Upravit stránku

9.3. Nepolisy - Chlumec 0:11 (0:1)

Branky: Vopátek, Veselský 2x, Kučera M., Kučera J., Labík 3x, Staněk x3.

Sestava: Javůrek, Němec, Dušek, Vopátek, Špás, Staněk, Novotný, Kosař, Veselský, Labík, Kučera M., Kučera J., Pilař, Šusta, Jánský, Cholasta, Feichtinger, Hubený.

Z naší strany 1. pol. bylo spousty nepřesných nahrávek i vlivem terénu, ale 2. pol. už byl k vidění solidní fotbal se spousty gólů. Ale také díky soupeři, který odpadl. Za týden bude fotbal už o něčem jiném.

7.3. U19 Chlumec - Lázně Bohdaneč 5:1 (2:1)

Branky: Staněk 3, Cholasta, Kříž

Sestava: Vlk, Mrhal, Kubánek, Tichý, Hajský, Heger M., Heger L., Staněk P., Hodač, Cholasta, Kříž, Mandát

V posledním zápase kobylické zimní ligy jsme se střetli z týmem z pardubického kraje. První poločas byl naprosto vyrovnaný, soupeř nás dobře napadal a popravdě řečeno byl na tom rychlostně i trochu lépe. Nám se však i zasluhou velmi dobrého výkonu brankáře Vlka podařilo urvat poločas pro sebe. Ve druhém poločase jsme už soupeře k ničemu moc nepustili, vstřelili 3 branky a zaslouženě dovedli zápas do vítězného konce. Ukázala se naše velmi dobrá fyzická připravenost, která je výsledkem dobré tréninkové morálky v zimní přípravě!

6.3. Kratonohy - Chlumec 2:2 (1:2) na pen.2:4

Branky: Veselský, Novotný- Nun, Kabeláč

Sestava Chlumec: Němec (45. Kukal) - Špás (45. Beneš), Dušek, Zapletal, Šusta (45. Kučera M.) - Novotný, Kosař - Jánský (70.Špás), Staněk (70.Šusta), Veselský - Labík

Finále letošního ročníku se hrálo po dohodě obou týmů výjimečně ve středu za umělého osvětlení. Tým chlumeckých fotbalistů začal utkání lépe a šel po zásluze do jednobrankového vedení, které mohlo být i vyšší, jelikož si vypracoval dost šancí ke vstřelení dalších gólů. Z ojedinělé šance se podařilo kratonožským sršňům vyrovnat Nunem. Když už to vypadalo, že se půjde do kabin s poločasovým hvizdem paní rozhodčí Kánské za nerozhodného stavu, tak v poslední minutě v dnešním utkání domácí Chlumec vstřelil opět vedoucí branku na 2:1.

Po změně stran se očekával opět nápor chlumeckých hráčů, ten také příšel, ale branka hostujícího brankáře byla pro ně v tomto poločase zakletá a tak staré české pořekadlo,, nedáš- dostaneš" se ukázalo jako pravdivé v 89.minutě, kdy Kabeláč srovnal na konečných 2:2. O vítězi turnaje tak musely rozhodnout pokutové kopy, při nichž se větší štěstí přiklonilo na stranu chlumeckých fotbalistů a tak se zaslouženě stali vítězem KOBYLICKÉ ZIMNÍ LIGY 2019 a obdrželi tak od hlavního partnera společnosti SPORTFOTBAL sadu dresů.