Upravit stránku

Tvrdý zápas jsme zvládli

AFK Probluz - FK Chlumec B

                3:7  (2:2)

 

branky:

 4x Šusta , Hubený,Feichtinger, vlastní

 

sestava:

Javůrek- Heger L, Šafránek, Janda, Chaloupka L (46" Jelínek) - Cholasta, Heger M, Hubený, Špás (46" Feichtinger)- Šusta - Kříž ( 75" Jansa)

 

Josef Hladik:

Skvělý nástup do utkání, ale po vedoucím gólu jsme vyklidili pole a dovolili domácím otočit skóre, od 35" minuty jsme se vrátili do zápasu a zaslouženě vyrovnali.
Druhý poločas byl z naší strany fotbalový a ze strany soupeře bohužel tvrdýDoslava jsme se báli o naše hráče. Děkuji hráčům za předvedený výkon a jsme rádi, že zápas dohráli bez zranění.

Nerad něco komentuji ale to co se dělo v Probluzi už bylo za hranou slušného chování,a za přispění pana rozhodčího jsem si připadal jak na jatkách a čekal komu co udělají a koho odnesou. Kam ten fotbal klesl?

Mladé pušky opět řádili

Výborný výkon a spoustu neproměněných šancí - zasloužené vítězství.

Lhota p.L. - FK Chlumec B

               1:2  (0:1)

24"Hubený

70" Beneš

 

 

Josef Hladik:

Musím pochválit všechny dorostence a zejména Martina Hegera a Filipa Jelínka, dnes jsme předváděli pohledný fotbal na jeden dotyk, spoustu vyložených šancí jsme ještě neproměnili.

Sestava:
Němec-Jelínek,Chaloupka, Chaloupka,Beneš- Jansa, Heger M,Šusta,Hubený(70" Šafránek),Šumský(75" Hajský)- Kříž

 

 

Povinné vítězství béčka

FK Chlumec B - Cerekvice

                      6:1    (6:1)

 

branky: Staněk3x, Šusta 2x, Šumský,

 

sestava:

Němec- Chaloupka L, Janda, Šasfránek,Špás(65" Kříž) - Šumský(57" Jelínek),Heger L, Šusta,l Jánský(46" Chaloupka R)- Beneš,Staněk(65" Heger M)

 

J. Hladik:

První poločas jsme byli jasně lepší a šesti góly rozhodli zápas, v druhém poločase jsme výrazně polevili  a tím klesla i kvalita fotbalu.

Víkend plný fotbalu

KP mužů
FK Chlumec- Třebeš
sobota 25.5. 17:00

Čeká nás velice těžký soupeř v naší cestě za záchranou, soupeř v minulém kole vyprovodil pěti brankami Jaroměř a bude chtít navázat na slušnou jarní produktivitu, která je 2,8 branek na zápas. Naši borci mají pod taktovkou trenéra Janského také slušný průměr vstřelených branek, tak se dá očekávat velmi zajímavé utkání.
SLOSOVATELNÉ VSTUPENKY NA TV ZÁPAS FK Chlumec- RMSK Cidlina.
-----------------------------
OP mužů
FK Chlumec B - Cerekvice
neděle 26.5. 17:00

Béčko v minulém kole utrpělo první jarní porážku. V neděli kluky čeká beznadějně poslední Cerekvice a všichni očekávají povinné vítězství.
-----------------------------
KS U19
Třebechovice - FK Chlumec
neděle 26.5. 14:30

Dva body schází našim klukům k potvrzení prvního místa. Budou slavit titul už v Třebechovicích?

První jarní prohra béčka

Slavia HK - FK Chlumec B

          5:1  (2:1)

 

branka:

            Janda p.k.

sestava:

Němec - Chaloupka L´(62" Mrhal), Janda,Šafránek, Beneš- Jansa, Heger M,(71" Hajský), Šusta, Jelínek F(54" Vlasák),Kříž,Appl(80" Šumský)

 

Josef Hladik:

Se značně omlazeným týmem (věkový průměr naší zálohy byl 17,5 let),  jsme proti soupeři první poločas hráli vyrovnanou partii, jen škoda nevyužitých naších šancí. V druhém poločase, jak ubývaly síly, tak soupeř postupně přidával goly. Ale i tak jsme měli loženky, které se musí proměnovat.

OP mužů

FK Chlumec B - Lovčice

                    2 :0    ( 0 : 0 )

branky:

Špás,Labík

 

sestava:

Němec - Heger,Janda,Chaloupka, Beneš -Špás, Myška(50" Staněk),Hubený(69" Heger M),Šusta - Labík(82" Jansa), Appl(50" Kříž)

 

Josef Hladik:

Viděli jsme z obou stran neurovnaný zápas, ale na šance jsme byli lepší, po dvou gólech v soupeřovi síti jsme se zlepšili a v poklidu dohráli zápas.

Nahoru