01.10.2018 12:42

Víkendové výsledky 29.9. - 30.9.

JIČÍN - CHLUMEC 4:0(2:0)

Kukal - Šafránek(70. Feichtinger), Homoláč(24. Kycelt), Bráborec, Dušek - Pilař, Vopátek - Veselský, J. Kučera(75. Staněk), Hartman - Labík(75. Hubený)

Po čtyřech výhrách v řadě jsme v Jičíně tvrdě narazili. I když jsme opticky měli více ze hry, tak nám domácí dali lekci v jednoduchosti a po našich ztrátách jim skvěle vycházeli brejky do otevřené obrany z kterých nás nekompromisně trestali. My jsme hráli pomalu, složitě a téměř jsme se nedostali do vyložené šance. Jičín bránil v devíti hráčích a v brance měl skvělého Puše, který ovládal celou šestnáctku a všechny naše centry končili neomylně v jeho rukavicích. Výsledek a výkon je pro nás velkým zklamáním a znamená to jediné: Rychle z hrušky dolů a začít opět makat.


ČERVENĚVES - CHLUMEC B 2:1(1:0)

br: 15. Staněk

Chlad - Feichtinger, Janda, Appl, Špás - Cholasta, Novotný, Hubený,Myška, Šusta, - Staněk

střídali Heger, Šumský, Pilný

Ani béčko nás v sobotu nepotěšilo. Na hřišti posledního celku tabulky odehrálo velmi solidních 25 minut, kdy vše vypadalo na to, že bez problémů zvítězí. Hrálo se na jednu branku, ale gól jsme vstřelili jen jediný. Další obrovské šance jsme trestuhodně zahodili a tak se do hry začali dostávat i domácí. Po přestávce jsme zcela vyklidili střed pole, začali jsme jen nakopávat a Červeněves v 65. min zaslouženě srovnala a v 92. min strhla výhru na svoji stranu. Takže stejně jako v Jičíně velké zklamání.


U 19: FK Chlumec/NM - Dohalice 5:1 (3:0)

Branky: Staněk 2, Kárník, Heger L., Kříž

Sestava: Vlk, Vlasák, Jelínek, Tichý, Hajský, Heger M., Kárník, Staněk, Jansa, Kříž, Cholasta, Mrhal, Šimák Heger L., Chaloupka

Dnes jsme vybojovali šestou výhru v řadě. Utkání bylo ovšem trochu složitější v tom, že nám hostující hráč č.11 postupně okopal 3 hráče (všichni naštěstí po ošetření dohráli) a pak se ještě nešťastně zranil Radek Šimák (snad to nebude moc vážné). Jinak taková naše klasika, první poločas vcelku dobrý. Ve druhém vymýšlíme nesmysly, snažíme se o příliš individualistické řešení a všichni chceme dát za každou cenu gól i z nemožných pozic. Za výhru ale samozřejmě pochvala.eBRÁNA s.r.o. Plastická chirurgie Praha