FK KOSTELEC n.O, - FK CHLUMEC

1:6   (0:3)

br: Labík 4, Veselský, M. Kučera

Kukal - Bráborec (63. Vopátek), Homoláč, Novotný, Dušek - Pilař, Kosař (76. Staněk) - Jánský (84. Feichtinger), J. Kučera, Veselský (86. Cholasta) - Labík (71. M. Kučera)

Úvodní mistrovské utkání se hrálo na umělce hradecké Slávie . Naši hráči v něm předvedli , zejména v první půli, velmi dobrý výkon a vrátili Kostelci porážku 1:6 z podzimu. Více podrobností v neděli. Gratulace celému kolektivu.

Stanislav Mára člen výboru (domácí):
Bojující hosté nás nepustili téměř k ničemu a zaslouženě si odvezli tři body domů. Omluva všem věrným fanouškům, kteří naše hráče do HK přijeli povzbudit, některé náš dnešní výkon pořádně rozparádil ...

Petr Kycelt, asistent trenéra (hosté):
O naší výhře jsme rozhodli ve velmi povedené první půli, kdy jsme ještě několik dalších šancí nedali. Po přestávce jsme hráli dobře takticky a skóre postupně navyšovali. Výhry si moc vážíme, ale také víme, že jedna vlaštovka jaro nedělá.