FK Chlumec nad Cidlinou: Brát – Bastin (C), Havel (72. Sedláček), Kadlec, Čáp, Kučera (55. Vejr), T. Labík (87. Žahourek), Veselka, Krčál, Kopáč, Hynek (87. Novotný).

SK Zápy: Soukup – Hašek, Růžek, M. Jelínek (C), Hakl, Woitek, Eliáš, Putz (68. Koutenský), Magera (68. Kubů), Hron, J. Jelínek (83. Matějka).

OP mužů

Prasek - FK Chlumec C 2:3 (0:2)

Branky: 27" a 88" Kříž , 39" Janda
Sestava: Němec - Cholasta (65" Hajský), Šafránek, Chaloupka, Špás - Jansa, Hubený, Janda, Motyčka - Kříž, Holman

René Chaloupka (trenér): V prvním poločase to byl náš tým, který udával ráz utkání. Byli jsme ve všem lepší a jen díky zbrklosti a nepřesnosti jsme nedali víc branek. Do druhého poločasu jsme všechno v čem jsme byli lepší nechali v kabině a soupeř byl najednou na koni. V hektickém závěru padly během dvou minut tři branky. Naštěstí si odvážíme tři body, ale výkon ve druhém poločase nás těšit nemůže.

PROHRA V BYDŽOVĚ PO BOJI!!

RMSK NB - FK CHLUMEC B 3:2 (2:1)

Branky: 43. Jilemnický z pen., 45. Blažek, 63. Holec - 42.z pen a 68. J. Labík
Sestava: Kukal - Prouza(37. Staněk), Vopátek, M. Kučera, Žahourek - Novotný, Doležal, Vaníček, J. Labík(87. Heger), Hartman - Kycelt

Tomáš Hrabík (trenér Chlmce): Dnes bylo v Bydžově k vidění derby se vším co k němu patří. Šance, branky, chyby, emoce.. My jsme nezvládli standardní situace a to byl jeden z hlavních důvodů prohry. Jinak jsem s výkonem týmu vcelku spokojen. Velmi pozitivní bylo to, že v obou týmech nastoupila spousta mladých hráčů a svoji roli zvládli. Teď se musíme dobře nachystat na Vysokou.

Petr Průcha (trenér RMSK NB): Souhlasím s Tomášem Hrabíkem, snad ještě přidám, že jsem moc rád, že emoce zůstaly na hřišti a tak to má být. Moji hoši dřou, bojují, ale herně to stále není ono. Po obdržené první brance jsme během minuty zázračně otočili stav. Když jsme ve druhé půli dali na 3:1, vypadalo to, že je zápas náš. Nedali jsme loženku na 4:1 a přišel trest. Labík snížil a nastalo drama. Chlumec nám zle zatápěl, dal 3 tyče, my měli šance po brejcích. Byly to nervy, měli jsme obrovské štěstí. Tři body z derby těší!