Upravit stránku
A tým

Klokani si odvážejí z Chlumce 3 body.

FK Chlumec - Bohemians 1905 0:2 (0:2)

Jan Kraus (trenér FK Chlumec): S prvním poločasem jsme nebyl spokojen. Udělali jsme dvě chyby a rychlý soupeř je potrestal. Naše dvě branky zastavil praporek rozhodčího…Po přestávce jsme se zlepšili, měli převahu, řadu standartek, ale bohužel jsme nic do branky posílených hostí, nedotlačili. Někteří hráči mě svým výkonem v první půli hodně zklamali. Ale musíme makat dál. Ve středu Příbram, v sobotu Přepeře. Program je náročný. Děkujeme divákům za podporu.

B tým

DERBY JE NAŠE!

RMSK NOVÝ BYDŽOV – FK CHLUMEC B 1:2 (1:1) na PK 3:4

br.: 6. Holec – 18. Vopátek
sestava: Kukal – Novotný (86.Špás), Vopátek, Prouza, Žahourek (65. Homoláč) – Kosař, Pilař (84. Choalsta) – Hartman, J. Kučera (61. Doležal), Veselský (72. M. Kučera) – Kycelt

Petr Průcha, trenér (domácí):
Na KP myslím slušné utkání. Předpokládali jsme, že Chlumec přijede posílen, a to se potvrdilo. Hráli jsme v bloku, soupeř měl opticky více ze hry, avšak šance byly na naší straně. Ale bohužel fotbal se hraje na góly! Penalty s Chlumcem už nikdy

Martin Firbacher, předseda FK (hosté):
Derby bylo jako tradičně vyhecované, plné osobních soubojů a maximálního nasazení z obou stran. Herně jsme byli lepší, domácí měli větší šance. Chvíli před koncem jsme přežili tutovku Holce, vzápětí jsme nedali trestňák z ideální pozice na vápně. A když Vojta Cholasta proměnil rozhodující penaltu, tak propukla velká radost. Vyhrát v Bydžově se nám líbí.
C tým

PO SLUŠNÉM POLOČASE CÉČKO NAKONEC V PRASKU PROHRÁLO!

PRASEK - CHLUMEC C 3:1(0:1)

br.: Kříž Vojta

sestava: Chlad- Špás, Beneš, Kycelt (60" Hajský ), Holman, Cholasta, Feichtinger (46" Doležal ), Myška, Jelínek, Kříž (86" Kardoš ), Kučera M. ( 73" Němec)

René Chaloupka (trenér): Po nadějném prvním poločase, kdy jsme soupeře nepustili do větší gólové šance a sami ho většinu poločasu přehrávali jsme se ujali vedení po krásné akci Myšáka se zakončujícím Křížem. 0:1 Nutno dodat,že bylo spoustu dalších gólových možností ,ale většina finálních přihrávek končila na nohou soupeře. Druhý poločas jsme byli nuceni střídat a na naší hře to začalo být znát. První gól dostáváme po závaru před naší brankou, osamocený domácí záložník zůstává sám na zadní tyči a hlavou vyrovnává. 1:1 Za chvíli nedorozumění naší obrany a důraz domácího útočníka. 2:1 Třetí gól padl po rohu opět hlavou.3:1 Do konce zápasu jsme se bohužel na nic nezmohli. Na hře se podepsal i sedmdesátiletý hlavní rozhodčí ,kdy řadu zákeřných faulů zezadu nepotrestal kartou . Bojovnost nám dnes nestačila , soupeř by důraznější v koncovce.