termínová listina

Jaro      2017

FK Chlumec n.C.

kolo

dne

domácí

hosté

 

 

 

 

 

 

16.

sobota

11.3.

14.30

A muži

RMSK

 

 

 

 

 

 

17.

sobota

18.3.

15.00

Dobruška

A muži

17.

neděle

19.3.

10.00

Skřivany

SD

1.

středa

26.4.

17.30

Třebeš

1.

středa

5.4.

17,30

MD

Třebeš

15.

sobota

18.3.

15.00

Dolní Kalná

B muži

 

 

 

 

 

 

18.

sobota

25.3.

15.00

A muži

Rychnov n. K.

18.

sobota

25.3.

12.45

SD

Rychnov/Vamberk

2.

sobota

25.3.

9.30

Broumov

2.

neděle

26.3.

12.00

Trutnov

MD

16.

neděle

26.3.

15.00

B muži

Kocbeře

 

 

 

 

 

 

19.

neděle

2.4.

16.00

Provodov

A muži

19.

neděle

2.4.

13.30

Červ.Kostelec/Skalice

SD

3.

sobota

1.4.

9.30

Vrchlabí

3.

sobota

1.4.

11.15

MD

Vrchlabí

17.

sobota

1.4.

16.00

Malšovice

B muži

 

 

 

 

 

 

20.

sobota

8.4.

16.30

A muži

Jičín

20.

sobota

8.4.

14.15

SD

Třebechovice

4.

 

 

 

SŽ volno

 

4.

 

 

 

MD volno

 

18.

neděle

9.4.

16.30

B muži

Jičín B

 

 

 

 

 

 

8.

čtvrtek

13.4.

9.30

Nové Město/Rozkoš

8.

čtvrtek

13.4.

11.15

Nové Město/Rozkoš

MD

16.

čtvrtek

13.4.

14.45

SD

Solnice

 

 


21.

sobota

15.4.

17.00

Kostelec n. O.

A muži

19.

sobota

15.4.

9.00

Jičín

SD

5.

neděle

16.4.

9.30

Rychnov n. K.

5.

neděle

16.4.

11.15

MD

Rychnov n. K.

19.

sobota

15.4.

17.00

Kobylice

B muži

 

sobota 

15.4.

9.00

Třebechovice, NM

22.

sobota

22.4.

17.00

A muži

Broumov

22.

sobota

22.4.

14.45

SD

Hořice

6.

neděle

23.4.

9.30

Červený Kostelec

6.

neděle

23.4.

11.15

Červený Kostelec

MD

19.

neděle

23.4.

17.00

B muži

Valdice

 

 

 

 

 

 

23.

neděle

30.4.

17.00

Hořice

A muži

23.

sobota

29.4.

10.15

Dvůr Kr. n. L.

SD

7.

neděle

30.4.

9.30

Javorka

7.

neděle

30.4.

11.15

MD

Javorka

21.

neděle

30.4.

17.00

Miletín

B muži

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.

sobota

6.5.

17.00

A muži

Lázně Bělohrad

24.

sobota

6.5.

14.45

SD

Broumov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.

neděle

7.5.

17.00

B muži

Kratonohy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.

neděle

14.5.

17.00

Červený Kostelec

A muži

25.

sobota

13.5.

14.45

Týniště

SD

 

sobota

13.5.

 9,00

 SP

 Hostinné, Hořice

 

neděle

14.5.

 9,30-11

 Třebeš

 SŽ, MD

23.

sobota

13.5.

17.00

Trutnov B

B muži

 

 

 

 

 

 

26.

sobota

20.5.

17.00

A muži

Libčany

26.

 

 

 

SD volno

 

 

sobota

20.5.

 9,30-11

 SŽ, MD

 Jičín

 

 

 

 

 

 

24.

neděle

21.5.

17.00

B muži

Dvůr Kr. B

 

Neděle

21.5.

9.00

Třebechovice, NM

 

 

 

 

 

 

27.

sobota

27.5.

17.00

Nové Město

A

27.

sobota

27.5.

14.45

Nová Paka

SD

 

neděle

28.5.

 9,30-11

 Vrchlabí

 SŽ, MD

 

 

 

 

 

 

25.

sobota

27.5.

17.00

Nová Paka

B muži

 

sobota  

27.5.

 9.00

MP

Javorka, HK

28.

sobota

3.6.

17.00

A muži

Vysoká n. L.

28.

sobota

3.6.

14.45

SD

Slávia HK

 

sobota 

3.6.

9.00

Třebeš, Vrchlabí

 

neděle

4.6.

9,30-11

Nový HK

SŽ, MD

12.

neděle

4.6.

17.00

B muži

RMSK B

 

 

 

 

 

 

29.

sobota

10.6.

10.15

Slavia HK

A muži

29.

 

 

 

SD volno

 

 

sobota

10.6.

 9,30-11

SŽ, MD

Broumov

 

 

 

 

 

 

14.

neděle

11.6.

17.00

B muži

Rudník

 

 

 

 

 

 

30.

sobota

17.6.

17.00

A muži

Jaroměř

30.

sobota

17.6.

14.45

SD

Olympia B

 



eBRÁNA s.r.o. Plastická chirurgie Praha