Upravit stránku

Oznámení o konání valné hromady

Pozvánka na valnou hromadu Fotbalového klubu Chlumec nad Cidlinou, z.s.

 

 

Vážení členové Fotbalového klubu Chlumec nad Cidlinou, z.s.

zveme Vás na valnou hromadu Fotbalového klubu Chlumec nad Cidlinou, z.s.,

která se koná v sídle klubu Na Hatích 83 v Chlumci nad Cidlinou

v úterý 7.5.2019 od 19,30 hodin. 

 

 

Program:    

1. Zahájení (schválení programu, návrh a volba volební a mandátové komise)
2. Zpráva o činnosti a hospodaření za uplynulé období
3. Nová nabídka SK Převýšov
4. Zpráva mandátové komise
5. Volba výkonného výboru

6. Volba členů kontrolní komise
7. Diskuze
8. Usnesení a závěr

 Přihlášky kandidátů do Výkonného výboru doručte předsedovi klubu panu Martinu Firbacherovi písemně (volnou formou) do soboty 4.5.2019 do 12 hodin.

 

 

 

Výkonný výbor Fotbalového klubu Chlumec nad Cidlinou, z.s.

Po týdnu nás čeká opět fotbalový víkend na domácím hřišti. Budeme stejně úspěšní, jako minule?

KP mužů

FK Chlumec – SK Jičín  (podzim 0:4)

Sobota 27.4 17:00

Klukům se herně vydařil první poločas s Jaroměří, ve druhém se i díky nuceným střídáním tolik nedařilo a bohužel nás svojí kritikou nepodpořili ani někteří naši fanoušci. Věřte, že to kluci na hřišti vnímají a na výkonu se to může podepsat. Těšíme se, že v sobotu už kluky podpoříme  tak,  jak se patří a společně se pokusíme o to, aby body zůstaly doma.

 

OP mužů

FK Chlumec B – Červeněves   (podzim 1:2)

Neděle 28.4. 17:00

Na podzim jsme v Červeněvsi nebodovali a po výkonu v druhém poločase si ani žádné body nezasloužili.  V posledních zápasech jsou však výkony béčka skvělé a zejména v prvním poločase minulého zápasu se z ochozů ozýval potlesk. Hráči chtějí na výkony navázat a se soupeřem  ze spodní poloviny tabulky naplno bodovat.

 

KS U19

Dvůr Kr. – FK Chlumec

Sobota 27.4 10:15

Dorost jako jediný zajíždí ven a nečeká ho vůbec lehký zápas.I po jasném vítězství v minulém kole, nebyl náročný  trenér Jansa spokojen s výkonem a tak jsme všichni zvědavý, jak se naši hráči budou prezentovat  na hřišti pátého celku soutěže.

Díky tříbodovému béčku máme další stoprocentní víkend

FK Chlumec - Dohalice

               3:1   (1:0)

branky:

           Bráborec, Šusta,Kříž

 

sestava:

Němec - Heger(64" Šafránek) ,.Janda, Chaloupka,Špás - Cholasta (38" Kříž), Feichtinger, Hubený (60" Kárník), Šusta( 85" Hajský)-Bráborec (43" Chaloupka

J. Koza:

Velkou převahu v prvním poločase jsme zúročili jen jedním gólem, druhý poločas už nebyl herně tak dobrý, ale přidalli jsme dvě branky a rozhodli o tom, že tři body zůstanou doma.

... i přes jasnou výhru, jsme nehráli dobře

U19

Kunčice/Kobylice - Chlumec

                       0:5 (0:2)

Branky:

Feichtinger 2, Kříž, Hajský, vlastní

Sestava:

Vlk, Tichý, Jelínek, Hajský, Heger L., Heger M., Kárník, Jansa, Cholasta, Kříž, Šimák, Feichtinger, Mrhal, Kardoš

 

Michal Jansa:

Se soupeřem jsme v Kobylicích i přes výhru nehráli dobře. Tímto směrem určitě nechceme jít a doufám, že to byla je chvilková záležitost. Takže slabou útěchou mohou být pro někoho tři body. Tentokrát bohužel za mne palec dolu.

Mrzí nás chování některých fanoušků, kteří neustále jen kritizují a kluky nepodpoří.

FK Chlumec - FK Jaroměř

                1:0   (1:0)

branka:

Jakub Veselský

 

Petr Kycelt:

Před zápasem jsme řešili velké problémy se sestavou, které se během utkání ještě prohloubily. I přesto jsme odehráli solidní první poločas, ale z řady šancí jsme dali jen jedinou. Po přestávce už náš výkon tak dobrý nebyl, ale hosty jsme do vážnější šance nepustili a získali tak veledůležité body. V sestavě jsme měli pět dorostenců a i vzhledem k nim, nás mrzí chování některých fanoušků, kteří neustále jen kritizují a kluky nepodpoří.

 

sestava:

Kukal Ladislav
Homoláč David (24.Špás Jiří)
Jánský Petr (88.Kříž Vojtěch)
Bráborec Michal (C)
Pilař Pavel (78.Hubený David)
Vopátek Jan
Dušek Zdeněk
Novotný Jakub
Staněk Petr
Kycelt Vojtěch (71.Feichtinger Pavel)
Veselský Jakub

Na fotbal netradičně už v pátek

KP mužů

FK Chlumec - FK Jaroměř

pátek 19.4. 17:00

Asistent trenéra Kycelt, si po zápase v Rychnově postěžoval na špatnou práci hráčů v týdnu. Vezmou si jeho slova k srdci? Zapomenou hráči na první jarní porážku? Jak se týmu povede bez nejlepšího jarního střelce Labíka? Tak na tyto otázky nám odpoví páteční sváteční odpoledne.

Přijďte kluky povzbudit.

 

OP mužů

FK Chlumec B - Dohalice

neděle 21.4. 17:00

Parádní zápas v Myštěvsi přidělal příjemné starosti trenérovi Hladikovi. Dá znovu šanci  "mladým puškám" , nebo vrátí do sestavy zkušené hráče, kteří z různých důvodů zápas vynechali? Po posledních výkonech musí naši hráči přijmout v tomto zápase roli favorita. Jak se této role zhostí?

 

KS U19

Kunčice - FK Chlumec

sobota 20.4. 14:00

Dorostenci zajíždí na hřiště do Kunčic  a chtěli by navázat na poslední kvalitní výkony a potvrdit pozici lídra Krajské soutěže.

 

Prohra je i odraz práce hráčů v týdnu, která nebyla vůbec dobrá

Rychnov n.K - FK Chlumec

                 1:0  ( 0:0)

 

sestava:

Kukal- Dušek,Homoláč,Jánský (74.Kycelt Vojtěch),Vopátek,Labík,Kučera M,(74.Cholasta),Novotný(81.Šusta)Kučera J,Kosař ,Staněk Petr (46.Feichtinger Pavel)

 

Václav Brůžek, předseda (domácí):
Jarní forma obou týmů slibovala zajímavý fotbal, což se i potvrdilo. My jsme byli přeci jenom aktivnější a šli jsme díky Počtýnskému do vedení. Závěr utkání ovlivnilo vyloučení na straně hostí, ale naše pozorná obrana s neprůstřelným Holoubkem v brance, všem akcím soupeře odolala. Škoda nevyužitých brejkových akcí za stavu 1:0. Nicméně žádné drama se nekonalo a velice potřebné vítězství jsme s přehledem uhájili. Pochvala všem hráčům za obrovskou bojovnost a nasazení.

Petr Kycelt, asistent trenéra (hosté):
Viděli jsme remízový zápas s minimem šancí, ve kterém jsme se domácím zbytečně přizpůsobili a místo kombinace jsme zbytečně nakopávali míče. O všem rozhodla jedna standartka a vyloučení Labíka. Prohra je i odraz práce hráčů v týdnu, která nebyla vůbec dobrá. Bez tréninku to prostě nejde. Čekají nás klíčové domácí zápasy a v nich se chceme prezentovat určitě lépe než dnes.

Krajský přebor ml. přípravek

FK Chlumec/ RMSK Cidlina - Jičín  33:7

FK Chlumec/ RMSK Cidlina -Náchod  35:7

 

David Branský:

Dnes jsme odehráli první jarní kolo v Jičíně, kde jsme v kooperaci s RMSK Cidlina nastoupili k utkáním proti týmům Jičína a Náchoda. V námi odehraných vítězných poločasech jsme předvedli hezký kombinační fotbal, kdy jsme nastříleli 37 gólů a pouze 2 inkasovali.

Sestava:

Vilgoš R., Vilgoš M., Heger, Hubáček, Vlášek, Pilař, Stejskal, Branský.

 

Výkon hostů byl zklamáním

U19

FK Chlumec - Rudník

            14:0 (6:0)

Branky:

Kříž 4, Kárník 3, Šimák 2, Tichý, Heger L., Heger M., Hajský, Kardoš

Sestava:

Vlk, Tichý, Heger L., Feichtinger, Jelínek, Jansa, Kárník, Cholasta, Heger M., Kříž, Šimák, Hajský, Mandát, Mrhal, Kardoš

 

Michal Jansa:

Co k tomuto zápasu dodat. Soupeř dorazil 15 minut před začátkem a to už bylo podezřelé. Výkon týmu z Rudníku, který přijel oslaben dle vyjádření trenéra o 6 hráčů základní sestavy, byl pro nás velkým zklamáním. Čekali jsme vyrovnaný zápas jako na podzim v Rudníku. A tak 14 gólu v síti soupeře je ještě milosrdné, šancí bylo i na větší brankový rozdíl. 6 hráčů pak odjelo na zápas B-týmu do Myštěvse, který skončil 7:4 pro naše barvy. A tak jsme si s Láďou Hegerem "vychutnali" 21 branek za sobotu!!!

Kdo nebyl, může litovat.

Myštěves - FK Chlumec B

             4:7  (1:2)

branky:

19" 78" 89"  Staněk

21" 69" Cholasta

47" 71"  Šusta

 

sestava:

Němec-Chaloupka L(64" Hajský) Šafránek ,Chaloupka R,Heger- Špás(58" Hubený) Feichtinger,Kycelt, Cholasta(83"Jansa) Šusta(75" Kárnik),Staněk

 

Na hřišti aktuálně druhého týmu OP, jsme vyběhli v omlazené sestavě a předvedli jsme velmi slušný výkon. V rozmezí 19" a 21" minuty jsme se dostali do dvougólového vedení a bohužel jsme nevyužili další šance, těsně před přestávkou jsme  po nedorozumění obrany a brankáře nechali domácí snížit a obávali se, co s námi udělá gól do šaten.Obavy rozprášil hned v první minutě druhého poločasu Šusta, který zvýšil na 1:3.

Domácí to ale nevzdali a využili toho, že naši střední záložníci si vybrali slabší čtvrthodinku a dokázali otočit na 4:3 a z domácího kotle se začalo ozývat pokřik "dejte jim bůra" .V tuto chvíli nás domácí ve středu pole začali přehrávat, ale naštěstí trenér Hladik  dokázal rychle a dobře reagovat střídáním a přeskupením postů a Cholasta nejprve vyrovnal a pak Šusta vyslyšel volání domácího kotle a přidal domácím jejich vysněného " bůra"

I když domácí měli pár náznáků šancí, tak od této chvíle naši hru opanovali a Staněk přidal další dva góly a zkompletoval si hattrick, i když velkou zásluhu na posledním gólu nesmíme upřít Kyceltovi, který se po zranění vrací do skvělé formy.

Z pohledu fanouška musím zopakovat , že kdo nebyl na tomto zápase, tak může litovat.

Díky borci a těším se na další zápas.

L. Heger

 

 

 

 

 

 

Nahoru