Upravit stránku
VYSOKÁ VÝHRA NAD TEPLICEMI!!
 
FK CHLUMEC - FK TEPLICE B 4:0 (3:0)
 
Branky: 8. T. Labík, 18. Čáp, 36. Čáp, 51. Havel
 
Karty: 29. Bastin (CCN), 44. Čáp (CCN), 59. Jarkovský (CCN) – 58. Čítek (TEB)
 
FK Chlumec nad Cidlinou: Brát – Veselka, Havel, Jarkovský (C) (83. J. Labík), Kadlec, Čáp, Hynek (62. Kučera), T. Labík, Vejr (71. Novotný), Bastin (83. Sedláček), Vaníček (71. Kopáč).
Náhradníci: Petr – Žahourek.
 
FK Teplice B: Zdeněk – Hora (81. Pokorný), V. Černý, Vobecký (68. Blažek), Liška, Kodad, Švejda, Šup (C), Kováč, Šimeček, Čítek.
Náhradníci: Fiala.
 
Rozhodčí: Severýn – Opočenský, Šafránková
Diváci: 390
 
Jan Kraus (trenér FK Chlumec): Vysoká výhra nás samozřejmě potěšila, ale náš výkon měl k ideálu hodně daleko. Zbytečné ztráty, pomalý přechod do útoku, pomalé návraty. V tom všem se musíme zlepšit. Soupeř měl velmi rychlý přechod do útoku a nás několikrát skvěle podržel Kuba Brát v naší brance. Ale i takové zápasy jsou. Kluky chválím za touhu vyhrát. Celý týden budeme pracovat na tom, aby v Přepeřích byl náš výkon lepší!!

 

Č.Kostelec- FK Chlumec U19 0:3 (0:2)

Branky: 18" Sajkršmíd , 37" Kardoš, 58" Karnik

Sestava: Vlk - Hajský, Tichý, Jelinek, Ouzký (78"Věříš) - Sajkršmíd (46" Pech), Heger, Karnik, Jansa - Kříž, Kardoš (70" Grinč)

Zdeněk Kříž (trenér): První poločas jsme viděli parádní fotbal z obou stran se spoustou neproměněných šancí. Naší kluci proměnili dvě a určili ráz utkání. Druhý poločas už tak kvalitní nebyl, ale zaslouženě jsme ho dovedli do tříbodového zisku.

 
SKVĚLÝ VÝKON BÉČKA V KOSTELCI!! LÁBA HATTRICK!!
 
ČERVENÝ KOSTELEC - FK CHLUMEC B 1:6 (0:3)
 
Branky: 23., 41. a 77. Labik , 5. a 89. Kycelt, 59. Hartman
 
Sestava: Kukal - Žahourek, Vopátek, Kučera M, Cholasta (39" Heger) - Doležal - Hartman (85. Pech), Kučera J. (86. Tichý), J.Labik (80. Feichtinger), Novotný (76. Staněk) - Kycelt
 
Tomáš Hrabík (trenér FK Chlumec): Naše výhra je zcela zasloužená. Až na malý výpadek na začátku druhé půle, jsme byli jasně lepší. Hráli jsme rychle dopředu a ze spousty šancí jich šest proměnili. Díky celému kolektivu i našim fanouškům za podporu!!!
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti