Upravit stránku
Jak se změnil kádr mužstva ?
Změny v týmu jsou minimální. Odešli Radek Korba a Radek Doležal. Přišli Jakub Krčál z Chrudimi a Vítek Vejr z Mladé Boleslavi. Z béčka jsme posunuli Ondru Vaníčka a Vojtu Kycelta. Jsem strašně rád, že se nám podařilo udržet dvojici Roman Čáp, kterého jsme koupili z Jihlavy a Jakuba Havla, který prodloužil hostování z FC HK.
 
Cíle do podzimní části?
Nerad mluvím o tom jaké máme cíle, opět bude důležité jak odstartujeme soutěž. Mužstvo je zase o rok starší a zkušenější. Byl bych strašně rád, kdybychom předváděli podobný útočný fotbal jako minulou sezonu a hráli v první polovině tabulky.
 
Jak myslíš, že zasáhne Covid do průběhu soutěže?
To ukáže až čas. Myslím, že tomu musíme dát volný průběh. To jestli nějaké mužstvo půjde do karantény stejně neovlivníme.
 
V Chlumci(Převýšově) působíš už dlouhou dobu. Nelákalo by Tě zkusit si trénování i ve vyšší soutěži?
Je pravda, že jsem tady už asi v součtu 5 nebo 6 sezonu a jsem za to vděčný. Také jsem strašně rád, že se nám minulý rok povedl přechod z Převýšova do Chlumce a že jsme všem fanouškům ukázali, že to tady s fotbalem myslíme vážně a odměnou nám všem bylo loňské působení v MOL CUPU. Co se týká mých ambicích, tak ty samozřejmě mám, ale všechno má svůj čas a buď nějaká nabídka přijde a nebo ne, takový je život. Nyní se soustředím na to abychom předváděli v Chlumci co nejlepší fotbal.
 
Máš na závěr nějaký vzkaz pro naše fanoušky?
Fanouškům bych v první řadě chtěl strašně poděkovat za minulou sezonu v tom jak nás podporovali. Pro mě bude na vždy nezapomenutelný zážitek na zápas z Plzní, když nás přišlo podpořit 4 tisíce lidí. Za mužstvo vám slibuji, že se každý zápas bude rvát o vítězství a vás bych chtěl požádat, aby jste si k nám opět našli tuto sezonu cestu a pomáhali nám vítězit. Děkujeme
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti