Upravit stránku
Tome popiš nám své dvě branky.
První branka padla po našem autovém vhazování. Vejris mi balón postrčil do běhu a já jsem běžel sám k brance. Na hranici velkého vápna jsem zkusil levačkou vystřelit šikmo na vzdálenější tyč branky a vyšlo to. Druhá branka vznikla po útočném faulu hostí, kdy Jarky v rychlosti rozehrál přímo na mě, po zpracování balónu jsem obránci nasadil jesle a na přední tyč branky zakončil.

Jak by jsi zhodnotil celý zápas?
I když výsledek 4:1 vypadá jednoznačně, v prvním poločase byli podle mého lepší hosté. První branku jsme vstřelili my, ale dalo nám hodně práce abychom toto skóre udrželi do konce první poloviny. Ve druhém poločase byla hra už naše. Tři body jsou doma to je důležité.

Co říkáš na naše dosavadní výkony a jak by jsi zhodnotil ty svoje?
Je začátek sezóny, tak nechci nic zakřiknout, ale zatím bych řekl, že se mi docela daří. I když vždy je co zlepšovat. Stejně tak i v našem mužstvu. Až na dvě smolné prohry, kdy soupeř otočil hru doslova v posledních minutách zápasu, jsme začali podle mého slibně. Snad tak budeme dál pokračovat.

Do týmu se postupně zabudovali další chlumečáci, Ondra Vaníček, Jirka Kučera i Vojta Kycelt. Co na to říkáš?
Všichni tři kluci jsou výborní fotbalisté, takže se tomu ani nedivím. V týmu je velká konkurence, tím pádem každý z nás maká o to víc.

Tome díky, makejte dál a ze Živanic přivezte body!!