Upravit stránku

CÉČKO SI PŘIPSALO DALŠÍ VÝHRU!!

FK CHLUMEC C - VRCHLABÍ B 5:0 (1:0)

Branky: M. Kučera 2, Věříš, Mlynář, Hubený

Sestava: Němec - L. Heger, M. Kučera, Divíšek (78. Cholasta), Hajský - Věří š(70. Š. Volejník), Hubený, Šafránek, Kříž (56. Syrový) - Holman (56. J. Volejník), Mlynář (70. Věříš II.)

René Chaloupka, trenér (domácí): Vrchlabští hráči přijeli pouze v 10, inkasovali sice hned ve 20.vteřině,ale poté statečně vzdorovali ,rozchytali jsme jim gólmana, lapali jsme se do ofside pastí a poslední 3 branky vstřelili až po 70.minutě.Vítězství povinné, ale kostrbaté, máme na čem pracovat zejména v kombinaci a překonávání bloku. Do sestavy nám naskočili i 4 mladší dorostenci, kteří určitě nezklamali. Pochvalu dnes skládáme rozhodčím z Pardubicka a nově vzniklému fanklubu s bubnem složenému ze zraněných a rekonvalescentů B a C.

FC Vrchlabí (hosté): Domácí mužstvo vyhrálo zcela zaslouženě. My jsme jejich hře jakž takž do šedesátých minut a poté nám došly síly. Přesto musíme desítku našich hráčů za bojovný výkon a taktické vedení zápasu pochválit. Pochvalu zaslouží i výborní diváci a trojce rozhodčích.

Diváků: 90

Rozhodčí: Svědiroh - Zbudil, Poláček

CÉČKO ROZSTŘÍLELO OSLABENÉ KOCBEŘE!

CHLUMEC C - KOCBEŘE  9:0 (5:0)

br: Hubený 2, Kříž 2, Holman 2, Šafránek, Divíšek, Dvořák.

sestava: Vlk - Cholasta, M. Kučera, Tichý, Divíšek - Věříš, Hubený, Šafránek, Jelínek(32. Cholasta) - Kříž(71. Dvořák), Holman

René Chaloupka, trenér (domácí): Hosté přijeli v devíti lidech a to samozřejmě udalo ráz celého zápasu. Měli jsme trvalou převahu, z které jsme vytěžili 9 branek. Posledních dvacet minut jsme také odehráli o dva muže méně.

Pavel Ficner, trenér (hosté): Když už jsme zpackali celou sezónu, tak jako velké finále předvedeme tohle. Děkujeme všem hráčům, kteří předvedli v devíti statečný výkon. Domácím děkujeme za férový přístup a omlouváme se za znehodnocení utkání

OSLABENÉ CÉČKO PROHRÁLO NA PŮDĚ LÍDRA

FK KOPIDLNO - FK CHLUMEC C  3:0 (2:0) 

Branky: 7. Sedláček, 36. Černovský, 61. Klaban

Rozhodčí: Janoušek – Novotný, Šťastný - ŽK 1:0, ČK 0:0, 476diváků

Sestava: Němec - Divíšek, Jelínek, Tichý, Hajský (85. Volejník Š.) - Věříš, Cholasta (46. Syrový), Šafránek, Kříž - Holman (85. Volejník J.), Mlynář (73. Vlk)

René Chaloupka (trenér FK Chlumec): „Prohrát se ctí není ostuda a takovou porážku jsme utrpěli od nadšeně hrajícího domácího týmu, který byl přímočařejší a efektivnější v koncovce. Pro náš mladý celek opět obrovská škola v důrazu a nasazení, poděkování osmi borcům, kteří zvládli během dne dvě utkání. Jsme rádi, že jsme naším herním výkonem přispěli ke svátku fotbalu v Kopidlně a gratulujeme soupeři k postupu. Spolu s vynikajícími diváky budou ozdobou I. A třídy. S přehledem utkání zvládlo trio arbitrů.“

Tomáš Sedláček (trenér FK Kopidlno): „Před nádhernou diváckou kulisou se hrál naprosto férový a kvalitní zápas. Troufnu si říci, že jsme byli lepším mužstvem a zaslouženě vyhráli. Děkuji klukům za předvedený výkon a výhru. Velká pochvala pro všechny tři rozhodčí, zápas zvládli bez sebemenší chybičky.“

CÉČKO SE ROZEŠLO SMÍRNĚ S KOSIČKAMI

FK CHLUMEC C - TJ SPARTAK KOSIČKY  1:1 (0:1) 

Branky: 50. Jansa - 33. Zich z pen.

Rozhodčí: Vlachý – Čožík, Říha - ŽK 1:3, ČK 0:0 111 diváků

Sestava: Vlk - L. Heger (25. Jansa), M. Kučera, Divíšek, Hajský - Věříš (46. Veselský), Jelínek (46. Cholasta), Šafránek, Kříž - Holman (46. Dítě), Mlynář

René Chaloupka (trenér FK Chlumec): V první půli jsme vůbec nezachytili tempo, nevěděli si rady s důrazem, hosté spoustu šancí spálili a jeden gól byl ještě milosrdný. Po poločasovém prostřídání jsme soupeři vnutili svoji kombinační hru, využívali křídelních prostor, vytvořili si spoustu šancí a sahali i po výhře, remízu ale považujeme za zaslouženou. Náš kádr je poznamenán zraněními, ale na utkání jara do Kopidlna se připravíme co nejlépe. Jen je třeba vystoupit z komfortní zóny, posunovat osobní limity a nespoléhat na posily.

Stránský Milan (hosté): V utkání nadstandardní úrovně jsme jasně dominovali v prvním poločase, kdy rozdíl ve skóre mohl, ale hlavně měl být o 3-4 větší. Do druhého poločasu domácí notně posílili z lavičky a obraz hry se změnil. Dostali jsme se pod tlak a valilo se to na nás. Více než srovnání jsme ale nedovolili. V závěru mohli vyhrát oba týmy, ale gólmani předvedli fantastické zákroky a tak se dělily body... i když dnes bylo na víc. Děkujeme i věrným fanouškům.

ZE SKŘIVAN VEZEME BOD

TJ SLAVOJ SKŘIVANY - FK CHLUMEC C  1:1 (1:0)

Branky: 18. Vysuček - 73. Jelínek

Sestava: Němec - Hajský, Vopátek (46. Tichý), Kučera M., Divíšek - Jansa, Šafránek (46. Mlynář), Hubený, Heger L. (70. Cholasta), Věříš (70. Věříš) - Kříž

Rozhodčí: Lukes – Nývlt, Bečvář - ŽK 1:2, ČK 0:0, 135 diváků 

CÉČKO PORAZILO REZERVU BĚLOHRADU

FK CHLUMEC C - SK LÁZNĚ BĚLOHRAD B  3:0 (2:0)

Branky: 33. Šafránek, 35. M. Kučera z PK, 78. Jansa

Sestava: Němec - Divíšek, Vopátek, M. Kučera, Hajský - Věříš (81. Syrový), Hubený (63. Cholasta), Šafránek (76. Jelínek), Jansa (81. M. Heger), L. Heger - Kříž (76. J. Volejník)

Rozhodčí: Nguyen – Ikizgül, Kánská - ŽK 2:1, ČK 0:0, 110 diváků

René Chaloupka (trenér FK Chlumec): Začátek zápasu byl oťukávanou, mladý celek hostí dirigovaný Lánským byl nebezpečný po vápno, my jsme hodně kazili už při zakládání akcí a přechod byl hodně kostrbatý. Utkání tak rozhodla naše efektivita a faktor "J". Uzdravený Jansa se nejdříve prosmýkl po křídle a předložil loženku Šafránkovi, poté byl sám faulován a PK proměnil jistě Kučera M. Druhý poločas jsme kontrolovali a čekali na pojistku, kterou přidal zpoza vápna sám Jansa střelou k tyči. Pochvala pro trio rozhodčích.  

Radek Šorm (trenér SK Lázně Bělohrad): V prvním poločase rozhodla zápas pětiminutovka domácích, kdy dvakrát udeřili, jinak nám nebyli nijak nebezpečným soupeřem… Do druhého poločasu jsme výrazněji aktivněji, tým domácí však udeřili z ojedinělého breaku. Gratuluji domácím k výhře a chválím naše mlad

Z DOLNÍ KALNÉ VEZEME TŘI BODY

FK DOLNÍ KALNÁ - FK CHLUMEC C  2:3 (1:2)

Branky: 41. Kalenský, 84. Dohnal - 20. Labík, 30. Hajský, 69. Šafránek 

Sestava: Němec - Divíšek (84. Heger M.), Kučera, Vopátek, Hajský - Věříš (60. Jansa) Heger L., Šafránek (70. Holman), Hubený (46. Jelínek), Cholasta (70. Mlynář) - Labík

Rozhodčí: Janoušek – Šob, Klement - ŽK 0:2, ČK 0:0, 120 diváků

CÉČKO PODALO SOLIDNÍ VÝKON S ROUDNICÍ, DEBAKL BÉČKA V TRUTNOVĚ!

O víkendu sehráli své zápasy také B a C muži. Obě mužstva hráli proti soupeřům z vyšší soutěže, ale zatímco C nedalo svoji kůži proti Roudnici lacino, tak Béčko odjelo z Trutnova s přídělem.

ROUDNICE - FK CHLUMEC C  2:1 (1:0)

branky: Jansa

sestava: Vlk - Jan Věříš, Vopátek, M. Kučera, Hajský - V. Kříž, Pánek, Jelínek, Mlynář - Hubený, Holman

střídali: Mandát, Syrový, I. Kříž, Š. Volejník, J. Volejník, Jáchym Věříš, Tichý, Jansa, Cholasta

René Chaloupka (trenér FK Chlumec): Dnes panuje s našim výkonem spokojenost. S Roudnicí jsme většinu času drželi krok a kdyby jsme proměnili naše šance, tak jsme mohli i vyhrát. Bohužel jsme se nevyvarovali dvou velkých chyb v rozehrávce, které hosté potrestali. Do zápasu jsme zapojili i pět mladších dorostenců, celkem se prostřídalo 20 hráčů, což nás těší. Přístup všech byl dnes velmi dobrý, jen tak dál!!

 

MFK TRUTNOV - FK CHLUMEC B  10:0 (4:0)

sestava: Němec - Cholasta, Pilař, Tichý, Jansa - Heger L. (46.Heger M), Kučera J., Labík (70.Kříž), Veselský - Dítě, Dvořák (46.Jelínek)

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): S kvalitním soupeřem jsme chtěli hrát podobně jako v Chrudimi aktivně a co nejdéle vzdorovat, ale už ve 3.minutě jsme prohrávali 2:0 a do poločasu 4:0 .Změna rozestavení kýžené zlepšení nepřinesla a po úplné degradaci fotbalových povinností si odvážíme po skvělém výkonu domácích zaslouženě debakl. Prohru beru zčásti na sebe, neodhadl jsem dobře naši výkonnost a v rozestavení nerespektoval sílu soupeře(do budoucna budeme muset zapřemýšlet o jejich úrovni pro další přípravy), zklamáním je pro mě ale hra za nepříznivého výsledku, neochota podřídit se týmu a hazard s dobrým jménem našeho klubu .Dnes žádná pozitiva nenajdeme, doufám, že to bylo naposledy.

NA ÚVOD PŘÍPRAVY CÉČKO REMIZOVALO

FK CHLUMEC C - SK ŘEČANY N.L.  2:2 (0:2)

branky: Kříž, Cholasta

sestava: Němec - Věříš, M. Kučera, Jelínek, Hajský - M. Heger, L. Heger, Hubený, Kříž - Mlynář, Holman

střídali: Vlk, Věříš II, Volejník, Cholasta

Martin Firbacher (trenér FK Chlumec): V úvodním přípravném utkání jsme nastoupili proti soupeři z B třídy pardubického kraje, který přijel jen v 9 hráčích a tak jsme ho doplnili z našich zdrojů. V první půli jsme hráli bez pohybu a značně lehkomyslně, čehož soupeř dvakrát využil. Po přestávce se naše hra zlepšila, srovnali jsme a velké množství dalších šancí nedali. Ještě je před námi dostatek času na to, aby jsme vše vyladili. Dnes to prostě nebylo ono.

DIVIZNÍ CHRUDIM NAD SÍLY BÉČKA

MFK CHRUDIM B - FK CHLUMEC B+C  9:1 (3:1)

branky: Staněk

sestava: Němec - Cholasta, Pánek, Jelínek, Jansa - Kříž, Pilař, Staněk, L. Heger - Vysuček, Dvořák

střídali: Vlk, M. Heger, Holman, Věříš

V dalším přípravném utkání se náš mix B a C mužstva představil na půdě divizní rezervy MFK Chrudim. V první půlhodině byla k vidění vyrovnaná partie, ve které jsme šli do vedení brankou Petra Staňka. Poté se však čím dál víc začala projevovat kvalita a trénovanost domácího týmu který ve druhé půli svůj náskok ještě navýšil.

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Zápas s těžkým soupeřem vypadá výsledkově opět hrozivě, ale v utkání jsme vedli a 30 minut hráli vyrovnanou partii. Bohužel máme nyní z různých důvodů hodně omezený kádr a museli jsme využít i hráče C týmu, domácí zapojili bezezbytku 7 střídajících hráčů a zbylých 60 minut dominovali. Jedeme dál, příští víkend je zápasový klid , zkonsolidujeme oba týmy a únor už bude výsledkově veselejší.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti