Upravit stránku

CÉČKO PODALO SOLIDNÍ VÝKON S ROUDNICÍ, DEBAKL BÉČKA V TRUTNOVĚ!

O víkendu sehráli své zápasy také B a C muži. Obě mužstva hráli proti soupeřům z vyšší soutěže, ale zatímco C nedalo svoji kůži proti Roudnici lacino, tak Béčko odjelo z Trutnova s přídělem.

ROUDNICE - FK CHLUMEC C  2:1 (1:0)

branky: Jansa

sestava: Vlk - Jan Věříš, Vopátek, M. Kučera, Hajský - V. Kříž, Pánek, Jelínek, Mlynář - Hubený, Holman

střídali: Mandát, Syrový, I. Kříž, Š. Volejník, J. Volejník, Jáchym Věříš, Tichý, Jansa, Cholasta

René Chaloupka (trenér FK Chlumec): Dnes panuje s našim výkonem spokojenost. S Roudnicí jsme většinu času drželi krok a kdyby jsme proměnili naše šance, tak jsme mohli i vyhrát. Bohužel jsme se nevyvarovali dvou velkých chyb v rozehrávce, které hosté potrestali. Do zápasu jsme zapojili i pět mladších dorostenců, celkem se prostřídalo 20 hráčů, což nás těší. Přístup všech byl dnes velmi dobrý, jen tak dál!!

 

MFK TRUTNOV - FK CHLUMEC B  10:0 (4:0)

sestava: Němec - Cholasta, Pilař, Tichý, Jansa - Heger L. (46.Heger M), Kučera J., Labík (70.Kříž), Veselský - Dítě, Dvořák (46.Jelínek)

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): S kvalitním soupeřem jsme chtěli hrát podobně jako v Chrudimi aktivně a co nejdéle vzdorovat, ale už ve 3.minutě jsme prohrávali 2:0 a do poločasu 4:0 .Změna rozestavení kýžené zlepšení nepřinesla a po úplné degradaci fotbalových povinností si odvážíme po skvělém výkonu domácích zaslouženě debakl. Prohru beru zčásti na sebe, neodhadl jsem dobře naši výkonnost a v rozestavení nerespektoval sílu soupeře(do budoucna budeme muset zapřemýšlet o jejich úrovni pro další přípravy), zklamáním je pro mě ale hra za nepříznivého výsledku, neochota podřídit se týmu a hazard s dobrým jménem našeho klubu .Dnes žádná pozitiva nenajdeme, doufám, že to bylo naposledy.

NA ÚVOD PŘÍPRAVY CÉČKO REMIZOVALO

FK CHLUMEC C - SK ŘEČANY N.L.  2:2 (0:2)

branky: Kříž, Cholasta

sestava: Němec - Věříš, M. Kučera, Jelínek, Hajský - M. Heger, L. Heger, Hubený, Kříž - Mlynář, Holman

střídali: Vlk, Věříš II, Volejník, Cholasta

Martin Firbacher (trenér FK Chlumec): V úvodním přípravném utkání jsme nastoupili proti soupeři z B třídy pardubického kraje, který přijel jen v 9 hráčích a tak jsme ho doplnili z našich zdrojů. V první půli jsme hráli bez pohybu a značně lehkomyslně, čehož soupeř dvakrát využil. Po přestávce se naše hra zlepšila, srovnali jsme a velké množství dalších šancí nedali. Ještě je před námi dostatek času na to, aby jsme vše vyladili. Dnes to prostě nebylo ono.

DIVIZNÍ CHRUDIM NAD SÍLY BÉČKA

MFK CHRUDIM B - FK CHLUMEC B+C  9:1 (3:1)

branky: Staněk

sestava: Němec - Cholasta, Pánek, Jelínek, Jansa - Kříž, Pilař, Staněk, L. Heger - Vysuček, Dvořák

střídali: Vlk, M. Heger, Holman, Věříš

V dalším přípravném utkání se náš mix B a C mužstva představil na půdě divizní rezervy MFK Chrudim. V první půlhodině byla k vidění vyrovnaná partie, ve které jsme šli do vedení brankou Petra Staňka. Poté se však čím dál víc začala projevovat kvalita a trénovanost domácího týmu který ve druhé půli svůj náskok ještě navýšil.

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Zápas s těžkým soupeřem vypadá výsledkově opět hrozivě, ale v utkání jsme vedli a 30 minut hráli vyrovnanou partii. Bohužel máme nyní z různých důvodů hodně omezený kádr a museli jsme využít i hráče C týmu, domácí zapojili bezezbytku 7 střídajících hráčů a zbylých 60 minut dominovali. Jedeme dál, příští víkend je zápasový klid , zkonsolidujeme oba týmy a únor už bude výsledkově veselejší.

BÉČKU V ZÁVĚRU DOŠLA ŠŤÁVA

FK PARDUBICE U18 - FK CHLUMEC B+C  7:1 (3:1)

branky: Vysuček

sestava: Němec (46. Vlk) - Věříš, Pánek, Tichý, Jansa - Cholasta, Pilař, Labík, Dvořák - Dítě, Vysuček

střídali: Mlynář, M. Kučera

Richard Vlášek, Martin Firbacher (trenéři FK Chlumec): V prvním přípravném utkání jsme narazili na kvalitního, běhavého soupeře, který nás hodně prověřil. My jsme přijeli s mixem B a C mužstva, ale i přesto jsme do 60. minuty hráli solidní partii, ve které jsme naše šance bohužel nedali. V závěru nám došli síly a v poslední desetiminutovce nás domácí třikrát potrestali. Příprava pokračuje dál, v sobotu jedeme do Chrudimi, kde nás čeká místní divizní B mužstvo.

ZAČALA PŘIPRAVA BÉČKA A CÉČKA!

Po A mužstvu se do zimní přípravy pustili také hráči B a C mužů. Využívat budou umělou trávu Pod Sokolovnou a na stadionu FK. V plánu je řada přípravných utkání. To první se odehraje již tuto neděli od 10:00, kdy hraje B mužstvo v Pardubicích s místním dorostem U 18. 

CÉČKO UZAVŘELO PODZIM VÝHROU NAD ÚPICÍ!

FK CHLUMEC C - SK SPARTA ÚPICE 3:2 (2:0)

Branky: 32. Hubený, 35. Kříž, 81. Holman - 76. Borský, 82. Doubic

Sestava: Vlk - Divíšek (85. Š. Volejník), M. Kučera, Jelínek (61. Jarkovský), Hajský - M. Heger, Pánek, Hubený (61. Holman), L. Heger - Dvořák (61. Věříš), Kříž (80. J. Volejník)

Rozhodčí: Smola – Žák, Matějka   ŽK 1:0, ČK 0:0, 50 diváků

René Chaloupka (trenér FK Chlumec): Podzimní derniéra se nám před domácími fanoušky povedla výsledkově, herně to však zejména ve 2.poločase nebylo ono. Ve hře bylo hodně nepřesností, chyběl klid ve finální fázi a zkušený tým hostí nám zle zatápěl. Utkání mohlo klidně skončit výraznějším skóre, výhru ale považujeme za zaslouženou zejména za výkon v první části. Vedeme soutěž o 7 bodů, kluci ještě 14 dní potrénují (někteří už nastupují prioritně za B tým), poté si dobře odpočineme a v lednu na to jdeme znovu.

Radek Kaplan (trenér SK Sparta Úpice): Zápas dvou rozdílných poločasů, kdy v prvním byli lepší domácí, kteří se dostali do dvoubrankového vedení a kde se nám nepodařilo skórovat z vyložených šancí. Ve druhém poločase jsme byli herně lepší, podařilo se nám snížit, ihned inkasovat, opět snížit, ale na vyrovnání to bohužel nestačilo.

CÉČKO USPĚLO V PACE A JE PODZIMNÍM PŮLMISTREM!

TJ SOKOL STARÁ PAKA - FK CHLUMEC C  1:4 (1:1)

Branky: 35. Sochor - 10. Hubený, 50. vlastní, 52. Pánek, 58. Vlastní

Sestava: Vlk - Věříš (81. Cholasta), Vopátek, Pánek, Divíšek - L. Heger, Jelínek (72. Š. Volejník), Hubený (81. Jansa), M. Heger - Dvořák (60. J. Volejník), M. Kučera (81. Staněk)

Rozhodčí: Urban – Valihora, Falta   ŽK 0:0, ČK 0:0, 60 diváků

Jan Bil (TJ Sokol Stará Paka): V kontextu celého utkání zasloužená výhra hostí. My- oslabeni, oni - posíleni. Potlesk od fanoušků za snahu a bojovnost na konci utkání jistě naše kluky zahřál u srdce.

René Chaloupka (trenér FK Chlumec): Zkušení domácí zvolili hluboký obranný blok, který jsme rychle překonali první brankou, to však bylo v úvodním dějství z gólovek vše, navíc z ojedinělé šance staropačtí srovnali. Úvod druhé půle byl o něčem jiném, 3 góly (2 vlastní) zápas zlomily a v klidu jsme jej dohráli. Vzkaz všem fanouškům soupeřů-hráči B a C týmu trénují 3x týdně společně a téměř všichni už mají start v obou. Poděkování letí do restaurace u Jelena v Dobrušce, která nás již podruhé dobrým obědem připravila na přejezd do Podkrkonoší.

V sobotu od 10:15 uzavře C mužstvo podzim domácím utkání s Úpicí.

CÉČKO ROZSTŘÍLELO SOBOTKU!

FK CHLUMEC C - SK SOBOTKA  7:1 (4:1)

Branky: 17., 18. a 33. Dvořák, 38. Cholasta, 66. Heger L., 67. Mlynář, 76. Holman - 35. Čerych

Sestava: Němec - Divišek (68. Jansa), M. Kučera, Jelínek, L. Heger - Cholasta (46. Věříš), Hubený (46. Hajský), Pánek, M. Heger - Dvořák (46. Mlynář), V. Kříž (46. Holman)

Rozhodčí: Hofman - Haleš, Průcha  ŽK 2:0, ČK 0:0, 100 diváků

René Chaloupka, Martin Firbacher (trenéři FK Chlumec): V utkání jsme střídali výborné pasáže s těmi horšími. v těch dobrých jsme předvedli řadu pohledných akcí, které skončili góly, v těch horších jsme byli nepřesní, málo trpěliví a chyběl nám pohyb. Přesto jsme utkání vcelku v poklidu zvládli a budeme dělat vše pro to, abychom zvládli i poslední dva podzimní zápasy ve Staré Pace a s Úpicí.

BÉČKO NA PŮDĚ LÍDRA DOPLATILO NA CHYBY, CÉČKO V ČELE TABULKY!

SK SOLNICE - FK CHLUMEC B  3:1 (1:0) 

Branky: 29. a 63. Pavlíček, 67. Vítek - 73. Kučera J.

Rozhodčí: Vlachynský Kamil – Čožík Marek, Pešava Otakar   ŽK 0:3, ČK 0:0, 85 diváků

Sestava: Kukal - Cholasta, Vopátek, Pánek, Jansa - L. Heger (65. M. Heger), J. Kučera, Ráliš (65. Dvořák), Labík (87. Kříž), Hartman (65. Jelínek) - Staněk

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Pokud chceme uspět proti tak kvalitnímu soupeři, musíme hrát na hranici možností, dodržovat taktické pokyny a zbytečně nechybovat. Prvních 30 minut se nám to slušně dařilo, pak jsme ovšem porušili pravidlo 3, ve 2.půli se nám totéž "podařilo" ještě 2x a domácí si výsledek s přehledem pohlídali. Potácíme se stále od výhry k prohře, musíme se chytit dobrou serii, ke které vede cesta respektováním pravidel a podřízení osobních ambicí týmu. Domácím gratulujeme a přejeme jim početnější diváckou podporu.

Pavel Potužník (trenér SK Solnice): Zasloužená výhra. V zápase jsme si vytvořili více vyložených brankových příležitostí. Potrestali jsme dvě chyby hostující obrany a v závěru jsme si už taktickou hrou vítězství pohlídali

 

FC VRCHLABÍ B - FK CHLUMEC C  1:4 (0:1)

Branky: 79. Schütz - 11. a 68. Dvořák, 75. Volejník J., 92. Romaniuk

Sestava: Němec - Divíšek, M. Kučera, Jansa (57. Staněk), Cholasta (69. J. Volejník) - Věříš, M. Heger (79. I. Kříž), Jelínek, Hajský - V. Kříž, Dvořák (79. Romaniuk)

Rozhodčí: Prokůpek Jan – Kuric Jan   ŽK 1:2, ČK 0:0, 95 diváků

Martin Firbacher, René Chaloupka (trenéři FK Chlumec): Herně to nebylo úplně ono, ale naše výhra je naprosto zasloužená. Řešili jsme složitou personální situaci, řada kluků hrála druhý zápas i s přejezdem ze Solnice a tak jsme moc rádi za výhru i za týmový výkon.

komentář domácí FC Vrchlabí B: Hosté byli po celý zápas aktivnější, chtěli hrát a jejich pohyb a důraz nám dělal velké potíže. Naší jedenáctce bojovný výkon na soupeře nestačil, ale rozhodně naše hra nebyla špatná. Malý počet hráčů na lavičce se projevil zejména ke konci utkání a hostujícím hráčům gratulujeme hlavně k jejich výkonu. Utkání s přehledem, kvalitně odřídil HR.

CÉČKO ZVLÁDLO I DRUHÝ ZÁPAS BĚHEM TŔÍ DNŮ. Z KOCBEŘÍ VEZE JASNOU VÝHRU!

TJ JISKRA KOCBEŘE - FK CHLUMEC C  0:5 (0:4)

Branky: 3. a 37. Dvořák, 22. Kříž, 44. Věříš, 72. Volejník

Sestava: Vlk - Divíšek (67. Cholasta), Jelínek, Jansa (70. Tichý), Hajský - Věříš, Šafránek, Hubený (80. Syrový), L. Heger - Dvořák (70. J. Volejník), Kříž (46. M. Heger)

Rozhodčí: Vlachý  – Hofman, Hanuš   ŽK 2:0, ČK 0:0, 55 diváků

Martin Firbacher, Richard Vlášek (trenéři FK Chlumec): Na hodně zajímavé hrací ploše, ale v přátelské atmosféře, jsme o své výhře rozhodli v první půli, kdy jsme byli nebezpeční dopředu a dokázali uskákat domácí nákopy a dlouhé auty. Po přestávce už se utkání spíše dohrávalo. Druhá výhra během tří dní nás těší, stejně jako první branka Kuby Volejníka (2007), v kategorii mužů. Poděkování celému kolektivu a věříme, že v neděli nás napodobí i A a B mužstvo!!

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti