Upravit stránku

HODNOCENÍ SEZÓNY STARŠÍ PŘÍPRAVKY

Starší přípravka našeho klubu, kategorie U11 hrála v této sezóně dvě soutěže. A mužstvo hrálo krajský přebor, společně s RMSK Cidlina a B mužstvo se představilo v okresním přeboru, kde po jarní části obsadilo první místo. Pod vedením trenérů Lukáše Vaníčka a Jirky Konvaliny se vytvořila výborná parta. A právě hlavní trenér Lukáš Vaníček nám představil kádr týmu, svým neopakovatelným způsobem.

*Sam Ondra* ukázal svůj neuvěřitelný pokrok a snaživý přístup na hřišti, přičemž jeho zodpovědnost byla klíčová. *Eliáš Mrzena* vynikl svou prací s míčem a schopností obejít soupeře, i když stále pracuje na týmovém pojetí hry. *Eliáš Filipi* se stal jednou z opor týmu díky své rychlosti a bojovnosti. *Jakub Bambas* jako kapitán týmu prokázal svou bojovnost a nikdy se nevzdával. *Matěj Klíma* přispěl svým rychlým zapojením do týmových úspěchů, přestože začal s fotbalem později. *Marco Kovalyshyn* s dynamitem v levé noze byl klíčovým hráčem, jehož důraz a rychlost se stále zlepšují. *David Konvalina* jako řízný pravý obránce byl nepostradatelnou součástí týmu, a to i přes své zdravotní obtíže. *Vojtěch Prokš* předvedl vynikající práci s míčem a rychlost, ačkoli se zaměřil na týmovější hru a lepší rozehrávku. *Viktor Parák* byl neprostupnou zdí naší defenzivy, jeho psychická stabilita a rychlost se nadále zlepšují. *Veronika Schovánková* díky své rychlosti, dynamice a vynikající střele byla budoucností našeho týmu. *Ondra Tomášek* ukázal neústupnost v soubojích a rychlé návraty do formy po zranění. *Zuzka Midlochová* byla dynamickou a nebezpečnou útočnicí, která musí zapracovat na své práci s míčem a odolnosti. *Max Marchenko* navzdory malému vzrůstu se stal univerzálním hráčem s raketou v noze. *Tan Loi Nguyen* byl spolehlivým hráčem s obrovským pokrokem, který ještě potřebuje zlepšit svou rychlost. *Daniel Čihák* jako brankář předvedl dechberoucí práci na čáře a potřebuje zapracovat na rozehrávce a psychické vyrovnanosti. *David Janda* jako levý bek s dobrým čtením hry a potřebou zrychlit svou hru a práci s míčem. *Jáchym Košvanec* byl bojovník s nevyčerpatelným fyzickým fondem, který musí zlepšit dynamiku a přehled ve hře. *Eliáš Vaníček* byl výborný útočník s dobrou kličkou, který musí více pracovat na pohybu bez míče. *Lukáš Pernica* vynikal svou bojovností a týmovým duchem, což výrazně přispívalo k našim vítězstvím. Když bude pravidelně trénovat, může se stát rozdílovým hráčem.

Velké poděkování patří také rodičům, kteří nás neustále podporovali a byli nedílnou součástí našeho úspěchu. Děkujeme všem za skvělou sezónu a těšíme se na další výzvy!

CÉČKO ZAKONČILO ÚSPĚŠNOU SEZÓNU VÝHROU NAD JIČINEM!

CHLUMEC C - JIČÍN B  4:3 (2:2)

Branky: Mlynář, Hubený, Dítě, Labík.

Sestava: Němec - L. Heger (64. Kříž), M. Kučera, Divíšek, Hajský - Věříš (46. Jansa), Hubený, Jelínek (46. Labík), Cholasta (64. J. Kučera) - Mlynář, Dítě (79. Vlk)

Rozhodčí: Martínek - Kudláček, Urban - ŽK 0:0, ČK 0:0, 70 diváků

René Chaloupka, trenér (domácí): V poklidném tempu jsme rychle vedli 2:0 a ještě rychleji prohrávali 2:3. Nakonec jsme zápas zvládli silou vůle otočit a za to stejně jako za celou sezónu, musíme klukům moc poděkovat. Druhé místo pro nováčka soutěže je skvělé!

BÉČKO NA ZÁVĚR PROHRÁLO V POLICI!

SPARTAK POLICE - FK CHLUMEC B  6:2 (3:1)

Branky: Dítě, Labík

Sestava: Vlk - Jansa (81. Věříš), Pánek, Jelínek, L. Heger (72. Hajský) - Veselský, Vopátek, J. Labík (72. Hubený), J. Kučera, Cholasta - Dítě (85. Mlynář)

Rozhodčí: Šob - Haleš, Buchta - ŽK 0:1, ČK 0:0, 200 diváků

Milan Hejnyš, vedoucí mužstva (domácí): I díky hostům bylo k vidění velice atraktivní utkání. Nám se povedla odveta za prohru na půdě hostů a před domácím publikem jsme soutěžní ročník završili výhrou. Děkuji všem, za historický úspěch klubu v jeho historii.

Richard Vlášek, trenér (hosté): Utkání hrané v uvolněné atmosféře ukázalo, že domácí vyhráli KP zaslouženě a pokud udrží stávající kádr, lehce posílí a zachovají týmový duch včetně trenérského štábu, budou spolu s diváky zpestřením Divize C. Nás těší, že jsme odehráli otevřenou partii, nasadili jsme další nováčky, poprvé vyzkoušeli GPS vesty a získali ostruhy v těžkém zápase. Jsme jediným týmem, který dokázal Polici v KP za celou sezonu porazit, dnes ale na zopakování výkonu z podzimu nebylo. Rozhodčí svých 90 minut zvládli s přehledem.

PROGRAM VÍKENDU 15-16.6.

PROGRAM VÍKENDU 15-16.6.

Je před námi poslední fotbalový víkend sezóny 2023/2024. Do boje jdou čtyři chlumecké týmy. Už dnes jede B mužstvo do Police nad Metují, kde bude hostem domácího vítěze krajského přeboru. Poslední dva zápasy v Polici se našemu mužstvu povedly, forma našeho týmu je také solidní a tak, i když domácí jsou velkým favoritem, věříme, že kluci udělají vše pro dobrý výsledek. V sobotu dopoledne uzavře úspěšnou sezónu také Céčko, které doma hostí rezervu Jičína. Hrají také starší žáci a mladší dorost.

PÁ 18:00 muži B POLICE - CHLUMEC

SO 10:15 muži C CHLUMEC - JIČÍN B

SO 13:30 U17 VELKÉ POŘÍČÍ - CHLUMEC

NE 9:30 U15 ČERV. KOSTELEC - CHLUMEC

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ODEHRÁLA O VÍKENDU DVA KVALTNÍ TURNAJE

Hned dva turnaje s výborným obsazením odehráli hráči naší mladší přípravky. Jedno mužstvo se představilo v Dohalicích na turnaji JAKO CUP , kde kluci po velmi dobrých výkonech obsadili 15. místo z 36. účastníků.

Trenér Karel Zelinka k turnaji řekl:" Velmi dobrý turnaj se skvělým obsazení týmů z celé republiky jsme zvládli herně velmi dobře. Náš tým se neztratil v zápasech s kvalitními soupeři a potvrdil tak velmi dobrou práci za celý rok. Klukům patří velké poděkování!!

Náš klub reprezentovali tito hráči: Kryštof Zelinka, Tomáš Holan, Tomáš Hanuš, Ladislav Fölkl, Martin Potenský, Tomáš Pivný, Tomáš Matys, Jakub Zelený, Max Synek.

Druhý tým odehrál turnaj v Jaroměři a trenéři Standa Čáslavský s Petrem Černohlávkem ho hodnotili takto:

Na turnaji v Jaroměři pro U9, jsme obsadili 13 místo z 18. Na to že jsme měli nejmladší tým na turnaji ( měli jsme kluky ročník 2016 a 2017) tak ve velké konkurenci výsledek slušný, herně to bylo super, kluci makali a bylo tam spousta hodně pěkných akcí, jen jsme měli v pár zápasech smůlu kdy jsme prohráli o gól, ale dali v těch zápasech spoustu tyček a břeven, ale i tak mají kluci velkou pochvalu za bojovnost…💪⚽️😉

Sestava našeho týmu: Černohlávek Petr, Čáslavský Jakub, Hnízdil Fanda, Vaněk Jakub, Pekný Matyáš, Kubík Richard, Macků Eda, Budínský Nikolas, Kohout Tomáš

SKVĚLÝ ZÁPAS STARŠÍCH ŽÁKŮ S RYCHNOVEM!

FK CHLUMEC – SPARTAK RYCHNOV  4:3 (1:1)

Branky: 20. Stejskal, 47. Holec, 60. Marchenko, 80. Frajer

Sestava: Branský – Heger, Beliov, Pilař, Bartoníček, Marchenko, Steklý, Jarkovský, Stejskal, Frajer, Holec, Jandl, Veselý, Hadvig

Kdo přišel v neděli dopoledne na chlumecký stadion, tak se určitě nenudil. V zápase krajského přeboru U 15 s Rychnovem se bylo na co dívat. Pěkné branky, kombinace, nasazení, emoce. Oba soupeři si nedali nic zadarmo, naši kluci v poslední minutě rozhodli o svém vítězství a oslavy byly veliké. Víc takových zápasů!

Jakub Jarkovský, David Branský, Marek Steklý, trenéři FK Chlumec U15: V posledním domácím utkání jsme přivítali Rychnov a byl to skvělý zápas. Dvakrát jsme dotahovali a v hektickém závěru strhli výhru na naši stranu. Za výborný výkon byli kluci odměněni dlouhotrvajícím potleskem.

CÉČKO SE VRACÍ Z ÚPICE S PRÁZDNOU, PŘESTO JE STÁLE NA DRUHÉM MÍSTĚ!

ÚPICE - CHLUMEC C 2:1 (1:0)

Branka: 58. Hubený

Sestava: Němec - Věříš, M. Kučera (61. Jansa), Divíšek, Hajský (86. Syrový) - L. Heger, Jelínek (46. Cholasta), Šafránek, Hubený - Mlynář (71. J. Volejník), Holman (86. Š. Volejník)

Radek Kaplan trenér (domácí): S domácími fanoušky jsme se chtěli rozloučit vítězně, což se podařilo a kluky musím pochválit. V úvodo utkání jsme přežili šance hostujícího týmu a poté se nám podařilo vstřelit úvodní branku utkání. V úvodu druhého poločasu jsme navýšili vedení, hosté snížili, ale na konečném stavu utkání se již nezměnilo.

René Chaloupka, trenér (hosté): V Úpici jsme nejprve několik šancí neproměnili, poté dvakrát inkasovali a v závěru už nám chyběli síly na vyrovnání. Podepisuje se na nás náročný program, přesto hráči zaslouží pochvalu za to jak to zvládají. Za týden se chceme rozloučit doma vítězně s Jičínem.

JIRKA KUČERA ROZHODL O VÝHŘE BÉČKA NAD ČERVENÝM KOSTELCEM!

CHLUMEC B - ČERVENÝ KOSTELEC 1:0 (0:0)

Branka: 78. J. Kučera

Rozhodčí: Valihora - Filip, Kudláček - ŽK 2:2, ČK 0:0

Sestava: Kukal - Jansa, Pánek, Tichý (18. Hajský), Jelínek - Veselský (90. L. Heger), J. Kučera, Vopátek, Labík, Cholasta (90. Šafránek) - Dítě (85. M. Kučera)

Richard Vlášek, trenér (domácí): Dnes celý tým skvěle pracoval do ofenzivy i defenzivy, hosty jsme prakticky do ničeho nepustili, bylo nás plné hřiště, ale v cestě nám stál skvělý brankář Macek, který šance likvidoval. V závěru musela rozhodnout levačka J. Kučery a tak jsme se s domácími diváky rozloučili za 3b.Bohužel nám přibyl další zraněný hráč do fanklubu Ultras, který nyní čítá 7 marodů, naštěstí se blížíme ke konci a můžeme použít hráče C týmu, kteří opět výrazně pomohli. Poděkování hostím za možnost předehrání utkání

Petr Garček, trenér (hosté): Reálně - výhra domácích je zcela zasloužená. Po celé utkání na nás tlačili, my díky pečlivé defenzivě celého týmu a skvělému Joskovi Mackovi v brance dlouho odolávali, v ofenzivě jsme nebezpeční moc nebyli. Branka v závěru mrzí, k bodu nebylo daleko. I přesto odjíždíme z Chlumce s dobrým pocitem. Kolektivní výkon a zapojení hráčů z U17 a U19 jsou pozitiva do další sezóny. 

ÁČKO OTOČILO ZÁPAS S ČESKOU LÍPOU!

FK CHLUMEC - ČESKÁ LÍPA 3:2 (0:2)

Branky: 55. Vaníček, 78. Havel, 86. Soukeník – 8. Šimon, 16. Vít

Karty: ŽK: 90. Hajdo (CLI) ČK: 34. Omon (CLI)

FK Chlumec nad Cidlinou: Brát – Rudavskyi (36. Čáp), Hájek, Veselka (C) (46. Zeman), Bastin, Řezníček (83. Labík), Finěk, Kopáč, Soukeník, Vaníček (83. Doležal), Strasser (73. Havel)
Trenér: Tomáš Hrabík

FK Arsenal Česká Lípa: Král – Stružinský, Pajkrt (80. Valenta), Vít, Ješeta, Kazda (46. Halbich), Hajdo, Filip (C), Šimon (71. Žižka), Omon, Dvořák
Trenér: Pavel Hradiský

Rozhodčí: Kubec – Hodek, Mazanec

Diváci: 195

Tomáš Hrabík, trenér FK Chlumec n. C.: Do zápasu jsme vstoupili velmi špatně, rychle jsme dostali dvě branky a nevypadalo to s námi vůbec dobře. Pomohlo nám vyloučení hostujícího hráče. Ve druhé půli se hrálo na jednu branku, hostům docházeli síly a jsme moc rádi, že se nám povedlo zápas otočit a dovézt do vítězného konce. Nakonec je z toho i po nepovedeném jaru, solidní deváté místo a my se musíme dobře připravit na to, aby jsme i v dalším ročníku ČFL byli konkurenceschopní. Poděkování pro všechny lidi, kteří se starají o to, aby se v Chlumci mohla hrát takto náročná soutěž a samozřejmě i pro fanoušky, kteří nás skvěle podporovali po celou sezónu.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti