Upravit stránku

V SOBOTU HRAJE DOMA ÁČKO I BÉČKO!!

Ano je to tak. V sobotu nás v Chlumci čeká fotbalový den, ve kterém se nejprve dopoledne od 10:15 představí A mužstvo proti Přepeřím a po obědě od 14:30 nastoupí B muži do utkání s Jaroměří.
 

SO 10:15 FK CHLUMEC A - PŘEPEŘE
Netradičně, již v sobotu dopoledne, se bude hrát další kolo ČFL na našem stadiónu. Důvod pro to, že se nehraje jako vždy v neděli, je úterní utkání našeho mužstva v Praze s béčkem Bohemky. 
Náš tým v minulém kole neuspěl v Pardubicích. Herně to špatné nebylo, ale vyhořeli jsme v produktivitě. Reparát budou chtít hráči určitě složit právě v utkání s Přepeřemi. Trenér Hrabík se bude muset obejít bez Martina Kopáče, který byl v Pardubicích vyloučen. Někteří další hráči bojovali v týdnu s virózou, takže až na pátečním předzápasovém tréninku se rozhodne o nominaci k utkání.
Náš soupeř, ve středu potrápil v MOL Cupu ligový Jablonec, se kterým prohrál 0:1. V kádru má řadu hráčů se zkušenostmi z vyšších soutěží jako např. Martan, Nesvadba, Hadaščok...
Naše hráče nečeká tedy nic lehkého, ale věříme, že utkání zvládnou!!
 

SO 14:30 FK CHLUMEC B - FK JAROMĚŘ
Béčko přivítá v dalším utkání nováčka soutěže bz Jaroměře. Ta se zatím prezentuje skvělými výkony, je na třetím místě tabulky a hraje opravdu výborně. Okolo zkušených Poděbradského a Gorola se zvedli mladší hráči a tak má trenér Exnar určitě radost z dosavadního průběhu sezóny.
Naše mužstvo v posledním kole uspělo v Červeném Kostelci, na svém kontě má devět bodů a určitě budou bojovat o to, aby jich po sobotě bylo víc. Stav kádru není stále nijak růžový. V Kostelci si poškodil koleno Vojta Kycelt a čeká ho operace. Stále fit není ani Kuba Mrázek a tak se sestava opět bude tvořit až na dnešním tréninku.
Krásné počasí a dva pěkné zápasy jsou před námi, tak se přijďte podívat a povzbudit naše hráče!!!

MICHAL ŠMARDA KONČÍ V CHLUMCI!

Vedení klubu k dnešnímu dni odvolalo Michala Šmardu z funkce trenéra A mužstva. Nahradí ho, jeho dosavadní asistent , Tomáš Hrabík.

Michalovi děkujeme a přejeme hodně úspěchů v další trenérské kariéře.

NEDÁŠ GÓLY = NEMÁŠ BODY!!

FK CHLUMEC - SK ZÁPY 0:1(0:1)

Branky: 15. Hron

Karty: 32. Samko (CCN), 90+3. Jarkovský (CCN) – 43. Hron (ZAP), 67. Matějka (ZAP), 83. Putz (ZAP), 83. Kubů (ZAP), 90+3. Hrubeš (ZAP)

FK Chlumec nad Cidlinou: Petr – Mahr, Finěk, Havlena (62. Jarkovský), Jakab, Krčál (79. Lukič), Samko, Kopáč (70. Koubek), Čížek, T. Labík, Bastin (C).

SK Zápy: Hrubeš – M. Jelínek (C), Duben, Vencl, Mikor, Hron (84. Růžek), Eliáš (90. Pávek), Janko, Koutenský (71. Kubů), Kavalír, Matějka (71. Putz).

Rozhodčí: Kastl – Mazanec, Šálková

Diváci: 298

Michal Šmarda(trenér FK Chlumec): Nastoupili jsme proti dobře organizovanému soupeři. Branka v úvodu utkání mu pomohla, zatáhl se ještě víc a my jsme museli neustále dobývat. Přesto jsme se do střeleckých příležitostí dostávali, ale kromě jedné brankové konstrukce jsme pálili mimo. V závěru jsme hru ještě více otevřeli, ale nepomohlo to. Naopak nás podržel brankář Petr. Kluci bojují, makají, ale dopředu nám to nyní tolik nejde. Věřím, že v neděli v Pardubicích to bude lepší.

BÉČKO VEZE BOD Z KOSTELCE, CÉČKO DOKONCE TŘI Z MYŠTĚVSE!!

Solidní začátek víkendu předvedli naši B i C muži. Import bodů z Kostelce i třech z Myštěvse je solidní počin. V neděli dopoledne je může napodobit áčko proti SK Zápy.
FK KOSTELEC n. O. - FK CHLUMEC B 2:2( 2:1) 4:3 na pen.
 br: 25. Veselský, 46. Doležal 
Kukal - Doležal, Vopátek, Pánek, Kučera - Veselský(32. Šafránek), Pilař, Vaníček, Staněk, Hartman - Kycelt(69. Mrázek)
MYŠTĚVES - FK CHLUMEC C 2:3(1:3)
br: 2. Jansa, 15. Kříž, 25. Tichý 
Vlk - Jansa, Tichý, Chaloupka, Hajský - Motyčka, Heger, Kříž, Mlynář - Kardoš(73. Němec), Holman

INFORMACE PRO FANOUŠKY PŘED UTKÁNÍM S CHRUDIMÍ!!

Ve středu 8.9. od 17:00 hraje naše A mužstvo utkání druhého kola poháru MOL CUP proti druholigové Chrudimi. Důležité informace pro fanoušky:

1. Na utkání přijďte s dostatečným předstihem, aby se netvořili fronty před pokladnami. Stadión bude otevřen od 16:00.

2. Vstupenek bude před utkáním dostatek!!

3. Vstupné je 80 Kč dospělí, 50 Kč důchodci, ženy a mládež nad 130 cm.

4. Parkování je možné před stadiónem a u hokejbalu.

5. Dodržujte veškerá hygienické nařízení a pokyny pořadatelské služby.

ROMAN ČÁP: VYHRAJEME 3:1

Ještě loni rozdával fotbalovou radost v našem dresu. Ve středu ovšem přijede do Chlumce jako náš soupeř. K rozhovoru jsme si pozvali Romana Čápa, který působí v MFK Chrudim.

Po úspěšném působení v našem dresu se tentokráte v Chlumci představíš v barvách Chrudimi. Jak se těšíš?

Těším se samozřejmě hodně, budete to trochu něco jiného jít do hostující kabiny, ale snad tam trefím

Proběhlo nějaké hecování s bývalými spoluhráči? Vypíšeš odměnu za postup?

Tak to je jasný, že proběhlo. O víkendu jsem se byl podívat na Živanicích, tak jsem jim říkal že se těším na středu. V kabině v Chrudimi určitě něco vypíšu, protože víme že to nebude jednoduchý zápas a postoupit nebude jednoduché.

Jak vzpomínáš na působení v našem dresu?

Na Chlumec vzpomínám jen v nejlepším, fungovalo nám to tam skvěle a kluky sleduji pořád. Přeju jim, aby se jim dařilo a aby byli v tabulce co nejvýše.

Jak velký je rozdíl mezi druhou ligou a ČFL?

Rozdíl je celkem velký, je to rychlejší a více taktický, je to o něčem jiném než ČFL. Ale určitě někteří kluci z Chlumce by na to měli, kdyby si zvykli.

Víme, že jsi velký kamarád s Oliverem Žahourkem, jak by jsi ho charakterizoval?

Tak s Olim se známe dobře jsme spolu pořád v kontaktu. Je nepříjemný, jeho obehrajete a on je zase hned za váma.

Jaký je Tvůj tip na výsledek utkání?

Tak určitě si myslím, že postoupíme a tipuju 3:1.

Romane díky za rozhovor, přejeme ať se Ti daří co nejlépe a od čtvrtka ať se soustředíte už jen na Fotbalovou národní ligu!!

VYSOKÉ STAČILA NA VÝHRU JEDINÁ BRANKA!

FK CHLUMEC B - FK VYSOKÁ n.L. 0:1(0:0)

br: 49. Březina

Kukal - Doležal, Vopátek, Koubek, M. Kučera - Veselský, Pilař(80. Šafránek), Staněk, Pánek, Hartman - Kycelt

Tomáš Hrabík(trenér FK Chlumec): Vyrovnané utkání, které rozhodla jediná branka. Klukům toho nemůžu moc vytknout, ale v posledních třiceti metrech v současnosti nemáme takovou kvalitu. Řada hráčů nám chybí, další by měli po zranění spíše potrénovat, ale musí hrát. Není to lehké, ale bojujeme dál!!

CHLUMECKÉ NEDĚLNÍ FOTBALOVÉ ODPOLEDNE JE TU!!

V neděli odpoledne se na našem stadiónu odehraje dvojzápas našeho B a C mužstva.

NE 14:00 muži C CHLUMEC - LIBŘICE

Pro naše Céčko je to třetí zápas v šesti dnech. Po úterní výhře 5:1 v Klamoši, následovala páteční prohra 0:4 v Dohalicích. Dnes přijedou silné Libřice, soupeř, který zatím předvádí velmi dobré výkony. Věříme, že kluci najdou ještě zbytek sil a odehrají solidní utkání.

NE 16:30 muži B CHLUMEC - VYSOKÁ N.L.

Béčko hostí tradičního soupeře z Vysoké nad Labem, jejíž kádr je jako vždy plný zkušených borců, které v létě doplnil kanonýr Pražák, jenž se vrátil z Náchoda. Naše týmy stále trápí spousta zranění. Ta jsou spíše dlouhodobějšího charakteru, což není dobré. Příznivá zpráva je, že v brance by se po měsíci mohl objevit Láďa Kukal. Kluci budou určitě chtít navázat na povedené domácí utkání s Libčany, ve kterém zvítězili 5:2.

Přijďte povzbudit oba naše týmy!!

Z ŽIVANIC SI ODVÁŽÍME CENNÉ TŘI BODY!!

ŽIVANICE - CHLUMEC 1:2(1:1)
Branky: 37. Petrus – 41. Bastin, 79. Samko
Karty:   42. Petrus (ZIV), 82. Buriánek (ZIV) – 51. Mahr (CCN), 90+2. Petr (CCN)
TJ Sokol Živanice: Frydrych – Spěvák, Staněk, Buriánek, Nikodem, Petrus, Polák, Václavek, Langr (C), D. Pánek, Kopecký
FK Chlumec nad Cidlinou: Radek – Mahr, Finěk, Havlena(83. Lukič), Žahourek, Krčál, Samko(90. Kopáč), J. Labík(77. Koubek), Čížek, T. Labík, Bastin (C)
Michal Šmarda(trenér FK Chlumec): Celý zápas byl k vidění spíše boj o střed pole, než nějaká fotbalová krása. My jsme nejprve po chybě inkasovali, ale mužstvo dobře zareagovalo a za chvíli Bastin po Samkově příhře srovnal. Ve druhé půli jsme hráli zodpovědně a trpělivě.. Snad jedinou šanci domácích skvěle zlikvidoval Petr a o chvíli později rozhodl z trestného kopu Samko. V závěru domácí hru zjednodušili, ale veškeré nákopy jsme zvládli odvrátit a tak si do Chlumce vezeme hodně cenné tři body, které jsou určitě dobrou pozvánkou na středeční pohárové utkání s Chrudimí!!

V SOBOTU DO ŽIVANIC I S POSILOU Z PRAHY!

SO 17:00 Živanice - CHLUMEC

V dalším kole ČFL zajíždíme do nedalekých Živanic k utkání s tradičním soupeřem. Živanice v posledním kole podlehli nečekaně vysoko 0:5 na půdě hradecké rezervy, ale i přes to se nacházejí na čtvrtém místě tabulky. Na pár slov před utkáním jsme se zeptali našeho trenéra Michala Šmardy: Čeká nás velmi náročné utkání s kvalitním soupeřem, který sice v minulém kole prohrál vysoko v Hradci, ale v poli bylo utkání naprosto vyrovnané. Soupeř má ustálený kádr plný hráčů se zkušenostmi z vyšších soutěží. My stále bojujeme se zdravotním stavem kádru, který není vůbec dobrý a i z tohoto důvodu se k nám v týdnu připojil dvacetiletý obránce David Čížek z pražské Dukly, který bude připraven v Živanicích nastoupit. Chceme napravit ztrátu z minulého týdne a věřím, že kluci pro to udělají vše!!

Nahoru