Upravit stránku

Aktuálně ze Starší přípravky

Milan Baroš a chlumecká přípravka

Milan Baroš a chlumecká přípravka

Naši kluci ze starší přípravky U11 odehráli další 3 utkání zimní ligy v pražské mládežnické akademii SK Slavia Praha. Soupeři: SKS, Xaverov U12, Ústí n.L. U12.
Zahráli si třeba proti synovi Milana Baroše a rovnou se s ním i vyfotili. Díky mnoha absencím jsme měli pouze jednoho hráče na střídání a všechna utkání jsme prohráli. Bohužel 3 zápasy po 40min se s tímto počtem hráčů nedá odehrát v tempu ligových a ještě k tomu starších týmů, kromě SKS. Škoda, příště už snad budeme v plném počtu a naplněni odhodláním zvítězit.
Přípravky znovu v akci

Přípravky znovu v akci

Ostuda ve Zbuzanech!!!

David Branský:
U10 dnes odehráli turnaj na UMT ve Zbuzanech a slušně řečeno velmi špatně. Nebudu popisovat, kdo a jak hrál, nebo kdo byl nebo nebyl. Jako tým jsme selhali. Chybělo absolutně všechno pohyb, chuť, snaha poprat se o výsledek, touha vyhrát. Výsledkem je předposlední místo s několika debakly a trapným dojmem.

Výsledky:

  FK Chlumec -  Stodůlky 1:2

  FK Chlumec -  Zbraslav  1:2

  FK Chlumec -  Vestec     0:5

  FK Chlumec -   Meteor   0:4

  FK Chlumec -   Zličín      0:8

 

Zimní stěžerská liga starších přípravek.

FK Chlumec n.C. - FC HK U9

                          20:7

 

Kamil Mlynář:
Jednoznačná výhra nad mladšími borci z FC HK není pro náš tým žádnou chloubou, ale povinností. Faktem je, že kluci nehráli zdaleka na plný plyn a z důvodů vytížení ostatních kluků, tam museli jet i kluci z U11. Branky, které jsme obdrželi byly spíše důsledkem podcenění a přístupem k soupeři, což je asi v celku logické a bohužel přirozené i pro dospělé. Jinak se mi u Hradce líbili dva neskutečně šikovní a bojovní hošíčci, před kterými fakt smekám a bylo se na ně občas radost dívat. Z nich by si měli někteří naši kluci vzít příklad.

 

 

Oslavy 100 let

Oslavy 100 let

Jedeme dál.. Po úspěšném televizním utkání máme pro Vás připravený program k oslavám sto let založení fotbalu v Chlumci nad Cidlinou.
Mimořádná valná hromada

Mimořádná valná hromada

Dne 25.3.2019 od 18:00 hod. proběhne mimořádná valná hromada FK Chlumec nad Cidlinou. Podrobnosti v pozvánce níže.
Nahoru