Upravit stránku

Souhrn prvního víkendu pohárových zápasů

JAKO CUP


Lhota p.L. - FK Chlumec C 2:2 (1:1)
br.: 19" Hubený , 77" Heger L.
sestava: Němec - Hajský,Chaloupka L,Chaloupka R,Jelínek - Kárník - Heger M,Hubený(29" Jansa), Heger L , Motyčka (70" Kardoš) - Appl
 

Ladislav Heger: V úvodu prvního poločasu bylo naše mladé mužstvo lepším týmem a zaslouženě jsme se dostali do vedení a po té ještě neproměnili další šance. Domácí postupně hru vyrovnali a v 25" vyrovnali i skóre. Trenér Chaloupka musel kvůli zranění střídat Hubeného, po tomto střídání převzali větší iniciativu domácí. Druhý poločas byl atraktivnější a my jsme se dostali po krásné kombinaci do vedení, ale soupeř okamžitě vyrovnal po nedůrazně bráněné standartní situaci. Na to že se hrálo po dlouhé době jsme viděli náš solidní výkon.

BÉČKO ZVLÁDLO ÚVOD POHÁRU

AGRO CUP
 
L. BĚLOHRAD - FK CHLUMEC B 1:2(0:1)
br: Hartman, Staněk
 
Kukal - Šafránek, Prouza, Tichý, M. Kučera - Hartman, Pilař, Sedláček, Kycelt, V. Doležal - Staněk
 
V úvodním utkání AGRO CS poháru zvítězili naši hráči na hřišti Lázní Bělohrad.
 
Tomáš Hrabík, trenér FK: Dnes jsme viděli oboustranně velmi solidní utkání ve kterém jsme předvedli řadu pohledných kombinací. Na to, že to byl první zápas po delší pauze, tak to nebylo špatné. O výhře jsme rozhodli ve druhé půli, kdy jsme byli lepší. Stále nejsme kompletní, věřím, že do příštího utkání naskočí i další hráči.

Remíza po nadějném výkonu

JACO CUP
 
Lhota p.L. - FK Chlumec C
              2:2 (1:1)
19" Hubený , 77" Heger L.
sestava:
Němec - Hajský,Chaloupka L,Chaloupka R,Jelínek - Kárník - Heger M,Hubený(29" Jansa), Heger L , Motyčka (70" Kardoš) - Appl
 
V úvodu prvního poločasu bylo naše mladé mužstvo lepším týmem a zaslouženě jsme se dostali do vedení a po té ještě neproměnili další šance. Domácí postupně hru vyrovnali a v 25" vyrovnali i skóre. Trenér Chaloupka musel kvůli zranění střídat Hubeného, po tomto střídání převzali větší iniciativu domácí. Druhý poločas byl atraktivnější a my jsme se dostali po krásné kombinaci do vedení, ale soupeř okamžitě vyrovnal po nedůrazně bráněné standartní situaci. Na to že se hrálo po dlouhé době jsme viděli náš solidní výkon.

V SOBOTU KONEČNĚ NA FOTBAL, PŘIJĎTE FANDIT!

SOBOTA 10:15 FK CHLUMEC A - MFK TRUTNOV
 
Víte co znamená číslo 215? Přesně tolik dní to bude v sobotu od posledního utkání, které naši hráči sehráli na chlumeckém hřišti. V listopadu jsme zde hostili béčko Liberce a po dlouhé pauze nás čeká konečně domácí zápas. V rámci letního poháru AGRO CS se na našem hřišti představí divizní MFK Trutnov. Co k utkání říká náš trenér Honza Kraus:" Na utkání se moc těšíme. Trénujeme už tři týdny a jsme rádi, že konečně můžeme hrát. Bereme to samozřejmě jako přípravu, ale hrajeme doma a určitě chceme vyhrát a potěšit naše fanoušky!!!
 
Věříme, že i našim příznivcům fotbal chyběl a v sobotu se přijdou podívat. Kapacita stadionu je na sobotu určena na 300 diváků, tak přijďte včas. Vstupné na všechny zápasy letního poháru je symbolických 20 Kč. Občerstvení, včetně klobás i steaků, bude také připraveno. Těšíme se na vás!!!

Červnové turnaje rozlosovány

Příští sobotu začínají přípravné turnaje AGRO CUP a JAKO CUP pro všechny tři naše týmy dospělých. Zapojí se také dorostenci, kteří budou doplňovat C muže. Známe už termíny utkání všech tří týmů. Čekáme jen na potvrzení zápasu céčka se Stěžery.
 
SO 30.5. 10:15 CHLUMEC A - TRUTNOV
SO 30.5. 17:00 L. BĚLOHRAD - CHLUMEC B
SO 30.5. 17:00 LHOTA p.L. - CHLUMEC C
 
SO 6.6. 17:00 NÁCHOD - CHLUMEC A
NE 7.6. 16:00 ROUDNICE B - CHLUMEC C
 
ST 10.6. 17:00 CHLUMEC A - FC HK B
 
SO 13.6. 10:15 CHLUMEC A - DVŮR KRÁLOVÉ
SO 13.6. 13:00 CHLUMEC B - RMSK NOVÝ BYDŽOV
NE 14.6. 16:00 CHLUMEC C - DOHALICE
 
UT 16.6. 18:00 CHLUMEC B - HOŘICE
 
?? 17:30 CHLUMEC C - STĚŽERY
 
SO 20.6. 15:00 JIČÍN - CHLUMEC B
SO 20.6. 17:00 MALŠOVA LHOTA - CHLUMEC C

Tréninkový režim začíná od středy

Od středy 13.5. se znovu rozbíhá tréninková činnost všech našich týmů. Zatím to bude bez šaten a za dodržování přísných pravidel. I přesto je skvělé, že už konečně můžeme na hřiště!! Těšíte se také??
ROZPIS TRÉNINKOVÝCH JEDNOTEK NA STADIÓNU FK CHLUMEC – KVĚTEN 2020:
 
Mini přípravka – čtvrtek 17:00 – malá umělka
Mladší přípravka – úterý, čtvrtek 17:00 – dětské hřiště
Starší přípravka – pondělí, středa 17:30 – hř. č. 2/hř.č.1
Mladší žáci – úterý, čtvrtek 17:00 – hř. č.2.
Dorost – úterý, pátek 18:00 hř. č.1/hř. č.2
Muži B, C – úterý, pátek 18:00 hř. č.1/hř. č.2
Muži A – pondělí, pátek 16:00 hř. č.2/hř. č.1.
Stará garda – středa 18:00 hř. č..2
 
1 Hráči přijedou již oblečení na trénink. Okamžitě po tréninku opět nastoupí do auta a odjedou. Nebudou k dispozici kabiny ani sprchy. Budou k dispozici pouze veřejné WC (včetně dezinfekčních prostředků)
2. Trenéři po svém tréninku zajistí dezinfekci pomůcek (mety, tyče, kruhy, malé branky, švihadla, medicinbaly atd.)
3. Hráči si povinně nosí vlastní pití!! Není možné pít ze společných lahví!!
4. Dodržujte pravidla!!!

Přípravný kemp mladých fotbalistů

V létě se bude v našem areálu FK a přilehlém areálu na koupališti pořádat přípravný kemp mladých fotbalistů - ročník 2009 - 2012. Více informací v pozvánce a přihlášce.

 

Nahoru