Upravit stránku

ČERV. KOSTELEC - CHLUMEC 3:0(1:0)

Kukal - Šafránek(80. Špás), Dušek, Chaloupka, M. Kučera - Vopátek - Staněk(78. Heger), Novotný, Pilař, Hartman - Kycelt

V Kostelci nám dnes chyběla celá řada hráčů(Homoláč, Bráborec, Labík, J. Kučera, Veselský) a tak jsme nastoupili v pozměněné sestavě, která odehrála velmi solidní první poločas. V něm jsme hráli vzadu téměř bez chyby a dostávali jsme se do rychlých brejků , ze kterých jsme si vytvořili minimálně čtyři velké šance, ve kterých nás bohužel vychytal domácí gólman a jednou také břevno. Těžká rána pro nás přišla na konci první půle. Po nenápadné akci se dostal do souboje náš brankář a domácí útočník a domácí kopali hodně přísnou penaltu, z které se dostali do vedení 1:0.
Ve druhé půli už to tak dobré nebylo. I přes to jsme si vytvořili v 60. min. další velkou šanci, ve které Vojtu Kycelta opět vychytal domácí brankář. A tak podruhé udeřili domácí. Jejich odkop od vlastní branky propadl až na útočníka, který sólo zakončil druhou brankou v naši síti. I poté jsme se ještě snažili s výsledkem něco udělat, ale zkušení domácí už drama nepřipustili. Velká škoda neproměněných šancí v první půli. Musíme se připravit na příští týden a udělat vše pro to, aby jsme zdolali Dobrušku. Dnešní výkon v první půli naznačil, že by to jít mohlo.

Petr Liška, trenér (domácí):
Dnes musíme poděkovat našemu mladému brankářovi Pavlovi Středovi - v první i ve druhé půli vychytal velké šance hostí. Další poděkování patří elitnímu střelci Hlavovi, který dnes proměnil většinu svých šancí a dal hattrick.

LOVČICE - CHLUMEC B 2:0(0:0)

Chlad - Beneš (46"Jansa),Janda, Appl, Pilný - Hodač (46 " Kříž ),Hubený, Feichtinger,(80" Hajský) Cholasta - Šusta, Šumský

Láďa Heger: Dnes nevyhrál lepší tým. Obě branky jsme soupeří doslova darovali, první po hrubé chybě a druhý po laxním bránění, kdy byl Jelínek úplně sám . Do zápasu naskočili i dorostenci Kříž, Jansa a Hajský a hru výborně oživili. Naopak výkon některých zkušenějších hráčů, byl velkým zklamáním. Zraněnému Vaškovi Benešovi přejeme co nejrychlejší uzdravení.

Chlumec/NM - Třebechovice 6:4 (4:0)

Branky: Cholasta 2, Kříž 2, Kárník, Hajský

Sestava: Vlk, Vlasák, Kárník, Feichtinger, Hajský, Hodač, Jansa, Staněk, Špinka, Kříž, Cholasta Mrhal, Kardoš, Heger M.

První poločas ještě jakž takž dobrý a vedení 4:0. Ve druhém jsme trošku experimentovali a někteří si zkusili posty na kterých normálně nehrají. To se bohužel nepovedlo a nakonec jsme se i strachovali o výsledek když soupeř snížil na 5:4. Naštěstí se nám podařilo vstřelit šestou branku a zvítězit. To vše však nic nemění na tom, že někteří hráči hrají pod své možnosti!!!