Upravit stránku

br: 48.Bastin, 63. Kosař - 19. Sokol, 40. Rajnoch.

Šeba(46. Kukal) - Veselka, Jarkovský, Prouza, Špidlen - Koubek(46. Kosař) - Novorný, Labík J., Kučera(70. Koubek), T. Labík - Bastin

Tomáš Hrabík(trenér FK Chlumec): V úvodním utkání přípravy jsme viděli zápas dvou rozdílných poločasů. V první půli byli hosté aktivnější a zaslouženě vedli. Po přestávce jsme přidali, dokázali vyrovnat a pár dalších šancí ještě nedali. Zkoušíme některé nové hráče a výkon některých byl hodně zajímavý. Ale jsme teprve na začátku. Další utkání hrajeme v sobotu od 10:15 se Dvorem Králové, opět na hřišti v Lovčicích.