Upravit stránku

SVÁTEK PRÁCE OSLAVÍME FOTBALEM

První květen je svátek práce a tak se některé naše týmy oblečou do dresů a půjdou do práce!! Hlavní středečním tahákem je utkání B mužstva v krajském přeboru mužů, ve kterém naši hráči hostí ex divizní Dvůr Králové. Náš tým o víkendu smolně prohrál v Jičíně a tak to bude chtít jistě napravit. Navíc ze Dvora jsme na podzim odjížděli také bez bodu..

Dopoledne hrají v Lovčicích mladší dorostenci a starší přípravka zvládne dokonce dva zápasy v jeden den!!

ST 10:00 U11B SMIŘICE - CHLUMEC

ST 11:00 U17 CHLUMEC - ML. BUKY hř. Lovčice

ST 14:00 U11B CHLUMEC - PROBLUZ

ST 15:00 muži B CHLUMEC - DVŮR KRÁLOVÉ

CÉČKO SE ROZEŠLO SMÍRNĚ S KOSIČKAMI

FK CHLUMEC C - TJ SPARTAK KOSIČKY  1:1 (0:1)

Branky: 50. Jansa - 33. Zich z pen.

Rozhodčí: Vlachý – Čožík, Říha - ŽK 1:3, ČK 0:0 111 diváků

Sestava: Vlk - L. Heger (25. Jansa), M. Kučera, Divíšek, Hajský - Věříš (46. Veselský), Jelínek (46. Cholasta), Šafránek, Kříž - Holman (46. Dítě), Mlynář

René Chaloupka (trenér FK Chlumec): V první půli jsme vůbec nezachytili tempo, nevěděli si rady s důrazem, hosté spoustu šancí spálili a jeden gól byl ještě milosrdný. Po poločasovém prostřídání jsme soupeři vnutili svoji kombinační hru, využívali křídelních prostor, vytvořili si spoustu šancí a sahali i po výhře, remízu ale považujeme za zaslouženou. Náš kádr je poznamenán zraněními, ale na utkání jara do Kopidlna se připravíme co nejlépe. Jen je třeba vystoupit z komfortní zóny, posunovat osobní limity a nespoléhat na posily.

Stránský Milan (hosté): V utkání nadstandardní úrovně jsme jasně dominovali v prvním poločase, kdy rozdíl ve skóre mohl, ale hlavně měl být o 3-4 větší. Do druhého poločasu domácí notně posílili z lavičky a obraz hry se změnil. Dostali jsme se pod tlak a valilo se to na nás. Více než srovnání jsme ale nedovolili. V závěru mohli vyhrát oba týmy, ale gólmani předvedli fantastické zákroky a tak se dělily body... i když dnes bylo na víc. Děkujeme i věrným fanouškům.

PRVNÍ JARNÍ PROHRA BÉČKA

SK JIČÍN - FK CHLUMEC B 2:1 (1:1)

Branky: 34. Fridrich, 64. Zugar - 30. Dítě

Rozhodčí: Horský – Valihora, Vlachý - ŽK 1:2, ČK 0:0, 100 diváků

Sestava: Kukal - Jelínek, Pánek, Tichý, Cholasta (79. Hajský) - Veselský, J. Kučera, Labík (85. Divíšek), Jansa (79. Kříž) - Dítě, Dvořák (71. Vopátek)

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Dnešní výsledek bychom mohli dát za vinu špatnému terénu, únavě nebo dalším atributům ,ale rozhodující byla domácí hladovost po vítězství a jejich jednoduchý fotbal založený na nakopávaných míčích. Nám kombinace vázla, hra byla pomalá a šancí poskrovnu. Po 6 kolech jsme přišli o jarní neporazitelnost, jsme hodně rozmrzelí, ale prohráli jsme bitvu, ne válku(i když ji vedeme už na třech frontách).Domácím gratulujeme, nakonec dorazilo i dost diváků. Ve středu nás čeká dohrávka se Dvorem, máme mu co vracet!

Jan Drusan (asistent trenéra SK Jičín): Chtěl bych vyjádřit velké uznání hráčům za jejich skvělou disciplínu a obrovskou chuť bojovat o vítězství. Jejich nasazení bylo velmi dobré a zaslouží si veškeré uznání. Děkuji jim za skvělý výkon! Dále také děkuji trojici rozhodčích a divákům!!

V JABLONCI JSME BODY NEVYBOJOVALI

FK JABLONEC B - FK CHLUMEC 1:0 (1:0)

Branky: 35. Kubín

Karty: 90+3. Gaši (JBB) – 21. Finěk (CCN), 48. Rudovskyi (CCN), 90+3. Ordelt (CCN), 90+3. Kopáč (CCN)

FK Jablonec B: Reiner – Breda (C), Diviš, Hanzlíček, Hušek, Kubát, Kubín T., Malý, Nyklín, Svoboda, Velich
Náhradníci: Bureš – Čada, Gaši, Kubín M., Werani
Trenér: Benjamin Vomáčka

FK Chlumec nad Cidlinou: Ordelt – Čáp, Doležal, Finěk, Kopáč, Ludvík (65. J. Labík), Rudavkyi (49 Strasser), Soukeník, Vaníček (85. Tichý), Veselka (C), Zeman
Náhradníci: Brát – Dvořák, Labík, Strasser, Tichý
Trenér: Tomáš Hrabík

Tomáš Hrabík (trenér FK Chlumec): Viděli jsme typické remízové utkání, které rozhodla standartní situace domácích. My jsme se ve druhé půli zlepšili, závěr se dohrával za našeho tlaku, ale chyběl nám důraz v soupeřově šestnáctce a kvalita v zakončení. Opět jsme horko těžko poskládali základní jedenáctku. Doplnili nás kluci z béčka, za což jim patří poděkování. Věřím, že příští týden proti boleslavskému béčku se někteří hráči dají dohromady!

FOTBALOVÝ VÍKEND STARTUJE UŽ V PÁTEK

Po středeční výhře dorostu 7:1 nad Stěžery a postupu B mladších žáků v poháru po výhře 8:3 v Červeněvsi, se další utkání hraje na našem hřišti už v pátek. Od 18:00 hostí C muži nedaleké Kosičky. Céčko zatím úplně nenavázalo na podzimní výkony, ale má to svoje objektivní příčiny a to je zdravotní stav všech kádrů mužů. Nejhorší to je u A mužů, kde je v současné době mimo 9 hráčů kádru a to má samozřejmě dopad i na B a C tým. A tak je jasné, že trenéři Hrabík s Jarkovským povezou na sobotní utkání do Jablonce řadu hráčů B mužstva, kteří budou muset poté ještě přejet na svůj zápas do Jičína. Logisticky náročné, ale musí se to zvládnout. V sobotu dopoledne od 10:00 se na našem stadionu odehraje utkání extraligy mladších žáků mezi RMSK Cidlina a Bohemian Praha 1905. V týmu Cidliny se tradičně představí řada chlumeckých hráčů.

PÁ 18:00 muži C CHLUMEC - KOSIČKY

SO 10:00 U12 a U13 RMSK CIDLINA - BOHEMIANS 1905

SO 9:30 U9B okresní přebor Skřivany

SO 10:15 muži A JABLONEC B - CHLUMEC

SO 14:00 muži B JIČÍN - CHLUMEC

NE 10:00 U15 VYSOKÁ - CHLUMEC

BÉČKO ZDOLALO LIBČANY A NA JAŘE JE STÁLE BEZ PROHRY!

FK CHLUMEC B - SK LIBČANY  3:2 (3:0)

Branky: 26. Pánek, 30. Dvořák, 45. Dítě - 48. Buriánek, 90. Holubec

Rozhodčí: Miškař - Šnajdr, Kriegler - ŽK 4:5, ČK 0:0 110 diváků

Sestava: Kukal - Jelínek, Pánek, Tichý, Cholasta (55. Hajský) - Veselský (90. Divíšek), J. Labík, J. Kučera, Jansa - Dítě (90. Hubený), Dvořák (82. Kříž)

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): První půle byla dle našich představ, využili jsme dvě standartky a Pánek s Dvořákem byli na svých místech, třetí branku přidal v závěru svým typickým způsobem Díťě. Zkušené a dobře hrající hosty držela na distanc dobrá defenzivní činnost celého mužstva. Druhé dějství jsme si zkomplikovali rychle inkasovanou brankou, neproměněním tutovek a rozdílovým gólem v 94.,přesto jsme zvládli zápas za cenné 3 body. Majáles nás stál asi méně sil, personální propojení s C se stupňuje. Rozhodčí dnes opět v topu!

František Bárta (SK Libčany): Remízový zápas. Domácí nás předčili pouze v efektivitě zakončení a kadenci pokynů z lavičky.

Z TĚŽKÉ BITVY S MOSTEM BEREME BOD!

FK CHLUMEC - FK BANÍK MOST 0:0

Karty: ŽK: 40. Bastin (CCN), 58. Doležal (CCN), 66. Ordelt (CCN), 69. Čáp (CCN), 78. Vaníček (CCN) – 56. Elad (MOS), 61. Petržílka (MOS), 86. Novotný (MOS)

ČK: 65. Bastin (CCN)

FK Chlumec nad Cidlinou: Ordelt – T. Labík, Zeman, Bastin, Finěk, Kopáč, Soukeník, Vaníček (80. Strasser), Veselka (K), Doležal, Čáp (90. J. Labík)
Náhradníci: Brát – Ludvík, Tichý, Dvořák

FK Baník Most - Souš: Lichtenberg – Cibulka, Novotný, Marhoul, Novický, Stradins, Petržílka, Elad, Pátek (K), Radba, Hadinec

Náhradníci: Kosinský – Gluski, Štefko, Rjaska, Jacobovici, Kubeš, Bína
Trenér: Miloš Sazima

Rozhodčí: Melničuk – Šmat, Makovec

Diváci: 192

PROGRAM VÍKENDU 20-21.4.

Před námi je další víkend a i když počasí nebude bůhvíjaké, tak fotbalový kolotoč jede dál!! Navíc neděle by měla být bez deště a tak se obav můžete přijít podívat na chlumecký stadion, kde nejprve dopoledne hostí A muži soupeře z Mostu a po obědě hraje béčko s Libčany. Áčko má za sebou sérii tří proher a s Mostem ji budou chtít určitě přerušit. Ale nečeká nás nic lehkého. Náš soupeř je na čtvrtém místě tabulky, získal o 11 bodů víc než my a jako hlavní trenér jej vede Miloš Sazima, který ještě na jaře působil v našem klubu. Takže nás čeká určitě zajímavé utkání. Béčko bude chtít prodloužit jarní sérii bez prohry a C muži zajíždí k těžkému utkání do Nové Paky.

VÝSLEDEK VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

Fotbalový klub v Chlumci nad Cidlinou oznamuje výsledek výběrového řízení na pronájem restaurace na stadionu od 1.7. 2024.

Vítězem výběrového řízení se stala paní Jitka Matějková z Chlumce nad Cidlinou.

Všem účastníkům výběrového řízení děkujeme za kvalitní nabídky.

Martin Firbacher

předseda FK Chlumec nad Cidlinou

BÉČKO VEZE VŠECHNY BODY Z JAROMĚŘĚ

FK JAROMĚŘ - FK CHLUMEC B  1:2 (0:1)

Branky: 85. Prokš - 2. Jansa, 70. Labík

Rozhodčí: Poláček – Pečinka, Robovský - ŽK 0:2, ČK 0:0, 150 diváků

Sestava: Kukal - Cholasta (90. Hajský), Pánek, Tichý, Jelínek - Veselský, J. Kučera, Labík, Jansa - Dítě (82. Kříž), Dvořák (85. Divíšek)

V přátelské atmosféře se v Jaroměří hrál nadprůměrný zápas krajského přeboru k jehož kvalitě přispěla obě mužstva. Hned v úvodu se dostal do úniku Ondra Jansa a s přehledem otevřel skóre utkání. Domácí se zhruba od patnácté minuty oklepali a začali se tlačit více před naši branku, ale všechny jejich nebezpečné situace vyřešila naše pevná defenziva. Na naší straně se ve velké šanci ocitnul Vašek Dvořák, ale levačkou přestřelil.

Začátek druhé půle byl v naší režii. V obrovské šanci se ocitnul Kuba Veselský, ale skvělý zákrok domácího brankáře Červenky udržel naděje domácích na dobrý výsledek. V 70. min, ale už ani on nestačil na střelu Honzy Labíka, kterou zvýšil na 2:0 pro náš tým. Domácí snížili pěknou střelou pět minut před koncem a v hektickém závěru, kdy domácí kopali řadu standartních situací, jsme i s pomocí několika skvělých zákroků Ládi Kukala, cennou výhru udrželi!!

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Vítězství, kterého si nesmírně vážíme, nás stálo spoustu sil a dosáhli jsme ho kolektivním výkonem. Rychlá branka nám pomohla ke klidu, domácí velmi dobře kombinovali, jejich technický tým nám několikrát zle zatopil, ale kompaktnost, dobrá obrana, golman a štěstí nám nulu udrželo. Druhou půli jsme začali dobře, drželi jsme míč a přidali druhý gól, ale únava a drtivý tlak domácích v závěru vedl ke snížení. Naštěstí jsme konec zvládli a tři body z podzimu jsou zpět v Chlumci. Skvělý výkon rozhodčích z PUKFS.

Miloš Exnar (trenér FK Jaroměř): Inkasovali jsme z první soupeřovy akce. Bohužel se nám nepodařilo do poločasu vyrovnat. Po změně stran se pokračovalo v divácky atraktivním fotbalu. Hosté dnes byli šťastnějším týmem a vrátili nám podzimní prohru.