CHLUMEC - RYCHNOV 5:2 (3:0)

br: 4. a 49. J. Kučera, 23. a 65. Labík, 6. Pilař - 49. Počtýnský, 75. Brandejs

Kukal - Dušek, Homoláč, Bráborec, Šafránek(88. Šusta) - Pilař, Vopátek(70. Staněk) - Kycelt(46. Hartman), J. Kučera, Veselský(82. Feichtinger) - Labík(78. Hubený)

Martin Firbacher, trenér:
Sehráli jsme výborný první poločas. Jen místo 3:0, to mělo být minimálně jednou tolik. Co jsme nedali... Po přestávce jsme polevili, ale přesto jsme bez problémů utkání dovedli do vítězného konce. Jsem rád, že jsme k utkání přistoupili zodpovědně a získali důležité body. Jedinou kaňkou byly dvě zbytečně obdržené branky. Jedeme dál, máme co dohánět.

CHLUMEC B - MYŠTĚVES 2:0 (0:0)

br: 62. Hartman, 89. Staněk

Chlad - Heger, Janda, Appl, Feichtinger - Hartman(67. Šumský), Hubený, Šusta(85. Kárník) Špás(73. Kycelt) - Cholasta, Staněk

Dnes k nám přijela úplně jiná Myštěves než ve středu, ale v prvním poločase to nebylo vůbec znát. Naši kluci se lépe pohybovali, vytvářeli si šance, ale bohužel je nedávali. Po přestávce se hra vyrovnala, ale jako první se trefil Kuba Hartman střelou z šestnáctky. Poté jsme dvakrát vykopávali z naší brankové čáry a tak konečnou podobu výsledku stanovil těsně před koncem hlavou Petr Staněk, který proměnil skvělý centr Vojty Cholasty. Velmi cenná výhra nad kvalitním soupeřem. Gratulace celému kolektivu!!

KS dorostu U19 Chlumec / N.M. - Dvůr / Bílá Třemešná 8:0 (5:0)

Branky: Kříž 3, Kárník 2, Špinka 2, Šimák

Sestava: Vlk, Feichtinger, Kárník, Tichý, Hajský, Jansa, Cholasta, Heger L., Špinka, Kříž, Šimák, Vlasák, Mlynář, Mrhal, Štěrba

Opět vysoká výhra na domácím hřišti. A jelikož na naší straně zvonily jen tyče, tak i nula na kontě. Potom výhra áčka a dalších 7 branek a další výhra našich barev. Takže super sobota na domácím trávníku!