málo rvali. Takhle to nepůjde. V sobotu hrajeme ve 14:00 v Kostelci n. O. a tam musíme hrát zcela jinak.

CÉČKO VYDŘELO BOD!!!

CHLUMEC C - VYSOKÁ B 2:2 (0:2)

br.: 63. R. Chaloupka, 93. Hubený - 5. Dujsík, 20. Kulhánek

sestava: Němec - Špás, R. Chaloupka, Šafránek(46. Tichý),Jelínek(63. Hajský) - Holman(46. Kříž), Staněk, Janda(77. Jansa), L. Heger - Šumský(70. M. Heger), Hubený

René Chaloupka (trenér): Do utkání jsme vstoupili špatně, Rychle jsme prohrávali 0:2 a zkušený a fyzicky zdatný soupeř, nás moc k ničemu nepouštěl. Naopak nás svými zákroky držel ve hře Ondra Němec. Ve druhé půli jsme se zlepšili, omladili a pomohlo nám snížení na 1:2. Další šance jsme nedali, potom nás podržel Ondra Němec chycenou penaltou a v posledních vteřinách jsme šťastnou brankou srovnali na 2:2. Klukům děkuji za to, že zápas nezabalili, ale máme určitě na víc. V sobotu hrajeme od 17:00 v Ohnišťanech.

Dorost U19 Chlumec-Třebechovice 2:3 (2:1)

br.: vlastní , Hajský

První poločas jsme ještě zvládli,poté začaly docházet síly a soupeř v posledních 10 minutách zápas otočil.Kádr je velmi úzký a mladý a někteří teprve začínají a nemají žádnou zkušenost,uvidíme v dalších zápasech.