Upravit stránku
V sobotu začínáme. Béčko hraje v Kostelci, céčko jede do Myštěvse a v neděli se hraje historicky první utkání České fotbalové ligy v Chlumci.
 
NEDĚLE 10:15 FK CHLUMEC - FK JABLONEC B
Již tuto neděli se na našem stadiónu odehraje historicky první utkání České Fotbalové ligy mezi našim A mužstvem a béčkem Jablonce. Naše mužstvo má těžký los. Další kolo zajíždíme do Mladé Boleslavi a poté hostíme béčko Bohemky. Takže bude hodně důležité jak do soutěže vstoupíme. Dle slov našeho trenéra Honzy Krause bude soutěž atraktivní a vyrovnaná, Nikdo neví v jakém složení budou B týmy hrát. Ale dá se předpokládat, že vedle mladých hráčů se budou objevovat i zkušenější borci ze širších kádrů ligových mužstev. Jaké změny se udály v našem týmu? Z kádru odešli Hynek, Chocholatý, Ličman, Živný a také dlouholetá opora Pavel Novák, který uzavře svoji kariéru v rodné Červeněvsi. Novými tvářemi jsou naopak Honza Novotný a Oliver Žahourek, kluci, kteří prošli naši mládežnickou základnou a v posledních čtyřech letech hráli v dorostu FK Pardubice. Dále je novým hráčem Jakub Havel z FC Hradec a také Honza Labík z našeho béčka, V režimu A týmu trénují i Láďa Kukal, Pavel Pilař, Martin Kosař, Jirka Kučera i Kuba Veselský.
 
Pro naše fanoušky je nachystáno bohaté občerstvení, nová tribuna v našem areálu, slosovatelná vstupenky o ceny RADIA BEAT i nový moderátor utkání. Po každém zápase bude vyhlášen hráč utkání z každého týmu. Náš tým také nastoupí v nových dresech(viz foto níže)
 
Věříme, že v neděli dorazíte v co největším počtu. Vstupné je 50 Kč dospělí a 30 Kč zlevněné pro ženy a důchodce. Mládež do 15 let má vstup zdarma!
 
SOBOTA 17:00 KOSTELEC n.O. - FK CHLUMEC B
Letní příprava je za námi a pro naše týmy mužů začínají mistrovské boje. Jako první do nich vstoupí naše béčko, které zajíždí do Kostelce nad Orlicí, kde nás čeká těžký soupeř, který se netají tím, že chce hrát o čelo tabulky. V minulé sezóně skončili oba vzájemné duely divokým skóre 1:6. Každý tým zvítězil na půdě soupeře.
 
Jaké změny se udály v našem kádru v zimní přestávce? V našem týmu už neuvidíme Kubu Novotného (Žíželice), Tadeáše Javůrka (Nové Město n.M.). Honza Labík, Jirka Kučera, Pavel Pilař, Martin Kosař, Kuba Veselský a Láďa Kukal trénují s A mužstvem a o jejich víkendovém zápasovém vytížení s námi se bude rozhodovat vždy v pátek po domluvě trenérů Krause a Jánského. Novou tváří v našem mužstvu je Daniel Prouza (FC HK) a staronovými Kuba Hartman (Městec Králové), Vojta Doležal )FC HK) a Kuba Chlad (RMSK Cidlina).
 
Cílem našeho týmu je navázat na solidní jarní část a dělat radost sobě i našim fanouškům. Takže v sobotu v 17:00 začínáme!
 
SOBOTA 17:00 MYŠTĚVES - CHLUMEC C
Také naše Céčko pod vedením nového trenéra Rendy Chaloupky, zahajuje v sobotu mistrovské boje okresního přeboru. A hned na úvod nastupuje na půdě Myštěvse, tedy týmu, který vždy myslí na nejvyšší příčky a nejinak tomu je i letos. V týmu působí zkušení fotbalisté jako např. trenér našeho áčka Honza Kraus a od léta zde bude působit také internacionál Marek Kulič. Proti těmto borcům se představí naše mládí s "otci" Pavlem Jandou a Vaškem Benešem. Z našeho kádru odešel Radek Šusta do Městce Králové, naopak novou tváří je Pavel Holman z Lovčic. Jako tradičně budou dostávat hodně prostoru dorostenci.
 
Hodně štěstí všem týmům!
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti