Upravit stránku

STŘEDEČNÍ UTKÁNI SE DVOREM ZRUŠENO!!

Ve středu 2.6. se mělo naše A mužstvo utkat se soupeřem ze Dvora Králové. Hrát se, ale bohužel nebude. Ve Dvoře řeší personální problémy a oznámili nám, že k utkání nedorazí. Nejbližší utkání A mužstva je tedy v sobotu 5.6. od 10:15 v Novém Bydžově. V Chlumci na fotbal půjdeme také v sobotu, kdy od 14.00 hostí béčko Vysokou nad Labem.

CÉČKO DOKONALO ÚSPĚŠNÝ VÍKEND!!

 
CHLUMEC C - KOBYLICE
                  3:2(1:1)
 
br: Hubený, Staněk, Mlynář
 
Vlk- Hajský, Kycelt, Špás, Jansa - Motyčka, Staněk P. Doležal, Hubený- Holman, Kříž
střídali: Kardoš, Mlynář, Krčál, Hartman, Kárník, Tichý.
 
Po výhrách áčka a béčka, zvítězil i náš mladý C tým mužů, když porazil účastníka B třídy z Kobylic.
 
Láďa Heger(vedoucí týmu): Naše mladé mužstvo zaslouží pochvalu za bojovnost, která nás zdobila celý zápas ale proti zkušenějším soupeřům musíme nabrat herní praxi.. Spoustu věcí jsme řešili zbrkle a nezkušeně. Vyzdvihnout musíme tři krásně branky. Příští utkání hrajeme v pátek od 18:00 ve Stěžerech.

JASNÁ VÝHRA BÉČKA V HRADCI!!

 
LOKO HK - FK CHLUMEC B
             1:5(1:1)
 
br: Pilař z pen., L. Heger, Veselský, Jelínek, M. Kučera.
 
Němec - Cholasta, M. Kučera, Tichý, Jelínek - Veselský, Pilař, Šusta, Šafránek, L. Heger - Dvořák(46. Hajský).
 
Martin Firbacher(předseda FK): K utkání letního poháru jsme přijeli se zajímavým mixem hráčů. Vedle zkušených Pilaře, M. Kučery a Veselského se pohybovala spousta dorostenců a k vidění byla velmi zajímavá podívaná. Naši hráči byli dobře organizovaní a vyráželi k rychlým kontrům, které , ale zejména v první půli, neproměňovali. Po přestávce se naše koncovka zlepšila a utkání jsme dotáhli k zasloužené výhře. Velmi dobrý výkon podal Ondra Němec v naší brance, hodně znát byla kreativita Pavla Pilaře, spolehlivost Míry Kučery i rychlost Kuby Veselského. Vedle nich rostly i výkony našich mladých hráčů. Jen tak dál!!

DVA NAŠI ODCHOVANCI V REPREZENTACI!!

 
Dva chlumečáci, se objevili v nominacích mládežnických reprezentací. Filip Firbacher, v současnosti hráč druholigové Vlašimi, absolvuje soustředění reprezentace U 20, pod vedením trenéra Žiláka a Matěj Hodač Šrejber, jenž nastupuje za FC HK, je mezi náhradníky výběru U 19, který vede trenér Holoubek. Gratulace kluci!!

BRATŘI LABÍKOVÉ ZAŘÍDILI VÝHRU!!

FK CHLUMEC A - FK NÁCHOD
                   6:0(1:0)
br: T Labík 3, J. Labík 2, Havlena.
sudí Haleš - Stieber, Novotný
Petr - Novotný, Jarkovský, Krčál,Žahourek - Vaníček - Havlena, Kopač - T. Labík, Bastin, Kadlec
střídali: Vejr, J. Labík, Staněk, Tichý.
 
Jan Kraus(trenér FK Chlumec): Náš výkon byl lepší než ve středu v Trutnově. Hosté mohli utkání zdramatizovat na začátku druhé půle, ale poté už to byla jednoznačná záležitost. Dali jsme pěkné branky a věřím, že jsme potěšili diváky, kteří už konečně mohli přijít na stadion.
 
Ondřej Nejman(trenér FK Náchod): V první půli jsme ještě s domácími drželi krok. Po přestávce jsme nedali dvě šance a poté už nás domácí přehráli.

PROHRA ÁČKA V PŘEPEŘÍCH!

 
 
PŘEPEŘE - CHLUMEC A
            3:2(2:0)
br: T. Labík 2
 
Brát - Veselka, Jarkovský, Kadlec - Koubek, Kopač - Novotný, Havlena, T. Labík - Vejr
střídali: Žahourek, Hynek, Vaníček, Tichý .
 
Jan Kraus: Dnes jsme viděli utkání dvou rozdílných poločasů. V první půli byli domácí lepší, náš výkon nebyl vůbec dobrý. Ve druhé půli jsme sice rychle inkasovali, ale poté už se náš výkon zlepšil. Vedlo to ,ale jen ke dvěma brankám i když šance na vyrovnání jsme určitě měli. Z různých důvodů nám chyběli Havel, Bastin, J. Labík, Kycelt, J. Kučera a Brát. Další utkání hrajeme ve středu v Trutnově a v sobotu od 10:15 hostíme doma Náchod.

Představujeme Vám nového nájemce restaurace na hřišti

Fanoušci naší facebookové stránky už možná zaregistrovali změnu provozovatele restaurace na našem hřišti.

Restauraci převzal pan Jiří Bambas, který už dva roky úspěšně se svoji partnerkou Jitkou Matějkovou provozují  Kebab na  chlumeckém náměstí.

Jirka nás dnes nechal nahlédnout pod pokličku svého GRILL/PUBu a hned jsme ho vyzpovídali.

 

Jiří , po dnešní návštěvě zrekonstruované restaurace musím říct, že vypadá skvěle, představ nám co chceš návštěvníkům nabídnout.

Nabídnout chceme hlavně rychlost a kvalitu. Když jsem první myšlenky směroval co na fotbalovém hřišti k jídlu? Já jako dlouholetý fanoušek chci vždycky dobrou klobásu , studené a dobře natočené rychlé pivo 🙂. To bude základem. Další co chceme přinést je kompletní využití celého areálu. Můžete se těšit na sportovní přenosy.Celá rekonstrukce je připravená na rychlost prodeje .Jedna z věcí je chladící box na pivo, zahradní kuchyně.

 

               Určitě plánuješ otevření hned jak to vládní nařízení dovolí, už máš představu o otevírací době?

 

Otevírací doba bude určitě přes týden v časech kdy jsou tréninky a víkendy plánujeme prodloužené.Určitě při jakékoliv sportovní televizní příležitosti bude upravená otevíraci doba.

Plánuješ i nějaké akce mimo fotbalové utkání?

Plánů máme mnoho například : sportovní semináře , grilovací večery , hudební večery , dětský den... Můžeme slíbit že my jenom neslibujeme a všechny akce splníme. Kompletně chceme využít tento krásný areál.

 

Je něco, co by jsi chtěl na závěr vzkázat návštěvníkům?

Vzkaz je jednoduchý : Ať jsou všichni lidé zdraví , trpěliví a vydrží !!!! Budeme moc rádi když se s nimi budeme moc setkat na stadionu !

Jirko, děkuji Ti za rozhovor a ať se Vám na hřišti daří.

 

 

VŠECHNY NAŠE TÝMY UŽ TRÉNUJÍ. VE ČTVRTEK ZAHAJÍ I MINIPŘÍPRAVKA!!

VŠECHNY NAŠE TÝMY UŽ TRÉNUJÍ. VE ČTVRTEK ZAHAJÍ I MINIPŘÍPRAVKA!!
 
V minulém týdnu zahájili přípravu, téměř všechny naše týmy. Na dětech i dospělých byla vidět velká radost, že se opět můžou sejít na hřišti a trénovat. Ve čtvrtek 29.4. od 16:00 začne, na malé umělce našeho stadionu, trénovat také fotbalová školička nejmenších. Samozřejmě přijímáme do všech kategorií i nové zájemce o fotbal a pohyb. Bližší informace na tel.: 605814517 - Martin Firbacher.
Nahoru