Upravit stránku
Speciální utkání to jistě bude pro našeho Petra Veselku, který je zároveň starostou Libčan!!! a hlavním organizátorem pouťových oslav. Na složení našeho kádru se v týdnu stále pracovalo a tak jsme moc rádi, že v našem dresu na podzim uvidíme i Romana Čápa a Kubu Havla, kteří byli na zkoušce v druholigové Jihlavě resp. Chrudimi, přesto se nakonec rozhodli, že budou pokračovat v našem dresu!! Novými tvářemi v našem dresu jsou tedy Vítek Vejr z Mladé Boleslavi ,Kuba Krčál, který na jaře hrál v Chrudimi a gólman Kuba Brát z Hradce Králové. Z béčka se do áčka přesunuli Ondra Vaníček a Vojta Kycelt. Naopak náš kádr opustili Roman Dunda a Radek Korba.
V sobotu dopoledne se tedy v Libčanech bude hrát atraktivní zápas a věříme, že naše kluky přijede povzbudit řada našich fanoušků!! O průběhu utkání budeme samozřejmě informovat.

 

SO 14:15 dorost CHLUMEC - TŘEBECHOVICE
Naši dorostenci přivítají v prvním kole Třebechovice. Většina našeho týmu absolvovala přípravu s muži, což by se mělo projevit. Kádr je bohužel dost úzký, takže bude potřeba doslova každá noha. Uvidíme jak se klukům zítra povede.
 
SO 17:00 muži B CHLUMEC - DOBRUŠKA
K prvnímu utkání krajského přeboru přijede do Chlumce Dobruška, kterou trénuje nám dobře známý stratég Petr Jánský. Dobruška v létě obměnila kádr a chce hrát lépe než v loňské sezóně. Náš tým nedoznal v létě výrazných změn. Do kádru áčka se přesunuli Ondra Vaníček a Vojta Kycelt a zranění bohužel nepustí do hry Láďu Kukala a Pavla Pilaře. Dá se předpokládat, že mužstvo posílí někteří hráči širšího kádru A mužstva. Na stadionu bude vše nachystáno, tak se přijďte podívat, dát si pivo, klobásu a fandit našim klukům!!
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti