Upravit stránku
Tomáš Hrabík (asistent trenéra FK Chlumec):
Do zápasu jsme dobře vstoupili, ale úvodní šance jsme ještě neproměnili. Do poločasu jsme poté dvakrát skórovali ze standardních situací. I ve druhé půli jsme byli jasně lepší a hosté skóre upravili až v poslední minutě z penalty. Jsme rádi, že po náročném utkání s Bohemkou, kluci zvládli dobře přepnout na ČFL. Poděkování celému kolektivu i fanouškům.
 
B tým
 
CENNÉ BODY Z ČERNILOVA!!
 
ČERNILOV - CHLUMEC NAD CIDLINOU B 0:2 (0:1).
 
br:  R. Doležal, J. Kučera
 
sestava CHLUMEC NAD CIDLINOU B: Kukal - R. Doležal, Homoláč, Prouza, Žahourek - Pilař, Vopátek (46. Kycelt) - Veselský (83. Jánský), J. Kučera, Hartman (65. M. Kučera) - Novotný
 
Petr Jánský (trenér FK):
Kvalitní utkání s dobrým soupeřem, ve kterém jsme měli o trochu více ze hry. A protože jsme řadu šancí zahodili, tak jsme museli být neustále na pozoru před rychlými kontry domácích. Uklidnil nás až Jirka Kučera v závěru. Děkuji celému kolektivu.

 

C tým

BOHARYNĚ - FK CHLUMEC NAD CIDLINO 3:2 (3:1)
 
br.: Staněk, Janda p.k.
 
Renďa Chaloupka (trenér):
Po špatném prvním poločase jsme se v tom druhém nepatrně zlepšili, ale i tak náš herní projev byl špatný a body jsme si nezasloužili.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti