Upravit stránku

Realizační tým

Aktuálně ze Starší přípravky

SKVĚLÝ ÚSPĚCH STARŠÍ PŘÍPRAVKY

SKVĚLÝ ÚSPĚCH STARŠÍ PŘÍPRAVKY

Vynikajícího úspěchu dosáhla chlumecká starší přípravka, která se kvalifikovala do jarního finálového turnaje PLANEO CUP.

Z dvoustovky přihlášených týmů se do finálového turnaje dostalo 24 mužstev a tak se náš tým ve finále potká např. se Spartou, Slávií, Baníkem Ostrava, Slováckem a dalšími Top týmy. Referát trenérů Midlocha, Hály a Hlouška je zde:

Chlumečtí fotbalisté ročníku 2012 se společně se svými bydžovskými vrstevníky po roce opět zúčastnili kvalifikačního turnaje Planeo Cup, tentokráte pod hlavičkou FK Chlumec nad Cidlinou. Do Pardubic přijeli oslabeni o klíčového hráče Kubu Michala a několik dalších hráčů ještě pár dní před turnajem místo trénování leželo doma v posteli. Tak se čekalo v jakém rozpoložení kluci budou.

Naši kluci vstoupili do turnaje svižně a výhrou 3:1 nad Chrudimí. Poté proti nám nastoupil náš neoblíbený soupeř z Kolína a bylo to znát, po 7 minutách byl stav 3:0 ve prospěch soupeře, celý zápas pak skončil výhrou Kolína 6:0. Ve třetím zápase nás čekal soupeř z Čáslavi, kde na hráčích zpočátku ležela deka z předchozího utkání. A i přesto, že výkon gradoval a přes velké množství gólových šancí nakonec utkání skončilo smírně 1:1. V dalším zápase jsme nastoupili proti Černíkovicím, kam si kluci přenesli zlepšený výkon a dokázali vyhrát 3:1. Následovala krátká přestávka na občerstvení a bylo jasné, že ze zbývajících třech utkání musíme dvakrát zvítězit, abychom postoupili do finálového turnaje. Hned první utkání proti Pardubicím se nevyvíjelo vůbec dobře. Po třech minutách jsme prohrávali 2:0, naštěstí přišlo vzápětí rychlé snížení a uklidnění hry. Postupem času se povedlo soupeře zatlačit a korunovat tlak důležitými brankami. Utkání jsme nakonec zaslouženě vyhráli 5:2 a čekala nás další překážka v podobě Nového Města nad Metují. Velmi kvalitní utkání plné osobních soubojů, ve kterém si obě mužstva sáhli až na dno svých sil bylo až do samého závěru naprosto vyrovnané, když se v posledních vteřinách dostal k odraženému balónu Oskar Havlín a nechytatelnou bombou k tyči rozhodl utkání a zajistil v předstihu postup na finálový turnaj. Poslední utkání proti Letohradu po dvou vyčerpávajících zápasech a s vědomím postupu kluci prohráli 6:1. Ale ani tato kaňka nezabránila tomu, že se kluci po roce opět podívají na finálový turnaj 24 nejlepších ceků z celé republiky a to bylo na startovní čáře bezmála 200 mužstev. Nejlepšími hráči chlumeckého týmu byli brankář Ríša Farský, který v důležitých momentech podržel tým perfektními zákroky, dále pak Štěpán Lamich, který většinu utkání odehrál téměř bez střídání a střelec postupové branky Oskar Havlín, který v průběhu turnaje vystřídal všechny posty. Kluci moc vám děkujeme a jsme na vás hrdí.

PROGRAM VÍKENDU NAŠICH MUŽSTEV

PROGRAM VÍKENDU NAŠICH MUŽSTEV

SO 10:00 starší přípravka

krajský přebor v Chlumci.

SO 14:30 starší žáci

CHLUMEC - Nový Hradec

SO 15:00 mladší přípravka B

okresní přebor v Hoříněvsi

SO 17:00 muži A

Živanice - CHLUMEC

NE 9:00 mladší žáci

krajský přebor v Jičíně

NE 9:30 starší přípravka B

okresní přebor v Nepolisech

NE 11:00 mladší přípravka

krajský přebor Slávia Hradec

NE 14:00 muži C

CHLUMEC - Libřice

NE 16:30 muži B

CHLUMEC - Vysoká n.L.

PROGRAM VÍKENDU 28.8. - 29.8.

PROGRAM VÍKENDU 28.8. - 29.8.

Hlavním víkendovým tahákem je utkání A mužstva s béčkem Dukly Praha. B muži zajíždí do Dobrušky a céčko do Červeněvse. Začínají také krajské přebory nejmladších kategorií.
SO 9:00 ml. žáci turnaj KP Vrchlabí
SO 17:00 muži C Červeněves - CHLUMEC
NE 10:15 muži A CHLUMEC - Dukla Praha B
NE 11:00 st. přípravka turnaj KP Vysoká n.L.
NE 14:00 st. žáci CHLUMEC -Předměřice
NE 17:00 muži B Dobruška - CHLUMEC

OD STŘEDY SE NETRÉNUJE!!

OD STŘEDY SE NETRÉNUJE!!
 
Na základě nařízení vlády ČR, rozhodlo vedení klubu o zrušení tréninkového procesu všech mužstev, od středy 14.10., až do odvolání!!
 
Martin Firbacher
předseda FK Chlumec n. C.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti