Upravit stránku

FOTBALOVÁ AKCE MŮJ PRVNÍ GÓL V CHLUMCI NAD CIDLINOU

Ve čtvrtek 24. září od 17:00 proběhne na chlumeckém fotbalovém stadiónu akce MŮJ PRVNÍ GÓL, kterou pořádá náš klub ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky v rámci Měsíce náborů. Pro děti budou připraveny různá stanoviště, kde si vyzkouší své pohybové dovednosti, vstřelí svůj první gól a na závěr obdrží odměny. Tak neváhejte a přijďte!! Těšíme se na vás!!

HONZA LABÍK: CELÉ UTKÁNÍ JSME MĚLI POD KONTROLOU!!

V utkání B mužstva v Červeném Kostelci se blýskl Honza Labík třemi brankami. Kanonýr, který fotbal miluje, ale také borec, jenž obdržel snad nejvíc červených karet z celého našeho klubu. V poslední době to vypadá, že už se zklidnil a na jeho výkonech to je určitě znát. I jeho jsme se po zápase v Kostelci zeptali na pár otázek:

VÍKEND ZA 12 BODŮ!!!

Myštěves- FK Chlumec C 2:3

Branky: 34" Šafránek , 50" Kříž , 85" Chaloupka R

Sestava: Němec - Špás, Šafránek, Chaloupka L, Jelinek - Chaloupka R (88" Hajský) - Feichtinger, Hubený (46" Karnik), Janda, Nýč (46" Heger M) - Appl (46" Kříž)
 
Těžce vybojované, ale zasloužené tři body.
 

PROGRAM NADCHÁZEJÍCÍHO VÍKENDU

PROGRAM VÍKENDU 5-6.9.
 
SO 17:00 muži C Myštěves - CHLUMEC
 
NE 10:15 muži A CHLUMEC - Teplice B
 
NE 14:30 dorost Č. Kostelec - CHLUMEC
 
NE 17:00 muži B Č. Kostelec - CHLUMEC

VÝSLEDKY Z VÍKENDU

SKVĚLÁ PRÁCE!! OLYMPIA NA KOLENOU!!!
 
CHLUMEC B - OLYMPIA HK 1:0 (1:0)
 
br.: 28. Jakub Hartman
 
sudí: Bečvář - Pešava, Soukup ŽK 4:3 160 diváků
 
sestava: Němec - Novotný, Vopátek, Prouza, L. Heger - Vejr(79. Šafránek), Kycelt, Vaníček, Doležal, Hartman - Staněk(90. Tichý)
 

ÁČKO DNES V MLADÉ BOLESLAVI

Netradičně v pondělí, sehrajeme druhé kolo České Fotbalové Ligy v Mladé Boleslavi. Důvodem jsou atletické závody, které se na boleslavském stadionu konaly v neděli.

HONZA KADLEC: V CHLUMCI JE SKVĚLÁ PARTA!!

 
Autorem vítězné branky s Jabloncem byl, skromný kluk z Jesenicka, Honza Kadlec a tak jsme ho po zápase požádali o pár slov.
 
Honzo popiš nám zápas s Jabloncem?
Zápas s Jabloncem byl pro mě asi zatím nejtěžším zápasem ve třetí lize. Prvních dvacet minut nás Jablonec jasně přehrával, potom jsme ale začali hrát to, co chceme, dostávali jsme se do šancí a zápas zvládli za 3 body.

ÁČKO VSTUP DO SOUTĚŽE ZVLÁDLO, BÉČKO SE NEMŮŽE CHYTIT

BÉČKO V KOSTELCI PROHRÁLO
 
KOSTELEC n. O. - CHLUMEC B 3:0 (1:0)
 
v 57. dostal Míra Kučera ČK
 
sestava: Němec - Cholasta, Prouza, M. Kučera, Heger - Staněk, Sedláček(57. Novotný), Vopátek, Doležal, Hartman - Kycelt
 
Tomáš Hrabík (trenér FK Chlumec): Prvních čtyřicet minut jsme hráli to co jsme chtěli, domácí do ničeho nepouštěli a sami hrozili z brejkových situací. Poté přišla hodně přísná penalta pro domácí a to byl první klíčový moment utkání. Ten druhý se udál v 57. minutě, kdy byl vyloučen Míra Kučera. I v deseti jsme se snažili výsledek zvrátit, ale chyběla nám zkušenost a tak domácí v posledních minutách vstřelili ještě dvě branky. Náš výkon byl určitě lepší než před týdnem s Dobruškou, ale body opět nemáme. Přesto neskládáme hlavu a makáme dál.
 
Nahoru