FK Přepeře: Truksa – Bulíř, Jarosz, Ježek, Martan, Nesvatdba (C), Novotný, Pavlata, Tvaroha, Venc, Volf
Náhradníci: Vrána – Elbel, Hlůže, Kvesic, Sedláček, Vaníček A., Zaradny

FK Chlumec nad Cidlinou: Brát – Bastin (C), Čáp, Havel, Kadlec, Kopáč, Krčál, Kučera(65. Hynek), Labík, Vejr(86. J. Labík), Veselka
Náhradníci: Petr – Hynek, Kycelt, J. Labík, Novotný, Sedláček, Vaníček O.

Rozhodčí: Černý – Cichra, Kolátor

V prvním poločase jsme byli mírně lepší. Po přestávce jsme se ujali vedení brankou Víťi Vejra, ale bohužel jsme druhý gól nepřidali. V závěru domácí hru zjednodušili, pískala se proti nám spousta standardních situací a po jedné z nich se kopala hodně přísná penalta. Věřili jsme alespoň v bod, ale minutu před koncem jsme inkasovali podruhé. Navíc v závěru byl vyloučen Kuba Krčál.

FK Chlumec U19 - Hradec Králové 1:4 (0:1)

Branky: 52" Ondřej Jansa

Sestava: Vlk - Hajský (82" Kardoš), Tichý, Jelinek, Ouzký - Sajkršmíd, Heger, Karnik, Jansa - Kříž (84" Věříš), Nýč

FAMÓZNÍ OBRAT BÉČKA!!
FK CHLUMEC B - SLÁVIA HK 5:2 (0:2)

Branky: 46. a 83. J. Labík, 61. Hartman, 76. Veselský, 80. J. Kučera - 10. Řezáč, 38. Derner
Sudí: Svoboda - Škoda, Otava ŽK 2:1, ČK 0:0 120 diváků
Sestava: Kukal - Prouza, Vopátek, M. Kučera, Heger - Novotný(68. Veselský), Vaníček, Doležal(76. J. Kučera), Labík(86. Cholasta), Hartman - Kycelt(84. Feichtinger)
Připraveni: Tichý, Němec

Martin Firbacher (předseda FK): V prvním poločase byl k vidění vyrovnaný zápas ve kterém jsme naše šance neproměnili a naopak hosté byli značně produktivní. Nejprve využili nedůraz naší obrany, která nedokázala odkopnout míč a poté se jim povedla rychlá brejková situace po naší standardní situaci. Do kabin se našim borcům neodcházelo nijak lehce.

Po přestávce, ale bylo vše jinak. Hned na začátku druhé půle se dostal k míči Honza Labík a jeho nastřelený míč do šestnáctky skončil v síti s pomocí hostujícího hráče. To vlilo našim klukům krev do žil. Najednou jsme viděli na hřišti jiný tým než v první půli. Kluci makali, předváděli řadu pěkných akcí, ale v brance hostí čaroval nestárnoucí Mašek. Vyrovnat se povedlo v 61. minutě. Do útoku výborně vystartoval Dan Prouza, skvěle přihrál na Vojtu Kycelta, který ještě posunul na Kubu Hartmana a ten srovnal na 2:2. Obrat jsme dokonali v 76. minutě kdy Ondra Vaníček skvěle vybojoval míč , posunul na Honzu Labíka, který prostrčil na Kubu Veselského, jenž tváří v tvář gólmanovi nezaváhal a vedli jsme 3:2!! A to ještě nebylo vše!! Za chvíli skvěle zabojoval Vojta Kycelt, nahrál Lábovi, který nádherně našel střídajícího Jirku Kučeru, jehož levačka byla neomylná 4:2!! Výtečný výkon celého týmu ve druhé půli dokončil Honza Labík, jenž s přispěním hostujícího obránce zužitkoval výbornou přihrávku Ondry Vaníčka a uzavřel tak skóre utkání na konečných 5:2!!

Za druhý poločas je naše výhra zcela zasloužená a klobouk dolů před celým týmem, jak utkání zvládl otočit!!! Hoši děkujeme!!

Všechny branky ze včerejšího skvělého obratu béčka proti Slávii HK si můžete prohlédnout zde.

FK CHLUMEC C - SMIŘICE 2:4 (1:2)
Branky: 23. Kříž a 68. M. Kučera