Upravit stránku
Podzim 2022xlsx14.55 KB

Podzim 2022

 
muži A - Fortuna ČFL - skupina B
Datum a časDomácíHostéHřiště
07.08. 10:15FK Chlumec nad Cidlinou AFK Baník Most - SoušChlumec n.C. / tráva
14.08. 17:00SK Sokol BrozanyFK Chlumec nad Cidlinou ABrozany
21.08. 10:15FK Chlumec nad Cidlinou ATJ Slovan VelvaryChlumec n.C. / tráva
27.08. 16:30FK Mladá Boleslav BFK Chlumec nad Cidlinou AMěstský stadion / tráva
04.09. 10:15FK Chlumec nad Cidlinou AFK VIKTORIA ŽIŽKOVChlumec n.C. / tráva
10.09. 17:00FK Ústí nad LabemFK Chlumec nad Cidlinou AMěS Masarykova
18.09. 10:15FK Chlumec nad Cidlinou AFK Pardubice BChlumec n.C. / tráva
24.09. 16:00TJ Sokol ŽivaniceFK Chlumec nad Cidlinou AŽivanice / tráva
02.10. 10:15FK Chlumec nad Cidlinou ASK ZÁPYChlumec n.C. / tráva
08.10. 10:15FK Jablonec BFK Chlumec nad Cidlinou AAreál Břízky / tráva
16.10. 10:15FK Chlumec nad Cidlinou AFK PřepeřeChlumec n.C. / tráva
23.10. 10:15FC Hradec Králové BFK Chlumec nad Cidlinou ASA Slavia HK / tráva
30.10. 10:15FK Chlumec nad Cidlinou ASK BenešovChlumec n.C. / tráva
06.11. 11:00FK TEPLICE BFK Chlumec nad Cidlinou A1.FC Dubí / tráva
12.11. 10:15FK Chlumec nad Cidlinou ASK Sparta KolínChlumec n.C. / tráva
    
muži B - krajský přebor
Datum a časDomácíHostéHřiště
07.08. 14:00FK Chlumec nad Cidlinou B FC Vrchlabí AChlumec nad Cidlinou
14.08. 17:00FC Slavia Hradec Králové A FK Chlumec nad Cidlinou B Slavia HK
21.08. 14:00FK Chlumec nad Cidlinou B TJ Jiskra HořiceChlumec nad Cidlinou
27.08. 17:00FK JaroměřFK Chlumec nad Cidlinou B Jaroměř
04.09. 14:00FK Chlumec nad Cidlinou B SK DobruškaChlumec nad Cidlinou
11.09. 16:30SK Červený KostelecFK Chlumec nad Cidlinou B Červený Kostelec
18.09. 14:00FK Chlumec nad Cidlinou B FC Spartak Rychnov nad KněžnouChlumec nad Cidlinou
24.09. 16:30FK Kostelec nad OrlicíFK Chlumec nad Cidlinou B Kostelec nad Orlicí
02.10. 14:00FK Chlumec nad Cidlinou B SK Jičín A Chlumec nad Cidlinou
08.10. 15:30FK Chlumec nad Cidlinou B TJ Sokol Třebeš A Chlumec nad Cidlinou
15.10. 15:30SK LibčanyFK Chlumec nad Cidlinou B Libčany
23.10. 14:30FK Chlumec nad Cidlinou B FK Vysoká n/L.Chlumec nad Cidlinou
30.10. 14:30SK SolniceFK Chlumec nad Cidlinou B Solnice
05.11. 14:00FK Chlumec nad Cidlinou B Spartak Police nad MetujíChlumec nad Cidlinou
13.11. 13:30SK Týniště nad OrlicíFK Chlumec nad Cidlinou B Týniště - Olšina
    
muži - DAHASL Okresní přebor
Datum a časDomácíHostéHřiště
13.08. 10:15FK Chlumec nad Cidlinou CNechaniceChlumec
20.08. 17:00Dohalice AFK Chlumec nad Cidlinou CDohalice
28.08. 14:00FK Chlumec nad Cidlinou COhnišťanyChlumec
03.09. 17:00ČerveněvesFK Chlumec nad Cidlinou CČerveněves
10.09. 10:15FK Chlumec nad Cidlinou CRoudnice BChlumec
17.09. 16:30SmiřiceFK Chlumec nad Cidlinou CSmiřice
25.09. 14:00FK Chlumec nad Cidlinou CPrasekChlumec
01.10. 16:00Lhota p. L. AFK Chlumec nad Cidlinou CLhota p. L. 
08.10. 15:30Vysoká n.L. BFK Chlumec nad Cidlinou CVysoká
15.10. 10:15FK Chlumec nad Cidlinou CLibřiceChlumec
22.10. 15:00SendražiceFK Chlumec nad Cidlinou CSendražice
29.10. 10:15FK Chlumec nad Cidlinou CNový Hradec BChlumec
05.11. 14:00LovčiceFK Chlumec nad Cidlinou CLovčice
12.11. 13:30FK Chlumec nad Cidlinou CLovčiceChlumec
    
mladší dorost U17 - krajský přebor - skupina A
Datum a časDomácíHostéHřiště
14.08. 14:30FK JaroměřFK Chlumec n.C/RMSK Cidlina BJaroměř
20.08. 10:00FK Chlumec n.C/RMSK Cidlina B1. FK Nová PakaChlumec nad Cidlinou
28.08. 14:30Sokol Lhota pod LibčanyFK Chlumec n.C/RMSK Cidlina BLhota pod Libčany
03.09. 10:00FK Chlumec n.C/RMSK Cidlina BTJ LánovChlumec nad Cidlinou
11.09. 13:30TJ Sokol Dohalice/AFK ProbluzFK Chlumec n.C/RMSK Cidlina BDohalice
17.09. 10:00FK Chlumec n.C/RMSK Cidlina BSlavoj Předm./Sokol Malš.Lh.Chlumec nad Cidlinou
24.09. 13:00FC Vrchlabí FK Chlumec n.C/RMSK Cidlina BVrchlabí
01.10. 10:00FK Chlumec n.C/RMSK Cidlina BTJ Jiskra HořiceChlumec nad Cidlinou
09.10. 11:00SK JičínFK Chlumec n.C/RMSK Cidlina BJičín, UMT
16.10. 14:00FK Chlumec n.C/RMSK Cidlina BFK JaroměřChlumec nad Cidlinou
23.10. 12:301. FK Nová PakaFK Chlumec n.C/RMSK Cidlina BNová Paka
30.10. 14:00FK Chlumec n.C/RMSK Cidlina BSokol Lhota pod LibčanyChlumec nad Cidlinou
05.11. 11:30TJ LánovFK Chlumec n.C/RMSK Cidlina BLánov
13.11. 10:00FK Chlumec n.C/RMSK Cidlina BSK JičínChlumec nad Cidlinou
    
starší žáci U15 - krajský přebor - skupina A
Datum a časDomácíHostéHřiště
13.08. 13:30FK Chlumec n.C/RMSK Cidlina BFC Ml.Buky/TJ Tatran HostinnéChlumec nad Cidlinou
20.08. 14:30SK Smiřice/FK ČernilovFK Chlumec n.C/RMSK Cidlina BSmiřice
27.08. 13:30FK Chlumec n.C/RMSK Cidlina BFC VrchlabíChlumec nad Cidlinou
04.09. 14:00TJ Sokol Malšova LhotaFK Chlumec n.C/RMSK Cidlina BMalšova Lhota
10.09. 13:30FK Chlumec n.C/RMSK Cidlina BSK JičínChlumec nad Cidlinou
17.09. 10:001. FK N.Paka/TJ SOKOL St.PakaFK Chlumec n.C/RMSK Cidlina BNová Paka
24.09. 13:30FK Chlumec n.C/RMSK Cidlina BFC Nový HK/FK Vysoká n. L.Chlumec nad Cidlinou
01.10. 12:30TJ Slavoj Předměřice nad LabemFK Chlumec n.C/RMSK Cidlina BPředměřice nad Labem
08.10. 13:00FK JaroměřFK Chlumec n.C/RMSK Cidlina BJaroměř
16.10. 10:00FC Mladé Buky/TJ Tatran HostinnéFK Chlumec n.C/RMSK Cidlina BMladé Buky
22.10. 10:00FK Chlumec n.C/RMSK Cidlina BSK Smiřice/FK ČernilovChlumec nad Cidlinou
29.10. 10:00FC VrchlabíFK Chlumec n.C/RMSK Cidlina BVrchlabí
06.11. 10:00FK Chlumec n.C/RMSK Cidlina BTJ Sokol Malšova LhotaChlumec nad Cidlinou
13.11. 12:30FK Chlumec n.C/RMSK Cidlina BFK JaroměřChlumec nad Cidlinou
    
starší přípravka U11 - BELSPORT okresní přebor - skupina B
Datum a časDomácíHostéHřiště
03.09. 10:00FK Chlumec nad Cidlinou BLhota p. L. Chlumec n.C. / tráva
10.09. 10:00KobyliceFK Chlumec nad Cidlinou BKobylice
17.09. 10:00FK Chlumec nad Cidlinou BLibčanyChlumec n.C. / tráva
24.09. 10:00NechaniceFK Chlumec nad Cidlinou BNechanice
01.10. 10:00FK Chlumec nad Cidlinou BDohalice/Cerekvice Chlumec n.C. / tráva
08.10. 10:00PrasekFK Chlumec nad Cidlinou BPrasek
15.10. 10:00FK Chlumec nad Cidlinou BČerveněves/SkřivanyChlumec n.C. / tráva
22.10. 10:00FK Chlumec nad Cidlinou BKratonohy/Roudnice Chlumec n.C. / tráva
29.10. 10:00KunčiceFK Chlumec nad Cidlinou BKunčice
Nahoru