CÉČKO VÁLÍ! ČTVRTÁ VÝHRA V ŘADĚ!! PAVEL FEICHTINGER ŘÁDÍ DÁL!!!

FK CHLUMEC C - SMIŘICE 5:2 (1:0)

br.:  Feichtinger 3x, Kučera 2x

sestava FK Chlumec:  Němec - L. Chaloupka (58. Staněk), Janda, Šafránek, Beneš - Špás, Cholasta, Hubený (75. Heger), Motyčka (46. Hartman) - Feichtinger, Holman (46. M. Kučera)

René Chaloupka (trenér):
Začátek zápasu nám vyšel na výbornou. Po přesné přihrávce Špásika zakončil sólo z půlky gólově Pavel Feichtinger. Bohužel zbytek první půle se postupně z naší hry vytratila přesnost a pohyb. Soupeř dobře napadal a donutil nás k chybám. Druhý poločas začal jak skončil první a my po dalších chybách dvakrát lacino inkasovali. Naštěstí jsme dokázali vždy rychle odpovědět a po hattricku Feichtingra se ještě dvakrát trefil M. Kučera.
A tým

DVA BODY Z VELVAR!! SLUŠNÁ PRÁCE!

VELVARY - FK CHLUMEC A 0:0 (6:7 na pen.)
rozhodující penalta Trávníček

sestava FK Chlumec:  Petr - Špidlen, Havel, Kopáč (60. Korba), Trávníček - Koubek, J. Labík (80. Sedláček) - Veselka (60. Novotný), Čáp, T. Labík ( 82. Žahourek) - Bastin

Tomáš Hrabík (asistent trenéra):
V prvním poločase jsme byli jednoznačně lepší, ale málo jsme se tlačili do koncovky. Přesto jsme si šance vytvořili, ale bohužel nedali. Po přestávce nám trochu ubývaly síly a utkání se vyrovnalo. Bod navíc z penalt je asi spravedlivým vyjádřením dění na hřišti. Velké poděkování celému týmu za skvěle zvládnutý týden, ve kterém jsme sehráli tři zápasy v šesti dnech!

B tým

BÉČKO NEZVLÁDLO ZÁVĚR!

FK CHLUMEC B - POLICE 2:5 (1:1)

br.: Hartman, Novotný

sestava FK Chlumec:  Kukal - Novotný, Prouza, Vopátek, Žahourek - Pilař (46. Feichtinger), V. Doležal (85. Cholasta) - Jánský (71. Špás), M. Kučera, Veselský - Hartman

Martin Firbacher (předseda FK):
Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách se rozhodlo chvíli před koncem. Za stavu 2:2 jsme v 83. minutě nedali velkou šanci, nastřelili břevno a vzápětí nás hosté potrestali. Do otevřené obrany jsme poté dostali ještě další dvě zbytečné branky. Při absenci zkušených hráčů nám v týmu chybí lídr, který by mladší hráče na hřišti usměrnil. Máme spoustu zbytečných ztrát v přechodové fázi a to nás stojí spoustu sil při návratech zpět. Hlavu vzhůru, podzim ještě nekončí!