JAROMĚŘ - CHLUMEC 2:4(0:1)

br: 64. Valášek, 76. Emlar - 32. Veselský, 49 a 80. Labík, 56. Hartman

Kukal - Šafránek, Homoláč, Bráborec, Dušek - Pilař, Vopátek - Veselský(87, Feichtinger), Kycelt(74. Novotný), Hartman - Labík(82. Šusta)

Martin Firbacher, trenér :
V prvním poločase jsme měli více ze hry, vytvořili si dost gólových situací, ale proměnili jen jednu. I vstup do druhé půle nám vyšel a když zvyšoval Kuba Hartman na 3:0, vypadalo vše jednoznačně. Ale domácí se nevzdali a dvěma výstavními trefami se vrátili zpět do hry a tak jsme byli moc rádi, když Honza Labík vstřelil čtvrtou uklidňující branku. Za výhru jsme moc rádi, z Jaroměře se body vozit nebudou. Pochvala pro celý kolektiv,ve kterém dnes vynikl Kuba Hartman jenž se konečně trefil, přihrál na gól a zařídil vyloučení domácího hráče. Poděkování také pro naše fanoušky,kteří nás i v tomto nevlídném počasí, přijeli podpořit. Budeme se snažit dělat vše pro to, aby jsme uspěli i za týden v Jičíně.

Dohalice - FK Chlumec B 1:1 (Hubený)

Dnes nebyl k vidění pěkný fotbal, ale boj, ve kterém jsme ztratili dva body. Na vedoucí branku domácích jsme brzy zareagovali , když vyrovnával Hubený, po pěkné, ale ojedinělé akci Staňka s Cholastou. Ve druhém poločase nás domácí na deset minut zamkli v našem pokutovém území,ze kterého pramenila série pěti rohových kopů za sebou, ale do větší šance jsme je nepustili, naopak jsme mohli rozhodnout po průniku Staňka, nebo velké šanci Filipa Jelínka.

Skřivany/Myštěves - Chlumec/NM 0:7 (0:3)

Branky: Šimák 3, Kříž, Špinka, Kárník, Feichtinger

Sestava -Vlk, Heger L., Jelínek, Tichý, Hajský, Hodač, Kárník Cholasta, Jansa, Kříž, Šimák, Heger M., Chlad, Špinka, Mrhal, Feichtinger

S urostlejším soupeřem měli někteří naši subtilnější hráči trochu problémy. Vše se však podařilo zvládnout a nahradit bojovností. Jinak další vysoké vítězství, ale na hře je stále co zlepšovat!!