Upravit stránku
Náš tým vstoupil do soutěže velmi dobře. Výhra nad silným Jabloncem nás určitě povzbudila. Ale pozor! V loňské sezóně jsme také v prvním kole porazili Jablonec a hned poté prohráli v Boleslavi 0:7!! Věříme, že kluci udělají vše pro to, aby byl výsledek úplně jiný. Stav našeho kádru není ideální. K dispozic určitě nebude Dominik Koubek a otazník visí nad startem trojice Radek Petr, Honza Kadlec, Kuba Krčál. Rozhodne se až těsně před zápasem. Někteří kluci se byli rozehrát v sobotu za béčko, kde pomohli dobrým výkonem k výhře nad silnou Olympií Hradec. Pikantní zápas to bude jistě i pro Tomáše Sedláčka a Víťu Vejra, kteří v Mladé Boleslavi dlouho působili.
 
Náš soupeř v prvním kole vyhrál 1:0 na hřišti hradeckého béčka. z čehož určitě měla radost exhradecká trenérská dvojice Marek Kulič - Adrian Rolko. Vzhledem k tomu, že A tým Mladé Boleslavi hrál v sobotu a následující víkend je, díky repre pauze, volný, dá se očekávat i notné posílení domácího týmu. Vše uvidíme v 17 hodin na Městském stadionu v Mladé Boleslavi!
 
Autobus odjíždí ve 14:30 od chlumeckého stadionu a určitě v něm bude i pár míst pro fanoušky. Tak pojeďte s námi!!!
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti