Upravit stránku

16.2. Chlumec A - Velim 1:4 (1:2)
Branka: Kosař.
Sestava: Javůrek - Dušek (70. Špás), Zapletal, Kosař, Špás (45. Šusta), - Pilař - Kučera M.(70. Hartman), Kučera J., Kycelt (25. Novotný), Hartman (45. Chaloupka L.) - Labík (45. Cholasta)
V dnešním zápase nás soupeř přehrál daleko větší agresivitou. Navíc jsme byli bohužel dopředu téměř bezzubí a dozadu nás Velim trestala rychlými protiútoky.

17.2. Kosičky - Chlumec B 4:4 (2:1) na penalty 3:2
Branky: Šusta,Špás,Chaloupka,Tichý
Sestava: Němec, Janda, Šafránek, Appl, Špás, Myška, Hubený, Chaloupka, Cholasta, Šumský, Beneš, Heger, Tichý, Šusta.
Tentokrát kromě brankaře nemůžu nikoho pochválit neboť nám dělal problém pohyb a kombinace a tak bylo i vidět kdo jak má natrénováno. Přechod na jejich polovinu v prvním pol.. byl velký problém. Ale nevěšte hlavu, do mistr.zápasu je ještě daleko.Máme co zlepšovat.

23.2. Chlumec A+B - Stěžery 8 : 0 (5:0)
Branky: Feichtinger 3, Cholasta 2, Šusta 1, Dušek 1, Kučera M 1,
Sestava: Němec, Novotný, Janský, Zapletal, Špás, Cholasta, Kučera J, Kučera M., Vopátek, Feichtinger, Dušek, Šusta, Appl
1.pol.jsme soupeře napadali a nedali mu moc prostoru, což dělalo soupeři problémy.2 pol.už byla hra z obou stran průměrná a tak se v klidu dohrálo.

2.3. Chrudim B - Chlumec A 2:2 (0:1)
Branky: Labík, vlastní
Sestava: Kukal (45. Javůrek) - Špás (25. Šusta), Vopátek, Homoláč, Dušek (35. Feichtinger, 45. Kučera J.) - Zapletal, Pilař - Jánský, Kučera J (30. Staněk, 75. Feichtinger), Kosař - Labík ( 80. Staněk)<
Se soupeřem z pardubického krajského přeboru jsme sehráli vyrovnané utkání. V prvním poločase jsme po počátečním náporu domácích převzali iniciativu a po krásné křídelní akci střílel Lába, 0:1. Poté Kukačka bravurně zneškodnil přísně nařízenou penaltu. Koncem poločasu hru rozkouskovalo několik vynucených střídání (zranění a "neshody s nepřesným rozhodčím").
Ve druhé půli se domácím podařilo po závaru v našem vápně vyrovnat a pár minut poté po nedorozumění v našich řadách vstřelit vedoucí gól. Nám se podařilo v závěru po rychlé akci a důsledném napadání donutit domácí k vlastňáku.
Celkově jsme viděli bojovný a vyrovnaný zápas.