Upravit stránku
Neproměněná penalta: 88. Jarkovský (CCN), mimo
 
TJ Sokol Živanice: Frydrych – Spěvák, Staněk, Zavřel, Kakrda, Buriánek, Kopecký (76. Gašpar), Petrus (76. Štěpánek), Polák, Langr (C), D. Pánek.
Náhradníci: Vaníček – F. Pánek, Ferčák, Gašpar, Štěpánek.
 
FK Chlumec nad Cidlinou: Petr – Bastin, Havel, Kadlec, Čáp, Kučera, T. Labík (83. Žahourek), Vejr (86. Veselka), Krčál, Jarkovský (C), Novotný.
Náhradníci: Brát – Hynek, J. Labík, Kopáč, Žahourek, Veselka, Vaníček.
 
Rozhodčí: Vokoun – Nejedlo, Dujsík
Diváci: 167
 
Jan Kraus (trenér FK Chlumec): Konečně jsme prolomili venkovní neúspěšnou sérii, za což jsme moc rádi. Po celý zápas jsme měli více ze hry, domácí spoléhali spíše na brejkové situace. A když jsme zvládli i hektický závěr, ve kterém jsme nejprve nedali penaltu a poté přežili i sérii domácích rohů, tak bylo o importu bodů do Chlumce rozhodnuto. Máme před sebou těžký týden. V pondělí testy na Covid, ve středu Teplice, v neděli Zápy. Budeme se snažit zvládnout vše co nejlépe.

 

VÝHRA JAKO DÁREK KÝCOVI K 50!!
 
FK CHLUMEC B - HOŘICE 5:1(2:0)
Branky: Labík 2x, Hartman, Kycelt 2x - Melaga
Sestava: Kukal - Heger, M. Kučera, Sedláček, Žahourek - Staněk(80. Feichtinger), Doležal(68. Hubený), Vaníček(46. Hubený), J. Labík(88. Hajský), Hartman(86. M. Heger) - Kycelt
 
Josef Vydra - vedoucí mužstva (hosté):
V prvním poměrně vyrovnaném poločase jsme naše příležitosti neproměnili a domácí dvě využili. Zřejmě rozhodující moment přišel na začátku druhé půle. Pourovu jasnou šanci zlikvidoval Kukal a z protiútoku to bylo 3:0. Sice jsme ještě snížili, ale tradičně jsme v závěru po otevření hry inkasovali ještě dvakrát. Výsledek je sice krutý, ale nutno uznat, že domácí byli lepší a výhru si zaslouží.
 
Tomáš Hrabík (trenér FK Chlumec):
Souhlas s hodnocením pana Vydry. Měli jsme více ze hry a dali víc branek než soupeř. Je skvělé, že produktivní jsou i mladí kluci. Díky celému kolektivu. V neděli nás čeká derby v Novém Bydžově.
 
SESTŘIH BRANEK CHLUMEC - Hořice 4:1
Na všechny branky, které padly ve vítězném utkání se můžete podívat níže:

 

Chlumec - Hořiněves 6:1 (2:0)

Branky: Mlynář 2x, Nýč, Tichý, Dvořák, Vlk z penalty

Sestava: Vlk - Ouzký, Jelínek, Tichý, Hajský - Jansa, Kárník, Heger (60 min. Sajkršmíd), Nýč (70 min. Grinč) - Dvořák (46min. Pech), Kardoš (46min. Mlynář)

Zdeněk Kříž (trenér): Až na nemocného V.Kříže jsme se sešli konečně všichni. Dnešní utkání jsme odehráli na treninkovém menším hřišti. Kluci si s chutí zahráli a i na některé kombinace se dalo dívat,jen tak dál.

 

CHLUMEC C - ROUDNICE B - odloženo na 28.10. od 10:00
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti