L. BĚLOHRAD - CHLUMEC 1:1(0:1) 3:5 na penalty

br: 21. J. Kučera - 61. Hrnčíř

penalty proměnili: Labík, M. Kučera, Vopátek, Šusta, Dušek

Kukal - Dušek, Homoláč, Bráborec, M.Kučera - Pilař(75. Staněk), Vopátek - Kycelt(88. Šafránek), J. Kučera, Hartman(86. Šusta) - Labík

Byli jsme si vědomi ofenzivní síly domácích a v první půli jsme podali zodpovědný a nejlepší podzimní výkon. Jen místo stavu 0:1 to mělo být 0:3. I začátek první půle se nám povedl, bohužel dvě naše velké šance jsme opět nedali a tak se prosadili domácí. Po vyrovnání jsme začali zbytečně zmatkovat a domácí nás dostali pod tlak, který jsme naštěstí zvládli. Dva body z venku bereme, přesto dnes to měli být jednoznačně tři!!

TŘEBEŠ B -CHLUMEC B

6:2(5:1)

br: Staněk, Šumský

Němec - Špás, Chaloupka, Appl, Pilný(46. Šumský) -Heger, Šafránek, Janda, Feichtinger - Staněk(73. Cholasta), Hubený(46, Šusta)

Utkání pro náš tým nezačalo špatně. Hned na začátku se trefil Staněk a úvodních dvacet minut bylo solidních. Poté jsme během chvilky vyrobili obrovské hrubky, z kterých soupeř lehce skóroval a až do konce první půle jsme hráli ve velké krizi. Druhá půle už tak špatná, ale na lepší výsledek už to nestačilo. Našemu mladému týmu nelze upřít snahu, ale stále doplácíme na velké individuální chyby.

JASNÁ VÝHRA DOROSTU!!

Chlumec n C./N.M - Kobylice/Kunčice 9:2 (6:0)

Branky: Kříž 4, Jelínek, Mlynář, Špinka, Hajský, Šimák

Sestava: Chhlad, Feichtinger, Jelínek, Tichý, Hajský, Jansa, Kárník, Cholasta, Heger M., Kříž, Šimák, Špinka, Mlynář, Vlasák, Mrhal

Líbivý fotbal jsme vydrželi hrát pouze 20 minut. Potom jsme se přizpůsobili hře soupeře a zapomněli, že fotbal se hraje pro diváky (byť jsme přidali další góly)!!!!