Upravit stránku

Kdo nebyl, může litovat.

Myštěves - FK Chlumec B

             4:7  (1:2)

branky:

19" 78" 89"  Staněk

21" 69" Cholasta

47" 71"  Šusta

 

sestava:

Němec-Chaloupka L(64" Hajský) Šafránek ,Chaloupka R,Heger- Špás(58" Hubený) Feichtinger,Kycelt, Cholasta(83"Jansa) Šusta(75" Kárnik),Staněk

 

Na hřišti aktuálně druhého týmu OP, jsme vyběhli v omlazené sestavě a předvedli jsme velmi slušný výkon. V rozmezí 19" a 21" minuty jsme se dostali do dvougólového vedení a bohužel jsme nevyužili další šance, těsně před přestávkou jsme  po nedorozumění obrany a brankáře nechali domácí snížit a obávali se, co s námi udělá gól do šaten.Obavy rozprášil hned v první minutě druhého poločasu Šusta, který zvýšil na 1:3.

Domácí to ale nevzdali a využili toho, že naši střední záložníci si vybrali slabší čtvrthodinku a dokázali otočit na 4:3 a z domácího kotle se začalo ozývat pokřik "dejte jim bůra" .V tuto chvíli nás domácí ve středu pole začali přehrávat, ale naštěstí trenér Hladik  dokázal rychle a dobře reagovat střídáním a přeskupením postů a Cholasta nejprve vyrovnal a pak Šusta vyslyšel volání domácího kotle a přidal domácím jejich vysněného " bůra"

I když domácí měli pár náznáků šancí, tak od této chvíle naši hru opanovali a Staněk přidal další dva góly a zkompletoval si hattrick, i když velkou zásluhu na posledním gólu nesmíme upřít Kyceltovi, který se po zranění vrací do skvělé formy.

Z pohledu fanouška musím zopakovat , že kdo nebyl na tomto zápase, tak může litovat.

Díky borci a těším se na další zápas.

L. Heger

 

 

 

 

 

 

bod s favoritem

FK Chlumec B - Třebeš B

                   2:2  (0:1)

 

branky:  Bráborec 2x

 

sestava:

Němec - Heger, Chaloupka,Janda, Beneš - Cholasta(46" Appl),Myška,Hubený(46" Šafránek),Janský(69" Janský)  - Šusta, Bráborec

 

 

Jaroslav Koza:

V prvním poločase byla hra vyrovnaná od vápna k vápnu a když jsme si vytvořily nějaké šance ,tak jsme je nedokázali proměnit. Bohužel hosté dokázali z protiútoku dát vedoucí branku.

Ve druhém poločase byla hra neurovnaná do druhé branky v naší síti. Od tohoto okamžiku začali naši hráči mít navrch a v 75. Bráborec snížil na 1:2 a v 80. znovu Bráborec  srovnal stav zápasu na 2:2. Do konce zápasu jsme měli několik šancí, ale bez gólového efektu, před zápasem jsme brali bod ,po konci jsme litovali, že nejsou tři . Nejlepší u nás jednoznačně Bráborec

 

tři body ze Stěžer zařídil dvougólový Šusta

Stěžery - FK Chlumec B

          1:2    (0:1)

 

branky:  2x Šusta

 

sestava:

Němec- Janda,ChaloupkaR,Heger,Beneš- Myška(70.Šafránek) Hubený,Šusta,Cholasta-Kučera M,Veselský(60.Feichtinger)

 

Josef Hladik:

Neurovnaný první poločas, kde jsme propadali ve středu hřiště ,ale i tak jsme měli více šancí a gólem ve 40min šli do kabin.

2.poločas  jsme byli už lepším týmem a měli více šancí. Hosté už jen korigovali výsledek v 88.min.
L.Heger by řekl,jak je dobré mít v týmu Šustu ,kamaráda Labíka

Děkuji celému týmu,nejlepší na hřišti - Němec,Šusta.

Béčko v přestřelce prohrálo

Chlumec - Prasek

             3 :4

branky:

            Šusta.Šumský,Staněk.

Josef Hladik:
Zápas plný nepřesností z obou stran. Náš nedůraz a jejich tvrdost a proto je výsledek takový jaký je.

Musíme rychle zapomenou a začit chodit trénovat. Je to na některých hráčích dost vidět.A bez pohybu se fotbal nedá hrát.

Nahoru