Upravit stránku

BÉČKO ZDOLALO LIBČANY A NA JAŘE JE STÁLE BEZ PROHRY!

FK CHLUMEC B - SK LIBČANY  3:2 (3:0) 

Branky: 26. Pánek, 30. Dvořák, 45. Dítě - 48. Buriánek, 90. Holubec

Rozhodčí: Miškař - Šnajdr, Kriegler - ŽK 4:5, ČK 0:0 110 diváků

Sestava: Kukal - Jelínek, Pánek, Tichý, Cholasta (55. Hajský) - Veselský (90. Divíšek), J. Labík, J. Kučera, Jansa - Dítě (90. Hubený), Dvořák (82. Kříž)

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): První půle byla dle našich představ, využili jsme dvě standartky a Pánek s Dvořákem byli na svých místech, třetí branku přidal v závěru svým typickým způsobem Díťě. Zkušené a dobře hrající hosty držela na distanc dobrá defenzivní činnost celého mužstva. Druhé dějství jsme si zkomplikovali rychle inkasovanou brankou, neproměněním tutovek a rozdílovým gólem v 94.,přesto jsme zvládli zápas za cenné 3 body. Majáles nás stál asi méně sil, personální propojení s C se stupňuje. Rozhodčí dnes opět v topu!

František Bárta (SK Libčany): Remízový zápas. Domácí nás předčili pouze v efektivitě zakončení a kadenci pokynů z lavičky.

Z TĚŽKÉ BITVY S MOSTEM BEREME BOD!

FK CHLUMEC - FK BANÍK MOST 0:0

Karty: ŽK: 40. Bastin (CCN), 58. Doležal (CCN), 66. Ordelt (CCN), 69. Čáp (CCN), 78. Vaníček (CCN) – 56. Elad (MOS), 61. Petržílka (MOS), 86. Novotný (MOS)

ČK: 65. Bastin (CCN)

FK Chlumec nad Cidlinou: Ordelt – T. Labík, Zeman, Bastin, Finěk, Kopáč, Soukeník, Vaníček (80. Strasser), Veselka (K), Doležal, Čáp (90. J. Labík)
Náhradníci: Brát – Ludvík, Tichý, Dvořák
Trenér: Tomáš Hrabík

FK Baník Most - Souš: Lichtenberg – Cibulka, Novotný, Marhoul, Novický, Stradins, Petržílka, Elad, Pátek (K), Radba, Hadinec 

Náhradníci: Kosinský – Gluski, Štefko, Rjaska, Jacobovici, Kubeš, Bína
Trenér: Miloš Sazima

Rozhodčí: Melničuk – Šmat, Makovec

Diváci: 192

PROGRAM VÍKENDU 20-21.4.

Před námi je další víkend a i když počasí nebude bůhvíjaké, tak fotbalový kolotoč jede dál!! Navíc neděle by měla být bez deště a tak se obav můžete přijít podívat na chlumecký stadion, kde nejprve dopoledne hostí A muži soupeře z Mostu a po obědě hraje béčko s Libčany. Áčko má za sebou sérii tří proher a s Mostem ji budou chtít určitě přerušit. Ale nečeká nás nic lehkého. Náš soupeř je na čtvrtém místě tabulky, získal o 11 bodů víc než my a jako hlavní trenér jej vede Miloš Sazima, který ještě na jaře působil v našem klubu. Takže nás čeká určitě zajímavé utkání. Béčko bude chtít prodloužit jarní sérii bez prohry a C muži zajíždí k těžkému utkání do Nové Paky.

SO 9:00 U9 krajský přebor v Hlušicích

SO 10:00 muži C NOVÁ PAKA - CHLUMEC

SO 10:00 U15 CHLUMEC - JIČÍN hř. Klamoš

NE 9:00 U13 krajský přebor v Náchodě

NE 10:00 U11 krajský přebor v Hlušicích

NE 10:15 muži A CHLUMEC - MOST

NE 14:00 muži B CHLUMEC - LIBČANY

NE 14:30 U9B okresní přebor v Nepolisech

VÝSLEDEK VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

Fotbalový klub v Chlumci nad Cidlinou oznamuje výsledek výběrového řízení na pronájem restaurace na stadionu od 1.7. 2024.

Vítězem výběrového řízení se stala paní Jitka Matějková z Chlumce nad Cidlinou.

Všem účastníkům výběrového řízení děkujeme za kvalitní nabídky.

 

Martin Firbacher

předseda FK Chlumec nad Cidlinou

BÉČKO VEZE VŠECHNY BODY Z JAROMĚŘĚ

FK JAROMĚŘ - FK CHLUMEC B  1:2 (0:1) 

Branky: 85. Prokš - 2. Jansa, 70. Labík

Rozhodčí: Poláček – Pečinka, Robovský - ŽK 0:2, ČK 0:0, 150 diváků

Sestava: Kukal - Cholasta (90. Hajský), Pánek, Tichý, Jelínek - Veselský, J. Kučera, Labík, Jansa - Dítě (82. Kříž), Dvořák (85. Divíšek)

V přátelské atmosféře se v Jaroměří hrál nadprůměrný zápas krajského přeboru k jehož kvalitě přispěla obě mužstva. Hned v úvodu se dostal do úniku Ondra Jansa a s přehledem otevřel skóre utkání. Domácí se zhruba od patnácté minuty oklepali a začali se tlačit více před naši branku, ale všechny jejich nebezpečné situace vyřešila naše pevná defenziva. Na naší straně se ve velké šanci ocitnul Vašek Dvořák, ale levačkou přestřelil.

Začátek druhé půle byl v naší režii. V obrovské šanci se ocitnul Kuba Veselský, ale skvělý zákrok domácího brankáře Červenky udržel naděje domácích na dobrý výsledek. V 70. min, ale už ani on nestačil na střelu Honzy Labíka, kterou zvýšil na 2:0 pro náš tým. Domácí snížili pěknou střelou pět minut před koncem a v hektickém závěru, kdy domácí kopali řadu standartních situací, jsme i s pomocí několika skvělých zákroků Ládi Kukala, cennou výhru udrželi!!

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Vítězství, kterého si nesmírně vážíme, nás stálo spoustu sil a dosáhli jsme ho kolektivním výkonem. Rychlá branka nám pomohla ke klidu, domácí velmi dobře kombinovali, jejich technický tým nám několikrát zle zatopil, ale kompaktnost, dobrá obrana, golman a štěstí nám nulu udrželo. Druhou půli jsme začali dobře, drželi jsme míč a přidali druhý gól, ale únava a drtivý tlak domácích v závěru vedl ke snížení. Naštěstí jsme konec zvládli a tři body z podzimu jsou zpět v Chlumci. Skvělý výkon rozhodčích z PUKFS.

Miloš Exnar (trenér FK Jaroměř): Inkasovali jsme z první soupeřovy akce. Bohužel se nám nepodařilo do poločasu vyrovnat. Po změně stran se pokračovalo v divácky atraktivním fotbalu. Hosté dnes byli šťastnějším týmem a vrátili nám podzimní prohru.

VYSOKÁ PROHRA V ŽIVANICÍCH! SOKOL ŽIVANICE - FK CHLUMEC

TJ SOKOL ŽIVANICE - FK CHLUMEC  5:1 (3:0)

Branky: 5. Staněk, 27. Petrus, 41. Kopecký (pen.), 57. Kopecký, 75. Langr – 72. Finěk

Karty: 90+1. Buriánek (ZIV) – 40. Brát (CCN)

TJ Sokol Živanice: Zíma – Spěvák, Staněk, Buriánek, Nikodém (84. Zvěřina), Petrus (84. Pilný), Hajník, Polák (87. D. Pánek), Langr (C), Svoboda, Kopecký (76. Holec)
Náhradníci: Bartaloš – F. Pánek, Chocholatý.
Trenér: Jiří Krejčí

.FK Chlumec nad Cidlinou: Brát (46. Ordelt) – Labík, Zeman (64. Vaníček), Veselka (C) (64. Ludvík), Řezníček (76. Rudavskyi), Bastin, Finěk, Kopáč, Soukeník, Doležal (64. Strasser), Čáp
Trenér: Tomáš Hrabík

Rozhodčí: Raplík – Mach, Fojtík

Diváci: 220

Tomáš Hrabík (trenér FK Chlumec): Zcela zasloužená výhra domácích, kteří byli dnes lepší téměř ve všem. Navíc jsme jim řadu branek darovali jak na podnose a my se na gól strašně nadřeme. Příští týden proti Mostu se musíme prezentovat úplně jinak!

PROGRAM VÍKENDU 13-14.4.

Tradičně bohatý zápasový program nabízí nadcházející víkend. Většina našich týmů hraje na hřištích soupeřů, doma se představí jen C muži, kteří v sobotu dopoledne hostí nedaleké Nepolisy. Áčko zajíždí, k tradičnímu soupeři, do Živanic a bude chtít určitě napravit domácí ztrátu s pardubickými mladíky. B muži se představí v neděli v Jaroměři a určitě chtějí přerušit svoji remízovou sérii. Zajímavý bude jistě i duel starších žáků, kteří se představí na půdě silného Vrchlabí.

SO 9:00 U13 krajský přebor v Solnici

SO 9:00 U11 krajský přebor Třebeš

SO 10:00 U11B ČERNILOV - CHLUMEC

SO 10:00 U9 krajský přebor Nové Město n. M.

SO 10:00 U9B DOBŘENICE - CHLUMEC

SO 10:00 U17 CHLUMEC - MALŠ. LHOTA hř. Lovčice

SO 10:15 muži C CHLUMEC - NEPOLISY

SO 16:30 muži A ŽIVANICE - CHLUMEC

NE 12:15 U15 VRCHLABÍ - CHLUMEC

NE 17:00 muži B JAROMĚŘ - CHLUMEC

ZE SKŘIVAN VEZEME BOD

TJ SLAVOJ SKŘIVANY - FK CHLUMEC C  1:1 (1:0)

Branky: 18. Vysuček - 73. Jelínek

Sestava: Němec - Hajský, Vopátek (46. Tichý), Kučera M., Divíšek - Jansa, Šafránek (46. Mlynář), Hubený, Heger L. (70. Cholasta), Věříš (70. Věříš) - Kříž

Rozhodčí: Lukes – Nývlt, Bečvář - ŽK 1:2, ČK 0:0, 135 diváků 

BÉČKO POKRAČUJE V REMÍZOVÉ SÉRII

FK CHLUMEC B - SK TÝNIŠTĚ n. O.  1:1 (1:1) 

Branky: 40. Dvořák - 21. Voda

Rozhodčí: Prušinovský – Tryzna, Buchta - ŽK 4:5, ČK 0:1 (35. Kadavý), 110 diváků

Sestava: Kukal - Cholasta, Pánek, Tichý, Jelínek - Veselský (61. Jansa), Pilař (28. Dítě), J. Kučera, Labík, Ludvík (61. Kříž) - Dvořák (61. Heger M.)

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Několik proměnných, které daly ráz dalšímu smírnému utkání-lehce inkasovaný gól, zranění kapitána, vyloučení soupeře, stereotypní hra do plných, nedostatek náběhů z druhé vlny, tristní standartky a žalostná koncovka-zápas prostě dnes neměl tempo. Stáváme se remízovým králem jara, radost z toho nemáme, ale za hráči stojím, i když jsem hodně kritický. Musíme být trpěliví, pracovat s koncovkou na tréninku a zlomit další zápasy do vítězného konce. Pozitivum na závěr-na jaře jsme stále neporažení...

Petr Liška (SK Týniště n. O.): Do Chlumce jeli s cílem bodovat. Ujali jsme se vedení, pak ale přišla ČK. Bohužel jsme do poločasu inkasovali. Ve druhém poločase jsme organizovaně bránili a hráli na brejky. Jeden se nám povedl - šli jsme sami na branku, bohužel jsme gól nedali. Hoste měli tlak, ale bez jasných vyložených šancí a tak utkání dospělo k remíze. Utkání hráče stalo spousty sil, hrábli si na dno a ukázali charakter. Při troše štěstí jsme mohli i vyhrát, ale zase jsme ustáli tlak dom. a bod pokorně a spokojeně bereme.

PARDUBICE SI VEZOU Z CHLUMCE VŠECHNY BODY

FK CHLUMEC - FK PARDUBICE B  1:2 (1:2)

Branky: 31. Kopáč – 13. Miláček, 45+2. Brož

Karty: 76. Rudavskyi (CCN), 85. Ludvík (CCN), 90+3. Čáp (CCN) – 90+4. Šmíd (PCB)

FK Chlumec nad Cidlinou: Brát – Finěk, Rudavskyi, Kopáč (88. Strasser), Řezníček, Soukeník, Veselka (C) (51. Zeman), Labík, Bastin, Doležal (63. Ludvík), Čáp
Náhradníci: Ordelt – Vaníček, Dvořák
Trenér: Hrabík T.

FK Pardubice B: Šmíd – Svatoš, Svoboda (84. Tecl), Halász, Lupač, Jarkovský (C), Machů, Suleiman (78. Jindra), Pandula, Miláček (78. Brychnáč), Brož (62. Sedláček)
Náhradníci: Šimůnek
Trenér: Němeček P.

Rozhodčí: Nenadál – Papežík, Klír

Diváci: 250

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti