DNES TO BYLA PROHRA SE VZTYČENOU HLAVOU!

Branky:
Kycelt

Kukal – Žahourek, Vopátek, Prouza, R. Doležal – Pilař, Kosař – Hartman, V. Doležal, Jánský – Kycelt

Petr Jánský (trenér):
Byli jsme si vědomi ofenzivní síly domácích, kteří to zejména v první půli, zcela jasně prokazovali. Navíc se nám hned zkraje zranil Radek Doležal, ale Míra Kučera ho zastoupil velmi solidně. V první půli náš výkon nebyl dobrý, hráli jsme ustrašeně a zbytečně ztráceli míče v nebezpečných prostorech. Několikrát nás skvěle podržel Láďa Kukal. O přestávce jsme si vysvětlili, že takto bázlivě hrát nemůžeme. Do druhé půle jsme vstoupili výborně. Vojta Kycelt po rohu hlavou vyrovnal a naše hra konečně začala mít parametry. Hrál se zcela vyrovnaný zápas. Domácí dostali dárek v podobě přísné penalty, ale tu náš golman také zlikvidoval. Když už jsme se pomalu chystali na pokutové kopy, tak se trefil krásně Kraják ze 30 metrů a náš závěrečný tlak přinesl jen nastřelenou tyč. Za výkon ve druhé půli jsem rád. Nebáli jsme se hrát a domácím byli víc než vyrovnaným soupeřem. V základu nastoupili čtyři hráči roč. 2000 a a zvládli to dobře. Dnes to byla prohra se vztyčenou hlavou. Teď už myslíme na příští neděli, kdy doma hostíme Hořice a určitě budeme chtít navázat na výkon z dnešní druhé půle

sudí Zadinová , ŽK 6:2, ČK 1:0(26. Langr), 210 diváků

sestava: Dunda - Petr – Špidlen, Jarkovský (69. Kopáč), Havel, Trávníček – Koubek – Novotný, Čáp (90. Žahourek), J. Labík (46. Kučera), T.Labík – Bastin (64. Korba)

Jan Kraus(trenér):
V prvním poločase jsme nepohlídali dva centry a díky našemu nedůrazu jsme prohrávali 0:2. Celkově byla v první půli hra moc rozkouskovaná a i díky tomu jsme se vůbec nedostali do tempa. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, dostali hosty pod tlak, ale z našich šancí jsme bohužel proměnili až tu v 91. minutě a to už bylo na vyrovnání pozdě.