Upravit stránku
SOBOTA 17:00 CHLUMEC B – KRATONOHY/OLYMPIA
Po úspěšném vstupu do soutěže, kdy jsme zvítězili na půdě silného Kostelce 4:1, čeká náš tým domácí mistrovská premiéra. Přijede k nám tým Kratonohy/Olympia. Soupeř, který v uplynulé sezóně působil v divizi, má za sebou také solidní start do letošního krajského přeboru. Výhra nad silným Rychnovem 3:2 se cení, zvláště když v 87. min vedli hosté ještě 2:1.
Základ týmu tvoří mladí hráči, kteří prošli ligovou mládežnickou základnou FC HK a Olympie, doplněni o zkušené fotbalisty s ligovými zkušenostmi jako např. Jiří Lindr, nebo Filip Klapka.
Náš tým je téměř kompletní, drobné zdravotní šrámy hlásí pouze Martin Kosař. Nominaci na zápas budou řešit trenéři Jánský s Krausem, po dnešním tréninku.
 
NEDĚLE 14:15 dorost CHLUMEC/RMSK – TÝNIŠTĚ n.O.
První mistrovské utkání čeká také svěřence trenéra Zdenka Kříže v 1. Krajské lize dorostu. Těžce se dával kádr dorostu na letošní sezónu dohromady, využívat budeme určitě hráče RMSK. V neděli by nám měli pomoc Víťa Staněk a Víťa Šimon, tedy naši „domácí“ hráči. Naopak chybět bude zraněný Vojta Kárník.
 
NEDĚLE 17:00 CHLUMEC C – STĚŽERY
Céčko přivítá v prvním domácím utkání soupeře ze Stěžer. Oba týmy vstoupili do okresního přeboru úspěšně. Naši hráči vyhráli v Myštěvsi 4:3, kde domácím nepomohl ani internacionál Marek Kulič. Stěžery porazili Roudnici 4:1. V našem týmu se opět dá očekávat mix mládí a zkušenosti.
 
NEDĚLE 10:30 ML. BOLESLAV B – CHLUMEC
Fortuna ČFL pokračuje v neděli od 10:30 druhým kolem a náš tým se představí na Městském stadionu v Mladé Boleslavi, kde bude jeho soupeřem domácí béčko. To získalo v prvním utkání dva body, když zvítězilo na penalty v Hradci Králové.
Náš tým má za sebou úspěšný týden. Po výhře nad Jabloncem 3:0, jsme stejným poměrem zdolali i Libčany v prvním kole MOL Cupu a další body by jistě chtěl přidat i v neděli. Pikantní bude utkání pro našeho Tomáše Sedláčka, který v Boleslavi hrál a postupovými brankami proti Marseille a Palermu se zapsal do klubové historie. V dresu soupeře naopak bude hrát Vítek Vejr, hráč který fotbalové začátky spojil s našim klubem.
Co k utkání říká trenér Honza Kraus:“ Do Boleslavi jedeme s pokorou. Čeká nás velmi těžký soupeř a každý bod, který by jsme získali by byl velmi cenný. V domácím týmu určitě nastoupí řada mladíků a je otázkou koho uvolní trenér Weber z A mužstva. Nám se v týdnu dal dohromady Radek Korba, naopak zdravotní problémy trápí Honzu Labíka a Oliho Žahourka. Na delší dobu vypadl ze hry i Jirka Černý. Přesto věřím, že hráči udělají vše pro dobrý výsledek“.
textový přenos můžete sledovat zde:
stream ze zápasu zde:
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti