CHLUMEC - BOHEMKA 2:1(1:0)

br: 1. Jarkovský, 74. Vodháněl, 87. Bastin

sestava FK Chlumec nad Cidlinou: Petr – Špidlen, Jarkovský, Havel, Žahourek – Koubek – Veselka, Čáp, Kučera, T. Labík – Bastin

sestava Bohemians Praha 1905: Valeš – Hůlka, Krch, Pokorný – Bartek, Jindřišek, Rada, Havel – Vodháněl, Puškáč, Ugwu

Los osmifinále MOL CUPU je zítra 04.10.2019 v 11:00 na ČT Sport. Oficiální termín osmifinále je 23.10. Dle posledních informací už neplatí pravidlo o tom, že tým z ČFL by měl hrát doma.

Modrobílá radost
Co přes Cidlinu stojí chlumecký most,
nezažil tak velkou fotbalovou radost.

Včera hostil extraligové vačnatce z Vršovic,
kteří v první půli, světe div se, nepředvedli nic.

Hned na začátku mače, totiž, v minutě první
síť za Valešem v bráně hostí míčem se vlní,

modrobílé pruhy vedou, Klokanům stačí a jsou lepší
i přes neproměněnou penaltu, je to pravda, hepčí!

Ve druhé půli se dle novinářů hosté zlepšili,
ze standartek opakovaně nebezpečně hrozili,

pak vyrovnali skóre na čtrnáct minut,
než Tomáše Bastinem byl mač rozhodnut!

I Bystřice ví, co je letošní pohárová euforie
a sestře Cidlině to poví, jen jak se do ní vlije.

Sláva vítězům, poraženým čest!
Hle, v osmifinále nejmenší z měst!!

Povadla tu Příbram, nakoupili Klokani
proto, že naši hrají se srdcem na dlani.

Pavel Fiala
RADEK PETR: JSEM RÁD ŽE SE BASTY TREFIL, UŽ JSEM ŠPATNĚ VIDĚL…V DALŠÍM KOLE CHCI SPARTU!!

Jedním z hrdinů dnešního zápasu byl brankář Radek Petr. Po utkání jsme mu položili pár otázek:

Radku jaký je to pocit vyřadit dalšího ligového soupeře?
Pocit to je krásný a jsem rád, že jsem se ho mohl tentokrát zúčastnit na hřišti.

Zápas byl překvapivě vyrovnaný. Jak jsi ho viděl z branky?
Utkání ovlivnila rychlá branka. První poločas byl v naší režii a kdyby to bylo 3:0, nikdo by se nemohl divit. Druhý poločas hrozil soupeř ze standartních situací, kterých si Bohemka vytvořila hodně. Sice jsme z jedné gól dostali, ale zbytek kluci fantasticky odbránili.

Věřil jsi ve výhru, nebo jsi se už připravoval na prodloužení?
Abych řekl pravdu, vůbec jsem nad tím nepřemýšlel. Jsem rád, že se Basty trefil, protože už začínalo být špatně vidět..

Koho si přeješ v dalším kole?
Ať už dostaneme kohokoliv, tak doufám, že budeme hrát doma a diváci vytvoří bezvadnou kulisu, jako dnes. Jako fanoušek, bych si přál Slavii. Na škodu by nebyl ani hratelnější soupeř, takže například Spart