Upravit stránku
Tady je nutno uvést vše na pravou míru. Letošní ročník jsme měli původně odehrát převážně s hráči ročníku 2002 a 2003, přičemž „dorazový“ ročník staršího dorostu pro tuto sezónu je ročník 2000. V průběhu přípravy (po uzavření přihlášek do soutěží) i přes jarní sliby, někteří hráči vůbec nenastoupili do přípravy anebo si mysleli, že bez tréninku můžou krajskou soutěž odehrát. To se však bohužel velmi spletli!! Do toho se dlouhodobě zranili David Mlynář a Radek Šimák. A v neposlední řadě nás trochu rozhodily i lekce tanečních, které nám zasahovaly do víkendových zápasů. Kdo se kolem fotbalu „motá“ určitě ví, že vypadnutí 4-5 hráčů ze sestavy znamená velký problém složit sestavu na zápasy! Tím pádem jsme v daleko větší míře museli využít hráčů ročníku 2000 a 2001, kteří tak museli zvládnout 2 role, začleňování do týmu mužů a pomoc týmu dorostu. Za to bych chtěl poděkovat jak trenérům mužů, že je uvolňovali na zápasy dorostu, tak hlavně samotným hráčům Vojtovi Cholastovi, Pavlu Feichtingerovi, Petru Staňkovi, Janu Hodačovi, Lukáši Hegerovi a Kubovi Chladovi, že dokázali zvládnout dva zápasy za víkend, což je určitě náročné! Vedle těchto hráčů získali mladší cenné zkušenosti a vytvořili velmi dobrý tým. V bráně si velmi dobře vedl mladý Jan Vlk (2004), o obranou fázi se starali především Petr Hajský, Milan Tichý, Filip Jelínek, Filip Vlasák, Radek Mrhal, v záloze naskakovali Ondra Jansa, Martin Heger, Vojta Kárník, Martin Špinka. V útoku se dařilo druhému nejlepšímu střelci soutěže Vojtovi Křížovi. Pár minut na hřišti nasbíral také mladičký Matěj Kardoš (2005). Pozor však na přílišné uspokojení, výstrahou může být debakl 0:7 z Velkého Poříčí!! Takže za podzimní část soutěže za mne palec nahoru.
Jelikož k dobrým výkonům je potřeba i dobré zázemí, chtěl bych tímto poděkovat Městu Chlumec nad Cidlinou za finanční podporu. Letos se vybudovala závlaha na hřišti B a tím se z „drnoviště“ stala perfektní plocha jak pro trénink tak i zápasy. Obě hřiště byla díky Kamilu Mlynářovi přes léto zapískována a regenerována a travnaté plochy obdivovali a pochvalovali i zástupci FAČR při zápasech fotbalových reprezentací U18, které se konaly na našem hřišti. Další dík patří manželům Petrovickým za perfektní servis a správu hřiště a samozřejmě všem dalším, kteří nás podporují: funkcionáři, provoz občerstvení, sponzoři, fanoušci atd.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti