Upravit stránku

BÉČKO V ÚTERÝ S HOŘICEMI, AČKO VE STŘEDU S HK B

ÚTERÝ 18:00 CHLUMEC B - HOŘICE
 
Další utkání turnaje Agro CS sehrají naši hráči v úterý od 18:00 na našem hřišti. Po výhře v Bělohradě a prohře s Novým Bydžovem, k nám tentokráte zavítá tým Hořic. Náš tým nebude kompletní. Určitě v sestavě neuvidíme Dana Prouzu, Honzu Vopátka a Pavla Pilaře. Nad startem některých dalších visí otazník. Přesto věříme, že se zbytek týmu semkne a zabojuje o vítězství. Přijďte fandit našim klukům!!!

 

STŘEDA 17:30 CHLUMEC A - HK B

Odložené utkání našeho ačka s hradeckým béčkem se uskuteční tuto středu 17.6. Čas výkopu je 17:30. Věříme, že na tento prestižní zápas dorazí dostatek fanoušků. Děkujeme FC Hradec Králové za vstřícnost.

FOTBALOVÁ SUPER SOBOTA JE TADY

V sobotu si příznivci kopané přijdou na našem stadiónu určitě na své!! Čekají nás dva velmi zajímavé pohárové zápasy a to hned po sobě!! Pěkné počasí je připravené, stejně jako kvalitní občerstvení, takže věříme, že vás dorazí co nejvíc!!! Povolená kvóta diváků je už 500 na zápas.
 
10:15 FK CHLUMEC A - TJ DVŮR KRÁLOVÉ
V Top skupině poháru AGRO CS se zatím našim hráčům daří. Po výhrách nad Trutnovem 7:2 a 4:1 v Náchodě k nám přijíždí i třetí divizní zástupce našeho kraje. Fotbalisté Dvora zatím oba své zápasy prohráli a určitě budou chtít svoji bilanci vylepšit. Náš tým by se případnou výhrou hodně přiblížil k celkovému prvenství v turnaji, Ale pozor! Dvůr Králové není zrovna náš nejoblíbenější soupeř. V posledních přípravných zápasech jsme s ním vyhrát nedokázali a určitě chceme tuto bilanci změnit! Trenéři Honza Kraus s Tomášem Hrabíkem opět dají prostor celému kádru. Prozradit můžeme, že v našem dresu nastoupí jeden nový hráč o jehož příchodu intenzivně jednáme. Je to hráč ročníku 1998, který prošel chlumeckou mládeží a v posledních letech působil v ligovém klubu. Přijďte se podívat na něj i na celý náš tým, který nám svými výkony dělá radost!!
 
13:00 FK CHLUMEC B - RMSK NOVÝ BYDŽOV A
Hned po zápase áčka nás čeká lahůdka v podobě tradičního derby s Novým Bydžovem. A to je vždy velmi výživný souboj. Hosté budou mít určitě obrovskou motivaci uspět. Většina posledních utkání byla velmi vyrovnaná a končila naši výhrou na penalty.
Naše hráče čeká nesmírně těžké utkání. Trenér Petr Průcha si mužstvo skládá velmi dobře, vrátili se tři hráči ze Slovanu Liberec a tým má určitě divizní parametry. Přesvědčilo se o tom teď v úterý i béčko FK Pardubice, které bydžovským podlehlo 0:1. Ale je to derby a naši kluci určitě nedají svoji kůži lacino a tak nás čeká jistě dobré utkání!!!

DNES ÁČKO NEHRAJE

ZMĚNA!! UTKÁNI S FC HK B SE BUDE HRÁT AŽ VE STŘEDU 17.6.!!!
 
Utkání našeho áčka s hradeckým béčkem, které se mělo hrát tuto středu 10.6. je přeloženo na středu 17.6. Čas výkopu 17:30 zůstává stejný. Důvodem je značně nepříznivá předpověď počasí!! Příští týden je předpověď příznivější a tak věříme, že na tento prestižní zápas dorazí dostatek fanoušků. Děkujeme FC Hradec Králové za vstřícnost.

Souhrn prvního víkendu pohárových zápasů

JAKO CUP


Lhota p.L. - FK Chlumec C 2:2 (1:1)
br.: 19" Hubený , 77" Heger L.
sestava: Němec - Hajský,Chaloupka L,Chaloupka R,Jelínek - Kárník - Heger M,Hubený(29" Jansa), Heger L , Motyčka (70" Kardoš) - Appl
 

Ladislav Heger: V úvodu prvního poločasu bylo naše mladé mužstvo lepším týmem a zaslouženě jsme se dostali do vedení a po té ještě neproměnili další šance. Domácí postupně hru vyrovnali a v 25" vyrovnali i skóre. Trenér Chaloupka musel kvůli zranění střídat Hubeného, po tomto střídání převzali větší iniciativu domácí. Druhý poločas byl atraktivnější a my jsme se dostali po krásné kombinaci do vedení, ale soupeř okamžitě vyrovnal po nedůrazně bráněné standartní situaci. Na to že se hrálo po dlouhé době jsme viděli náš solidní výkon.

BÉČKO ZVLÁDLO ÚVOD POHÁRU

AGRO CUP
 
L. BĚLOHRAD - FK CHLUMEC B 1:2(0:1)
br: Hartman, Staněk
 
Kukal - Šafránek, Prouza, Tichý, M. Kučera - Hartman, Pilař, Sedláček, Kycelt, V. Doležal - Staněk
 
V úvodním utkání AGRO CS poháru zvítězili naši hráči na hřišti Lázní Bělohrad.
 
Tomáš Hrabík, trenér FK: Dnes jsme viděli oboustranně velmi solidní utkání ve kterém jsme předvedli řadu pohledných kombinací. Na to, že to byl první zápas po delší pauze, tak to nebylo špatné. O výhře jsme rozhodli ve druhé půli, kdy jsme byli lepší. Stále nejsme kompletní, věřím, že do příštího utkání naskočí i další hráči.

Remíza po nadějném výkonu

JACO CUP
 
Lhota p.L. - FK Chlumec C
              2:2 (1:1)
19" Hubený , 77" Heger L.
sestava:
Němec - Hajský,Chaloupka L,Chaloupka R,Jelínek - Kárník - Heger M,Hubený(29" Jansa), Heger L , Motyčka (70" Kardoš) - Appl
 
V úvodu prvního poločasu bylo naše mladé mužstvo lepším týmem a zaslouženě jsme se dostali do vedení a po té ještě neproměnili další šance. Domácí postupně hru vyrovnali a v 25" vyrovnali i skóre. Trenér Chaloupka musel kvůli zranění střídat Hubeného, po tomto střídání převzali větší iniciativu domácí. Druhý poločas byl atraktivnější a my jsme se dostali po krásné kombinaci do vedení, ale soupeř okamžitě vyrovnal po nedůrazně bráněné standartní situaci. Na to že se hrálo po dlouhé době jsme viděli náš solidní výkon.

V SOBOTU KONEČNĚ NA FOTBAL, PŘIJĎTE FANDIT!

SOBOTA 10:15 FK CHLUMEC A - MFK TRUTNOV
 
Víte co znamená číslo 215? Přesně tolik dní to bude v sobotu od posledního utkání, které naši hráči sehráli na chlumeckém hřišti. V listopadu jsme zde hostili béčko Liberce a po dlouhé pauze nás čeká konečně domácí zápas. V rámci letního poháru AGRO CS se na našem hřišti představí divizní MFK Trutnov. Co k utkání říká náš trenér Honza Kraus:" Na utkání se moc těšíme. Trénujeme už tři týdny a jsme rádi, že konečně můžeme hrát. Bereme to samozřejmě jako přípravu, ale hrajeme doma a určitě chceme vyhrát a potěšit naše fanoušky!!!
 
Věříme, že i našim příznivcům fotbal chyběl a v sobotu se přijdou podívat. Kapacita stadionu je na sobotu určena na 300 diváků, tak přijďte včas. Vstupné na všechny zápasy letního poháru je symbolických 20 Kč. Občerstvení, včetně klobás i steaků, bude také připraveno. Těšíme se na vás!!!

Červnové turnaje rozlosovány

Příští sobotu začínají přípravné turnaje AGRO CUP a JAKO CUP pro všechny tři naše týmy dospělých. Zapojí se také dorostenci, kteří budou doplňovat C muže. Známe už termíny utkání všech tří týmů. Čekáme jen na potvrzení zápasu céčka se Stěžery.
 
SO 30.5. 10:15 CHLUMEC A - TRUTNOV
SO 30.5. 17:00 L. BĚLOHRAD - CHLUMEC B
SO 30.5. 17:00 LHOTA p.L. - CHLUMEC C
 
SO 6.6. 17:00 NÁCHOD - CHLUMEC A
NE 7.6. 16:00 ROUDNICE B - CHLUMEC C
 
ST 10.6. 17:00 CHLUMEC A - FC HK B
 
SO 13.6. 10:15 CHLUMEC A - DVŮR KRÁLOVÉ
SO 13.6. 13:00 CHLUMEC B - RMSK NOVÝ BYDŽOV
NE 14.6. 16:00 CHLUMEC C - DOHALICE
 
UT 16.6. 18:00 CHLUMEC B - HOŘICE
 
?? 17:30 CHLUMEC C - STĚŽERY
 
SO 20.6. 15:00 JIČÍN - CHLUMEC B
SO 20.6. 17:00 MALŠOVA LHOTA - CHLUMEC C
Nahoru