Upravit stránku

SKVĚLÝ ÚSPĚCH STARŠÍ PŘÍPRAVKY

Vynikajícího úspěchu dosáhla chlumecká starší přípravka, která se kvalifikovala do jarního finálového turnaje PLANEO CUP.

Z dvoustovky přihlášených týmů se do finálového turnaje dostalo 24 mužstev a tak se náš tým ve finále potká např. se Spartou, Slávií, Baníkem Ostrava, Slováckem a dalšími Top týmy. Referát trenérů Midlocha, Hály a Hlouška je zde:

Chlumečtí fotbalisté ročníku 2012 se společně se svými bydžovskými vrstevníky po roce opět zúčastnili kvalifikačního turnaje Planeo Cup, tentokráte pod hlavičkou FK Chlumec nad Cidlinou. Do Pardubic přijeli oslabeni o klíčového hráče Kubu Michala a několik dalších hráčů ještě pár dní před turnajem místo trénování leželo doma v posteli. Tak se čekalo v jakém rozpoložení kluci budou.

Naši kluci vstoupili do turnaje svižně a výhrou 3:1 nad Chrudimí. Poté proti nám nastoupil náš neoblíbený soupeř z Kolína a bylo to znát, po 7 minutách byl stav 3:0 ve prospěch soupeře, celý zápas pak skončil výhrou Kolína 6:0. Ve třetím zápase nás čekal soupeř z Čáslavi, kde na hráčích zpočátku ležela deka z předchozího utkání. A i přesto, že výkon gradoval a přes velké množství gólových šancí nakonec utkání skončilo smírně 1:1. V dalším zápase jsme nastoupili proti Černíkovicím, kam si kluci přenesli zlepšený výkon a dokázali vyhrát 3:1. Následovala krátká přestávka na občerstvení a bylo jasné, že ze zbývajících třech utkání musíme dvakrát zvítězit, abychom postoupili do finálového turnaje. Hned první utkání proti Pardubicím se nevyvíjelo vůbec dobře. Po třech minutách jsme prohrávali 2:0, naštěstí přišlo vzápětí rychlé snížení a uklidnění hry. Postupem času se povedlo soupeře zatlačit a korunovat tlak důležitými brankami. Utkání jsme nakonec zaslouženě vyhráli 5:2 a čekala nás další překážka v podobě Nového Města nad Metují. Velmi kvalitní utkání plné osobních soubojů, ve kterém si obě mužstva sáhli až na dno svých sil bylo až do samého závěru naprosto vyrovnané, když se v posledních vteřinách dostal k odraženému balónu Oskar Havlín a nechytatelnou bombou k tyči rozhodl utkání a zajistil v předstihu postup na finálový turnaj. Poslední utkání proti Letohradu po dvou vyčerpávajících zápasech a s vědomím postupu kluci prohráli 6:1. Ale ani tato kaňka nezabránila tomu, že se kluci po roce opět podívají na finálový turnaj 24 nejlepších ceků z celé republiky a to bylo na startovní čáře bezmála 200 mužstev. Nejlepšími hráči chlumeckého týmu byli brankář Ríša Farský, který v důležitých momentech podržel tým perfektními zákroky, dále pak Štěpán Lamich, který většinu utkání odehrál téměř bez střídání a střelec postupové branky Oskar Havlín, který v průběhu turnaje vystřídal všechny posty. Kluci moc vám děkujeme a jsme na vás hrdí.

PROGRAM VÍKENDU NAŠICH MUŽSTEV

SO 10:00 starší přípravka

krajský přebor v Chlumci.

SO 14:30 starší žáci

CHLUMEC - Nový Hradec

SO 15:00 mladší přípravka B

okresní přebor v Hoříněvsi

SO 17:00 muži A

Živanice - CHLUMEC

NE 9:00 mladší žáci

krajský přebor v Jičíně

NE 9:30 starší přípravka B

okresní přebor v Nepolisech

NE 11:00 mladší přípravka

krajský přebor Slávia Hradec

NE 14:00 muži C

CHLUMEC - Libřice

NE 16:30 muži B

CHLUMEC - Vysoká n.L.

PROGRAM VÍKENDU 28.8. - 29.8.

Hlavním víkendovým tahákem je utkání A mužstva s béčkem Dukly Praha. B muži zajíždí do Dobrušky a céčko do Červeněvse. Začínají také krajské přebory nejmladších kategorií.
SO 9:00 ml. žáci turnaj KP Vrchlabí
SO 17:00 muži C Červeněves - CHLUMEC
NE 10:15 muži A CHLUMEC - Dukla Praha B
NE 11:00 st. přípravka turnaj KP Vysoká n.L.
NE 14:00 st. žáci CHLUMEC -Předměřice
NE 17:00 muži B Dobruška - CHLUMEC

FOTBALOVÁ AKCE MŮJ PRVNÍ GÓL V CHLUMCI NAD CIDLINOU

Ve čtvrtek 24. září od 17:00 proběhne na chlumeckém fotbalovém stadiónu akce MŮJ PRVNÍ GÓL, kterou pořádá náš klub ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky v rámci Měsíce náborů. Pro děti budou připraveny různá stanoviště, kde si vyzkouší své pohybové dovednosti, vstřelí svůj první gól a na závěr obdrží odměny. Tak neváhejte a přijďte!! Těšíme se na vás!!

Tréninkový režim začíná od středy

Od středy 13.5. se znovu rozbíhá tréninková činnost všech našich týmů. Zatím to bude bez šaten a za dodržování přísných pravidel. I přesto je skvělé, že už konečně můžeme na hřiště!! Těšíte se také??
ROZPIS TRÉNINKOVÝCH JEDNOTEK NA STADIÓNU FK CHLUMEC – KVĚTEN 2020:
 
Mini přípravka – čtvrtek 17:00 – malá umělka
Mladší přípravka – úterý, čtvrtek 17:00 – dětské hřiště
Starší přípravka – pondělí, středa 17:30 – hř. č. 2/hř.č.1
Mladší žáci – úterý, čtvrtek 17:00 – hř. č.2.
Dorost – úterý, pátek 18:00 hř. č.1/hř. č.2
Muži B, C – úterý, pátek 18:00 hř. č.1/hř. č.2
Muži A – pondělí, pátek 16:00 hř. č.2/hř. č.1.
Stará garda – středa 18:00 hř. č..2
 
1 Hráči přijedou již oblečení na trénink. Okamžitě po tréninku opět nastoupí do auta a odjedou. Nebudou k dispozici kabiny ani sprchy. Budou k dispozici pouze veřejné WC (včetně dezinfekčních prostředků)
2. Trenéři po svém tréninku zajistí dezinfekci pomůcek (mety, tyče, kruhy, malé branky, švihadla, medicinbaly atd.)
3. Hráči si povinně nosí vlastní pití!! Není možné pít ze společných lahví!!
4. Dodržujte pravidla!!!

Milan Baroš a chlumecká přípravka

Naši kluci ze starší přípravky U11 odehráli další 3 utkání zimní ligy v pražské mládežnické akademii SK Slavia Praha. Soupeři: SKS, Xaverov U12, Ústí n.L. U12.
Zahráli si třeba proti synovi Milana Baroše a rovnou se s ním i vyfotili. Díky mnoha absencím jsme měli pouze jednoho hráče na střídání a všechna utkání jsme prohráli. Bohužel 3 zápasy po 40min se s tímto počtem hráčů nedá odehrát v tempu ligových a ještě k tomu starších týmů, kromě SKS. Škoda, příště už snad budeme v plném počtu a naplněni odhodláním zvítězit.

Přípravky znovu v akci

Ostuda ve Zbuzanech!!!

David Branský:
U10 dnes odehráli turnaj na UMT ve Zbuzanech a slušně řečeno velmi špatně. Nebudu popisovat, kdo a jak hrál, nebo kdo byl nebo nebyl. Jako tým jsme selhali. Chybělo absolutně všechno pohyb, chuť, snaha poprat se o výsledek, touha vyhrát. Výsledkem je předposlední místo s několika debakly a trapným dojmem.

Výsledky:

  FK Chlumec -  Stodůlky 1:2

  FK Chlumec -  Zbraslav  1:2

  FK Chlumec -  Vestec     0:5

  FK Chlumec -   Meteor   0:4

  FK Chlumec -   Zličín      0:8

 

Zimní stěžerská liga starších přípravek.

FK Chlumec n.C. - FC HK U9

                          20:7

 

Kamil Mlynář:
Jednoznačná výhra nad mladšími borci z FC HK není pro náš tým žádnou chloubou, ale povinností. Faktem je, že kluci nehráli zdaleka na plný plyn a z důvodů vytížení ostatních kluků, tam museli jet i kluci z U11. Branky, které jsme obdrželi byly spíše důsledkem podcenění a přístupem k soupeři, což je asi v celku logické a bohužel přirozené i pro dospělé. Jinak se mi u Hradce líbili dva neskutečně šikovní a bojovní hošíčci, před kterými fakt smekám a bylo se na ně občas radost dívat. Z nich by si měli někteří naši kluci vzít příklad.

 

 

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti