Upravit stránku

CHLUMEC - HOŘICE 0:3(0:2)

Kukal - Vopátek(78. Špás), Bráborec, Dušek, M. Kučera(52. Šafránek) - Pilař(85 Šusta), Novotný - Kycelt, J. Kučera(25. Staněk), Hartman(66. Feichtinger) - Labík

Po debaklu v Jičíně jsme se chtěli rehabilitovat doma s Hořicemi, ale vůbec se nám to nepovedlo. Hlavně v ůvodu utkání jsme hráli v defenzivě značně nejistě a vše korunoval první polovlastní gól v naší síti. Poté nadal Vojta Kycelt velkou šanci a vzápětí jsme přišli o Jirku Kučeru, který musel střídat pro zranění. Ve čtyřicáté minutě jsme dokázali zastavit hostujícího útočníka jen za cenu faulu a trestný kop z 18 m, skončil v naši síti i když to byla velice sporná situace, neboť našemu brankáři stínili tři hráči v ofsajdovém postavení. Po přestávce jsme chtěli s výsledkem něco udělat, ale vše zhatil zkrat Honzy Labíka, po kterém byl vyloučen a pak už jsme to měli hodně těžké..Jsem rád, že jsme utkání nezabalili až do konce zápasu se snažili s výsledkem něco udělat. Citelně nám chyběli David Homoláč i Kuba Veselský, V neděli zajíždíme do Červeného Kostelce.

CHLUMEC B - ROUDNICE B 5:2(2:2)

br: Cholasta 2, Beneš 2, Janda z PK.

Němec - Heger, Chaloupka, Janda, Appl - Myška(70"Šumský) Cholasta, Hubený(46" Staněk) Šusta, Špás(64" Šafránek ) - Beneš

Béčko začalo ve stejném duchu jako áčko v sobotu. Nejistá defenziva a v deváté minutě prohráváme 0:2 a hosté ještě některé další šance nedali. Velmi důležitý momentem byla hlavička Vaška Beneše, který snížil na 1:2 a obraz hry se začal pomalu měnit. Do poločasu srovnal Vojta Cholasta a ve druhé půli už jsme byli lepší, přidali další tři branky a zaslouženě zvítězili. Pochvala pro celý kolektiv. V neděli jede béčko k derby do Lovčic.

Babí/Velké Poříčí - FK Chlumec/NM 7:0 (5:0)

Sestava: Vlk, Vlasák, Jelínek, Tichý, Heger M., Kárník, Jansa, Hodač, Kříž, Chlad, Špinka, Mrhal, Feichtinger

První prohra v soutěži a hned debakl. Utkání hrubě ovlivnila 9. minuta kdy po chybě v obraně hasil Milan Tichý ve skluzu situaci, míč ho bohužel trefil do ruky a rozhodčí trochu necitlivě kromě penalty tasil i červenou. Než jsme se z toho vzpamatovali, tak to bylo 5:0 a bylo v podstatě po zápase. V druhém poločase jsme se snažili s výsledkem něco udělat, ale po hrubých chybách jsme dvakrát inkasovali. Pár šancí jsme si také vypracovali, ale v koncovce chyběl klid a rozvaha.