Upravit stránku
Jak vypadala celá gólová situace z Tvého pohledu?
Jablonec měl roh, dal z něj dokonce i gól, ale ten kvůli útočnému faulu nebyl uznaný. Já jsem se z vlastního vápna rozběhl sprintem, Brátis rychle rozehrál dlouhým výkopem. Já jsem pořád pokračoval za míčem, až jsem se ocitl na druhé straně hřiště, kde brankáři při malé domů vypadl míč z rukou. Rychle jsem toho využil předkopnutím a mohl jsem dávat gól do prázdné branky. Prozatím asi nejtěžší gól v kariéře ....
 
Jsi v Chlumci spokojen?
V Chlumci jsem spokojený, je tady skvělá parta, což se ukázalo teď, když jsme otočili zápas s Jabloncem. Doufám a věřím, že výkony jako byl teď od 20. minuty budeme podávat dál a ještě k tomu navíc něco přidáme.
 
Jak se vůbec vyvíjela Tvoje dosavadní kariéra?
Začínal jsem u nás na Jesenicku, chvilku jsem byl v Opavě a Šumperku a od 15 let jsem v Hradci. Zde jsem prošel celý dorost a přesunul se do třetiligového béčka. V zimě jsem absolvoval přípravu v druholigové Vlašimi, kde se mi líbilo, ale nakonec angažmá nedopadlo. Proto jsem byl moc rád, že se mi ozval trenér Kraus a nabídl mi angažmá v Chlumci.
 
Na jakém postu se Ti hraje nejlépe?
Je mi to úplně jedno, kde hraji, vždy chci pomoct týmu, ať je to z beka nebo křídla.
 
Jaké máš fotbalové a osobní cíle?
Určitě bych chtěl, aby se nám jako celému týmu dařilo a vyhrávali jsme co nejvíc. Jinak můj osobní cíl je dostat se v budoucnu do té nejvyšší ligy a tam si buď spolu nebo proti sobě zahrát s mým desetiletým bráchou, kterého už oslovila Sigma Olomouc. Také chci dostudovat Vysokou školu.
 
Honzo přejeme ať se Ti vše povede a rozdávej našim fanouškům fotbalovou radost i nadále!!!
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti