Upravit stránku

P mužů

CHLUMEC - SLÁVIA HK

          3:2(2:1)

 

br: Labík, Pilař, J. Kučera.


Kukal - Dušek, Homoláč, Bráborec, M. Kučera - Pilař - Hartman(83. Šusta), J. Kučera, Kycelt(70. Vopátek), Veselský(85. Špás)- Labík(79. Staněk)

M.Firbacher:


Po třech zápasech bez bodu jsme moc chtěli uspět. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a do čtyřicáté minuty jsme měli utkání pod kontrolou, vedli jsme 2:0, další šance nedali. V poslední pětiminutovce jsme začali vymýšlet nesmysly a hosté do šatny snížili na 1:2. Ve druhé půli jsme po pěkné akci zvýšili na 3:1 a hosté snížili až na konci utkání. Za výhru jsme rádi, věřím, že nás povzbudí do dalších bojů.Práce je před námi stále dost. Díky celému kolektivu.

 

OP mužů

Chlumec B - Stěžery

              1:5  ( 0:2)

 

br. Janda

 

KS U19

Rudník - FK Chlumec

          1:4

br:

    Šimák 2x

    Staněk

    Kříž

 


Sestava: Vlk, Hajský, Jelínek, Feichtinger, Tichý, Heger M., Kárník, Jansa, Kříž, Hodač, Šimák, Chlad, Špinka, Staněk 

 

Jansa,Kříž:


Za stálého deště jsme v Rudníku byli aktivnějším týmem a odvezli si zaslouženě všechny body. Spolehlivě pracovala naše obrana v čele s Filipem Jelínkem a navrátilcem po zranění Pavlem Feichtingerem. Vedle nich se "zaučují" Petr Hajský a Milan Tichý. V útoku se nám na mokrém terénu úplně nedařila finální přihrávka. Jinak odbojováno a odmákáno, jen tak dál.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti