Upravit stránku

PROGRAM NAŠICH TÝMŮ O VÍKENDU

 
 

Sobota 10:00

starší přípravka CHLUMEC – RMSK
 
 

Sobota 17:00

PRASEK – CHLUMEC muži C
 
CÉČKO JEDE K NOVÁČKOVI DO PRASKU
V sobotu od 17:00 se svěřenci trenéra Chaloupky představí na půdě nováčka z Prasku. Náš tým v týdnu bez problémů postoupil v poháru přes Převýšov a zajímavostí je, že v dalším pohárovém kole zajíždí ve středu 4.9. do Prasku. Takže během 10 dní hrajeme dvakrát se stejným soupeřem. Vzhledem k několika absencím, kdy si hráči ještě jezdí po dovolených a festivalech, nebude kádr kompletní a určitě ho doplní někteří dorostenci.
Náš soupeř má po dvou zápasech zatím tři body, kdy doma porazil Dohalice a poté prohrál v Roudnici. V týmů má řadu hráčů, kteří prošli mládežnickou základnou RMSK a naše kluky nečeká tedy nic lehkého. Přesto věříme, že se s prázdnou vracet nebudou.

 

Neděle 10:15

muži A CHLUMEC – BOHEMIANS 1905 B
 
V NEDĚLI DOPOLEDNE PŘIJEDE DO CHLUMCE BOHEMKA
Ve třetím kole České Fotbalové ligy přivítáme v neděli od 10:15 dalšího atraktivního soupeře. Po béčku Jablonce, přijede tentokráte další ligová rezerva, tentokráte Bohemians 1905.
Náš tým má určitě co napravovat. Po výborném vstupu so soutěže, kdy jsme porazili Jablonec, přišel výbuch v Boleslavi. Věříme, že kluci naváží na první domácí výhru a udělají vše pro to, aby „klokani“ odjížděli do Prahy s prázdnou. V našem týmu skončil v týdnu Lukáš Vyšehrad, který odešel do Živanic, zdravotní problémy trápí Kubu Špidlena, Radka Petra i Oliho Žahourka a tak budeme zvědavi jakou sestavu připraví trenéři Kraus s Hrabíkem do utkání. Věříme, že vítěznou!
 
Soupeř má zatím na svém kontě dvě prohry. V minulém kole podlehl doma hradeckému béčku 1:2 a tak určitě udělá vše pro to, aby už konečně bodoval. A tým Bohemky hraje v sobotu večer na Slávii, takže se dá jistě očekávat posíléní z kádru Martina Haška. V minulém kole nastoupili za béčko mj. Daniel Kostl, Jakub Rada, Til Schumacher.
Pro fanoušky je opět připraveno slosování o ceny, které tentokráte dodá hlavní partner utkání velkoobchod s nápoji JEDLIČKA. Novinkou bude stánek s občerstvením na protilehlé straně u Bystřice. Věříme, že opět dorazíte v hojném počtu a povzbudíte naše kluky v cestě za třemi body!

 

Neděle 14:30

dorost Č. Kostelec – CHLUMEC
 

 

Neděle 17:00

RMSK NB – muži B CHLUMEC
 
V NEDĚLI SE HRAJE DERBY
V dalším kole krajského přeboru mužů zajíždí náš B tým do Nového Bydžova, kde se v neděli od 17:00 odehraje další díl derby Nový Bydžov – CHLUMEC. To poslední máme jistě všichni v paměti. Byl to televizní zápas v rámci oslav 100 let kopané v našem městě a byl to určitě svátek pro všechny zúčastněné. Po nerozhodném výsledku 2:2 jsme zvítězili na penalty. Nyní nám to budou chtít bydžovští jistě vrátit, takže se dá očekávat opět bouřlivá atmosféra a vše co k derby patří.
 
Náš tým po parádním vstupu do soutěže, kdy vyhrál v Kostelci, v minulém kole zaváhal doma s týmem Kratonohy/Olympia 3:5 a tak bude jistě hlavním cílem trenérů Jánského a Kycelta, srovnat naši defenzivní činnost. Pokud by jsme chtěli bránit v Bydžově, tak jako dvacet minut první půle s Kratonohami, tak by to dobré nebylo. V našem kádru bude chybět Zdeněk Dušek, který je na dovolené, někteří další hráči nejsou úplně v pořádku a tak se o konečné nominaci bude rozhodovat až po nedělním utkání A mužstva.
 
Tým soupeře, který vede stratég Petr Průcha, vstoupil do krajského přeboru dvěma výhrami nad Jičínem a v Rychnově a od začátku tak potvrzuje roli největšího favorita soutěže.
 
Takže v neděli od 17:00 na městském stadiónu v Novém Bydžově. Věříme, že nás dorazí povzbudit hodně chlumeckých fans. Naši kluci určitě nechají na hřišti vše. Vždyť je to derby!
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti