FK Chlumec nad Cidlinou: Mach – Veselka, Finěk, Havel, Žahourek, Krčál, Samko, Holec (90. Kopáč), Labík J. (75. Lukič), Labík T., Bastin (C)

FK Jablonec B: Vajner – Holík (75. Štěpánek), Koblížek, Munzar, Rozkovec, Čvančara (75. Abubakar), Vošahlík, Werani (66. Diviš), Daníček, Vaníček A. (75. Kinčl), Skuhravý (C)

Rozhodčí: Mudra Zdeněk – Pastyřík Vladimír, Štrincl Pavel
Diváci: 300
Michal Šmarda, trenér FK Chlumec:
Dnešní utkání mělo velmi solidní úroveň od nás i od soupeře. Jablonec přijel v hodně silné sestavě a hned z prvního útoku se mu povedlo vstřelit branku. Jsem rád, že se kluci rychle zvedli a po dvou neproměněných šancích se nám povedlo vyrovnat. I po přestávce se hrál fotbal nahoru dolů se šancemi na obou stranách, a tak remíza asi odpovídá průběhu utkání. Trochu mě mrzí zbytečné ztráty v přechodové fázi, kterými jsme hostům nabízeli brejkové situace. Celkově jsem ale spíše spokojen. Po nepovedeném závěru přípravy jsme sehráli dobrý zápas a já věřím, že na něj navážeme i příští týden v Mladé Boleslavi.

Remízový zápas hodnotil ze strany hostů asistent hlavního kouče Tomáš Čížek:
Věděli jsme, že nás zde čeká těžké utkání, předchozí dva zápasy jsme prohráli. Začátek jsme měli dobrý a šli jsme rychle do vedení. Ale pak jsme od toho trochu ustoupili, domácí vyrovnali a podržel nás i brankář Vajner. Také v druhém poločase měly oba týmy šance, my možná trochu víc. Výhra by byla lepší, ale i remízu bereme,“ dodal k zápasu asistent jabloneckého trenéra.

ZBYTEČNĚ ZTRACENÉ BODY BÉČKA!!

HOŘICE . CHLUMEC B 3:2(2:2)

br: 7. Palm.,44. Nečesaný, 61. Skalský - 14. Staněk, 23. Pilař z pen.

Kukal - Cholasta, Jarkovský, Vopátek, M. Kučera - Veselský, Pilař(27. Hubený), Pánek, Staněk, Doležal(74. Šafránek) - Mrázek(42. Hartman)

V prvním poločase jsme měli více ze hry, ale domácí šli do vedení po nepřesném odkopu Ládi Kukala. O chvíli později srovnal chytrým lobem Petr Staněk a vzápětí otočil skóre z penalty Pavel Pilař. Ten musel o chvíli později odstoupit pro zranění. To samé potkalo i Kubu Mrázka. Na hřiště místo nich přišli David Hubený a Kuba Hartman. V poslední minutě první půle se na nás kopala přísná penalta, z které domácí srovnali na 2:2.

Tomáš Hrabík, trenér FK Chlumec:
Dnes jsem zklamán. Utkání jsme měli dobře rozehrané, ale nakonec nevezeme ani bod. Klíčové pro naši hru byla zranění Pavla Pilaře a Kuby Mrázka, kteří nuceně odstoupili už v první půli a také penalta domácích, kterou srovnali ve 45. min na 2:2. Po přestávce už náš výkon tak dobrý nebyl a domácí, kteří hráli hodně důrazně, nás potrestali třetí brankou, na kterou jsme už nedokázali odpovědět.