Upravit stránku

LÁĎA KUKAL: CHCI SI ZAHRÁT S TÁTOU!!

V utkání s Vysokou nad Labem nás výrazně podržel strážce naší branky. Za stavu 0:1 chytil několik šancí soupeře a dal našemu týmu naději na obrat. A nebylo to poprvé!! Opora našeho týmu, kluk který celý život hraje jen v Chlumci a při zranění Radka Petra, dělá dvojku v ČFL. Penaltový specialista, který svými zákroky několikrát zarmoutil nejen bydžovského trenéra Petra Průchu. To je LÁĎA KUKAL!!

ŠKODA VYNUCENÉ PAUZY, VŠECHNY TÝMY VÍTĚZNĚ

VÝHRA V PARDUBICH ZNAMENÁ POSUN NA PRVNÍ MÍSTO TABULKY!!
 
FK PARDUBICE B - FK CHLUMEC 0:1(0:0)
 
Branky: 52. Čáp
 
FK Pardubice B:Letáček – Čelůstka, Nemešovský, Langedijk (62. Zelenka), Formáček, Kubart, Paixao, Sychra (46. Lee), Petráň, Huf, Vít.
 
FK Chlumec nad Cidlinou: Brát – Bastin (C) (84. Vejr), Žahourek, Kadlec, Čáp, Kučera (84. Vaníček), T. Labík (84. J. Labík), Veselka, Krčál, Kopáč, Hynek (72. Novotný).
Náhradníci: Kukal, J, Labík, Novotný, Vejr, Kycelt, Sedláček, Vaníček.
 
Rozhodčí:Pastyřík – Mudra, Hodek

TESTY V POŘÁDKU!! HRAJE SE!!

TESTY V POŘÁDKU!! HRAJE SE!!
 
INFORMACE PRO FANOUŠKY!
Na středeční pohárové utkání, třetího kola MOL Cupu s Teplicemi, které se hraje od 15:30, vydává klub tato opatření:

TENTO VÍKEND SE VYVEDL

ŽIVANICE - CHLUMEC 1:2(1:1)
 
Branky: 39. Kakrda – 32. Labík, 72. Havel
 
Karty:36. Langr (ZIV), 53. Polák (ZIV), 57. Zavřel (ZIV), 71. Kopecký (ZIV), 87. Spěvák (ZIV), 90+2. Frydrych (ZIV) – 75. Novotný (CCN), 80. Ćáp (CCN), 88. Kadlec (CCN)

TOMÁŠ LABÍK: STÁLE MÁME CO ZLEPŠOVAT

Tradiční opora našeho áčka, levý záložník Tomáš Labík, vstřelil v utkání s Duklou dvě branky. Celkem má v této sezóně na svém kontě už čtyři góly a je nejlepším střelcem našeho týmu. Po utkání nám odpověděl na pár otázek:

FOTBALOVÁ AKCE MŮJ PRVNÍ GÓL V CHLUMCI NAD CIDLINOU

Ve čtvrtek 24. září od 17:00 proběhne na chlumeckém fotbalovém stadiónu akce MŮJ PRVNÍ GÓL, kterou pořádá náš klub ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky v rámci Měsíce náborů. Pro děti budou připraveny různá stanoviště, kde si vyzkouší své pohybové dovednosti, vstřelí svůj první gól a na závěr obdrží odměny. Tak neváhejte a přijďte!! Těšíme se na vás!!
Nahoru