Upravit stránku

TENTO VÍKEND SE VYVEDL

ŽIVANICE - CHLUMEC 1:2(1:1)
 
Branky: 39. Kakrda – 32. Labík, 72. Havel
 
Karty:36. Langr (ZIV), 53. Polák (ZIV), 57. Zavřel (ZIV), 71. Kopecký (ZIV), 87. Spěvák (ZIV), 90+2. Frydrych (ZIV) – 75. Novotný (CCN), 80. Ćáp (CCN), 88. Kadlec (CCN)

TOMÁŠ LABÍK: STÁLE MÁME CO ZLEPŠOVAT

Tradiční opora našeho áčka, levý záložník Tomáš Labík, vstřelil v utkání s Duklou dvě branky. Celkem má v této sezóně na svém kontě už čtyři góly a je nejlepším střelcem našeho týmu. Po utkání nám odpověděl na pár otázek:

VÍKEND ZA 12 BODŮ!!!

Myštěves- FK Chlumec C 2:3

Branky: 34" Šafránek , 50" Kříž , 85" Chaloupka R

Sestava: Němec - Špás, Šafránek, Chaloupka L, Jelinek - Chaloupka R (88" Hajský) - Feichtinger, Hubený (46" Karnik), Janda, Nýč (46" Heger M) - Appl (46" Kříž)
 
Těžce vybojované, ale zasloužené tři body.
 

VÝSLEDKY Z VÍKENDU

SKVĚLÁ PRÁCE!! OLYMPIA NA KOLENOU!!!
 
CHLUMEC B - OLYMPIA HK 1:0 (1:0)
 
br.: 28. Jakub Hartman
 
sudí: Bečvář - Pešava, Soukup ŽK 4:3 160 diváků
 
sestava: Němec - Novotný, Vopátek, Prouza, L. Heger - Vejr(79. Šafránek), Kycelt, Vaníček, Doležal, Hartman - Staněk(90. Tichý)
 

ÁČKO DNES V MLADÉ BOLESLAVI

Netradičně v pondělí, sehrajeme druhé kolo České Fotbalové Ligy v Mladé Boleslavi. Důvodem jsou atletické závody, které se na boleslavském stadionu konaly v neděli.

HONZA KADLEC: V CHLUMCI JE SKVĚLÁ PARTA!!

 
Autorem vítězné branky s Jabloncem byl, skromný kluk z Jesenicka, Honza Kadlec a tak jsme ho po zápase požádali o pár slov.
 
Honzo popiš nám zápas s Jabloncem?
Zápas s Jabloncem byl pro mě asi zatím nejtěžším zápasem ve třetí lize. Prvních dvacet minut nás Jablonec jasně přehrával, potom jsme ale začali hrát to, co chceme, dostávali jsme se do šancí a zápas zvládli za 3 body.

ÁČKO VSTUP DO SOUTĚŽE ZVLÁDLO, BÉČKO SE NEMŮŽE CHYTIT

BÉČKO V KOSTELCI PROHRÁLO
 
KOSTELEC n. O. - CHLUMEC B 3:0 (1:0)
 
v 57. dostal Míra Kučera ČK
 
sestava: Němec - Cholasta, Prouza, M. Kučera, Heger - Staněk, Sedláček(57. Novotný), Vopátek, Doležal, Hartman - Kycelt
 
Tomáš Hrabík (trenér FK Chlumec): Prvních čtyřicet minut jsme hráli to co jsme chtěli, domácí do ničeho nepouštěli a sami hrozili z brejkových situací. Poté přišla hodně přísná penalta pro domácí a to byl první klíčový moment utkání. Ten druhý se udál v 57. minutě, kdy byl vyloučen Míra Kučera. I v deseti jsme se snažili výsledek zvrátit, ale chyběla nám zkušenost a tak domácí v posledních minutách vstřelili ještě dvě branky. Náš výkon byl určitě lepší než před týdnem s Dobruškou, ale body opět nemáme. Přesto neskládáme hlavu a makáme dál.
 
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti