Upravit stránku
Honzo, jak vypadala výhra 6:1 z Tvého pohledu?
Bylo důležité vstřelit první branku to se nám povedlo a můžu říci, že cele utkání jsme měli pod kontrolou až na výpadek prvních deseti minut z kraje druhé půle.
 
Popiš nám svoje vstřelené góly?
První branka byla po brejkové situaci, kdy Kum(Honza Novotný) skvěle navedl balon do kraje dal mi to pod sebe na velké vápno a já to uklidil k tyči. Druhý gól padl po střele Kůči(Jirky Kučery) z vápna, kterou gólman jen vyrazil před sebe a já uklízel do odkryté brány a třetí jsem dal z přímého volného kopu za vápnem střelou k tyči.
 
Bylo pro Tebe náročné zvládnout celý den na fotbale? Vždyť ráno jsi byl s áčkem a hned odpoledne jel do Červeného Kostelce?
Tak náročné ani moc ne. Já jsem se těšil ráno na zápas áčka a když jsem věděl že nebudu hrát,tak jsem šel za trenérem, že chci pomoc klukům z béčka.
 
V letošní sezóně je v A mužstvu opravdu velká konkurence. Zatím si toho moc neodehrál. Jak vnímáš tuhle situaci?
Konkurence je opravdu velká. Samozřejmě jsem trochu naštvaný že nehraji, ale troufám si říci, že máme opravdu velice kvalitní kádr 18 lidi, kteří můžou naskočit do sestavy a bude to stále šlapat. Každopádně plně respektují, že trenér si může vybrat jen 11 lidí a je skvělé, že celá lavička žije a všichni chceme vyhrát.
 
Honzo díky za rozhovor!!
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti