Upravit stránku

CÉČKO ROZSTŘÍLELO LOVČICE

TJ SOKOL LOVČICE - FK CHLUMEC C 0:11 (0:4)

 31. a 62. Holman, 34. a 68. Heger M., 37., 43. a 65. Kříž, 60. Vlk (pen.), 77. Jansa, 82. Burkalo, 87. Jelínek

diváci: 70

rozhodčí: Bečvář Lubomír

sestava: Vlk - Kříž, Heger M., Holman (65. Jansa), Heger L. (46. Němec), Ouzký, Hajský, Burkalo, Staněk (46. Mlynář), Jelínek, Hubený

CÉČKO STÁLE NA VÍTĚZNÉ VLNĚ

FK CHLUMEC C - FK VYSOKÁ n/L B 3:2 (1:1)

 4. Holman, 75. Kříž, 88. Šafránek - 8. Ludvík, 82. Pavliš (pen.)

65. Heger M., 82. Heger L.

diváci: 90

rozhodčí: Šťastný Patrik

sestava: Vlk - Kříž, Tichý, Šafránek, Heger M. (75. Hubený), Kučera M. (46. Staněk), Holman, Heger L., Ouzký, Mlynář, Jelínek (46. Burkalo)

René Chaloupka (trenér FK Chlumec): Dnes náš výkon nebyl tak dobrý jako v předchozích zápasech. Možná to bylo únavou z náročného programu, možná životosprávou některých před zápasem. Přesto jsem moc rád, že jsme utkání v závěru rozhodli v náš prospěch a nepřetrhli vítěznou sérii. Děkujeme Klamoši za jarní azyl a se sezónou se rozloučíme v sobotu od 15:30 v Lovčicích.

CÉČKO PORAZILO LÍDRA SOUTĚŽE

TJ SOKOL MALŠOVA LHOTA - FK CHLUMEC C 2:3 (0:1)

 60. Musil, 87. Havlena - 44. Holman, 71. Kříž, 88. Burkalo

58. Jezdinský, 80. Moravec - 82. Hubený, 87. Tichý, 90. Veselský

diváci: 50

rozhodčí: Kejř Marek - Vízek Stanislav

sestava: Němec - Holman (57. Mlynář), Kříž (86. Ouzký), Tichý, Šafránek, Heger M., Jansa (77. Hajský), Staněk (57. Burkalo), Hubený, Heger L., Veselský

Navázali jsme na další ze skvělých výkonů. Opět se hrál zápas, který měl náboj z obou stran. Po každém vyrovnávacím gólů jsme dokázali ihned reagovat brankou, kterou jsme soupeři zase odskočili. Musíme pochválit všechny hráče za nasazení. Ondru Němce, že nás důležitým zákrokem v posledních minutách udržel ve vedení a Míšovi Burkalovi blahopřejeme k prvnímu gólů v našem dresu.

VÍTĚZÍME V JAKO POHÁRU OFS HK

FK CHLUMEC C - SK ROUDNICE B 2:1 (2:1) hřiště Bavlna HK

 31. Hartman, 38. Heger M. - 16. Pejchal

 79. Kučera M, 81. Hartman - 60. Dostál

diváci: 380

rozhodčí: Kubišta Josef - Ikizgül Varol, Kraj František

sestava: Němec - Jelínek, Staněk, Tichý, Heger M. (57. Šafránek), Hubený (57. Kučera M.), Doležal (87. Hajský), Jansa, Holman (37. Vopátek), Heger L., Hartman (87. Kříž)

DNES HRAJE CÉČKO FINÁLE JAKO POHÁRU OFS

17:30 FK CHLUMEC C - SK ROUDNICE B hř. Bavlna Hradec Králové

V předzápase od 16:00 hrají své utkání mladší přípravky obou finalistů.

Velký zápas čeká dnes naše C mužstvo. Ve finále okresního JAKO poháru se střetne v Hradci Králové Na Bavlně, s B mužstvem SK Roudnice.

Pojďme si připomenout cestu našeho týmu do finále. Ve druhém kole jsme zvítězili v Kunčicích 5:1 když se dvakrát trefil Kuba Hartman a jednou skórovali Vojta Kříž, Matěj Kardoš a Pavel Holman. Třetí kolo znamenalo stejnou výhru 5:1 v Klamoši po dvou brankách Kuby Veselského, Vojty Kříže a jednou se trefil Petr Staněk. V jarním čtvrtfinále přišel do třetice stejný výsledek. 5:1 jsme tentokráte zvítězili v Lovčicích. Dvakrát pálil Vojta Doležal, jednou se prosadili Petr Staněk, Míra Kučera a Kuba Hartman. A minulý týden v semifinále s Dohalicemi to už bylo "jen" 4:1 po hattricku Kuby Hartmana a jedné brance Pavla Holmana.

A jak je tým na dnešní finále připraven, to jsme se zeptali trenéra Chaloupky: "Na úterním předzápasovém tréninku panovala dobrá nálada, hráči se na utkání těší a udělají vše pro to, aby i ten poslední pohárový zápas byl vítězný. Ale nečeká nás vůbec nic lehkého. Oproti nedělnímu mistrovskému utkání očekávám u soupeře určitě posílení hráči z A mužstva a tak to bude určitě velká bitva".

A co říká na finálovou účast předseda našeho klubu Martin Firbacher?

Jsem moc rád, že se kluci do finále dostali a mají možnost bojovat o konečné vítězství. Je to odměna jak pro ně, tak pro celý realizační tým B a C mužů, který odvádí skvělou práci. Ve finále okresního poháru jsme po hodně dlouhé době a já věřím, že kluci budou úspěšní i když nám v cestě stojí hodně kvalitní protivník. Věřím, že i z Chlumce dorazí řada fanoušků a budou podporovat naše hráče!!

JEDENÁCT STATEČNÝCH ZDOLALO ROUDNICI

FK CHLUMEC C - SK ROUDNICE B 1:0 (1:0)

 21. Holman

diváci: 64

rozhodčí: Stránský Martin

sestava: Vlk - Heger M., Jelínek, Holman, Kříž, Tichý, Burkalo, Němec, Jansa, Staněk, Mlynář

Skvělý zápas okresního přeboru byl k vidění dnes v Klamoši. Naši hráči, ač neměli nikoho na střídání, zdolali béčko Roudnice brankou Pavla Holmana. Hrál se rychlý fotbal nahoru dolů, soupeř posílal do hry řadu čerstvých hráčů, ale naši kluci makali jak o život a výsledek se dostavil. Ve středu se oba soupeři střetnou ve finále poháru OFS, které se hraje od 17:30 v Hradci Králové Na Bavlně.

CÉČKO JE VE FINÁLE POHÁRU

FK CHLUMEC C - SOKOL DOHALICE 4:1 (2:0)

 2. Holman, 39., 70. a 80 Hartman - 47. Kulhánek

83. Kučera M. - 42. Láša

diváci: 50

rozhodčí: Doubrava Miloslav - Vízek Stanislav, Vrabec Jiří

Na hřišti v Klamoši sehráli naši hráči semifinále poháru OFS HK a po výhře 4:1 postoupili do finále, ve kterém se střetnou s Roudnicí B. Hraje se příští středu od 17:30 v Hradci Králové Na Bavlně.

sestava: Němec, Jelínek, Staněk, Hajský (53. Šafránek), Heger M. (72. Mlynář), Hubený, Doležal, Jansa, Holman (46. Burkalo), Kučera M., Hartman

René Chaloupka (trenér FK Chlumec): Dohalice se představili jako velmi kvalitní soupeř a utkání nebylo vůbec lehké. V prvním poločase jsme vedli o dvě branky, hosté hned po přestávce snížili a byl to boj o každý metr. Nám vyšly dva brejky, z kterých skóroval Kuba Hartman a poté jsme utkání zkušeně dohráli. Za postup do finále jsme moc rádi a zveme na něj naše fanoušky.

fotogalerie z utkání:

https://fkchlumec.rajce.idnes.cz/FK_Chlumec_C_x_TJ_Sokol_Dohalice-_semifinale_Jako_Poharu/?

CÉČKO VYHRÁLO V BOHARYNI A VE STŘEDU HRAJE SEMIFINÁLE POHÁRU

TJ BOHARYNĚ - FK CHLUMEC C 0:1 (0:1)

 24. Holman

82. Klimt, 87. Málek, 88. Melichar - 20. Holman, 56. Tichý, 73. Burkalo

diváci: 30

rozhodčí: Kincl Václav - Brett Pavel

sestava: Vlk - Heger M., Jelínek, Heger L., Holman (78. Ouzký), Kříž, Vopátek, Tichý, Hajský (46. Burkalo), Hubený, Šafránek

Naše C mužstvo dokázalo zvítězit v Boharyni a hned ve středu od 18:00 hraje na hřišti v Klamoši, semifinále poháru OFS proti Dohalicím. Vítěz tohoto duelu se střetne ve finále s Roudnicí B. Finále se hraje ve středu 25.5. od 17:30 v Hradci Králové v areálu Na Bavlně.

René Chaloupka (trenér FK Chlumec): Začátek zápasu jsme začali dobře. Rychlá rozehrávka plus dobré napadání dělala domácím velké problémy. Měli jsme spoustu střel na branku, ale žádná se bohužel nevešla mezi tři tyče. Trefil se až hlavou P. Holman po špatném výběhu gólmana. Domácí se postupně ještě více zatáhli do obrany a my si s tím nevěděli rady. Přesto jsme si dokázali druhý poločas vypracovat tři tutové šance které jsme zahodili.

PRVNÍ ZTRÁTA BODŮ V KLAMOŠI

FK CHLUMEC C - TJ OHNIŠŤANY 1:2 (0:0)

 77. Kučera M. - 60. a 66. Vavrinec

58. Pánek

diváci: 57

rozhodčí: Kubišta Josef

FK Chlumec C: Němec - Tichý, Heger M., Jelínek, Heger L., Holman (66. Jansa), Kříž, Ouzký (30. Burkalo), Pánek, Kučera M., Mlynář (46. Staněk)

René Chaloupka (trenér FK Chlumec): Dnes jsme marně celý zápas dobývali soupeřovu branku. Ohnišťany od začátku zápasu hráli v hlubokém bloku a snažili se nakopávat dlouhé balony na své dva útočníky. První poločas jsme neproměnili jednu šanci. V druhém se povedl soupeři jeden brejk a otevřel skóre. Po naši špatné rozehrávce přidal druhý gól. Náš gól padl po chybě hostujícího gólmana.

CÉČKO SI PORADILO S MYŠTĚVSÍ

FK CHLUMEC C - TJ SOKOL MYŠTĚVES 5:0 (2:0)

 28. Holman, 43. Heger M., 54. Kříž, 80. Vlk, 83. Heger L.

16. Bartoníček, 68. Hösch, 69. Hladík

diváci: 52

rozhodčí: Kubišta Josef - Vízek Stanislav, Javůrek Petr

FK Chlumec C: Němec - Hubený, Tichý, Heger M. (70. Motyčka), Jelínek, Heger L., Holman (59. Hajský), Kříž (77. Vlk), Ouzký, Šafránek, Staněk (46. Jansa)

René Chaloupka (trenér FK Chlumec): Celý zápas kromě pěti minut druhého poločasu, kdy nás podržel Ondra Němec v bráně jsme byli jasně lepším mužstvem. Myštěvsi ke konci zápasu došly síly a my jsme zahodili spoustu gólových příležitostí . Škoda, výsledek mohl být daleko vyšší. Jinak kluci opět odmakali celé utkání na sto procent a patří jim velká pochvala.

Nahoru