Upravit stránku

Na fotbal netradičně už v pátek

KP mužů

FK Chlumec - FK Jaroměř

pátek 19.4. 17:00

Asistent trenéra Kycelt, si po zápase v Rychnově postěžoval na špatnou práci hráčů v týdnu. Vezmou si jeho slova k srdci? Zapomenou hráči na první jarní porážku? Jak se týmu povede bez nejlepšího jarního střelce Labíka? Tak na tyto otázky nám odpoví páteční sváteční odpoledne.

Přijďte kluky povzbudit.

 

OP mužů

FK Chlumec B - Dohalice

neděle 21.4. 17:00

Parádní zápas v Myštěvsi přidělal příjemné starosti trenérovi Hladikovi. Dá znovu šanci  "mladým puškám" , nebo vrátí do sestavy zkušené hráče, kteří z různých důvodů zápas vynechali? Po posledních výkonech musí naši hráči přijmout v tomto zápase roli favorita. Jak se této role zhostí?

 

KS U19

Kunčice - FK Chlumec

sobota 20.4. 14:00

Dorostenci zajíždí na hřiště do Kunčic  a chtěli by navázat na poslední kvalitní výkony a potvrdit pozici lídra Krajské soutěže.

 

Prohra je i odraz práce hráčů v týdnu, která nebyla vůbec dobrá

Rychnov n.K - FK Chlumec

                 1:0  ( 0:0)

 

sestava:

Kukal- Dušek,Homoláč,Jánský (74.Kycelt Vojtěch),Vopátek,Labík,Kučera M,(74.Cholasta),Novotný(81.Šusta)Kučera J,Kosař ,Staněk Petr (46.Feichtinger Pavel)

 

Václav Brůžek, předseda (domácí):
Jarní forma obou týmů slibovala zajímavý fotbal, což se i potvrdilo. My jsme byli přeci jenom aktivnější a šli jsme díky Počtýnskému do vedení. Závěr utkání ovlivnilo vyloučení na straně hostí, ale naše pozorná obrana s neprůstřelným Holoubkem v brance, všem akcím soupeře odolala. Škoda nevyužitých brejkových akcí za stavu 1:0. Nicméně žádné drama se nekonalo a velice potřebné vítězství jsme s přehledem uhájili. Pochvala všem hráčům za obrovskou bojovnost a nasazení.

Petr Kycelt, asistent trenéra (hosté):
Viděli jsme remízový zápas s minimem šancí, ve kterém jsme se domácím zbytečně přizpůsobili a místo kombinace jsme zbytečně nakopávali míče. O všem rozhodla jedna standartka a vyloučení Labíka. Prohra je i odraz práce hráčů v týdnu, která nebyla vůbec dobrá. Bez tréninku to prostě nejde. Čekají nás klíčové domácí zápasy a v nich se chceme prezentovat určitě lépe než dnes.

Krajský přebor ml. přípravek

FK Chlumec/ RMSK Cidlina - Jičín  33:7

FK Chlumec/ RMSK Cidlina -Náchod  35:7

 

David Branský:

Dnes jsme odehráli první jarní kolo v Jičíně, kde jsme v kooperaci s RMSK Cidlina nastoupili k utkáním proti týmům Jičína a Náchoda. V námi odehraných vítězných poločasech jsme předvedli hezký kombinační fotbal, kdy jsme nastříleli 37 gólů a pouze 2 inkasovali.

Sestava:

Vilgoš R., Vilgoš M., Heger, Hubáček, Vlášek, Pilař, Stejskal, Branský.

 

Výkon hostů byl zklamáním

U19

FK Chlumec - Rudník

            14:0 (6:0)

Branky:

Kříž 4, Kárník 3, Šimák 2, Tichý, Heger L., Heger M., Hajský, Kardoš

Sestava:

Vlk, Tichý, Heger L., Feichtinger, Jelínek, Jansa, Kárník, Cholasta, Heger M., Kříž, Šimák, Hajský, Mandát, Mrhal, Kardoš

 

Michal Jansa:

Co k tomuto zápasu dodat. Soupeř dorazil 15 minut před začátkem a to už bylo podezřelé. Výkon týmu z Rudníku, který přijel oslaben dle vyjádření trenéra o 6 hráčů základní sestavy, byl pro nás velkým zklamáním. Čekali jsme vyrovnaný zápas jako na podzim v Rudníku. A tak 14 gólu v síti soupeře je ještě milosrdné, šancí bylo i na větší brankový rozdíl. 6 hráčů pak odjelo na zápas B-týmu do Myštěvse, který skončil 7:4 pro naše barvy. A tak jsme si s Láďou Hegerem "vychutnali" 21 branek za sobotu!!!

Kdo nebyl, může litovat.

Myštěves - FK Chlumec B

             4:7  (1:2)

branky:

19" 78" 89"  Staněk

21" 69" Cholasta

47" 71"  Šusta

 

sestava:

Němec-Chaloupka L(64" Hajský) Šafránek ,Chaloupka R,Heger- Špás(58" Hubený) Feichtinger,Kycelt, Cholasta(83"Jansa) Šusta(75" Kárnik),Staněk

 

Na hřišti aktuálně druhého týmu OP, jsme vyběhli v omlazené sestavě a předvedli jsme velmi slušný výkon. V rozmezí 19" a 21" minuty jsme se dostali do dvougólového vedení a bohužel jsme nevyužili další šance, těsně před přestávkou jsme  po nedorozumění obrany a brankáře nechali domácí snížit a obávali se, co s námi udělá gól do šaten.Obavy rozprášil hned v první minutě druhého poločasu Šusta, který zvýšil na 1:3.

Domácí to ale nevzdali a využili toho, že naši střední záložníci si vybrali slabší čtvrthodinku a dokázali otočit na 4:3 a z domácího kotle se začalo ozývat pokřik "dejte jim bůra" .V tuto chvíli nás domácí ve středu pole začali přehrávat, ale naštěstí trenér Hladik  dokázal rychle a dobře reagovat střídáním a přeskupením postů a Cholasta nejprve vyrovnal a pak Šusta vyslyšel volání domácího kotle a přidal domácím jejich vysněného " bůra"

I když domácí měli pár náznáků šancí, tak od této chvíle naši hru opanovali a Staněk přidal další dva góly a zkompletoval si hattrick, i když velkou zásluhu na posledním gólu nesmíme upřít Kyceltovi, který se po zranění vrací do skvělé formy.

Z pohledu fanouška musím zopakovat , že kdo nebyl na tomto zápase, tak může litovat.

Díky borci a těším se na další zápas.

L. Heger

 

 

 

 

 

 

Na domácím hřišti jen dorost

O následujícím víkendu se na domácím hřišti představí jen dorost.

KS U19

FK Chlumec - TJ AVON Rudník

sobota 13.4. 11:30

Naši dorostenci zatím jasně dominují soutěži. V minulém kole rozstříleli Hostinné 6:0, když všechny branky padly až v druhém poločase.

V tabulce mají osmibodový náskok před druhou Dobruškou a zápas k dobru. Na podzim vyhráli v Rudníku 1:4

 

OP mužů

Myštěves - FK Chlumec B

sobota 13.4. 17:00

Béčku se málem povedl dokonalý obrat v domácím zápase s favoritem z Třebše, když už kluci 0:2 prohrávali, ale povedlo se jim vyrovnat a jen malý kousek a praporek pomezního zabránil v tom, aby všechny body zůstaly v Chlumci.

V sobotu je čeká další z favoritů soutěže. Podaří se jim navázat na dobrý výkon?

 

KP mužů

Rychnov n.K - FK Chlumec A

neděle 14.4. 17:00

Naši borci navlékli další záchranářský korálek a vybojovali tři body proti nepříjemnému soupeři z Bělohradu, v neděli je čeká další těžký kalibr. Domácí Rychnov nadělil pět gólů Jaroměři a poslal do Chlumce jasný vzkaz, že to nebudeme mít v žádném případě jednoduché. Kluci však jedou na vítězné vlně a všichni si přejeme, aby  jsme i po zápase v Rychnově byli spokojeni.

 

 

Další krůček k záchraně

FK Chlumec - L. Bělohrad

               5:1   (1:0)

 

branky:

15" Kučera Jiří (Pokutový kop)
52" Labík Jan
55" Kučera Jiří
74" Jan Labík (Pokutový kop)
86" Kučera Miroslav

 

fotoreporáž Radky Něměčkové

 

Petr Kycelt, asistent trenéra (domácí):
Výsledek vypadá jednoznačně, ale bylo pro nás hodně těžké překonat bělohradský blok, který byl až do stavu 2:0, hodně pevný. V některých fázích jsme nebyli dostatečně trpěliví a zbytečně kazili předfinální fázi. I přes to všechno jsme moc rádi, že jsme zápas zvládli a udělali další krůček k záchraně. Ještě nás čeká, ale dlouhá cesta. Děkuji všem hráčům i fanouškům.
 
Tomáš Marek, trenér (hosté):
Chlumec byl jednoznačně lepším týmem. Už od začátku předváděl svoji kvalitu a zatlačil nás na naší polovině. Nás může mrzet, že tři branky z pěti Chlumec vstřelil díky naší nevyzrálosti, laksnosti nebo nedisciplinovanosti.

Dorost opět nezaváhal

Tatran Hostinné - FK Chlumec

                      0:6  (0:0)

branky:

Kříž 4x, Tichý, Cholasta

Sestava: Vlk- Jelínek,Tichý-Heger L, Feichtinger- Heger M,Kárnik,Cholasta (C),Jansa- Kříž, Šimák - Mandát, Mrhal, Kardoš

Michal Jansa:
Dnešní zápas byl o dobývání branky Hostinného a překonání jejich ofside systému. Prvních 20 minut jsme si na to zvykali, dalších 25 minut už se nám to vcelku dařilo překonat, avšak vytvořené gólové příležitosti zůstali nevyužity. Druhý poločas jsme soupeře zatlačili do defenzívy a konečně se nám podařilo vstřelit branky. Dnes jsme zaslouženě vyhráli i zásluhou velmi dobře pracující obrany, brankář Vlk si bohužel moc nezachytal 😭. Zápas s přehledem odřídil hlavní rozhodčí Lukeš.

bod s favoritem

FK Chlumec B - Třebeš B

                   2:2  (0:1)

 

branky:  Bráborec 2x

 

sestava:

Němec - Heger, Chaloupka,Janda, Beneš - Cholasta(46" Appl),Myška,Hubený(46" Šafránek),Janský(69" Janský)  - Šusta, Bráborec

 

 

Jaroslav Koza:

V prvním poločase byla hra vyrovnaná od vápna k vápnu a když jsme si vytvořily nějaké šance ,tak jsme je nedokázali proměnit. Bohužel hosté dokázali z protiútoku dát vedoucí branku.

Ve druhém poločase byla hra neurovnaná do druhé branky v naší síti. Od tohoto okamžiku začali naši hráči mít navrch a v 75. Bráborec snížil na 1:2 a v 80. znovu Bráborec  srovnal stav zápasu na 2:2. Do konce zápasu jsme měli několik šancí, ale bez gólového efektu, před zápasem jsme brali bod ,po konci jsme litovali, že nejsou tři . Nejlepší u nás jednoznačně Bráborec

 

Nahoru