Upravit stránku
Láďo jak vypadal zápas s Vysokou pohledem z branky?
Zápas byl na těžkém terénu velice náročný. Vysoká šla jako první do vedení, když ve 14 minutě uklízel hostující hráč Pražák do prázdné brány. My jsme se snažili do poločasu vyrovnat, ale to se nám bohužel nepodařilo. Druhý poločas začali lépe hosté, když 100% tutovku neproměnil Bělka. Z protiútoku krásně skóroval Hartys (Jakub Hartman) a rázem byl stav 1:1. Tento gól nás nakopl a v 73.minutě po parádním centru Kůči (Jirky Kučery) uklidil míč do sítě přesnou střelou Lába (Jan Labík). Třetí gól přidal nádherným lobem Vejrys (Vitek Vejr) a bylo rozhodnuto. Všechny chválím za výborný týmový výkon v druhém poločase.

V naší sestavě nastoupila řada hráčů z kádru áčka. Nečekali jste přeci jen lehčí průběh?
Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého, protože Vysoká má velice zkušené mužstvo a o to víc si vážím toho, že jsme utkání zvládli. Jsem moc rád, že kluci z áčka chodí pomáhat, je tu skvělá parta a o tom to je.

V klíčových momentech většinou vytáhneš skvělý zákrok, kterým týmu pomůžeš. Mužstvo s Tebou v zádech má větší jistotu. Cítíš to stejně?
Děkuji, vždy se snažím pro tým udělat maximum. Tréninky s áčkem mě hodně pomáhají. Cítím se v brankovišti jistější.

Od pěti let hraješ v Chlumci. Prošel si celou mládeží i dospělými týmy. Na co nejraději vzpomínáš?
Ano, v Chlumci jsem celou kariéru. Rád vzpomínám v mládežnické kategorii na trenéra Skalického, který s námi zažíval první fotbalové úspěchy i neúspěchy. a zapomenout se nedá ani na postup do krajského přeboru!!

Pomáhají Ti tréninky s A mužstvem?
Strašně moc. Tempo hry je o dost rychlejší a střely razantnější. Navíc jsem nikdy neměl gólmanské tréninky, což je pro mě asi největší změna. V áčku je super parta a jsem rád za tuto možnost.

Máš nějaký nesplněný fotbalový sen?
Jednou bych si chtěl zahrát soutěžní utkání s mým taťkou, který mě od malička ve fotbale podporuje. Bylo by to takové poděkovaní za to všechno, co pro mě udělal. Tak třeba jednou.

Co by jsi chtěl vzkázat našim fanouškům?
Chtěl bych jim moc poděkovat, že i v této těžké době nás chodí podporovat a jsou našim dvanáctým hráčem na hřišti.