FK Chlumec nad Cidlinou: Brát – Novotný (46. Hynek), Jarkovský (C) (80. J. Labík) , Havel, Kadlec, Krčál, Čáp, Kučera (73. Kopáč), T. Labík, Vejr (41. Veselka), Bastin (80. Vaníček)
Náhradníci: Petr, Veselka, Kopáč, J. Labík, Hynek, Vaníček, Žahourek

FK Teplice: Plachý – Hyčka (24. Radosta), Heidenreich, Černý, Shejbal, Žitný (71. Kodeš), Moulis (58. Trubač), Mareček, Kučera, Vukadinović, Mareš (C)
Náhradníci: Němeček – Ljevaković, Kodeš, Trubač, Baftijar, Radosta

Rozhodčí: Klíma – Flimmel, Hurych
Diváci: 485

Do zápasu nevstoupili naši hráči špatně. V úvodních půlhodině se hrál vcelku vyrovnaný zápas, ve kterém si oba týmy vypracovali několik nadějných příležitostí, ale branka nepadla ani na jedné straně. Poté přišla temná desetiminutovka našeho týmu, ve které jsme inkasovali tři branky po téměř totožných situacích , kdy nás hosté vykombinovali po své levé straně a góly dávali téměř do prázdné branky. V poločase 0:3 a nevypadalo to s námi vůbec dobře.

Do druhého poločasu přišli změny, a překvapivě se aktivita přesunula na naše kopačky. Několik závarů jsme nevyužili, Tomáš Labík trefil tyč a když tepličtí neproměnili nebezpečné brejky do naší otevřené obrany, prosadil se až Tomáš Bastin, který snížil na 1:3. Do konce utkání se naši hráči snažili ještě s výsledkem něco udělat, ale teplická defenziva už víc nedovolila a tak favorit slavil zasloužený postup. Škoda závěru první půle, naopak pochvala za to, že jsme se až do konce snažili utkání zdramatizovat. Diváci to ocenili na závěr potleskem.
V neděli dopoledne hostíme ve šlágru lídra tabulky ze Záp. Je to poslední zápas na kterém mohou být diváci, tak si to přijďte užít!!!