Upravit stránku
POHÁROVÁ RADOST! PŘÍBRAM KONČÍ – CHLUMEC JDE DÁL!
 
MOL CUP 2. kolo:
 
FK CHLUMEC – 1.FK PŘÍBRAM 2:1(1:0)
 
Br.: 13. J. Labík, 90, Novotný – 56. Voltr
 
Sestava FK CHLUMEC: Dunda - Veselka, Jarkovský, Havel, Žahourek – Sedláček (22. Koubek), J. Labík - Novotný, J. Kučera,(76. Korba) T. Labík – Bastin (83. Kopáč)
Sestava 1.FK Příbram: Kočí - Nový, Kodr, Jablonský, Antwi - Polidar, Hájek, Dramé, Januška, Janota (55. Polák) - Voltr (90. Ptáček)
 
Sudí: Petřík, ŽK 6:0, ČK 0:0
Diváci: 630
 
Martin Firbacher (předseda FK Chlumec): Skvělá návštěva viděla na našem stadionu výborný zápas. První poločas patřil nám, vedli jsme 1:0 a další nadějné brejky jsme nedotáhli do konce. Ve druhé půli se hosté zlepšili a stihli vyrovnat. Vše rozhodla až 91. minuta, kdy se trefil Honza Novotný a zařídil nám postup do dalšího kola. Nutno říci, že postup zasloužený. Měli jsme víc nebezpečných situací a řekl bych, že jsme i víc chtěli vyhrát. Poděkování všem hráčům i skvělým fanouškům. Užijme si ty chvíle. Celá republika ví, že Chlumec vyřadil Příbram!
 
 
 
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti