Upravit stránku

Vítězství až na penalty

FK Chlumec - Dobruška

               2:2   (0:1)   na p.k. 4:3

 

branky:

Cholasta, Staněk

 

 

sestava:

Vlk - Heger, Tichý,Jelínek,Feichtinger - Heger M, Staněk,Cholasta, Jansa- Kříž,Šimák

střídali: Mrhal, Kardoš,

I přes prohru nepanuje zklamání

 

FK Chlumec - Vysoká n.L

                 1:3   ( 0:1)

branka:

              Labík

 

sestava:

Javůrek  (53" Němec) - Špás, Homoláč,Vopátek,Dušek(46" Kučera M)- Cholasta(46" Šusta), Chaloupka R., Heger L ( 65" Kučera J),Hubený(46" Labík), Feichtinger- Staněk

 

 

 

Petr Kycelt, asistent trenéra (domácí):
Pro nás byl vrchol sezóny už v neděli a na dnešním výkonu to bylo znát.Nastoupili jsme v hodně mladé sestavě a i přes prohru jsme nezklamali. Zkušenost hostí dnes rozhodla. Potlesk našich diváků, kteří nás odměnili za jarní část soutěže, byl hodně příjemný. Věříme, že zraněný Honza Pražák bude brzy v pořádku.
 
Komentář (hosté):
"Hráči Vysoké byli po celé utkání nebezpečnějším týmem. O výhře bylo definitivně rozhodnuto po třetí brance, která padla po pěkné kombinační akci. Stínem utkání je zranění Honzy Pražáka, ke kterému došlo při srážce s domácím brankářem. Tímto mu všichni přejeme brzké uzdravení."

Derby je naše !!!

FK Chlumec - RMSK N. Bydžov

                 2:2   ( 0:0)  na p.k. 3:2

 

branky:

Kučera, Labík -  Voldán, Mejstřík

 

Derby se  hrálo před kamerami České televize a před fantastickou návštěvou, když si do našeho útulného areálu našlo cestu 1147 diváků! Samotný zápas přinesl hned čtyři branky a remízu 2:2.

Nejprve poslal domácí do vedení po závaru Miroslav Kučera, na to hostující Nový Bydžov odpověděl krásnou kombinací, kterou zakončoval Michal Voldán. Poté se blýskl domácí kanonýr Jan Labík, který pohotovou patičkou dal na 2:1. Jenže v samotném závěru dokázal utkání poslat do pokutových kopů střídající Pavel Mejstřík. V rozstřelu se vyznamenal domácí gólman Ladislav Kukal a zasloužil se o výhru Chlumce.

„Byl to hezký fotbal s neopakovatelnou atmosférou, oba týmy ukázaly to nejlepší. Děkuji týmu za povedenou sezonu,“ hodnotil i přes prohru spokojený trenér Nového Bydžova Petr Průcha. Radost měl samozřejmě i domácí kouč Petr Jánský. „Jsme moc šťastní, že to takhle dopadlo. Kluci splnili všechno do puntíku a výhrou poděkovali všem fanouškům.“

 

Petr Kycelt, asistent trenéra (domácí):
Výhra v televizním derby, co chtít víc. Remíza po devadesáti minutách asi zasloužená, penalty pro nás, velká radost. Celý den se na našem hřišti povedl Díky všem, kdo se na něm podíleli.
 
Petr Průcha, trenér (hosté):
V celku si dovolíme tvrdit, že jsme byli lepším týmem. V prvních 20ti minutách jsme hrozili víc, bohužel jsme neproměnili nic z našich šancí. V dalším průběhu utkání domácí vyrovnali hru a vytvořili si několik šancí, ze kterých vstřelili 2 branky, my však skóre vždy dorovnali. Škoda penaltového rozstřelu ... Byl to hezký fotbal s neopakovatelnou atmosférou, oba týmy ukázaly to nejlepší. Děkuji týmu za povedenou sezónu!


Zdroj: https://hradecky.denik.cz/fotbal-kraj/svatek-fotbalu-chlumec-slavil-vyhru-nad-rivalem-20190611.htmlsestava:

Kukal - Janský(61" Špás), Vopátek,Homoláč,Dušek -  Kosař(88" Feichtinger), Novotný, Kučera J(75" Heger), Kučera M(61" Chaloupka R), Staněk(89" Hubený) - Labík


Zdroj: https://hradecky.denik.cz/fotbal-kraj/svatek-fotbalu-chlumec-slavil-vyhru-nad-rivalem-20190611.html

Druhá porážka v soutěži

Vamberk - FK Chlumec

              4:2 (2:1)

Branky:

Šimák, Cholasta

Sestava:

Vlk, Vlasák, Jelínek, Feichtinger, Hajský, Jansa, Heger L., Heger M., Cholasta, Šimák, Kříž, Mrhal, Mandát, Kardoš

 

Michal Jansa:

Ve Vamberku jsme utrpěli teprve druhou porážku v soutěži. Projevila se trochu únava z náročného víkendu. Hra nebyla špatná, ale Vamberk nám dal lekci z jednoduchosti a důraznosti. V prvním poločase jsme byli lepší, ale paradoxně jsme prohrávali 0:2. Do poločasu jsme snížili a na začátku druhého vyrovnali. Pak jsme bohužel neuhlídali 2 rychlé protiútoky a na obrat už nebyli síly.

Tvrdý zápas jsme zvládli

AFK Probluz - FK Chlumec B

                3:7  (2:2)

 

branky:

 4x Šusta , Hubený,Feichtinger, vlastní

 

sestava:

Javůrek- Heger L, Šafránek, Janda, Chaloupka L (46" Jelínek) - Cholasta, Heger M, Hubený, Špás (46" Feichtinger)- Šusta - Kříž ( 75" Jansa)

 

Josef Hladik:

Skvělý nástup do utkání, ale po vedoucím gólu jsme vyklidili pole a dovolili domácím otočit skóre, od 35" minuty jsme se vrátili do zápasu a zaslouženě vyrovnali.
Druhý poločas byl z naší strany fotbalový a ze strany soupeře bohužel tvrdýDoslava jsme se báli o naše hráče. Děkuji hráčům za předvedený výkon a jsme rádi, že zápas dohráli bez zranění.

Nerad něco komentuji ale to co se dělo v Probluzi už bylo za hranou slušného chování,a za přispění pana rozhodčího jsem si připadal jak na jatkách a čekal komu co udělají a koho odnesou. Kam ten fotbal klesl?

KS U19

FK Chlumec - Teplice/Meziměstí

                  9 :1   (4:1)

 

branky:

 Heger M 2x Šimák 2x, Staněk 2x, Hajský 2x Kardoš,

 

 

sestava:

Vlk - Hajský,Tichý,Jelínek,Mrhal - Heger L, Heger M, Staněk, Jansa -  Kříž, Šimák 

... Mandát, Kardoš, Staněk.

 

Michal Jansa:

Pět hráčů nám odehrálo ve velkém vedru druhý zápas, i přesto jsme soupeře jasně přehrávali a zaslouženě zvítězili. Klukům děkuji za odvedený výkon.

 

Vítězství znamená jistotu záchrany

Sobotka - FK Chlumec A

               0:2(0:1)

branky:

           10. a 72. Labík

sestava:

Kukal - Špás, Homoláč, Vopátek, Dušek - Novotný(75. Heger), Kosař - Jánský, Staněk, M. Kučera - Labík(80. Cholasta)

 

Mladé pušky opět řádili

Výborný výkon a spoustu neproměněných šancí - zasloužené vítězství.

Lhota p.L. - FK Chlumec B

               1:2  (0:1)

24"Hubený

70" Beneš

 

 

Josef Hladik:

Musím pochválit všechny dorostence a zejména Martina Hegera a Filipa Jelínka, dnes jsme předváděli pohledný fotbal na jeden dotyk, spoustu vyložených šancí jsme ještě neproměnili.

Sestava:
Němec-Jelínek,Chaloupka, Chaloupka,Beneš- Jansa, Heger M,Šusta,Hubený(70" Šafránek),Šumský(75" Hajský)- Kříž

 

 

Nahoru