Upravit stránku

Chlumec- Nepolisy 9:2

branky: 3x Labík, Hartman, Pilař, Hubený, Kučera M, Staněk, Jánský
Sestava: Němec (Chlad) - Špás, Chaloupka R., Dušek, Šusta, Pilař, Kučera M., Novotný, Chaloupka L., Hubený, Labík, (Staněk, Veselský, Hartman, Zapletal, Jánský)
Petr Kycelt: V prvním poločase jsme se chvílemi trápili, ve druhém se projevila chuť do zakončení. Jsme rádi za výsledek i předvedenou hru především ve druhém poločase.

Chlumec B - Městec Králové A . 5 - 1 (3-1)

Branky: Tichý 2x, Hartman 2x, Špás.
Sestava: Němec, Svoboda, Janda, Janský, Špás, Tichý M., Hubený, Feichtinger, Jansa, Hartman, Staněk,Beneš.
Josef Hladík: Dokonale jsme soupeře zaskočili a trestali z brejku a když 3.gól přidal Špás z krásného přelobování brankaře nebylo už druhý pol.co řešit. Ve 2.poločas jsme soupeře k ničemu nepustili, ba naopak, zahodili ještě min. 3 tutovky. Děkuji všem hráčům především dorostencům, neboť měli již jeden zápas v nohách .Děkuji p.Kozovi za přípravu dresů, které vyhrávají.

Chlumec - Holice 4:1 (1:1)

Branky: 2x Hartman, Kučera J., Labík,
Sestava: Chlad (Javůrek) - Dušek, Homoláč (Špás), Zapletal, Kučera M. - Pilař (Novotný) - Veselský, Kučera J., Staněk (Šusta), Hartman - Labík
Petr Kycelt: Proti týmu z pardubického přeboru jsme v Ohrazenicích sehráli celkem dobrý zápas. Po celou dobu jsme měli více míč na kopačkách, ale v koncovce jsme se dlouho nedokázali prosadit. To se nám v první půli podařilo pouze jednou,, kdy po rychlé křídelní akci nahrával Veslo a do brány míč uklidil Hartis. Soupeř zahrozil pouze několikrát z rychlých brejků. Po jednom z nich vyrovnal z přímého kopu. Začátkem druhého poločasu se Holicím zranil hráč a protože neměl kdo střídat, dohrávali v deseti. My jsme toho dokonale využili a vstřelili 3 krásné branky. Nejdříve Lába hlavou po rychlé akci Petra Staňka a centru Vesla. Třetí z trestňáku Jirka Kúča a poslední opět z trestňáku Hartis. Několik dalších šancí jsme ještě nedotáhli.
Příští sobotu hrajeme v Poděbradech proti Velimi.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti