Upravit stránku

Proti favoritu krajského přeboru převedli naši kluci skvělý týmový výkon a díky pěkné střele Kuby Hartmana z 25 m, získali tři body. Hosté byli více na míči, měli územní převahu ale za celý zápas se dostali snad jen do jedné vyložené šance. Defenziva celého našeho týmu byla skvělá a nevynechali jsme jedinou příležitost k tomu, aby jsme Olympii potrápili i směrem dopředu. Těsně před přestávkou skončila hlavička Vojty Kycelta jen na tyči Lindrovy branky. V hektickém závěru jsme přežili i řadu standardních situací a po závěrečném hvizdu propukla velká radost na hřišti i v hledišti. Velká pochvala pro celý tým!!!

Koncert chlumeckého céčka

FK Chlumec - Červeněves 10:3

br.: Kučera 3x,Holman 2x, Feichtinger 2x, Staněk 2x, Janda

René Chaloupka (trenér): Povedl se nám začátek utkání, když už v šesté minutě jsme po dvou parádních brankách Míry Kučery vedli 2:0 a měli drtivou převahu. Soupeř působil odevzdaným dojmem a je jen škoda, že jsme se v posledních dvaceti minutách nechali ukolébat soupeřovou hrou a nepokračovali jsme v dominantním výkonu.

Dorost U 19 FK Chlumec-Broumov 9-0

Soupeř přijel s deseti hráči a tak si kluci s chutí zastříleli.Branky -Mlynář 3x,Kárník2x,Jansa,Kříž,Nýč,vlastní

TO JE ŠKODY!!BODY BYLY BLÍZKO!!

FK MLADÁ BOLESLAV - FK CHLUMEC 3:2(2:0)

br.: 15. Kopa, 23. Douděra, 90+2. Douděra – 65. Vejr, 90. Bastin (pen.)
Karty: 16. Douděra (MBB)
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 14:11.

FK Mladá Boleslav B: Šeda – Kopa /C/, Glöckner (12. Moravčík, 78. Bičiště), Šimek, Křapka – Komárek, Schettl – Douděra, Kulhánek, Rudzan – Angelozzi (86. Tvaroh)
Náhradníci: Šerák – Mašek, Lazarčuk

FK Chlumec nad Cidlinou: Brát – Veselka (57. Hynek), Havel, Jarkovský /C/, Žahourek (29. J. Labík) – Kopáč (88. Sedláček), Čáp, Kučera (57. Vejr), T. Labík, Kadlec – Bastin
Náhradníci: Petr – Vaníček, Kycelt

Rozhodčí: Mudra – Pastyřík, Fencl
Diváci: 145

Notně posílené boleslavské béčko nás v první půli do žádné šance nepustilo a naopak sami hrozili z rychlých brejkových situací. Jejich poločasové vedení o dvě branky bylo zasloužené. Po přestávce naši hráči přidali a když v 62. min Kuba Brát skvěle vychytal Douděru, začalo se hrát podle našich not. Nejprve snížil chytrým lobem Víťa Vejr a minutu před koncem srovnal Tomáš Bastin z penalty na 2:2. Bylo to logické vyústění naší převahy. Když už vše vypadalo na penalty, přišel v 93. min. centr do našeho vápna a hlavička Douděry rozhodla o tom, že body berou domácí. Velká škoda.

Jan Kraus (trenér FK Chlumec): V prvním poločase jsme nehráli dobře. Měli jsme řadu zbytečných ztrát, po kterých domácí vyráželi k rychlým protiútokům, které nám dělali problémy. Po přestávce jsme přidali, pomohla nám střídání a naši převahu jsme korunovali zaslouženým vyrovnáním. Bohužel soupeř stihl ještě vstřelit rozhodující branku. Mrzí nás to hodně, zvláště po takovémto průběhu. Nedá se nic dělat, makáme dál. V neděli dopoledne přijedou Teplice!!