Branky: 39. Bastin, 68. Kadlec, 75. Labík – 2. Hamalainen
Karty: 54. Kadlec (CNC), 69. Havel (CNC), 81. Čáp (CNC) – 33. Rozkovec (JBB), 40. Velich (JBB)

FK Chlumec nad Cidlinou: Brát – Veselka, Havel, Jarkovský (C), Kadlec, Krčál, Čáp (84.Vejr), Kučera (65. Kopáč), T. Labík (82. J. Labík), Hynek(21. Žahourek), Bastin
FK Jablonec B: Klement – Hamalainen, Rozkovec, Velich, Vošahlík (48. Coufal), Černák (58. Kinčl), Štěpánek (41. Maigini), Haitl, Macháček, Helm, Skuhravý (C)
Rozhodčí: Urban – Tesař, Novotný, 450 diváků

Před zraky bosse Jablonce Miroslava Pelty viděla téměř pětistovka diváků, skvělý úvod posílených hostí, které hned ve druhé minutě poslal do vedení po rohu Hamalainen 0:1. Jablonecké branka povzbudila a bylo jich plné hřiště. Naši hráči chvílemi nevěděli doslova kam dřív skočit. Zhruba od dvacáté minuty se hra vyrovnala a převaha se začala dostávat na naše kopačky. Po velkých závarech pálili nebezpečně Kučera a Čáp, ale hostující obránci stihli střely zablokovat a tak jsme se poprvé radovali ve 39. min, kdy se po Čápově střele, dostal k míči ve vápně Tomáš Bastin a z otočky prostřelil hostujícího brankáře 1:1.
Ve druhém poločase jsme viděli boj o každý kousek hřiště, náš tým postupně získával převahu a hosty do většího nebezpečí nepouštěl. V 69. min. nevypustil Honza Kadlec souboj a po chybě hostujícího brankáře dovedl míč do prázdné branky 2:1!!! Definitivní tečku za utkáním udělal Tomáš Labík, který v 75. min. dorazil Čápovu střelu a rozhodl tak o naší výhře 3:1!!!

Jan Kraus (trenér FK Chlumec): Sehráli jsme obrovsky náročné utkání, určitě nejtěžší, z těch tří, které jsme s Jabloncem odehráli. Nevyšel nám úvod, kdy nás soupeř přehrával, my jsme se špatně pohybovali a měli řadu zbytečných ztrát. Poté jsme se zlepšili a utkání zaslouženě otočili ve svůj prospěch. Jsem moc rád, že jsme utkání zvládli. Děkuji celému kolektivu i fanouškům, kteří nás hnali za výhrou.