CÉČKO ZAKONČILO ÚSPĚŠNOU SEZÓNU VÝHROU NAD JIČINEM!

CHLUMEC C - JIČÍN B  4:3 (2:2)

Branky: Mlynář, Hubený, Dítě, Labík.

Sestava: Němec - L. Heger (64. Kříž), M. Kučera, Divíšek, Hajský - Věříš (46. Jansa), Hubený, Jelínek (46. Labík), Cholasta (64. J. Kučera) - Mlynář, Dítě (79. Vlk)

Rozhodčí: Martínek - Kudláček, Urban - ŽK 0:0, ČK 0:0, 70 diváků

René Chaloupka, trenér (domácí): V poklidném tempu jsme rychle vedli 2:0 a ještě rychleji prohrávali 2:3. Nakonec jsme zápas zvládli silou vůle otočit a za to stejně jako za celou sezónu, musíme klukům moc poděkovat. Druhé místo pro nováčka soutěže je skvělé!

CÉČKO SE VRACÍ Z ÚPICE S PRÁZDNOU, PŘESTO JE STÁLE NA DRUHÉM MÍSTĚ!

ÚPICE - CHLUMEC C 2:1 (1:0)

Branka: 58. Hubený

Sestava: Němec - Věříš, M. Kučera (61. Jansa), Divíšek, Hajský (86. Syrový) - L. Heger, Jelínek (46. Cholasta), Šafránek, Hubený - Mlynář (71. J. Volejník), Holman (86. Š. Volejník)

Radek Kaplan trenér (domácí): S domácími fanoušky jsme se chtěli rozloučit vítězně, což se podařilo a kluky musím pochválit. V úvodo utkání jsme přežili šance hostujícího týmu a poté se nám podařilo vstřelit úvodní branku utkání. V úvodu druhého poločasu jsme navýšili vedení, hosté snížili, ale na konečném stavu utkání se již nezměnilo.

René Chaloupka, trenér (hosté): V Úpici jsme nejprve několik šancí neproměnili, poté dvakrát inkasovali a v závěru už nám chyběli síly na vyrovnání. Podepisuje se na nás náročný program, přesto hráči zaslouží pochvalu za to jak to zvládají. Za týden se chceme rozloučit doma vítězně s Jičínem.

CÉČKO VYHRÁLO POČTVRTÉ V ŘADĚ!

FK CHLUMEC C - STARÁ PAKA 3:0 (2:0)

Branky: Jelínek, Holman, Vopátek

Sestava: Vlk - Věříš, Vopátek, Divíšek, Hajský - L. Heger, Jelínek(46. Cholasta), Hubený, Kříž (68. Syrový) - Holman (78. Tichý), M. Kučera (69. J. Volejník)

René Chaloupka, trenér (domácí): Stará Paka se u nás představila ve velmi dobrém světle, hrálo se vyrovnané utkání, ve kterém jsme byli produktivnější a podržel nás Honza Vlk v naší brance. Poděkování do kabiny za čtvrtou výhru v řadě i skvělému fanklubu.

CENNÁ VÝHRA CÉČKA V SOBOTCE!

SOBOTKA - CHLUMEC C 0:2 (0:0)

Branky: Holman, Jansa

Sestava: Vlk - Věříš, M. Kučera, Divíšek, Hajský - Mlynář (46. Cholasta), Hubený (84. Š. Volejník), Šafránek, L. Heger (46. Jansa) - Holman, Němec (46.Tichý)

V. Bárta, trenér (domácí): Dnes to byl zápas o jedné brance a tu vstřelili hosté a tak si odvážejí všechny body. Spíš než prohra nás mrzí ztráta 4 zraněných hráčů.

René Chaloupka, trenér (hosté): V první půli nebyl náš výkon nijak kvalitní, přesto se do kabin šlo za remízového stavu. Po přestávce jsme hru zrychlili, zpřesnili, vstřelili dvě branky a zaslouženě dovedli utkání k vítěznému konci.

CÉČKO SI PŘIPSALO DALŠÍ VÝHRU!!

FK CHLUMEC C - VRCHLABÍ B 5:0 (1:0)

Branky: M. Kučera 2, Věříš, Mlynář, Hubený

Sestava: Němec - L. Heger, M. Kučera, Divíšek (78. Cholasta), Hajský - Věří š(70. Š. Volejník), Hubený, Šafránek, Kříž (56. Syrový) - Holman (56. J. Volejník), Mlynář (70. Věříš II.)

René Chaloupka, trenér (domácí): Vrchlabští hráči přijeli pouze v 10, inkasovali sice hned ve 20.vteřině,ale poté statečně vzdorovali ,rozchytali jsme jim gólmana, lapali jsme se do ofside pastí a poslední 3 branky vstřelili až po 70.minutě.Vítězství povinné, ale kostrbaté, máme na čem pracovat zejména v kombinaci a překonávání bloku. Do sestavy nám naskočili i 4 mladší dorostenci, kteří určitě nezklamali. Pochvalu dnes skládáme rozhodčím z Pardubicka a nově vzniklému fanklubu s bubnem složenému ze zraněných a rekonvalescentů B a C.

FC Vrchlabí (hosté): Domácí mužstvo vyhrálo zcela zaslouženě. My jsme jejich hře jakž takž do šedesátých minut a poté nám došly síly. Přesto musíme desítku našich hráčů za bojovný výkon a taktické vedení zápasu pochválit. Pochvalu zaslouží i výborní diváci a trojce rozhodčích.

Diváků: 90

Rozhodčí: Svědiroh - Zbudil, Poláček

CÉČKO ROZSTŘÍLELO OSLABENÉ KOCBEŘE!

CHLUMEC C - KOCBEŘE  9:0 (5:0)

br: Hubený 2, Kříž 2, Holman 2, Šafránek, Divíšek, Dvořák.

sestava: Vlk - Cholasta, M. Kučera, Tichý, Divíšek - Věříš, Hubený, Šafránek, Jelínek(32. Cholasta) - Kříž(71. Dvořák), Holman

René Chaloupka, trenér (domácí): Hosté přijeli v devíti lidech a to samozřejmě udalo ráz celého zápasu. Měli jsme trvalou převahu, z které jsme vytěžili 9 branek. Posledních dvacet minut jsme také odehráli o dva muže méně.

Pavel Ficner, trenér (hosté): Když už jsme zpackali celou sezónu, tak jako velké finále předvedeme tohle. Děkujeme všem hráčům, kteří předvedli v devíti statečný výkon. Domácím děkujeme za férový přístup a omlouváme se za znehodnocení utkání

OSLABENÉ CÉČKO PROHRÁLO NA PŮDĚ LÍDRA

FK KOPIDLNO - FK CHLUMEC C  3:0 (2:0)

Branky: 7. Sedláček, 36. Černovský, 61. Klaban

Rozhodčí: Janoušek – Novotný, Šťastný - ŽK 1:0, ČK 0:0, 476diváků

Sestava: Němec - Divíšek, Jelínek, Tichý, Hajský (85. Volejník Š.) - Věříš, Cholasta (46. Syrový), Šafránek, Kříž - Holman (85. Volejník J.), Mlynář (73. Vlk)

René Chaloupka (trenér FK Chlumec): „Prohrát se ctí není ostuda a takovou porážku jsme utrpěli od nadšeně hrajícího domácího týmu, který byl přímočařejší a efektivnější v koncovce. Pro náš mladý celek opět obrovská škola v důrazu a nasazení, poděkování osmi borcům, kteří zvládli během dne dvě utkání. Jsme rádi, že jsme naším herním výkonem přispěli ke svátku fotbalu v Kopidlně a gratulujeme soupeři k postupu. Spolu s vynikajícími diváky budou ozdobou I. A třídy. S přehledem utkání zvládlo trio arbitrů.“

Tomáš Sedláček (trenér FK Kopidlno): „Před nádhernou diváckou kulisou se hrál naprosto férový a kvalitní zápas. Troufnu si říci, že jsme byli lepším mužstvem a zaslouženě vyhráli. Děkuji klukům za předvedený výkon a výhru. Velká pochvala pro všechny tři rozhodčí, zápas zvládli bez sebemenší chybičky.“

CÉČKO SE ROZEŠLO SMÍRNĚ S KOSIČKAMI

FK CHLUMEC C - TJ SPARTAK KOSIČKY  1:1 (0:1)

Branky: 50. Jansa - 33. Zich z pen.

Rozhodčí: Vlachý – Čožík, Říha - ŽK 1:3, ČK 0:0 111 diváků

Sestava: Vlk - L. Heger (25. Jansa), M. Kučera, Divíšek, Hajský - Věříš (46. Veselský), Jelínek (46. Cholasta), Šafránek, Kříž - Holman (46. Dítě), Mlynář

René Chaloupka (trenér FK Chlumec): V první půli jsme vůbec nezachytili tempo, nevěděli si rady s důrazem, hosté spoustu šancí spálili a jeden gól byl ještě milosrdný. Po poločasovém prostřídání jsme soupeři vnutili svoji kombinační hru, využívali křídelních prostor, vytvořili si spoustu šancí a sahali i po výhře, remízu ale považujeme za zaslouženou. Náš kádr je poznamenán zraněními, ale na utkání jara do Kopidlna se připravíme co nejlépe. Jen je třeba vystoupit z komfortní zóny, posunovat osobní limity a nespoléhat na posily.

Stránský Milan (hosté): V utkání nadstandardní úrovně jsme jasně dominovali v prvním poločase, kdy rozdíl ve skóre mohl, ale hlavně měl být o 3-4 větší. Do druhého poločasu domácí notně posílili z lavičky a obraz hry se změnil. Dostali jsme se pod tlak a valilo se to na nás. Více než srovnání jsme ale nedovolili. V závěru mohli vyhrát oba týmy, ale gólmani předvedli fantastické zákroky a tak se dělily body... i když dnes bylo na víc. Děkujeme i věrným fanouškům.

ZE SKŘIVAN VEZEME BOD

TJ SLAVOJ SKŘIVANY - FK CHLUMEC C  1:1 (1:0)

Branky: 18. Vysuček - 73. Jelínek

Sestava: Němec - Hajský, Vopátek (46. Tichý), Kučera M., Divíšek - Jansa, Šafránek (46. Mlynář), Hubený, Heger L. (70. Cholasta), Věříš (70. Věříš) - Kříž

Rozhodčí: Lukes – Nývlt, Bečvář - ŽK 1:2, ČK 0:0, 135 diváků

CÉČKO PORAZILO REZERVU BĚLOHRADU

FK CHLUMEC C - SK LÁZNĚ BĚLOHRAD B  3:0 (2:0)

Branky: 33. Šafránek, 35. M. Kučera z PK, 78. Jansa

Sestava: Němec - Divíšek, Vopátek, M. Kučera, Hajský - Věříš (81. Syrový), Hubený (63. Cholasta), Šafránek (76. Jelínek), Jansa (81. M. Heger), L. Heger - Kříž (76. J. Volejník)

Rozhodčí: Nguyen – Ikizgül, Kánská - ŽK 2:1, ČK 0:0, 110 diváků

René Chaloupka (trenér FK Chlumec): Začátek zápasu byl oťukávanou, mladý celek hostí dirigovaný Lánským byl nebezpečný po vápno, my jsme hodně kazili už při zakládání akcí a přechod byl hodně kostrbatý. Utkání tak rozhodla naše efektivita a faktor "J". Uzdravený Jansa se nejdříve prosmýkl po křídle a předložil loženku Šafránkovi, poté byl sám faulován a PK proměnil jistě Kučera M. Druhý poločas jsme kontrolovali a čekali na pojistku, kterou přidal zpoza vápna sám Jansa střelou k tyči. Pochvala pro trio rozhodčích.

Radek Šorm (trenér SK Lázně Bělohrad): V prvním poločase rozhodla zápas pětiminutovka domácích, kdy dvakrát udeřili, jinak nám nebyli nijak nebezpečným soupeřem… Do druhého poločasu jsme výrazněji aktivněji, tým domácí však udeřili z ojedinělého breaku. Gratuluji domácím k výhře a chválím naše mlad