Upravit stránku

CÉČKO DOHRÁVKU ZVLÁDLO!! KUBA JARKOVSKÝ OPĚT NA HŘISTI!

FK CHLUMEC C - FK NOVÁ PAKA  2:0 (1:0)

Branky: 42. Cholasta, 56. Šafránek

Sestava: Vlk - Divíšek (61. Hajský), Jarkovský (90. I. Kříž), Jelínek, Heger L. - Věříš (61. M. Heger), Šafránek, Hubený, Cholasta - Dvořák (85. J. Volejník), V. Kříž (61. Mlynář)

Rozhodčí: Prušinovský – Ikizgül, Jansa ŽK 1:1, ČK 0:0, 120 diváků

Martin Firbacher (trenér FK Chlumec): Dohrávku s Novou Pakou jsme výsledkově zvládli a jsme za to rádi. Herně to občas dost skřípalo, hlavně v první půli jsme měli hodně zbytečných ztrát a bylo štěstí, že pěkná střela hostí skončila jen na břevně naší branky. Ve druhé půli jsme rychle přidali druhou branku a utkání bez větších problémů dotáhli do vítězného konce. Ale určitě máme na mnohem víc, než jsme dnes předvedli. Po dvou letech se na hřišti objevil Kuba Jarkovský a klobouk dolů před tím, jak zápas odehrál a jak skvěle působil na celý tým. Poděkování všem do kabiny, teď musíme rychle zregenerovat, protože za 36 hodin nás čeká další zápas v Kocbeřích. 

PROGRAM NAŠICH MUŽSTEV 28.9. - 1.10.

ČT 16:00 muži C CHLUMEC - NOVÁ PAKA

ČT 17:00 U13 B CHLUMEC - SKŘIVANY

SO 10:00 U13 Krajský přebor v Týništi n. O.

SO 10:00 U15 CHLUMEC - JAROMĚŘ

SO 10:00 U11 Krajský přebor v Chlumci

SO 12:30 muži C KOCBEŘE - CHLUMEC

NE 10:00 U13 B DOBŘENICE - CHLUMEC

NE 10:00 U9 krajský přebor Hlušice

NE 10:15 muži A CHLUMEC - JABLONEC B

NE 13:00 U17 LHOTA p. L - CHLUMEC

NE 14:00 muži B CHLUMEC - JIČÍN

NE 17:00 U11B CHLUMEC - ČERVENĚVES

VE ŠLÁGRU ŠŤASTNĚJŠÍ KOPIDLNO

FK CHLUMEC C - FK KOPIDLNO  0:2 (0:2)

Branky: 29. Janda, 45+3 Klaban

Sestava: Němec - Věříš (61. Jansa), Pánek, Tichý, Hajský (61. Cholasta) - M. Heger, M. Kučera (61. Staněk), Šafránek, Hubený, Mlynář (46. Dvořák) - Kříž (69. Jelínek)

Rozhodčí: Černý – Dorotík, Skyba  ŽK 1:1, ČK 0:0, 230 diváků

V souboji o první místo tabulky přijelo do Chlumce Kopidlno, vedené hrajícím trenérem Tomášem Sedláčkem, který hřiště v Chlumci dobře zná ze svého působení v našem dresu. Hosty také přijela povzbudit spousta fanoušků, takže se hrálo ve skvělé atmosféře.

Hosté, zejména v první půli potvrzovali svoje ofenzivní kvality a byli hodně aktivní. Náš tým pozorně bránil a vytvořil si minimálně dvě velké příležitosti ke skórování, které jsme ale trestuhodně nevyužili. A tak přišel trest v podobě nezvládnuté standartní situace, kdy se trefil hlavou hostující Janda. Po další naši velké šanci se navíc hosté trefili ještě v nastavení z kopačky Klabana po zmatcích v naší obraně.

I ve druhé půli se hrál kvalitní fotbal, náš tým měl, i díky střídání, více ze hry, hosté se zuby nehty bránili, ale všechny naše šance zlikvidoval výborný Kateřiňák v brance Kopidlna a tak si nakonec hosté odvezli všechny body.

René Chaloupka, Martin Firbacher (trenéři FK Chlumec): Výtečný, nadstandartní zápas s kvalitním soupeřem ve skvělé atmosféře. Oba týmy se vydali ze všech sil, hosté branky dali, my nikoliv. Gratulace Kopidlnu, pochvala pro náš tým. Jen víc takových zápasů!

Tomáš Sedláček (trenér FK Kopidlno): Souhlasím s kolegou. Nadstandardní fotbalové utkání, kde jsme první poločas byli o kousek lepší, kde mi své šance proměnili, soupeř nikoli. Druhý poločas byli o trochu lepší domácí, ale podržel nás gólman Kateřiňák. My hrozili především s brejků. Co chci ale vyzdvihnout, je výkon všech tří mladých rozhodčích. Takto těžké utkání měli po celou dobu pod kontrolou.

ŠANCE PROMĚŇOVALI JEN DOMÁCÍ A TAK NEVEZEME Z LIBČAN ANI BOD!

SK LIBČANY - FK CHLUMEC B  4:0 (1:0) 

Branky: 33. Hrůša, 51. Hofman, 61. Petřík, 66. Semerák z pen.

Rozhodčí: Tryzna – Bečvář, Fryš  ŽK 2:0, ČK 0:0, 150 diváků

Sestava: Kukal - Jansa, Vopátek, Jelínek, Cholasta (61. Tichý) - Veselský (35. Dvořák), Pilař, J. Kučera (68. Kříž), Staněk, Hartman (68. M. Heger) - Labík (68. Pánek)

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Dostali jsme od domácích lekci z produktivity, prvních 30 minut jsme měli pod kontrolou a mohli 3 x skórovat, místo toho jsme inkasovali po zbytečném rohu. Druhou půli jsme začali opět naší šancí, ale tři rychlé branky za 15 minut nás dostaly na kolena a zápas jsme po dostřídání už jen dohráli. Prohráli jsme jako tým, v obranné činnosti jsme podruhé za sebou propadli, v útočné jsme dnes svoje šance neproměnili, to považujeme za stejnou chybu. Na oboje se zaměříme a přeneseme to do zápasu.

František Bárta (sekretář SK Libčany): Překonali jsme počáteční tlak soupeře a pak krůček po krůčku kráčeli k vítězství. Skvělému publiku jsem ukázali, že fotbal se v Libčanech hrát nezapomněl. A Houdymu přejeme u protinožců hodně štěstí a těšíme se na jeho návrat do našich řad.

Z MOSTU JEDEME BEZ BODU!

FK BANÍK MOST - FK CHLUMEC A  2:1 (1:1)

Branky: 45+3. a 90+1.Novotný, – 16. Vaníček

Rozhodčí: Hodek – Kubec, Mazanec  ŽK 4:4, ČK 1:0 (70. Gluski), 325 diváků

FK Baník Most: Lichtenberg – Gluski, Novák, Novotný (90+3. Glaser), Vobecký, Štefko (90+4. Novický), Petržilka, Kubeš, Pátek, Radba, Jacobovici

FK Chlumec A: Ordelt – Veselka, Kneifel (88. Weis), Kopáč, Krčál, Čáp (65. Slavík), Kejř, Labík, Bastin, Zukal (84. Ludvík), Vaníček

Tomáš Hrabík (trenér FK Chlumec): Z Mostu odjíždíme zklamaní, ale za náš výkon ve druhé půli jsme si snad ani nic jiného nezasloužili. Do zápasu jsme dobře vstoupili, šli do vedení, ale v nastavení první půle jsme Mostu dovolili srovnat smolnou brankou a to s námi hodně zamávalo. Domácí to naopak nakoplo a od začátku druhé půle byli lepší a i když hráli bez vyloučeného hráče, tak se jim v nastavení druhé půle povedlo strhnout vedené na svoji stranu. Kolik branek už jsme dostali v závěrečných minutách to už ani nejde spočítat...V neděli přijede Jablonec a my máme co napravovat.

PROGRAM VÍKENDU 23-24.9.

Víkendový program nabízí opět řadu zajímavých utkání našich týmů. A muži zajíždějí do Mostu, který vede náš bývalý trenér Miloš Sazima, Béčko míří do Libčan a C muže čeká domácí zápas o první místo v tabulce proti Kopidlnu, které vede nám dobře známý Tomáš Sedláček. Své zápasy hrají samozřejmě i naše mladší kategorie.

SO 10:00 muži B LIBČANY - CHLUMEC

SO 10:00 U17 CHLUMEC - KUTNÁ HORA hř. Lovčice

SO 13:45 U15 CHLUMEC - ÚPICE

SO 15:00 muži A MOST - CHLUMEC

NE 13:30 muži C CHLUMEC - KOPIDLNO

NE 13:30 U11B PRASEK - CHLUMEC

MICHAL PETRÁŇ KONČÍ V A MUŽSTVU!

Dva dny před koncem přestupního termínu hlásíme poslední změnu v kádru A mužstva pro podzimní část. Z mužstva odchází zkušený útočník Michal Petráň.

Martin Firbacher, předseda FK Chlumec: Michal za námi přišel s tím, že obdržel dobrou nabídku z divizního Hlinska spojenou i se zaměstnáním, kterou by rád využil. Jeho vytížení v našem týmu nebylo takové jak jsme si všichni představovali a tak jsme se po zralé úvaze dohodli, že ho uvolníme. Michalovi přejeme v další kariéře hodně štěstí!!

BÉČKO ZTRÁTU NEDOTÁHLO. JAROMĚŘ BERE VŠECHNY BODY!

FK CHLUMEC B - FK JAROMĚŘ 2:3 (0:3) 

Branky: 74. Hartman, 81. Staněk - 15. a 41. Exnar, 25. Votrubec

Rozhodčí: Martínek – Filip, Vitvar   ŽK 4:2, ČK 0:0, 120 diváků

Sestava: Kukal - Ludvík (46. Jansa), Pánek, Tichý, Cholasta (56. Jelínek) - Veselský, Pilař (34. Staněk), J. Kučera, Hartman - Dítě (56. Kříž), Dvořák (34. J. Labík)

Richard Vlášek (trenér FK Chlumec): Jaroměř dnes byla nad naše síly z několika důvodů-velká únava ze středečního těžkého zápasu s Policí, brzké střídání zraněných hráčů, špatné dostupování a obranná činnost celého týmu, pozdní reakce na soupeřovo rozestavení a v neposlední řadě i "netrefená sestava" z mé strany. Utkání si rozebereme, v týdnu dobře potrénujeme a musíme získat body zase venku, nejlépe hned v Libčanech. Hosté mají dobrý tým do první osmičky, Exnarovci nám dnes zle zatopili, budeme jim na jaře mít co vracet.

Miloš Exnar (trenér FK Jaroměř): Odehráli jsme výborný první poločas, kdy jsme soupeře k ničemu nepustili a vytvořili si spoustu šancí. Po změně stran přišel očekávaný nápor domácích. Mohli jsme výsledkově rozhodnout zápas čtvrtým gólem. Ten jsme však i přes několik příležitostí nedali, a tak nás čekal emočně náročný závěr. Tři body z Chlumce jsou velmi cenné.

BITVU S ŽIVANICEMI ROZHODL V ZÁVĚRU KUBA SLAVÍK!

FK CHLUMEC A - SOKOL ŽIVANICE  3:2 (1:1)

Branky: 22. Čermák (vla.), 67. Bastin, 88. Slavík – 33. Krčál (vla.), 60. Polák

Rozhodčí: Nenadál – Vít, Tryzna  ŽK 2:2, ČK 1:0 (93. Doležal), 285 diváků

FK Chlumec A: Brát – Veselka, Kneifel (78. Vaníček), Řezníček, Krčál, Čáp (89. Kopáč), Kejř (63. Slavík), T. Labík, Doležal, Bastin (89. Petráň), Zukal

Sokol Živanice: Čermák – Spěvák, Chocholatý, Vobejda, Buriánek, Polák, Langr, D. Pánek (81. Pilný), Holec (81. Zvěřina), Svoboda, Kopecký

CÉČKO VEZE VÝHRU Z KOSIČEK! VOJTA KŘÍŽ DAL HATTRICK!

TJ SPARTAK KOSIČKY - FK CHLUMEC C  1:5 (1:2)

Branky: 14. Urban - 18., 39 a 55. Kříž, 47. M. Kučera, 89. Mlynář

Sestava: Vlk - Divíšek (62. Šafránek), Vopátek, Jansa, L. Heger - M. Heger, Jelínek (70. Mlynář), Staněk (46. Cholasta), Věříš (46. M. Kučera) - Kříž (62.Holman), Hubený

Rozhodčí: Blažek – Nestler, Hofman  ŽK 1:3, ČK 0:1 (84. L. Heger), 121 diváků

Milan Stránský (TJ Spartak Kosičky): Opatrný začátek, poté naše velká šance a prohráváme. Totéž se nám stává i po srovnání. Vstup do druhé půle byl špatný a hostům jsme darovali gól. Zlom nastal o pět minut později, kdy nám rozhodčí odvolal regulérní gól, kvůli údajnému faulu, který viděl jenom on. To nás zlomilo a opět jsme inkasovali. Nebylo nám souzeno ani snížit i když jsme si další šance vytvořili. Výsledek je pro nás příliš krutý.

Martin Firbacher, René Chaloupka (trenéři FK Chlumec): Ač výsledek vypadá jednoznačně, tak jsme dnes sehráli hodně těžký zápas a musíme ocenit domácí tým, který, ač oslaben, nás dost trápil. Oba týmy si v průběhu utkání vytvořili řadu šancí a nás těší, že jsme byli produktivnější a další derby zvládli lépe než v Nepolisech. Chvíli nám trvalo, než jsme se srovnali s fyzickou převahou domácích, ale když jsme začali kombinovat tak jsme měli více ze hry. Po přestávce nám hodně pomohl rychlý gól na 3:1 a poté dobře vyřešené brejky. Závěr jsme dohrávali v deseti, kdy byl vyloučen Lukáš Heger, který fauloval ve vyložené šanci, ale vše jsme zvládli a vezeme skvělou výhru. Poděkování celému kolektivu, ve kterém vynikli skvělý Honza Vlk v naší brance a střelec hattricku Vojta Kříž, jež naskočil po dvou měsících. Za týden hostíme ve šlágru Kopidlno..

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti