Upravit stránku
A tým
 
VÝHRA SE ZBUZANY PO DOBRÉM VÝKONU!!!
 
CHLUMEC - ZBUZANY 2:1(2:1)
 
br.: 20. Čáp, 38. Bastin - 13. Lička
sudí Tesař. ŽK 2:1, ČK 0:0, 422 diváků
 
sestava FK Chlumec: Dunda - Špidlen, Jarkovský, Havel, Trávníček - Veselka(81. Novotný), Kopáč(88. J. Labík), Čáp, T. Labík - Bastin(90. Sedláček), Korba(75. Koubek)
 
Martin Firbacher (předseda FK):
Po velmi dobrém výkonu jsme Zbuzanům připravili první tříbodovou porážku v sezóně. Zejména v první půli jsme měli spoustu šancí, ale proměnili jsme jen dvě. Nejprve srovnal Roman Čáp střelou z vápna a poté se Tomáš Bastin skvěle položil do centru a rozhodl o naší zasloužené výhře. Jen tak dál!
 
 
ROMAN ČÁP: CHCI S CHLUMCEM ZABOJOVAT O ZÁZRAK!!
 
Po utkání se Zbuzany jsme si popovídali se střelcem jedné z našich branek Romanem Čápem.
 
Jaké to bylo utkání z tvého pohledu?
Myslím si, že dneska jsme byli od začátku lepší, měli jsme zase jako v každým zápase spoustu šancí. Zbuzany jsme kromě gólu a jedny standartky v podstatě do ničeho moc nepustily. Kdyby to skončilo větším rozdílem, nikdo by se nemohl divit.
 
Přibliž našim fanouškům jak k došlo k tomu, že hraješ v Chlumci?
Jsem hráčem Jihlavy, ale byl jsem na hostování v Chrudimi, jenže kvůli malé herní vytíženosti jsme se domluvily, že půjdu na subhostování do Chlumce. Jsem rád, že jsem tenhle krok udělal, protože zázemí který tady je, je na 3 ligu úplně krásný.
 
Jak jsi v Chlumci spokojen?
Spokojený jsem, trenér mi dává hodně příležitostí a za to jsem rád. Teď je skvělý, že se nám daří jak herně tak i celkem výsledkově. Chceme takhle pokračovat dál, porazit teď Ústí a v týdnu potom co nejvíce potrápit Plzeň.
 
Co kluci v kabině?
Parta tady je suprová, jelikož jsem přišel s Travasem, se kterým se znám už dlouho a jsou tu kluci se kterýma jsem hrál v dorostu, tak to bylo jednodušší do party zapadnout. Doufám, že i ty starší hráči, nás nový vzali v pohodě, v kabině jsme teda někdy dost hlučný, ale to k tomu asi patří.
 
A tvoje další fotbalové plány?
Uvidíme kde začnu zimní přípravu, od toho se bude vyvíjet asi hodně dalších věcí, ale doufám, že se ještě někam posunu. Třeba s Chlumcem ještě zabojujeme o nějaký zázrak v podobě poháru nebo dotáhnutí se na první Zápy
 
Romane díky za rozhovor, přejeme ať se Ti v našem dresu co nejvíc daří!
B tým
 
ANI TŘI GÓLY NESTAČILY V RYCHNOVĚ NA BODY.
 
RYCHNOV - CHLUMEC B 4:3 (1:1)
 
br.: 21. a 67. Zajíček, 58. a 92. Počtýnský - 42 a 80. Novotný, 86. Labík
 
sestava FK Chlumec: Kukal - R. Doležal, Sedláček, Prouza, Žahourek - Pilař, Labík - Veselský (46. Hartman), V. Doležal, Novotný J. - Kycelt (68. Vopátek)
 
Brůžek Václav, předseda (domácí):
Tak tohle jo! Reklama na fotbal! Na takový fotbal se chodí! Nasazení z obou stan, spousta branek a infarktová koncovka. Zaslouženě jsme šli do vedení, ale hosté do šatny vyrovnali. V úvodu 2. půle byl soupeř lepší, ale do vedení jsme šli my a ještě ho navýšili na 3:1. V 77. měl pojistku na kopačce Počtýnský, ale nedal a hosté nás potrestali a vyrovnali. Penalty však v 92. odmítlo duo Zajíček - Počtýnský a tak šťastné 3 body zůstaly doma. Hoši díky za skvělý zážitek.
 
Petr Jánský, trenér (hosté):
Odjíždíme zklamaní. Domácí vyhráli zaslouženě. Všichni víme, že Rychnov se rovná Počtýnský a Zajíček, ale stejně rozhodnou celý zápas. Domácí víc chtěli, dali do utkání mnohem víc chtíče a emocí , na rozdíl od nás. Ale když na konci vyrovnáte, tak to prostě už musíte udržet do penalt..

C tým

CÉČKO VEZE ZASLOUŽENÉ BODY Z ROUDNICE!
 
ROUDNICE B - CHLUMEC C 0:1(0:1)
 
br.: 11. Feichtinger
 
sestava FK Chlumec: Němec - Beneš , Janda, R. Chaloupka, L. Chaloupka - Holman (65. Motyčka), Hubený(46. Kříž), Šafránek, Špás (83. Šumský) - Staněk, Feichtinger (46.Kárník)
 
René Chaloupka (trenér):
Po kolektivním výkonu celého mužstva, kdy domácí si vytvořili jedinou šanci za celý zápas, my naopak spoustu šancí ještě nedali, zaslouženě si odvážíme z Roudnice všechny tři body.
 
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti